Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 05 фев 2018 10:03

Имаме мачове срещу Челси, Сити, Арсенал и Ливърпул до края на сезона. Предостатъчно възможности за Жозе да покаже, че може да използва офанзивните си играчи правилно. Щом разправя, че е напълно доволен атаката и няма да се купуват играчи в атаката, то значи с тези трябва да може да бие отборите от топ 6 във ВЛ. Мен много ме съмнява, че няма да купим никой офанзивен играч. Трябва ни някой от дясно. Макар, че добри опции на пазара няма много. Не знам Тотнъм колко ще са склонни да се разделят с Ериксен. Той ми се вижда най-подходящата опция за от дясно.

Иначе пак се говори, че ще взимаме Клуиверт. Момчето има талант, ама дано не е такова леке като баща си. Нищо чудно да го вземе и да го изпратим както стана с Депай.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 09 фев 2018 15:55

Jackxxx написа:Имаме мачове срещу Челси, Сити, Арсенал и Ливърпул до края на сезона. Предостатъчно възможности за Жозе да покаже, че може да използва офанзивните си играчи правилно. Щом разправя, че е напълно доволен атаката и няма да се купуват играчи в атаката, то значи с тези трябва да може да бие отборите от топ 6 във ВЛ. Мен много ме съмнява, че няма да купим никой офанзивен играч. Трябва ни някой от дясно. Макар, че добри опции на пазара няма много. Не знам Тотнъм колко ще са склонни да се разделят с Ериксен. Той ми се вижда най-подходящата опция за от дясно.

Иначе пак се говори, че ще взимаме Клуиверт. Момчето има талант, ама дано не е такова леке като баща си. Нищо чудно да го вземе и да го изпратим както стана с Депай.


Моуката и млади играчи :mrgreen: :mrgreen:
Моуката и сигурното 4евър !!!

Има манталитет на победител, но шефа яко почна да изостава от съвременния футбол, неслучайно навсякъде играчите го предават
Не отговаря този стил на нашия отбор и тва си му е

Scholesy93 написа:Михтарян преди седмица го нямаше на футболната карта.Днес е с хеттрик от асистенции.Някой има ли си идея как става това?Че аз се чудя какво точно се е променило за една седмица, та арменеца да заиграе на едно ново ниво.


Промени се нивото на напрежение - в Юнайтед е извън границите, в арсенал е на средно ниво
Играч, който сам отказва трансфер, поради съмнение в качествата си - не е играч за голям отбор

Точно за това не успя в Юнайтед, защото е посредствен - един мач е меси и роналдо в едно, после е пешо бека от село пичурка за доста от мачовете

Лингард е същия, Марсиал не се справя под напрежение, Рашфорд също.. Има хляб в тях, но надеждата ми е за Маркъс само
над 70% от отбора са играчи с непостоянни изяви, нещо недопустимо, за който и да било голям отбор

Разбира се няма как да се накупят звезди само, но когато двойката централни е джоунс и смолинг, а вдясно е валенсия и отляво е йънг... това само по себе си говори за нивото на отбора и процесите в него след САФ.

На 10 мача отборът има 1, максимум 2 изиграни както трябва, няма как това да е Юнайтед
Дори не говорим за трофеи и медали, а за стил на игра, защото след като имаш стил, ще имаш и "блясък" около врата си и над главата си.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 10 фев 2018 16:01

Scholesy93 написа:Михтарян преди седмица го нямаше на футболната карта.Днес е с хеттрик от асистенции.Някой има ли си идея как става това?Че аз се чудя какво точно се е променило за една седмица, та арменеца да заиграе на едно ново ниво.

Гледа ли го днес?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 10 фев 2018 22:49

Thsmith написа:Гледа ли го днес?

Ама той на терена ли беше? :lol:
Такъв си е Микито - ту го има, ту го няма. За това Жозето го изпрати при Венгер.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 11 фев 2018 05:47

Thsmith написа:
Scholesy93 написа:Михтарян преди седмица го нямаше на футболната карта.Днес е с хеттрик от асистенции.Някой има ли си идея как става това?Че аз се чудя какво точно се е променило за една седмица, та арменеца да заиграе на едно ново ниво.

Гледа ли го днес?

Да бе.Ма той верно е слаб?Пфу, проклетници.Моуриньо как да работи с такива играчи.Кой по дяволите го докара в клуба?Кой реши, че този е специалист и ще става за нещо?Кой беше тоя долен идиот?А.....Верно.
Пич, стига защитава Моуриньо.Михтарян ако играе добре за Арсенал, значи Моуриньо се е изложил.Ако играе зле, пак се е изложил.Защото на края на деня, това е играч, за който дадохме 40 милки, при случай че имаше една година договор, а след година и половина го разкарахме.А Моуриньо нагоре надолу разправяше, че е бил специалист.
Между другото, той и Санчез изглеждаше така преди седмица на Уембли.А тогава Санчез падна с два гола разлика.Така че Муминьо пак си изглежда като смешник.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 13 фев 2018 23:39

Спомнете си нашите лигльовци какво играха след като Тотнъм ни поведоха с 2-0.Вижте Тотнъм днес как реагираха на такава ситуация. Сега сравнете ние какви заплати плащаме, съпоставете това с факта, че в Тотнъм най-високата заплата е 120к на седмица.Айде пак да чуя, че Мумьо постигал страшни резултати.
Предпочитам поет за треньор пред португалски песимист, който по примера на Кафка си мисли, че полицаите, съдиите, съседите, правителството и баща му са част от някаква световна конспирация, целяща да съсипе живота му.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 18 фев 2018 19:05

Жребият за 1/4-финалите от турнира за ФА Къп:



Манчестър Юнайтед - Брайтън

Мачовете от 1/4-финалната фаза ще се изиграят в периода от 16 до 19 март.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 20 фев 2018 10:40

Брех, тази година пак имаме шанс за ФА-къп. Имайки предвид, че мача с Брайтън е на Олд Трафорд се очаква до полуфиналите да стигнем на ходом. Все пак не ми се иска да използваме тази купа като прах в очите, че видиш ли Моуриньо печелил нещо.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 23 фев 2018 18:27

Manchester United and Juventus have ‘agreed on everything’ for the transfer of Matteo Darmian. [Corriere dello Sport]

Аз вече забравих, че още е в отбора.
За Ювентус ще е идеален.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта