ВЛ | 20/21 | Фулъм - Манчестър Юнайтед | 1-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1090
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Фулъм - Манчестър Юнайтед | 20.01 | 22:15

Мнениеот Scholesy93 » 20 яну 2021 23:08

Аткинсън направо тениска на Пуул да сложи. Клоп ревльото се оплака, сега цял сезон и най-явните дузпи няма да ги получаваме. За сметка на това египетксия делфин при всяко падане получава дуспа.
Амад 40 милиона, Пелестри 10 милиона, Дони 40 милиона-общо 90 милиона. Киеза Юве могат да го купят за 50. Не мога да разбера каква е тази ненавист от страна на нашите треньори към дясното крило. Тия са без титулярния си ляв бек, ама грам не можем да ги натиснем там, защото Мейсън е нападател, а Уан-Бисака не знае как да даде пас на пет метра разстояние. Идеален мач за Далот, ама ние задържахме Фосу-Менса, а пуснахме португалеца под наем.
Второто Дони на мястото на Бруно, ако ще и да паднем. Оле да се усети кой му държи работата и да си опази талисмана, защото ако продължава да играе всяка минута топ 4 даже няма да хванем. Не се научи това лапе как да запазва формата на играчите си.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Фулъм - Манчестър Юнайтед | 20.01 | 22:15

Мнениеот smoothc » 21 яну 2021 00:26

Честита победа!
Поредният обрат, добро представяне като цяло и щипка късмет в края(с рикошета в Баи). 8-)
Кавани с поредния гол на хищник, а Погба е под пара и показва прекрасни игри. Ах, ако беше вкарал и на Ливърпул, ама...

На практика Марсиал и Грийнууд бяха най-непродуктивни на терена, Бруно е много изморен и извън форма в последно време, Фред е абсолютна машинка, много черна работа върши, защитата като цяло нямаше много работа, но се видя че при повече натиск се пречупи на моменти.
Де Хеа също влезе във форма напоследък, което както и преди съм казвал - ако се случи по-бързо и със сигурност допуснатите головете ще се смъкнат на 0-1, а НЕ на 1-2 гола.
Серията без загуба като гост продължава и това е много, много важен белег за прогрес, който каквото ще да говори!

Гледаме към Ливърпул и ФА Къп, където трябват много ротации и класиране напред, което ще ни вдъхне още повече увереност.

*
Както винаги съм казвал - срещу Топ отборите играем 10 мача, а срещу Среда-Дъно 28.
Тази година сме доста неприятни и като игра, и като резултати срещу Топ отборите, но пък срещу Среда-Дъно трупаме активи, което в крайна сметка носи и много силни позиции в класирането.
Да, хубаво е да има баланс естествено, но по-добре Х или загуба срещу Топ отбор и после 2-3 поредни победи, а не както беше преди - бием Ман Сити примерно и в следващите 3 мача едва 3-4 точки печелим.


* Биг Сам дали може да препъне и Ман Сити?
Поне да завършим първият полусезон(19 мача) като лидери, пък после ще му мислим :lol:

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Фулъм - Манчестър Юнайтед | 20.01 | 1-2

Мнениеот Jackxxx » 21 яну 2021 09:03

Много добра победа! Аз съм достадоволен като цялостно представяне. Някой може да каже, че имахме късмет при рикошета на Байи, но всъщност Фулъм бяха много по-големи късметлии. Аткинсън не свири една от най-чистите дузпи този сезон във ВЛ, дори не я разгледа с ВАР. За съжаление Рашфорд, Марсиал, Грийнууд този сезон са доста непродуктивни. Кавани, може би заради възрастта, не получава достатъчно титулярни минути. И трябва да отбележим и доста по-слабата форма на Бруно напоследък. Той от всички най-много има нужда от почивка и рестарт.
Точно поради слабите игри на нападението последните ни победи са с по 1 гол разлика. А на мач създаваме минимум по 2-3 страхотни положения. То само Рашифорд има 2 положения сам срещу вратаря всеки мач, в който е титуляр.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34824
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Фулъм - Манчестър Юнайтед | 20.01 | 1-2

Мнениеот MuFc1878 » 21 яну 2021 09:44

За пореден път играем с 8-9 човека, когато на терена са Марсиал, Рашфорд и Грийнууд. Скоро късметът с по 1 гол разлика ще приключи. Кавани не е играл много през сезона, та има хлебец още доста. Погба да продължава така, за да му вземем повече пари лятото.
Тежка програма следва, но имаме повечко домакинства. Което не е добре, с оглед серията като гост :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Фулъм - Манчестър Юнайтед | 20.01 | 1-2

Мнениеот MASTER_COOL » 21 яну 2021 09:48

Доволен съм.
Нова победа като гост, серията ни продължава.
Всеки следващ кръг да сме на първо място е голям БОНУС за всички нас.
Така или иначе ние си знаем нашата цел за този сезон - ТОП 4.
Напрежението е изцяло при нашите конкуренти - Пуул, Сити, Челси, Тотнъм.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Фулъм - Манчестър Юнайтед | 20.01 | 1-2

Мнениеот SkyQuest » 21 яну 2021 10:45

Много доволна победа, продължаваме да държим първото място (макар и Сити с мач по-малко). Но Марсиал и Рашфорд са тотална трагедия, а Грийнууд явно и той бързо се учи от батковците около него, та и той отива стремглаво към дъното на финтовете, лакомията и егоизма. А беше обещаващ талант! Не знам дали има пряка корелация между цвета на кожата и лигавщините, но досега показват, че има: Лингард, Погба, Рашфорд, Марсиал, сега и Грийнууд - все лигльовци.

Както и да е! Важна победа, гледаме към следващият мач.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1090
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Фулъм - Манчестър Юнайтед | 20.01 | 1-2

Мнениеот Scholesy93 » 21 яну 2021 10:52

Важна победа с оглед натоварения график. Но имаме много проблеми-вече 2 години Оле е треньор, аз синхрон в атаката не виждам.
В защита се вижда синхрон само в дербитата, останалите мачове поради заспали ситуации сме с един гол назад до 30тата минута.
Бруно този мач не тичаше както другите, което ще рече че е уморен. Човекът запази работата на Оле, Оле да се смили и да му даде една-две седмици почивка. Ето, Погба навлезе във форма, имаме и Дони. Имаме играчи на тази позиция, можем да си позволим срещу Пуул и Шефийлд Бруно да почине. А Марсиал, Рашфорд и Гриинууд-и аз не знам какво става. Изглеждат бавни, инертни, безидейни и нямат никакъв синхрон с другите. Гриинууд и Бисака отдясно бяха плачевни откъм синхрон. По някакво чудо сме първи без игра по крилата.
Не съм гледал интервюто на Оле, ама да му порасне един чифт и след мача по съровски да му набие канчето на Аткинсън. Какъв ВАР бе братче? На един метър пред теб Фред поема топката, застъпват му опорния крак без да играе противника с топката, онзи идиот ВАР чака. Ама напук на Клопо ревльоча и португалския бусаджия я взехме тази победа.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Фулъм - Манчестър Юнайтед | 20.01 | 1-2

Мнениеот Jackxxx » 21 яну 2021 13:13

Аз няма против Клоп да говори колкото си иска. За сега камъните са в неговата градина. Той сега заговори, че Ливърпул трябва да се класират в топ 4. :lol: Аз викам в неделя за купата да вземем да ги треснем, да имат една тревога по-малко този сезон, че много им се насъбра.

Иначе по оста Рашфорд-Марсиал-Грийнуд, мисля че Марсиал трябва да бъде продаден, защото е твърде непостоянен и мързелив. Грийнууд трябва да получи повече шансове ОТ СКАМЕЙКАТА, а не да започва титуляр, а Рашфорд просто трябва да му скочат малко на самочувствието и да го накарат да тренира върху пропуските си. Според мен на него му липсва най-малко работа, за да започне да вкарва по 20+ гола на сезон.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1090
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Фулъм - Манчестър Юнайтед | 20.01 | 1-2

Мнениеот Scholesy93 » 21 яну 2021 13:22

Ами аз за Марсиал не съм много да го продаваме. Дразнещото и при тримата е, че играят слабо, ама не са като Дан Джеймс. Данката играе слабо, защото е играч на ниво Чемпиъншип, който просто има една скорост и е доведен син на Гигс явно, та един реверанс му направихме на Райън с докарването му. Ама Марсиал, Рашката и Мейсън имат талант, а миналият сезон, особена втората половина, го доказаха. Ама този работата е плачевна. Да беше единия в слаба форма, да го продадем. Ама продължавам да твърдя, че и отборните, и индивидуалните тренировки куцат този сезон.Синхрон няма между играчите, а и част от тях много им е паднала формата в сравнение с миналия сезон.Марсиал миналият сезон, особено втората половина, приличаше на нападател, заслужаващ да води атаката на голям отбор. Рашката, като изключим последният месец от миналия сезон, също направи читава кампания. Ама са плачевни този сезон просто. Един от двамата, ако играеше на 95-100% от възможностите си, сигурно Сити и Пуул щяха вече да се борят кой да е втори. Ама те този сезон във ВЛ сигурно имат 15-16 стопроцентови пропуски. А и извън завършващият им удар приличат на умственоизостанали като Данката откъм решения на терена. Видях вчера лесният гол на Кавани и си казах-добре че е той, защото в тази ситуация Рашфорд и Марсиал щяха да са някъде по крилото и да чакат топката да им дойде в краката та да направят пореден тъп дрибъл. Имат две години общи тренировки с читав и доказан голмайстор, малко да понаучат нещо от Матадора.Урок номер 1:когато топката е на крилото и предстои центриране ще ви е по-лесно да вкарате ако сте в наказателното поле, а не петметра пред него в очакване на невероятна възможност за стрелба от 30 метра.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Фулъм - Манчестър Юнайтед | 20.01 | 1-2

Мнениеот SkyQuest » 21 яну 2021 13:35

Марсиал още от началото не го харесвах и за мен това беше тотално нелогичен трансфер. Някакъв вид паническа покупка беше - за много пари, непроверен, но да има там някакъв трансфер.

Колкото до Рашфорд: на хартия има най-малко работа с него, но според мен проблемът му е в главата. Започнаха да го обявяват за новия Роналдо, новият Рууни, новият нам си какво си и човекът се главозамая. Реши, че дори и без да играе вече е като тях и за него най-важното е не да играеш отборно, а да блеснеш индивидуално (за да може, ако евентуално се получи, да кажат за теб "Ето го новият Роналдо с финтовете". Някак си... добре стои в Инстаграм подобно твърдение).

И това нещо при Рашфорд е от идването на Погба. При Ван Гаал, когато му изгря звездата, Рашфорд наистина играеше много добре половин сезон, но това беше. След това започна да се лигави и стана голяма звезда. Така че работата е по-скоро в главата му понеже заради плиткоумните им финтове с Марсиал се осират много добри положения, създадени от халфовата ни линия.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта