ВЛ | 16-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 1-2

Модератори: kartago, SkArY_9, MuFc1878, paceto, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Контакти:

ВЛ | 16-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 1-2

Мнениеот Jackxxx » 07 дек 2017 10:20

_
АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА 2017/18
Изображение

неделя, 10.декември.2017г. - 18:30ч.

Изображение Изображение Изображение

Стадион: Олд Трафорд
Изображение

Жозе Моуриньо ________________________Хосеп Гуардиола
Изображение VS Изображение

Всички мачове
Манчестър Юнайтед победи - 61
Манчестър Сити победи - 44
равни - 51

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Съдия на мача: Майкъл Оливър
Изображение

Мача ще бъде предаван пряко по: Изображение
Линкове за мача може да намерите тук: Изображение
Последна промяна от Jackxxx на 10 дек 2017 20:30, променено общо 1 път.
The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime

Потребителски аватар
tevez
Контакти:

Re: ВЛ | 15-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 10.12

Мнениеот tevez » 07 дек 2017 11:29

Най-накрая един мач от първенството, който да имам възможност да гледам. И то какъв...
Дерби с голямо Д.
Време е серията на Сити да спре. И то точно тук, на Олд Трафорд.
Не искам да си мисля за загуба, но ако я допуснем, шансовете за първото място стават минимални.
При победа се връщаме отново в борбата, не че сега не сме, но при такава серия на Сити от победи, 8 точки изглеждат много.
Не очаквам много голове, Сити ще владеят повече топката, а ние чрез бързите крила ще чакаме грешки и бързи контри.
Погба ще липсва адски много в центъра на терена, дано Матич и Ерера да успеят да го заместят.
Рашфор и Марсиал според мен са задължителни по крилата, а зад Лукаку може да се пробва Лингард, който в последните мачове показва отлична форма.
Защитата мисля, че е ясна.
Прогноза: 1-0 :!:

Потребителски аватар
Jackxxx
Контакти:

Мнениеот Jackxxx » 07 дек 2017 11:41

Аз мисля, че тук трябва да играем с 4-ма в защитата. Нещо схемата с 3-ма в защита не изглежда много убедителна. А и отбора, който най-добре стоеше тази година срещу Сити, беше Ливърпул и те играха с 4-3-3. Също така пресираха в центъра на терена и не позволяваха на Сити да ги притискат пред наказателното поле. Това, всичко преди да изгонят Мане, разбира се.

Аз състава го виждам така:
Де "СТЕНАТА" Хеа
Валенсия - Смолинг - Линдельоф - Йънг
Ерера - Матич
Рашфорд - Лингард - Марсиал
Лукаку

За мен ключов момент ще е да не се допуска Сити да разиграват пред наказателното поле, както оставихме Арсенал. Срещу Топчиите играхме твърде прибрано и видяхме какво стана - вкарваме 3 гола, а играч на мача е Де Хеа. Срещу Сити този номер няма да мине. Казах, че на Арсенал трябва да вкараме 3 гола, за да сме сигурни, че ще бием. Сега си мисля, че Сити поне един гол ще вкарат. Най-вероятно Стърлинг ще падне в наказателното и инфантилният Оливър ще свири дузпа. Това означава, че ще ни трябват два гола. Дано Лукаку си вкара чистото положение този мач.

Потребителски аватар
tevez
Контакти:

Мнениеот tevez » 07 дек 2017 11:45

Aз се страхувам малко от играта на Линдельоф. Предпочитам Баий, дори Джоунс, но като ги няма трябва да е шведът.

Потребителски аватар
boabbb
Контакти:

Мнениеот boabbb » 07 дек 2017 13:00

2:2 е моята прогноза, дано стане хубав мач 8-)
62. Eddie Nketiah

На линия
Потребителски аватар
UltraBlue
Контакти:

Мнениеот UltraBlue » 07 дек 2017 13:13

tevez написа:Aз се страхувам малко от играта на Линдельоф. Предпочитам Баий, дори Джоунс, но като ги няма трябва да е шведът.

А аз Рохо, че е доста по повратлив и бърз. Даже Джоунс + Рохо ми се вижда по-стабилна 2-ка. Миналият сезон бяха заформили страхотно партньорство.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
smoothc
Контакти:

Мнениеот smoothc » 08 дек 2017 03:31

За мен лично има няколко интересни момента:

1. Де Хеа, Валенсия, Йънг, Рохо, Смолинг, Матич, Ерера, Лингард, Лукаку - ако всичко е наред със здравето им, трябва да са титуляри.
Де Хеа, Йънг, Валенсия и Лингард са ни играчите в отлична форма към момента + Погба, но за съжаление, той изгоря за дербито.
Рохо е аржентинец и като цяло познава доста добре манталитета на Агуеро и ко., сиреч, т.нар. латиноси.
Неговото присъствие и хъс ще са ключови(според мен).
Смолинг не е в топ форма(както беше през 2015-2016), но важното е, че е най-постоянният ни защитник.
Матич и Ерера все още се напасват(поради една или друга причина), но са длъжни да покажат топ партньорство в този мач!
Лукаку поизгуби голова форма, но в интерес на истината, той компенсира това с висока преса, ангажиране на защитата, направи и няколко хубави асистенции и т.нт.
С други думи, хвърля доста усилия за общото благо, не може да му се отрече.

2. Марсиал или Рашфорд, Рашфорд или Марсиал!???
Предвид формата на Джеси, няма как и двамата да са титуляри, още повече, че все пак трябва да имаме и коз от пейката, и в този ред на мисли въпросът е, кой трябва да бъде титуляр?
Според мен Рашфорд, защото е по-бърз и експанзивен, дефанзивните му функции са по-добри/ще дублира Йънг, което ще е важно на фона на играта на Сити.

3. Най-голямото ми желание е Ибрахимович да започне титуляр.
Но...има ред детайли, които ще определят дали това ще се случи.
Според мен респектиращата му фигура, опит и класа биха могли да генерират страхотна енергия и да повлияят мотивиращо/вдъхновяващо и на останалите играчи, което в крайна сметка да изиграе и ключова роля.

Потребителски аватар
Jackxxx
Контакти:

Мнениеот Jackxxx » 08 дек 2017 10:47

smoothc написа:3. Най-голямото ми желание е Ибрахимович да започне титуляр.
Но...има ред детайли, които ще определят дали това ще се случи.
Според мен респектиращата му фигура, опит и класа биха могли да генерират страхотна енергия и да повлияят мотивиращо/вдъхновяващо и на останалите играчи, което в крайна сметка да изиграе и ключова роля.

Аз също днес си мислех, че Ибра зад Лукаку ще е интересно да го видим. Реално Ибра може да влезе в ролята на Погба освободен от дефанзивни функции при наличието на Ерера и Матич отзад. Тогава задължително трябва Рашфорд да е титуляр, защото Марсиал хич не обича да играе в защита.

Върни се в “Манчестър Ю”