Вятърът на промяната за Манчестър Юнайтед

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Gary Shaw
Мнения: 1489
Регистриран на: 08 окт 2010 16:12
Контакти:

Re: Вятърът на промяната за Манчестър Юнайтед

Мнениеот Gary Shaw » 17 окт 2010 17:58

Аз не съм казал обратното. Манчестър Ю си е марка ФАКТ . Може би са най-голямата марка , дори може би отдавна са надминали и Реал (Мадрид). Наскоро дори имаше статия за това как Юнайтед е най-скъпият футболен клуб.Някъде около 1.835 млрд. долара. Просто тезата ми е ,че Манчестър Ю ако така продължава нищо добро не чак този отбор във всяка една сфера , мениджмънт , трансфери , политика . Юнайтед не изглежда никак добре пак казвам и на терена и извън него със тези собственици. Само обърни внимание какви всъщност дългове трябва да погасяват и тогава кажи ,че бъдещето им е цветущо. Аз лично нямам нищо против този отбор но гледам на нещата така както са вдействителност. ;)

BaHk0-be
Мнения: 37
Регистриран на: 30 яну 2010 03:48
Контакти:

Re: Вятърът на промяната за Манчестър Юнайтед

Мнениеот BaHk0-be » 17 окт 2010 18:04

Спокойно, Юнайтед са само на 5 точки от лидера, нямаме загуба в първенството, бихме Валенсия като гости.Нещата не са цветущи, но не са и трагични.Всеки мач бележим по 2-3 гола, много по-лесно е да се заздави защитата отколкото да се научат да създават положения и да бележат.Същата тази защита със същия вратар преди 2 години не допуснаха гол 14 мача , а миналият сезон чак пролетта се наруши тенденцията , че Юнайтед като открие, ВИНАГИ ПЕЧЕЛИ .Става въпрос за мача с Евертън, когато Бербатов откри и паднахме 3-1.
ТОВА Е СЪЩИЯТ ОТБОР, просто трябва малко късмет и нещата ще се подредят.Нищо не е загубено. През 2007 и 2008 започнахме много по зле сезона отколкото сега, но ставахме шампиони.Сити миналата година ги бихме 3 пъти . Юнайтед е Юнайтед и когато Фърги си тръгне ще бъде още по силен.Ще дойде примерно Моуриньо или Дейвид Мойс, защо не Гигс , Кантона или Лоран Блан ?
Цялата работа ми прилича на пропаганда на феновете на Ливърпул понеже видидиш ли Пул са супер зле и се борят да не изпаднат, Юнайтед и те навлизат в криза.Да, ама не ! Аз не отричам, че това може да стане, но няма знаци, които да говорят за това.

vladimir0v
Мнения: 17
Регистриран на: 13 мар 2010 13:20
Контакти:

Re: Вятърът на промяната за Манчестър Юнайтед

Мнениеот vladimir0v » 17 окт 2010 18:04

Кратко и ясно:

Haters gonna hate :)

Това да принизяваш Манчестър Юнайтед, хегемон в Англия не само през 90-те, но и след това, до съдбата на отбори като Ливърпул и Нотингам - няма как да стане :) жалко, че някои от вас изкривяват дотам призмата, че да карат и другите да вярват в небивалици. Приключили ери ? 1 не дотам силен сезон, абсолютна липса на късмет и концентрация в 1/4 финала от ШЛ с Байерн Мюнхен (мач, в който МЮ изяде с парцалите бъдещия финалист и една фатална грешка от неопитност на 20-годишен играч провали мача) и Юнайтед вече е загробен? Момчета, стегнете се малко, тук не е форума на Братя Грим :) Юнайтед винаги ще се бори за титлата, без значение дали играе с децата или с пенсионерите, защото манталитета на отбора е шампионски и не е изкуствено засилен към върха (два пресни пресни примера имаме в челото на таблицата) :)

Иначе, съгласен съм за нуждата от защитник и халфове.

daredevil
Мнения: 1306
Регистриран на: 14 сеп 2010 10:19
Контакти:

Re: Вятърът на промяната за Манчестър Юнайтед

Мнениеот daredevil » 17 окт 2010 18:09

Точно казано, това е поредния транзитен период в който 1-2 години ще са нулеви и след това пак най-големите в света, препратки в историята колкото искаш. Естествено сега малко по-различното е че трябват и нови собственици но това ще стане доста по-безболезнено за състава, от некой други изпадащи отбори в зоната на изпадане.
Сега гледайте как Блякпул блъска сити в дупето и тихо там хейтърите и французите начело с вечносимулиращия новоподписан кавал, дето скоро ще му бъде надънен чукундура че е такъв ******** и крачето на две.
Последна промяна от daredevil на 17 окт 2010 18:14, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
Mincho
Мнения: 150
Регистриран на: 25 сеп 2010 14:40
Контакти:

Re: Вятърът на промяната за Манчестър Юнайтед

Мнениеот Mincho » 17 окт 2010 18:10

Усеща се липсата на класа в Юнайтед. Нани, Андерсон, Еванс, Карик, Парк и още доста други просто не заслужават да носят екипа на МЮ. Сър Алекс ще разкара Рууни през зимата убеден съм в това. Нееднократно е показвал, че компромиси с дисциплината не прави.

GeNtLeMaN
Мнения: 50
Регистриран на: 29 авг 2010 19:08
Контакти:

Re: Вятърът на промяната за Манчестър Юнайтед

Мнениеот GeNtLeMaN » 17 окт 2010 18:17

Mincho написа:Усеща се липсата на класа в Юнайтед. Нани, Андерсон, Еванс, Карик, Парк и още доста други просто не заслужават да носят екипа на МЮ. Сър Алекс ще разкара Рууни през зимата убеден съм в това. Нееднократно е показвал, че компромиси с дисциплината не прави.


Нани е може би най-добрият от началото на сезона. Андерсон е млад и се върна от тежка контузия. Еванс е млад и неопитен централен защитник. Карик е на приливи и отливи,но си е доказъл мястото в отбора. Парк е добра резерва. Рууни изживява труден период,а Сър Алекс се опитва да го защити. Аз съм готов да сложа 50 лв,че Рууни няма да си тръгне зимата,ок?

vladimir0v
Мнения: 17
Регистриран на: 13 мар 2010 13:20
Контакти:

Re: Вятърът на промяната за Манчестър Юнайтед

Мнениеот vladimir0v » 17 окт 2010 18:26

Андерсон няма класа (или поне няма такава все още).
Карик е в чудовищна дупка от близо 13-14 месеца, а и никога не е бил онзи фактор в средата, какъвто беше Кийно например.
Смолинг е млад и неопитен, Фърдинанд е все още футболист само на хартия (доколкото знам болките в гърба едва му дават да ходи и играе от години на инжекции).
Скоулс ще спре, Гигс ще спре...
Това са в общи линии позициите, на които САФ трябва да се огледа. Имаме атомно нападение с едни от най-бързите нападатели в света + невероятно комбинативния Бербатов, Стекеленбург съм почти сигурен, че ще склони на офертата на Юнайтед, така че не мисля и за вратаря. Валенсия ще се върне от контузията, Рууни ще си върне формата (за него е типично често да редува тези състояния) и ще пишем обратните теми за триумфите на Дяволите :)

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14728
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Вятърът на промяната за Манчестър Юнайтед

Мнениеот smoothc » 17 окт 2010 19:00

Благодаря на всички които изказаха становището си :) но бих искал да коментираме всички ние именно заглавието на темата-:Вятърът на промяната за Манчестър Юнайтед:
1.От къде трябва да ни "лъхне" този вятър? и.....
2.Кой трябва да е в основата на тази промяна??
3.Разбира се всяка промяна води след себе си много други такива във всяко едно отношение -понякога те докарва до пълен провал,друг път те издига.
Как мислите вие?
4.И не на последно място,има ли според вас истинска причина за да настъпи една наистина коренна промяна за Ман Ю?
Последна промяна от smoothc на 11 юни 2013 13:32, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Вятърът на промяната за Манчестър Юнайтед

Мнениеот fr3ak_boy » 17 окт 2010 19:19

[b]Манчестър Юнайтед е далеч от свършването[/b]!!!! :!: :!: :!: :!:
Няма почва за сравнение между Ман. Ютд. и Пул! Просото защото и двата тима са много различни. По време на американското турне на Юнайтед слушах коментаторите в САЩ, които казаха, че Юнайтед са отбора с най-големи приходи от мъчандайзинг в света от всички спортове! Така че кой няма да иска да ги купи?! Пул обаче са нещо съвсем друго. Нямат титла от 20 години, последният им сериозен трофей е от 2005 година, когато спечелиха ШЛ. Водят доста неадекватна трансферна политика и т.н. И въпреки че са легендарен клуб за Англия, логично е да има по-малко желаещи за закупуването им, като се има предвид че и треньора им не е САФ, който определено знае как да си купи правилните играчи. (изключвам последните 2 години)Та да приемем, че дойде нов собственик и той има пари, кой играч няма да иска да дойде в Юнайтед - отбор, под чийто знак минаха последните две десетилетия в Англия?! Сега да погледнем състава... Там вече има много проблеми, но мисля, че няма пари да се решат.
1. Задължително трябва да се намери нов класен вратар като Стекеленбург, а защо не и Нойер.
2. Трябва задължително поне един класен централен защитник за заместник на Рио и качествен ляв бек, защото не може да се разчита само на Евра цял сезон. А пък лично не харесвам О'шей като играч, а да не говорим, като играе на нетипичната за него позция ляв бек.
3. Трябват ниж поне двама класни централни халфове, защото Скоулс е на годинки вече, а Карик от доста време е пълна дупка. Единия от тези халфове обаче задължително трябва да е градивен и да може да връзва играта, защото поне за мен там играта ни много ни куца. След централните халфове ни трябва поне едно крило, обаче да е от световна класа. Да е комбинативен, да умее да вкарва и да прави пробиви. За оптимистите, че Валенсия ще се върне, мога само да ви кажа, че дори и да се върне тази контузия ще го промени. Счупванията са много сериозни и след тях обикновено играчите не са същите. Стават по-предпазливи и т.н. Освен това трудно достигат оптималната си форма от преди.
4. В нападение ни трябва само и единствено един класен реализатор, който да може да се вписва идеално, когато Берба или Руни се контузи.
Лошото на тези трансфери е, че за тях трябват много пари, а Глейзър няма от къде да ги извади. :(
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
berbatov
Мнения: 2851
Регистриран на: 05 фев 2009 20:36
Контакти:

Re: Вятърът на промяната за Манчестър Юнайтед

Мнениеот berbatov » 17 окт 2010 19:47

smoothc написа:Благодаря на всички които изказаха становището си :) но бих искал да коментираме всички ние именно заглавието на темата-:Вятърът на промяната за Манчестър Юнайтед:
1.От къде трябва да ни лъхне този вятър? и.....
Като вихрушка ли да ни завърти или като торнадо да ни засмуче
или като летен бриз да ни погали??-разбирате ме какво искам да кажа
2.Кой или кои трябва да е в основата на тази промяна??
3.Разбира се всяка промяна води след себе си много други такива във всяко едно отношение -понякога те докарва до пълен провал друг път те издига -как мислите вие?
4. И не на последно място има ли според вас истинска причина за да настъпи една наистина коренна промяна за Ман Ю?

Очаквам вашите коментари

Само на последния въпрос ще ти отговоря: Промяна ще има по коледа, но само в класирането!
Дъртия ще пукне на треньорската скамейка, но още един дъбул ще направи. После идва Специалния, че доста има да си връща и да доказва на острова ;)
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта