Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Astronomer
Мнения: 483
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 29 яну 2024 14:55

Не гледах мача, но като гледам титулярите на Юнайтед са влязли в люта битка с тези на треторазряден отбор. Дори и два гола сме допуснали !

На линия
Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 31 яну 2024 21:22

Sources close to Jose Mourinho say he feels he has ‘unfinished business’ after leaving #mufc in December 2018 and ‘has made it his mission’ to take charge again should the opportunity arise

Jose Mourinho is said to be keen to work with the new regime at #mufc

[Source : Daily Mail]
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6112
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 01 фев 2024 08:04

Грозен футбол, но поне ще има резултати :oops:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 672
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 01 фев 2024 21:20

С това момче Маласия какво се случва? Да не е заел някаква друга длъжност в клуба? Нищо не се чува! Явно има някаква мистериозна контузия:D
Иначе Онана си започва тъкмо слезнал от самолета. А на Амад кога ще му се даде шанс от дясно?! Абее...чудо ще е!

На линия
Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 02 фев 2024 00:15

КОБИИИИИ, превъртя играта това момче баси гола
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1094
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 02 фев 2024 01:16

Коби+Гарначо+Рашфорд=0 евро
Анто Дрибъла=100 милиона евро
Не ми го побира мозъка...Гарначо за един месец отдясно изглежда по-завършено дясно крило от бразилското протеже, който влезе с идеята да загуби всяка една топка и да им даде шанс да се върнат в мача. Иначе се радвам за Гарначо, който се чувства все по-комфортно отдясно, Хоулунд, който за мен е бъдещето на атаката ни и почна да си показва зъбите, и Коби, който бъка от талант.
Но за тяхно добро трябва максимално бързо да им осигурим читав треньор, че настоящия е менте. Какво ли си мисли Амад в момента? Тони Финта при всяка една ситуация се спъва в топката и пада и си чупи изкуствените биволски фасети в земята, а Амад няма и минута през последните два мача....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2009
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 02 фев 2024 08:23

Евала на Майно. Това момче показва страхотен характер и обиграност. Дано продължи с добрите изяви.
Хойлунд всъщност е страхотен нападател. Много ни е слаба играта по крилата иначе щеше да ги ниже всеки мач по 2 гола.
Антони трябва да си ходи. Вече ми е тотално антипатичен. Особено при последната контра атака, когато Бруно го изведе с двойното подаване. Бруно видимо се ядоса много тогава, защото бразилското мекере изобщо не очакваше паса.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

На линия
Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 02 фев 2024 08:56

Всъщност Ерик тен Хаг бере негативи главно заради трансферите си тип Антъни, Маунт, които никой не знае за какво са ни и такива тип Вегхорст, Регуилон и Еванс, които са за кърпене на дупки в състава и няма нищо дългосрочно в тях. Но не може да му се отрече, че всеки сезон налага някой юноша - този Мейно, миналата година беше Гарначо. Другият сезон се очертава да е за Форсън, Камбвала, а може и за някой друг. Юношите ни мачкат в момента, като този сезон са мисля 14/14 победи.
Просто трябва трансферите да се регулират по някакъв начин и нещата може и да потръгнат, надявам се Ратклиф всъщност с това да започне в клуба.
Иначе Рашфорд реагира по-адекватно от Санчо, дано възвърне малко формата си от миналия сезон.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6112
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 02 фев 2024 09:52

Аз съм 100 % сигурен, че първата работна задача на Омар е да бие шута на ЕТХ през лятото - напълно заслужено !
След това ще се заеме с Онана, Маунт, Антъни и Марсиал !

Заради Коби Мейно обмислям да гледам отново мачовете ни ! Брутален е, много талант и много характер има това момче ! Дано продължи скромно и без издънки и да се развие като голям футболист !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 672
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 02 фев 2024 10:12

Коби и Хойлунд бяха фанстастични снощи! Почваме да имаме типична 9-ка която нямахме от мн мн години! Майну просто ми пълни душицата,уникален талант! Пу..пуу..пуу
Не знам само защо ВИНАГИ Тен Хаг след 80мин решава да вкарва всичко що има защитници и да са някакви страшни опълчения в края на мачовете! Че да вкара и още един вратар,току виж я хванат тая топка!Голям слабост му е това. Абе вкарай халф или хора които да задържат топката,да разиграят,не да я кюскаме напред и да се молим да не ни вкарват всеки път!
С Онана няма да стане,всяко центриране е потенциален гол! Пласиранията са му трягедия! Антъни колкото по-бързо е изритан от отбора толкова по-добре! Страшно противен фасетаджия!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта