Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12412
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 07 апр 2024 14:32

Ponko написа:Нищо добро не очаквам след Клоп. Няма да видим втори като него поне в нашите животи. Сега нивото ще падне, големите звезди ще се разотидат и ще ни чакат тежки години. Имам малка надежда новия да ни изненада приятно, но се съмнявам.

Как пък другите отбори нямат проблем да сменят треньори и да държат ниво, само ние си мислим за ебати потопа
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Ponko
Мнения: 4062
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ponko » 07 апр 2024 14:49

wolf написа:
Ponko написа:Нищо добро не очаквам след Клоп. Няма да видим втори като него поне в нашите животи. Сега нивото ще падне, големите звезди ще се разотидат и ще ни чакат тежки години. Имам малка надежда новия да ни изненада приятно, но се съмнявам.

Как пък другите отбори нямат проблем да сменят треньори и да държат ниво, само ние си мислим за ебати потопа

Кой държи ниво? Челси ли ? След руската ера? Юнайтед ли след САФ? Ако мислиш, че ще ни поеме голямо име след Клоп ... забрави. Ще е някой тип Брендън Роджърс. На Клоп му писна да лови с трици маймуни....

zdravkos
Мнения: 1934
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 07 апр 2024 16:05

Ако се вземе под внимание и фактът, че това лято още три топ отбора - Байран, Барса и Манчо(евентуално)си търсят треньор - положението ще е доста напечено и напрегнато.
Освен ако М.Е. вече не намерил някой, но се държи в тайна.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3796
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 07 апр 2024 19:51

an4o_321 написа:
Liverpool_EC написа:
an4o_321 написа:Mоже ли ние да продължим да си коментираме по темата, а не да се занимаваме с някви неща изсмукани от пръстите, извън контекста :?: :?: Ти си тотално болен мозък

Извинявай, че те разконцентрирах от дълбокомислените ти разсъждения, ама като прочетох първото изречение и си изплюх кафето върху клавиатурата, като се сетих за онзи твой бисер. Гледам и тогава си ми поставял диагнози...Я кажи каква беше визитката на Гуардиола 2 месеца преди да спечели нещо :)))) Празна, щото нищо не беше спечелил, нали? Хайде, разсъждавай си на спокойствие по контекста, с твоя тотално празен мозък...

по-ПО-НАЙ ФЕНЪТ :!: Никой не може да каже нищо от него и неговото философстване. Значи, викаш "изплю си кафето" а? Колко забавно. А случайно да осмисли с "пълния си мозък" че онова мнение В ДРУГА ТЕМА е свързано с други неща? А именно - че съм го казал, заради безкрайния ти, безсмислен спам в темата Юрген Клоп през..... 2019г. :o :lol: :lol: Get a Life man :!:

Ако искаш го напиши в темата за ски-алпийски дисциплини, за да ти звучи още по-различно. Даже може нищо да го подчертаеш с червено следващия път, за да е още по-различно изказването ти :))))))) "Спама" ми беше свързан с една камара слепци и неверници, които само повтаряха, че нищо няма да спечелим с Клоп. Представяш ли си какъв живот живеят те :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zdravkos
Мнения: 1934
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 07 апр 2024 20:39

Дано грешката на Куанса не му се отрази на психиката.
Ще e жалко - до момента прави страхотен сезон ;) YNWA
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12412
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 08 апр 2024 23:25

https://football24.bg/ливърпул-вече-пре ... ShjSw4UxWl

Браво на плащачите, погребете го тоя отбор сега от стиснатост
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3796
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 09 апр 2024 00:31

wolf написа:https://football24.bg/ливърпул-вече-предложи-договор-на-руб/?fbclid=IwAR1RUxutysJA2c4y17aTkjJgsRwOK2kMTpZzgy_wCoBL7c7lWamxzt95UVM_aem_AdK5dXN9kUu7Vk9cg64YoLqkjI6GYa-0qevkfkKabgOJzRhW30uYcqR__luu7RkGXMl9iNAcGsgEuJShjSw4UxWl

Браво на плащачите, погребете го тоя отбор сега от стиснатост

Добре де, ти кой очакваше, че си толкова възмутен от Аморим? В случая това си е направо максимума, на който са способни охлювите. Аз не виждам нищо фрапиращо или изненадващо. Не знам кой си искал ти, ама аз съм ок с този...

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12412
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 09 апр 2024 02:20

Liverpool_EC написа:
wolf написа:https://football24.bg/ливърпул-вече-предложи-договор-на-руб/?fbclid=IwAR1RUxutysJA2c4y17aTkjJgsRwOK2kMTpZzgy_wCoBL7c7lWamxzt95UVM_aem_AdK5dXN9kUu7Vk9cg64YoLqkjI6GYa-0qevkfkKabgOJzRhW30uYcqR__luu7RkGXMl9iNAcGsgEuJShjSw4UxWl

Браво на плащачите, погребете го тоя отбор сега от стиснатост

Добре де, ти кой очакваше, че си толкова възмутен от Аморим? В случая това си е направо максимума, на който са способни охлювите. Аз не виждам нищо фрапиращо или изненадващо. Не знам кой си искал ти, ама аз съм ок с този...

Коя част от доказан мениджър водил топ отбор от преди няколко страници не разбра?
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3796
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 09 апр 2024 03:30

wolf написа:
Liverpool_EC написа:
wolf написа:https://football24.bg/ливърпул-вече-предложи-договор-на-руб/?fbclid=IwAR1RUxutysJA2c4y17aTkjJgsRwOK2kMTpZzgy_wCoBL7c7lWamxzt95UVM_aem_AdK5dXN9kUu7Vk9cg64YoLqkjI6GYa-0qevkfkKabgOJzRhW30uYcqR__luu7RkGXMl9iNAcGsgEuJShjSw4UxWl

Браво на плащачите, погребете го тоя отбор сега от стиснатост

Добре де, ти кой очакваше, че си толкова възмутен от Аморим? В случая това си е направо максимума, на който са способни охлювите. Аз не виждам нищо фрапиращо или изненадващо. Не знам кой си искал ти, ама аз съм ок с този...

Коя част от доказан мениджър водил топ отбор от преди няколко страници не разбра?

Частта "Предпочитам дори Мауриньо" и веднага следващото ти изречение " не, не казвам, че предпочитам дори него" ?!?!?! Ако на теб ти е ясно какво си имал предвид, на мен не. Като е друг, защо не напишеш име/на. Кой влиза в тази графа? Конте, Тухел, Зидан...Аз отначало казах за Аморим, без изобщо да съм му гледал 1 мач, просто ми е ясно какъв треньор ще търсят янките и това беше едно от най-добрите имена за техните ресурси/параметри/бюджети.

Ponko
Мнения: 4062
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ponko » 09 апр 2024 12:29

Изображение
Ако е вярно... Господ да се смили над любимия ни клуб. Отново ще тънем в посредственост с нов тип Бренандито Роджърс.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: chucknoris и 16 госта