ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 1-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1090
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 22:15

Мнениеот Scholesy93 » 27 яну 2021 23:05

Този път късметът на Оле няма да го покрие, си мисля. Тези добре са се прибрали и тотално ни нулират. Такъв отбор се бие по два начина-или някаква невероятна индивидуална проява от играч като Погба или Бруно, а това не може отново да ни покрие, а другото е синхрон и тактическа подготовка за разбиване на добре прибрана защита.Това последното го нямаме, защото за две години този треньорски щаб не ги научи тези как да комбинират. Та ние даже не можем да изнесем топката до опасна позиция, още по-малко да създадем нещо сериозно.
Второто логиката е Дони да влезе на Матич, а Кавани на Марсиал. Но тук не властва логиката, тук властва Оле. Първата смяна ще е Шоу на мястото на Телеш, щото той освен да си пусне титулярите друго не знае.
Не мога да повярвам, че пак пуснахме такъв гол на близката греда. Не ги ли е срам тези псевдотреньори, дето седят там на скамейката, да гледат тоя филм вече една година и да не ги научат как да ги защитават тези корнери на близките греди?
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 22:15

Мнениеот vasilnv » 27 яну 2021 23:10

Не е нормално за едно полувреме да създадем положение и половина. Още мноооооого път има да извървим докато стигнем Сити. :x
Кавани второто е задължителен и Марсиал директно на пангара.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1171
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 22:15

Мнениеот redhooligan » 27 яну 2021 23:27

Много слабо първо полувреме. Имаме притежание на топката 78% , но имаме създадено едно едиствено голово положение.
Изглежда след победата над Ливърпул, някои играчи си помислиха, че Шефилд сами ще си вкарат топката във вратата.
Де Хея с поредната грешка, но това си му е в ДНК-то. На няколко мача, прави по някоя глупост, която понякога ни коства много. Да се надяваме, че второто полувреме ще изравним бързо, за да може да се търси победата. Марсиял задължително трябва да излезе и на негово място да влезе Кавани. Уан Би Сака от 10 паса е дал може би 2 максимум 3 . Просто нищо не се получаваше през първото полувреме.

P.S. Scholesy93 разбирам, че Оле не ти е любимец, но не мога да разбера, защо когато Юнайтед бият не го споменаваш, а когато не върви играта, винаги ти е виновен Оле. Малко си ми като глорихънтър. Освен Оле да влезе и да покаже на Де Хеа как се взима висока топка във малкото наказателно поле.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 22:15

Мнениеот vasilnv » 28 яну 2021 00:12

Борбата за топ 4 започва сега. :lol:
Бтв, второ поредно участие на Туанзебе в лигата, в което ни закопава.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1090
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 22:15

Мнениеот Scholesy93 » 28 яну 2021 00:15

redhooligan написа:Много слабо първо полувреме. Имаме притежание на топката 78% , но имаме създадено едно едиствено голово положение.
Изглежда след победата над Ливърпул, някои играчи си помислиха, че Шефилд сами ще си вкарат топката във вратата.
Де Хея с поредната грешка, но това си му е в ДНК-то. На няколко мача, прави по някоя глупост, която понякога ни коства много. Да се надяваме, че второто полувреме ще изравним бързо, за да може да се търси победата. Марсиял задължително трябва да излезе и на негово място да влезе Кавани. Уан Би Сака от 10 паса е дал може би 2 максимум 3 . Просто нищо не се получаваше през първото полувреме.

P.S. Scholesy93 разбирам, че Оле не ти е любимец, но не мога да разбера, защо когато Юнайтед бият не го споменаваш, а когато не върви играта, винаги ти е виновен Оле. Малко си ми като глорихънтър. Освен Оле да влезе и да покаже на Де Хеа как се взима висока топка във малкото наказателно поле.

Или на тренировъчния комплекс да отиде и да му покаже?Или май забравихте, че деветдесет процента от работата на треньора се върши на тренировка.
Не, не съм глорихънтър. Дори когато регистрирахме победатата срещу ПСЖ преди 2 години казах, че не трябва да позволяваме на емоциите да ни замъглят мисленето и да предложим работата на неопитен и недоказан треньор. И продължавам да твърдя, че съм прав. А, да-преди няколко седмици казах, че това псевдоразвитие, което виждат феновете на норвежкото недоразумение , си има име-Бруно. И когато този идиот го изцеди, защото не знае как да управлява формата на най-ключовия си играч, това псевдоразвитие ще спре и ще си проличи, че сме посредствени. Късмет, Бруно, възроден Погба-това е развитието, което виждате. Днес късметът свърши, Бруно е земен човек вече, а Погба ще си ходи лятото. Синхрон в атака има ли?Аз не виждам. А в защита? Мне. Ясен стил? Не. Младите играчи развиват ли се?Честно казано, откакто Грийнууд дойде при големите и почна да работи с този идиот дърпа назад. Има една разлика между мен и феновете на Оле-не позволих късметлийската победа срещу ПСЖ да ми промени мнението относно това какъв треньор трябва на Юнайтед, а и не смятам, че това, че този ни е бил бивш играч, му дава правото да прави грешка след грешка и да се задържа като треньор.
Казах го-Лампард, Оле и Артета са деца, които се опитват да се надпреварват с Фетел и Хамилтън в непосилна за тях битка. Първият изхарчи най-много пари, вторият има най-големият късмет, третият-най-търпеливите шефове. Но изходът е един и същ-уволнение и осъзнаване "О боже мили, ние наистина ли дадохме ключовете на болида на това лапе?". Лампард изгоря, Артета и Оле може и да си отидат още тази година.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 22:15

Мнениеот Jackxxx » 28 яну 2021 00:17

За съжаление пак се прояви синдрома на “доброто положение”. Имаме добра позиция в класирането, държим съдбата в собствените си ръце и се дъним брутално срещу отбор от дъното. И това винаги се случва след мега малоумни грешки, като инфантилното излизане на Де Хеа при корнера. А в нападение бяхме толкова анемични, че няма накъде. Но с Марсиал и Грийнууд няма как да е. Единият е абсолютен мързел, другият си няма идея как се играе срещу затворени отбори. Туанзебе вече е ясно, че трябва спре да получава шансове. Доста пъти му се случва да допускаме голове след негови тъпи отигравания. Пак ще чакаме другите отбори да правят грешки.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1090
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 22:15

Мнениеот Scholesy93 » 28 яну 2021 00:23

А вторият гол на Шефийлд си падна баш по реда-топка, загубена от Марсиал, който не трябваше да е вече на терена, минала през зоната на Матич, който едвам се влачеше и не трябваше да е на терена. Но всеки път, когато Марсиал, Раш и Мейсън почнат заедно, а Кавани трябва да влезе, щото мачът, естествено, не върви, Оле прави една и съща грешка-вади Гриинууд, щото faith на младите, изтегля Рашфорд отдясно, който там е абсолютно безполезен, и остава Марсиал отляво, който навсякъде е безполезен. Това са си грешки, които Оле ги прави вече трета година ги прави. Развитие няма. Детска градина сме, чакаме треньорът-бебе да прогресира.
Не мятайте тази дума глорихънтър нагоре надолу-една победа с ПСЖ ни прецака години напред, аз бях един от малкото, който още тогава не исках да се бърза с договора на Оле.Следващите осем мача във ВЛ:Арсенал, светците, Евертън, Уест Бромич, Нюкасъл, Челси, Сити, Уест Хям. Те Уест Бром и Нюкасъл са умрели отбори с дефанзивни английски треньори, тоест на полувремето феновете на Оле ще повтарят: Е, кво да направи сър Оле, тия са се прибрали, трудно е. След тези осем мача ще ви питам къде е развитието ни.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1090
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 1-2

Мнениеот Scholesy93 » 28 яну 2021 00:28

Между другото, в Италия има един черничък нападател, дето за сезон и половина има набити 51 гола. Беше наш по едно време, ама Оле реши, че ще налага Марсиал като централен нападател, а оня другия ще го пуснем в Италия, щото той бележил на малки смешни отборчета като Шефийлд. Нали Марсиал щото е по-техничен, той може фрийстайл дрибълчета по терена, а не като оня другия-той не дриблира, само праща топката във вратата. Сега се чудим що нямаме читава деветка. Това пак си е решение на Оле, за което си плащаме доста солидно вече.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 1-2

Мнениеот vasilnv » 28 яну 2021 00:30

Оле наистина обърка смените. Имаш Грийнууд и Рашфорд, които направиха сносен мач с Ливърпул и Марсиал, чийто последен сносен мач беше срещу Шефийлд миналия сезон. Ем логично е да разкараш франсето. :evil:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта