Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CHAMP20N
Мнения: 97
Регистриран на: 12 ное 2013 14:07
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот CHAMP20N » 23 мар 2015 15:30

MuFc1878 написа:
CHAMP20N написа:Като цяло не ни трябва особено разширяване на състава с излишни трансфери, тъй като можем да го разширим и достатъчно с таланти от академията.

Йок! Със сигурност ни трябват 4 попълнения - десен бек, център защитник, халф и крило. Може да нараснат до 5 - Фалкао и Чича са твърдо аут, вероятно и Перси.


Съгласен съм за десен бек и защитник. Крило както казах, можем да си върнем Нани(в доста добра форма е) и ще си станат достатъчно. Нападател, имаме си Уилсън, и много искам да купим Кейн, ама едва ли(Перси ще остане в тоя отбор поне още 2 години според мен). Халфове не мисля че има нужда да купуваме, след като могат да се налагат Перейра, Лингард, Пауъл.
Аз като цяло не съм привърженик на това да се купува готов материал, защото не осъзнават какво е Юнайтед. Затова винаги настоявам да се пробват младежите. Но като цяло и разбирам желанието за бързи успехи с утвърдени имена, тъй като малко или много в съвременния футбол, никой не те чака да развиваш таланти. Всички искат да печелиш ШЛ за да прибираш големите пари. И да имаш имена в отбора които да привличат зрителски интерес за парички от ТВ права.
[center] "You told us to come back when we've won 18 – we are back."[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34847
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 23 мар 2015 15:33

Виж какви имена се тиражират като никой не е медийна звезда - Лапорте, Клайн, Депай, Лаказет, Строотман.
Може да видиш и на какви години са :)

Според информация на хора близки до клуба, Еди вече е договорил 3 нови попълнения!
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
CHAMP20N
Мнения: 97
Регистриран на: 12 ное 2013 14:07
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот CHAMP20N » 23 мар 2015 15:40

Да тоя Депай е машина, него го искам :D Строотман не ми вдъхва вече доверие с тия контузии напоследък.
Другите честно казано не съм ги следил и няма как да изразя мнение. Но все пак предпочитам Homegrown :D
[center] "You told us to come back when we've won 18 – we are back."[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24552
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот boabbb » 23 мар 2015 15:42

MuFc1878 написа:Шубич, гледай само да не издъниш мача с Ливърпул :lol:


По принцип, би трябвало да ги биеме, поне на "Емирейтс" ги биеме редовно, обаче никога не се знае :lol: А иначе вие бая се наежихте след 3-4 победи, та чак басове раздавате :mrgreen: :mrgreen: Ша видиме, аз предпочитам да не е особено решителен тоя мач ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6117
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 23 мар 2015 15:43

Аз от изброените харесвам Клайн, Лапорте, Депай и Лаказет.
Шампионе,
Наблюдавам редовно Лаказет и мога да ти кажа, че е точно типа нападател от който се нуждаем.
Дори съм сигурен, че е по - добър вариант и от Хари Кейн.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34847
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 23 мар 2015 15:46

boabbb написа:По принцип, би трябвало да ги биеме, поне на "Емирейтс" ги биеме редовно, обаче никога не се знае :lol: А иначе вие бая се наежихте след 3-4 победи, та чак басове раздавате :mrgreen: :mrgreen: Ша видиме, аз предпочитам да не е особено решителен тоя мач ;)

Ако биете Пуул, може да измислим нещо по-така за 37-ми кръг 8-)

Иначе как да е друго - мачовете с Тотнъм и Ливърпул си бяха 6-точкови и адски ценни успехи! Летим в облаците до двубоя с Вила.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
CHAMP20N
Мнения: 97
Регистриран на: 12 ное 2013 14:07
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот CHAMP20N » 23 мар 2015 15:47

boabbb написа:... А иначе вие бая се наежихте след 3-4 победи, та чак басове раздавате :mrgreen: :mrgreen: ...


Не е нищо ненормално, феновете на всеки отбор са така, след още 3 победи и шампиони ше искаме да станем.
Даже си мисля, че тази серия ще продължи до края на сезона и целия следващ, за да не може само вие да се хвалите с тия Инвинсибълс :D
[center] "You told us to come back when we've won 18 – we are back."[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24552
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот boabbb » 23 мар 2015 15:48

MuFc1878 написа:
boabbb написа:По принцип, би трябвало да ги биеме, поне на "Емирейтс" ги биеме редовно, обаче никога не се знае :lol: А иначе вие бая се наежихте след 3-4 победи, та чак басове раздавате :mrgreen: :mrgreen: Ша видиме, аз предпочитам да не е особено решителен тоя мач ;)

Ако биете Пуул, може да измислим нещо по-така за 37-ми кръг 8-)


Искам ФУТБОЛ :!: Вчера го гледахме в класико-то, преди 2-3 седмици го гледахме в нашия мач за купата ;) Това е футбол, а не 10 човека отзад и сипани топки :lol: Резултатът е на заден план ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34847
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 23 мар 2015 15:49

boabbb написа:
Искам ФУТБОЛ :!: Вчера го гледахме в класико-то, преди 2-3 седмици го гледахме в нашия мач за купата ;) Това е футбол, а не 10 човека отзад и сипани топки :lol: Резултатът е на заден план ...

Искаш да паркираме влака? Няма проблем :lol: 3-5-2 и чакаме на клатене от някоя контра....
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24552
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот boabbb » 23 мар 2015 15:50

MuFc1878 написа:
boabbb написа:
Искам ФУТБОЛ :!: Вчера го гледахме в класико-то, преди 2-3 седмици го гледахме в нашия мач за купата ;) Това е футбол, а не 10 човека отзад и сипани топки :lol: Резултатът е на заден план ...

Искаш да паркираме влака? Няма проблем :lol: 3-5-2 и чакаме на клатене от някоя контра....

Уилшър е контузен - няма кой да изпуска от 3 метра :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта