Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2009
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н

Мнениеот Jackxxx » 10 авг 2016 13:01

Добре. А аз ще съм с жена ми. Трябва ли да купя мембършип и на нея? И за нея също ли трябва да попълня "apply" формата?
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н

Мнениеот soad » 10 авг 2016 13:56

Каква смятате, че ни е най-силната стартова 11-ка в момента? Колкото и да се възхищавам на Руни, мисля, че вече няма място сред титулярите.

Моят вариант:

----------------------Де Хеа----------------
Валенсия--Баи--Смолинг--Шоу
---------------Шнайдерлин------------
----------Ерера-----------Погба--------
Мхитарян------------------Марсиал
--------------Ибрахимович------------

И огромен избор от пейката в офанзивен план - Рашфорд, Руни, Мемфис, Мата, Лингард, Перейра

binevout
Мнения: 355
Регистриран на: 23 ное 2014 13:02
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н

Мнениеот binevout » 10 авг 2016 16:47

„Знам за дискусиите, които се водиха в последните дни. Разбирам ги – понякога във футбола се случва така, че някои клубове чупят рекорди, но това могат да направят само клубове като Манчестър Юнайтед“, коментира Моуриньо.

“Когато чух някои от коментарите и чух, че някои мениджъри критикува това, се замислих, че те никога няма да имат този проблем. За да имаш този проблем, то трябва да си в някой от най-големите отбори на света. В Манчестър Юнайтед това може да се случи“, каза още португалецът.

Арогантния Моу започва да ми харесва :twisted: :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
Paul Scholes
Мнения: 1020
Регистриран на: 24 авг 2014 22:23
Skype: gtvarnaikarus
Местоположение: Дубай
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н

Мнениеот Paul Scholes » 10 авг 2016 19:02

Мисля си, че ни трябва и един защитник. Предостатъчно офанзивни играчи си имаме вече, но трябва да помислим и за защитата. Определено трябва да я подсилим, щото на моменти срещу Лестър не ми харесваше играта в дефанзивен план и не само тогава. :roll:
Здраейти

Потребителски аватар
ЦСКА СОФИЯ 1948
Мнения: 979
Регистриран на: 21 авг 2010 03:37
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н

Мнениеот ЦСКА СОФИЯ 1948 » 10 авг 2016 20:20

Jackxxx написа:Добре. А аз ще съм с жена ми. Трябва ли да купя мембършип и на нея? И за нея също ли трябва да попълня "apply" формата?


Трябва,да.Трябва и за нея да попълниш формуляра,но има вариант тя да отиде,а ти не :).Има и мачове за които дават на един мембър по 4 билета,но са предимно за купите.Иначе кога ще си в Англия?Защо не се огледаш за някой друг мач?
Изображение

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2009
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н

Мнениеот Jackxxx » 11 авг 2016 08:00

ЦСКА СОФИЯ 1948 написа:Иначе кога ще си в Англия?Защо не се огледаш за някой друг мач?

Ще съм в Англия от 13-ти до 16-ти януари. Няма как да отида на друг мач. Много гадно ще е да не може да отидем. Кога става ясно ще ходиш ли или не?

Малко edit:
Оказва се, че от официалният фен клуб на Манчестър Юнайтед в България, могат да ми уредят 2 билета. Това става като освен мембършипа към Юнайтед, заплатя и членски внос към БГ фенклуба. Парите не са болка за умиране, но бих искал да питам, ако някой е минал по този път, дали всичко е точно (както казваме по европейски) или пак има някаква схема (типично по български)? Все пак сме в България и предварително се извинявам, че проявявам малко недоверие.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
ЦСКА СОФИЯ 1948
Мнения: 979
Регистриран на: 21 авг 2010 03:37
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н

Мнениеот ЦСКА СОФИЯ 1948 » 11 авг 2016 20:22

Jackxxx написа:
ЦСКА СОФИЯ 1948 написа:Иначе кога ще си в Англия?Защо не се огледаш за някой друг мач?

Ще съм в Англия от 13-ти до 16-ти януари. Няма как да отида на друг мач. Много гадно ще е да не може да отидем. Кога става ясно ще ходиш ли или не?

Малко edit:
Оказва се, че от официалният фен клуб на Манчестър Юнайтед в България, могат да ми уредят 2 билета. Това става като освен мембършипа към Юнайтед, заплатя и членски внос към БГ фенклуба. Парите не са болка за умиране, но бих искал да питам, ако някой е минал по този път, дали всичко е точно (както казваме по европейски) или пак има някаква схема (типично по български)? Все пак сме в България и предварително се извинявам, че проявявам малко недоверие.


Около месец преди мача получаваш мейл за потвърждение и ти теглят парите от картата.Ако така и така ще си в Англия ти препоръчвам да се пробваш за билети на "черно".На ъгъла на "сър Мат Бъсби уей" които води към "Олд Трафорд" има един "Събуей".Около него редовно има двама,трима които предлагат билети,дано да има и за мача с Ливърпул.Ходих и на мача с Лестър на Уембли,там също имаше хора предлагащи билети за мача.Длъжен си да опиташ с поред мен. :)
Изображение

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2009
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н

Мнениеот Jackxxx » 11 авг 2016 21:59

ЦСКА СОФИЯ 1948 написа:Ако така и така ще си в Англия ти препоръчвам да се пробваш за билети на "черно".

Не искам да отида на място и в последния момент да се окаже, че няма да можем да влезем. Не ми се рискува. Не се знае кога пак ще ходя в Манчестър.
Иначе чисто информативно какви пари вървят на черно билетите? :)
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
ЦСКА СОФИЯ 1948
Мнения: 979
Регистриран на: 21 авг 2010 03:37
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н

Мнениеот ЦСКА СОФИЯ 1948 » 11 авг 2016 23:15

Jackxxx написа:
ЦСКА СОФИЯ 1948 написа:Ако така и така ще си в Англия ти препоръчвам да се пробваш за билети на "черно".

Не искам да отида на място и в последния момент да се окаже, че няма да можем да влезем. Не ми се рискува. Не се знае кога пак ще ходя в Манчестър.
Иначе чисто информативно какви пари вървят на черно билетите? :)


А искаш ли цял живот да ти тегне зла мисъл в главата,че си бил в Манчестър,предстоял е мач на Юнайтед срещу Ливърпул и ти не си опитал да се сдобиеш с билети?:) Това нещо не може да се опите с думи,този мач и това усещане по трибуните.Чуедех се преди години какво точно е искал да каже Джерард когато написа в книгата си,че "омразата в този мач се усеща във въздуха"...Прав е!!!

Иначе не знам,нямам представа честно казано.Предполагам,че няма да е повече от +20% от цената на билета.Грубо около 70-80 паунда.

http://prikachi.com/images.php?images/20/8871020l.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/23/8871023c.jpg
Изображение

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2009
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н

Мнениеот Jackxxx » 12 авг 2016 08:25

ЦСКА СОФИЯ 1948 написа:А искаш ли цял живот да ти тегне зла мисъл в главата,че си бил в Манчестър,предстоял е мач на Юнайтед срещу Ливърпул и ти не си опитал да се сдобиеш с билети? :)

Грешно ме разбра. Аз съм решил, че каквото ще да става ще влезна 100% и ще опитам всичко. Просто не ми се чака последният момент, да дойде деня на мача и аз да нямам билети все още. Ако все пак стане така ще се опитам да намеря на черно билети. Но сега искам да си ги купя по официалният ред и да ми е мирна главата. :)
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта