НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот Vojdek » 09 май 2010 14:49

Поредната тема за Бербо?
Вие се излагате...

Дано се махне, обаче.Не защото не прави нищо, както някои се опитват да го изкарат, а просто за да си довърши подобаващо кариерата.Да ме порадва още две-три години.Че и всички да спрат да говорят за него и да го плюят.

Най-тъпото в цялата ситуация, е че всеки комплексар се появява тук и там да пуска теми и да си избива комплексите.

"Моя" отбор. :lol: Питайте прехвалените инглези какво мислят за такива фенове на техните отбори.

А по-жалки са тия, които си нямат нищо в живота и почват да плюят по успялите, за да се почустват самите те по-добре. :lol:

Жалка работа.Симпатизирай си на чужд клуб, то няма и как да е иначе(освен, ако не си като останалите - примерно аз днес ще си измазохиствам пак при домакинството на акулите :mrgreen: ), ама вече да е "твоят" клуб и "ние" е жалка работа. :mrgreen:
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот PFCB » 10 май 2010 11:18

Vojdek написа:Поредната тема за Бербо?
Вие се излагате...

Дано се махне, обаче.Не защото не прави нищо, както някои се опитват да го изкарат, а просто за да си довърши подобаващо кариерата.Да ме порадва още две-три години.Че и всички да спрат да говорят за него и да го плюят.

Най-тъпото в цялата ситуация, е че всеки комплексар се появява тук и там да пуска теми и да си избива комплексите.

"Моя" отбор. :lol: Питайте прехвалените инглези какво мислят за такива фенове на техните отбори.

А по-жалки са тия, които си нямат нищо в живота и почват да плюят по успялите, за да се почустват самите те по-добре. :lol:

Жалка работа.Симпатизирай си на чужд клуб, то няма и как да е иначе(освен, ако не си като останалите - примерно аз днес ще си измазохиствам пак при домакинството на акулите :mrgreen: ), ама вече да е "твоят" клуб и "ние" е жалка работа. :mrgreen:

+1

Потребителски аватар
BrigadaTrakia
Мнения: 81
Регистриран на: 25 окт 2009 09:27
Skype: mario_stelito
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот BrigadaTrakia » 17 май 2010 17:56

ros написа:№ 9, Моля те - остани... Остани, защото не мога да си представя как ще изглежда Юнайтед без теб.
Не разбирате ли, че е отвратително цялото поведение и отношение на някои български фенове към Бербатов.
Кога някой от вас ще напише "Гари, махни се" или "Карик що за футболист си?". Прекалявате

Въпреки,че съм фен на Челси се съгласявам с теб.Защо ще си го изкарват на Берба?Гари Невил дето не може да центрира а Карик сам срещу вратаря не може да вкара? :evil:

veidar45
Мнения: 307
Регистриран на: 25 мар 2008 13:36
Skype: veidar45
Местоположение: Emirates Stadium
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот veidar45 » 23 май 2010 14:42

офф вместо да го плюете му се наслаждавайте как играе и какви голове вкарва: manchesterutd/viewtopic.php?f=25&t=48249


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта