Трансферни спекулации - Зима 2024

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Трансферни спекулации - Зима 2018

Мнениеот t0bl3ro_bg » 16 яну 2018 11:48

http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... aryan.aspx

тренерчето е "50/50" уверен, че идва Санчез, но също и си дава сметка, че шефчетата на арсенал осъзнават, факта че ще го дадат на пряк конкурент и не се знае нищо

Главното в случая е : ".. I think we have a chance"

Тази сделка като цяло е изгодна и за двата отбора - арсенал прави пари от играч, който е с двата крака извън отбора след края на кампанията, но и ще вземе евентуално играч за него, докато на нас ни трябва класен играч като санчез и разкарваме посредствен такъв.

Дано едно евентуално идване на санчез да е свързано с потока от КЛАСНИ играчи, които да дойдат, защото такива като йънг,смолинг,джоунс,фелайни,мкхитарян,рохо,блинд нямат място тук или в който и да било ГОЛЯМ клуб. С тях конкуренция не може да има, те са просто пълнеж на групата..

[wrapimg=https://image.prntscr.com/image/rZVeHjiUQ4mgKT3XSD9sRw.png]https://image.prntscr.com/image/rZVeHjiUQ4mgKT3XSD9sRw.png[/wrapimg]

Raiola said: "Manchester United is not going to sign Sanchez unless Mkhi agrees to join Arsenal.

"Mkhi has not decided yet.

"Mkhi is going to do what is best for him. He has two-and-a-half years left on his contract, so it's his decision.

"Sanchez is part of the Mkhi deal, not the other way around."

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2018

Мнениеот Jackxxx » 18 яну 2018 12:13

Венгер:

За Санчез: Много е вероятно трансфера да се случи в следващите 24ч.

За Мхитарян: Заплатата няма да е проблем.


Добрият стар Венгер, заслужава удължаване на договора с още 4 години. :lol:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2018

Мнениеот boabbb » 18 яну 2018 13:43

Аз не знам дали тоя трансфер ще е много успешен за вас - все пак взимате играч на 30 години ... А дали ще му тръгне добре и ще почне веднага да играе яко, или ще стане като в Барса :roll: Същото важи и за арменеца - в Борусия беше много добре, при вас - не особено добре, да видиме как ще е в Лондон, но поне е малко по-млад ... Ако са верни слуховете за заплатата на Санчес при вас, доводите му, че иска да печели титли и затова идва при вас олекват.
Последна промяна от boabbb на 18 яну 2018 14:20, променено общо 1 път.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2018

Мнениеот Jackxxx » 18 яну 2018 13:58

Хайде, хайде, гроздето е кисело, нали така... :)
Колко зле може да играе Алексис? Напълно адаптиран е към ВЛ, много по-активен и борбен е от Мхитарян и като цяло дали ще играе по-зле от Мхитарян/Мата?

:mrgreen:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2018

Мнениеот boabbb » 18 яну 2018 15:44

То гроздето е още при нас ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2018

Мнениеот rhaegar » 18 яну 2018 16:44

Е, Алексиса е класен играч. Ужасно много надплатен, не само като трансферна сума, но и като заплата, но с възможности да си избие част от тия пари, ако заиграе силно. За мен 4,5г. договор са прекалено много на тая заплата, за играч влизащ в 30-та си година, но на днешния пазар трябва да се охарчиш, за да вземеш тези, които искаш.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23199
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2018

Мнениеот Thsmith » 18 яну 2018 16:47

То хубаво плащаш, разбирам да му дадат някаква сума при подписването заради това, че е с изтичащ договор и излиза по евтино, но някак си не виждам как може да му дават повече от на Погба примерно. Противното автоматично означава, че Погба и компания ще получат увеличение на заплатите.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2018

Мнениеот rhaegar » 18 яну 2018 16:52

Thsmith написа:То хубаво плащаш, разбирам да му дадат някаква сума при подписването заради това, че е с изтичащ договор и излиза по евтино, но някак си не виждам как може да му дават повече от на Погба примерно. Противното автоматично означава, че Погба и компания ще получат увеличение на заплатите.


Ами иначе нямаше да дойде. Смятай щом Сити се отказаха по тези причини, какви са му финансовите претенции.

В момента Юнайтед плаща огромна цена, за да може Моуриньо да каже "Алексис избра нас, а не Сити". Не ми харесва да го призная, но декларацията на Сити че се отказват от трансфера беше много добър ход в това отношение.

Е, ако вземе че заиграе най-добрия футбол в кариерата си в следващите 4 години, никой няма да му гледа заплатата.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2018

Мнениеот MapTo_D » 18 яну 2018 21:03

Имаме нов...трактор. Официално представен в туитър. Пак като не сме показали нов...автобус!? :) :lol: :lol:

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2018

Мнениеот Jackxxx » 19 яну 2018 08:54

На мен хич, ама хич не ми дреме за това кой колко пари струва и каква му е заплатата. Във фирмата, в която работя има доста служители и има различни нива на заплати, които се определят от административното ниво на хората. Например директора е административно ниво 1. Заедно с финансовият директор. Техните преки подчинени са ниво 2. Следващите са ниво 3 и т.н. Аз съм ниво 2, но заплатата ми е колкото на двама други души, които са ниво 2. Тоест аз взимам колкото съм си договорил. Дали заслужавам 2 пъти повече от другите? Кой може да каже с точност дали е така? В днешният капиталистически свят всеки печели, колкото успее да си договори, без значение дали е на заплата или върти бизнес и продава стоки или услуги. А пък най-смешно е феновете на отборите да правят сметка на клубовете колко и как харчат. Юнайтед е отбор, който се управлява изключително добре финансово, въпреки някои огромни заплати и въпреки някои големи трансфери. Отбори като Ливърпул се бият в гърдите с положителният си баланс от трансфери, ама ги виждаме какво купуват всеки път.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта