Бивши играчи на Ливърпул - фен тема

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот wolf » 03 сеп 2016 11:42

http://gong.bg/football-sviat/francia/m ... vek-395252 това съм го чувал и преди
Офтопик:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Бивши играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот iliev72 » 03 сеп 2016 12:16

Време е да го оставим Марио.Времето ще покаже кой крив и кой прав.
Агентът на Супер Марио изригна: Клоп е ла**о!
Откакто Клоп пое Ливърпул мисля ,че нямаше издънки на Марио , но явно не е нападателя който харесва Клоп.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот wolf » 04 сеп 2016 11:45

Пише бивши играчи. Той вече е бивш :)
Офтопик:

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Бивши играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот Gil-galad » 06 сеп 2016 04:14

Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Бивши играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот venomcho » 06 сеп 2016 13:45



I went to Rafa: ‘OK, a year ago you wanted me to leave and I accepted it. Now I want to leave . …’ In the end, there was an agreement but it was not easy because he wanted me to stay by that point.”


е не, това не е истина - аз чух, че е трябвало бивши баски сепаратисти да го карат с калашник опрян в главата досами вратата на Бернабеу и той пак до последно е рискувал живота си, само и само да не иде...

“But I didn’t ask to leave because of that. I had been five years at Liverpool. I had the feeling it was the right thing to do.


добре, че излизат тези автобиографийки след време, за да не вярваме на "форумни факти"...

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот wolf » 06 сеп 2016 15:35

Нормално да иска да си тръгне, като се почувстваш нежелан това се случва
Офтопик:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Бивши играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот Liverpool_EC » 24 мар 2017 17:00

Wenger on Suarez: "We were wrongly advised over a minimal clause, but we had an agreement with the player. You can ask him."
Ето го днеска Венгер казва, че Арсенал са се договорили със Суарез и той е бил готов да премине при тях. Като се сетя онзи хахо колко пъти изписа, че феновете го продали и ме заболява корема от смях. А ся какво излезе, че Суарез, се е продал, преди да пита феновете :lol:

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Бивши играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот PSvilenov » 24 мар 2017 19:47

Liverpool_EC написа:Wenger on Suarez: "We were wrongly advised over a minimal clause, but we had an agreement with the player. You can ask him."
Ето го днеска Венгер казва, че Арсенал са се договорили със Суарез и той е бил готов да премине при тях. Като се сетя онзи хахо колко пъти изписа, че феновете го продали и ме заболява корема от смях. А ся какво излезе, че Суарез, се е продал, преди да пита феновете :lol:

Всеки прочел и 1/3 от автобиографията на Джерард знаеше това . Написано е толкова подробно , че и слепец ще разбере че Суарес макар да уважаваше клуба искаше да се развива и не му бяхме достатъчни .

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Бивши играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот wu_dnica » 25 мар 2017 19:52

уважавал клуба лии?? и аз защо не го разбрах ,след всичките му цигански номерца с хапане ,увъртане и заплахи ,че си отива. И казваш в ний сме малки, в Арсеналя щял да се развие :lol: :lol: :lol: Стига сте го оправдавали тоя бе,от самото начало беше дошъл за да си тръгне :!:
Офтопик:
СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края!

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот wolf » 26 мар 2017 01:28

Не ме е яд за друго а за това, че когато явно вече беше наясно, че отива в Барселона се скри много жестоко последните 6 мача на сезона. Вярно е, че чрез неговите голове стигнахме дотам но това не променя факта, че се скри.
Офтопик:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта