Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 06 фев 2018 21:17

Real написа:
Тук и с граматиката ти не съм запознат, но... да, смятам, че купуваме, за да продадем на печалба. Какво мога да си... спокойно?[/quote]
Поздравлявам те за желанието ти граматически да ми извисиш постовете.Желая да подчертая,че нямам никакво намерение да редактирам каквото и да било, нито отностно граматиката, нито отностно правопис и пунктуация.
Който има желание, може да копира, поправи,редактира и да го постне..Аз лично, ако го прочета, ще посоча ако има грешка в смислово или друго естество...
А колкото до риторичния ти въпрос "какво можеш да си..." според мен....ето ти чудесна възможност да ме редактираш и поправиш(допълниш)... :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Последна промяна от Tart на 06 фев 2018 21:35, променено общо 1 път.

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 06 фев 2018 21:31

Real написа: Физиологията на човека ми е позната, доколкото е основна част от работата ми,.

А колкото до това ти твърдение.Не ми е ясно, след като имаш такова образование(вероятно и знания), защо не си взел никакво отношение..или поне да дадеш разумно аргументирано обяснение на посетителите на този форум, отностно "изискването", или с други думи трансферанта политика на Пул за възрастта на играчите,които се трансферират..от гледна точка едиствено на физиологията???
След като имаш такава професионална основа, няма да ти е трудно да представиш приятно и разбираемо, за четене, резюме..например за дядо venomcho<.. :mrgreen: :mrgreen:
Би било чудесно..особено на базата на "свободните ти и повърхностни разсъждения" от предните ти няколко постове..

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Onq » 06 фев 2018 22:34

Ши мъ прущавати, но "Тренера" поне имаше неква идея. Сега форумът е свърталище на тотално издухани индивиди. Ливърпул може и да не привлича топ играчи, но топ психопати за фенове не му липсват. Логиката е почти забранена. 90 % от пишещите са като развалена плоча, а някои са с тежки ментални увреждания. Е как да станем шампиони с такива фенове :lol: ?

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 06 фев 2018 22:54

Tart написа:
...Не ми е ясно, след като имаш такова образование(вероятно и знания), защо не си взел никакво отношение..или поне да дадеш разумно аргументирано обяснение на посетителите на този форум, отностно "изискването", или с други думи трансферанта политика на Пул за възрастта на играчите,които се трансферират..от гледна точка едиствено на физиологията???

Вероятно... защото физиологията (или по-скоро патологията) е фактор при трансфера на Стъридж, да кажем. И няма нищо общо с трансферната ни политика по принцип. Ако можем да купим Клаван или Рики Ламбърт - не виждам "физиологични" причини да не вземем Обамеянг. Не виждам и физиология при изходящите трансфери. Или според теб Суарес беше изхабен вече, Стърлинг си беше загубил pace-а, а на Коутиньо му предстояха смяна на тазобедрени стави и чернодробна трансплантация? Не ми отговори нищо за Мо. Колко време смяташ, че ще остане при нас? "Перспективно" погледнато?
Накрая, да ти спретна едно "приятно и разбираемо резюме" за трансферната ни политика:
Ние СМЕ selling club. Като Порто, Аякс или Лион. Само че отглеждаме таланти за акулите в по-добра обстановка, в по-"висша" лига.
На фесежистите не им пука за трофеите. Нито за феновете (стига да продължават да отделят лептата си за клуба). За тях LFC е Liverpool Football Company. И е важно company-то да е на печалба. За пари говоря, не за купи.
Ние НЕ пазаруваме, за да градим отбор в перспектива. Пазаруваме с перспективата да си върнем инвестицията, да продаваме на печалба, да ни излизат балансите и да остава за по някоя яхта или парцелче...
Май не се получава много приятно, но поне е рабираемо, нали?

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 06 фев 2018 23:16

Real написа:Вероятно... защото физиологията (или по-скоро патологията) е фактор при трансфера на Стъридж, да кажем. И няма нищо общо с трансферната ни политика по принцип. Ако можем да купим Клаван или Рики Ламбърт - не виждам "физиологични" причини да не вземем Обамеянг. Не виждам и физиология при изходящите трансфери. Или според теб Суарес беше изхабен вече, Стърлинг си беше загубил pace-а, а на Коутиньо му предстояха смяна на тазобедрени стави и чернодробна трансплантация? Не ми отговори нищо за Мо. Колко време смяташ, че ще остане при нас? "Перспективно" погледнато?
Накрая, да ти спретна едно "приятно и разбираемо резюме" за трансферната ни политика:
Ние СМЕ selling club. Като Порто, Аякс или Лион. Само че отглеждаме таланти за акулите в по-добра обстановка, в по-"висша" лига.
На фесежистите не им пука за трофеите. Нито за феновете (стига да продължават да отделят лептата си за клуба). За тях LFC е Liverpool Football Company. И е важно company-то да е на печалба. За пари говоря, не за купи.
Ние НЕ пазаруваме, за да градим отбор в перспектива. Пазаруваме с перспективата да си върнем инвестицията, да продаваме на печалба, да ни излизат балансите и да остава за по някоя яхта или парцелче...
Май не се получава много приятно, но поне е рабираемо, нали?



...Свободно и повърхностно мнение...
" На фесежистите не им пука за трофеите. Нито за феновете (стига да продължават да отделят лептата си за клуба). За тях LFC е Liverpool Football Company. И е важно company-то да е на печалба. За пари говоря, не за купи."
Все едно разговарям с 13 годишен. Ти малоумен ли си??? Я ми посочи отбор,чийто собственик или ръководно тяло не се интересува единствено от печалбата..инвестициите са си пари, но те целят винаги бъдеща печалба...купите..победите..реномето СА ЗА ПЕЧАЛБА...ОТ РЕКЛАМА, СПОНСОРСКИ ДОГОВОРИ, ПРОДАЖБА НА АРТИКУЛИ, СПОРТНИ ЕКИПИ..ДОРИ И САМО ДА ИНВЕСТИРАШ В ПРОДУКТ,КОЙТО Е ЗАЩИТЕН ОТ ОБЕЗЦЕНЯВАНЕТО НА ПАРИТЕ ОТ ВРЕМЕТО (ИНФЛАЦИЯ)..ТАКА ХАРАКТЕРНО ЗА "ПЕТРОЛНИТЕ ПАРИ"......,НЕЩО КОЕТО МОЖЕ ДА ПРОЧЕТЕШ КАКВО Е.....
"Май не се получава много приятно, но поне е рабираемо, нали? ''..определно резюмето ти е просто една .....я :lol: :lol: :lol: ...и BTW..дори Пул да заприлича на това, което описваш, нямам проблем да го приема като факт,но мога да и ще го критикувам..псувам..

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 06 фев 2018 23:42

Real написа:Вероятно... защото физиологията (или по-скоро патологията) е фактор при трансфера на Стъридж, да кажем. И няма нищо общо с трансферната ни политика по принцип. Ако можем да купим Клаван или Рики Ламбърт - не виждам "физиологични" причини да не вземем Обамеянг. Не виждам и физиология при изходящите трансфери. Или според теб Суарес беше изхабен вече, Стърлинг си беше загубил pace-а, а на Коутиньо му предстояха смяна на тазобедрени стави и чернодробна трансплантация?инвестицията, да продаваме на печалба, да ни излизат балансите и да остава за по някоя яхта или парцелче...
Май не се получава много приятно, но поне е рабираемо, нали?


Само да подчертая защо си ми като 13 годишен малоумник.
Вместо обективно да обясниш физиологията на фуТболиста :lol: :lol: ..говориш за..
..патологията..историята с контузии на Стъридж..да ама във връзка с ФИЗИОЛОГИЯТА..можеш да посочиш максиманалта му скорост от последните 2 години..
5м паунда за Клаван и 4 за Рики, не са 60 ++ за Оба
НО..коментирахме входящите.не изходящите..за последните..не сме желали да продадем никой от посочените трима смешник..ТЕ ПРОСТО ЖЕЛАЕХА ДА НАПУСНАТ.. ДОРИ И ПРОСТО ПОГЛЕДНАТО ЗА ПОВЕЧЕ ПАРИ...

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 07 фев 2018 10:39

Helge Payer on DAZN just said that Hans Leitert (GK) is now "Head of GK" at Liverpool. That is interesting.


seems like he's rather working with Liverpool, has his own company and "consults" LFC. http://www.hansleitert.com/
Since 2016 GK Consultant e.g. for top Premier League club in England and FIFA

did some digging: used to be a GK coach employed by clubs, now has his own company and consults clubs and FA's. He ist most likely "consulting" LFC. http://www.hansleitert.com
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 07 фев 2018 11:09

Tart написа:НО..коментирахме входящите.не изходящите..за последните..не сме желали да продадем никой от посочените трима смешник..ТЕ ПРОСТО ЖЕЛАЕХА ДА НАПУСНАТ.. ДОРИ И ПРОСТО ПОГЛЕДНАТО ЗА ПОВЕЧЕ ПАРИ...

За повече пари, викаш? Може би със Стърлинг беше такъв случая... Но за Суарес и Коу мога да ти гарантирам (и няма да ти кажа от кого го знам), че изобщо не се касаеше за пари. Просто и двамата знаеха, че Пуул не се бори за трофеи, освен ако случайно не изпадне нещо пътьом... И това не им харесваше като перспектива. Нито един топ-играч не иска да бъде запомнен ЕДИНСТВЕНО с това, че... по негово време клубът му е бил финансово стабилен, влязъл е в топ10 на богатите и в топ4 на ВЛ (3-4 пъти, вероятно) и е изчистил дълговете, оставени от нек'ви американски пиявици...
Не сме ЖЕЛАЛИ да продадем? Ще ме разплачеш... Ние не сме, ама янките? Много неща мога да ти разкажа за продажбите, желанията и Суарес, да кажем. Ама ще се огранича до няколко въпроса. За Коу, че е по-пресен.
Изтичаше ли му договора? Имаше ли клауза? Показа ли с нещо, че не дава всичко в мачовете на Пуул, или направи най-добрия си полусезон? Щял да стачкува. В месеците преди Световното. Вярваш ли в Дядо Коледа?

П.П. А за физиологията... ще ти разказвам друг път, може би. Ако се засечем на някой конгрес. По спортна медицина...
Тук едва ли някой има интерес. А и не е необходимо.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 07 фев 2018 13:14

Real написа:Ще ме разплачеш... Ние не сме, ама янките?

О да тук има такива наивници, че може спокойно да те разплачат. 7 години минаха с По-Добрите Американци и някои хора още чакат обещаната перспектива и развитие. Ще си останат с чакането и с цифрите си.
Тарт, интересно като ние само си ги съчиняваме, а ти говориш единствено с цифри какво ще кажеш за другите отбори, които ни купуват забавените и застаряващи играчи на по 27 г като Алонсо, Масчерано, Суарез а сега и Кутиньо. С колко купи се набутаха през годините, дай цифра, че аз им загубих бройката :lol: :lol: :lol: А колко готови играча над 28г доведоха янките? Аз ще ти кажа на първо четене-Рики Ламбърт,Туре, Милнър, Манингер,Клаван. Общото м/у тях? Че са без пари, излезли са под 10 мил общо и са с малки заплати, освен Милнър, ама и той е нищо на фона на Алексис Санчез друг свобоен агент на 28-9 години. А ама за такива с неговите заплати янките са пас, нали ;) И той не е перспективен :lol: За играчи на 28 г не се дават пари защото след 2-3 години не могат да ги препродадат, а ти си чакай развитието и перспективите изникнали в главата ти след като си се запознал в детайли с мънибол. Философията на самия мънибол е евтинджаския начин на успех. В което няма нищо лошо, стига да успееш. Само че, във футбола май няма да стане по-хамерикански ;)

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 07 фев 2018 19:25

Real написа:
Tart написа:НО..коментирахме входящите.не изходящите..за последните..не сме желали да продадем никой от посочените трима смешник..ТЕ ПРОСТО ЖЕЛАЕХА ДА НАПУСНАТ.. ДОРИ И ПРОСТО ПОГЛЕДНАТО ЗА ПОВЕЧЕ ПАРИ...

За повече пари, викаш? Може би със Стърлинг беше такъв случая... Но за Суарес и Коу мога да ти гарантирам (и няма да ти кажа от кого го знам), че изобщо не се касаеше за пари. Просто и двамата знаеха, че Пуул не се бори за трофеи, освен ако случайно не изпадне нещо пътьом... И това не им харесваше като перспектива. Нито един топ-играч не иска да бъде запомнен ЕДИНСТВЕНО с това, че... по негово време клубът му е бил финансово стабилен, влязъл е в топ10 на богатите и в топ4 на ВЛ (3-4 пъти, вероятно) и е изчистил дълговете, оставени от нек'ви американски пиявици...
Не сме ЖЕЛАЛИ да продадем? Ще ме разплачеш... Ние не сме, ама янките? Много неща мога да ти разкажа за продажбите, желанията и Суарес, да кажем. Ама ще се огранича до няколко въпроса. За Коу, че е по-пресен.
Изтичаше ли му договора? Имаше ли клауза? Показа ли с нещо, че не дава всичко в мачовете на Пуул, или направи най-добрия си полусезон? Щял да стачкува. В месеците преди Световното. Вярваш ли в Дядо Коледа?

П.П. А за физиологията... ще ти разказвам друг път, може би. Ако се засечем на някой конгрес. По спортна медицина...
Тук едва ли някой има интерес. А и не е необходимо.


:lol: :lol: :lol: :lol: Ти явно искаш да ти повярваме, че поддържаш връзка с Суарес,Коу..хахаха..забрави...няма нужда да те тормозя повече....


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Udoji90 и 19 госта