Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

delboy
Мнения: 258
Регистриран на: 31 авг 2013 10:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот delboy » 13 фев 2018 11:56

Колеги, понеже сигурно с години не съм писал.. с оня психар суаресшампион кво стана, освидетелстваха ли го най-после.. :mrgreen:

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kileto » 13 фев 2018 15:23

delboy написа:Колеги, понеже сигурно с години не съм писал.. с оня психар суаресшампион кво стана, освидетелстваха ли го най-после.. :mrgreen:

Подвизава се в gol bg под ник: тренера

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 13 фев 2018 15:40

Onq написа:
SgtLiberty написа:Стъридж се контузи само като падна сам още в 3-та минута сега :mrgreen:


Тва да се радваш, че твой играч се е контузил, особено такъв който ти е донесъл много радости.... жалка и гнусна работа


E да плача ли? Пича мрънкаше че не му се дават шансове и не искаше да приеме че е свършил с футбола , плюс това никой не му е виновен,че е направен от стъкло.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

jelew73
Мнения: 1048
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот jelew73 » 13 фев 2018 19:28

Още с идването си Клоп каза , че болката върви ръка за ръка с футбола. Но има болка , която налага почивка и болка с която може да се играе. Мъжете се определят от вторият вид , а п.утьовците не и затова винаги при най-малки симптоми почиват. Намекна , че Стъридж е от п.утьовците и му даде шанс да мине към мъжете. Сами си отговорете дали Стъклъридж го е използвал ;)

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 13 фев 2018 19:51

Onq написа:
SgtLiberty написа:Стъридж се контузи само като падна сам още в 3-та минута сега :mrgreen:


Тва да се радваш, че твой играч се е контузил, особено такъв който ти е донесъл много радости.... жалка и гнусна работа

Нещо искаш да ме трогнеш ли? Всички сме наясно, че кажи речи с кариерата му е свършено. Но да се счупиш в третата минута при това сам при положение, че си напълно здрав...
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Onq » 13 фев 2018 20:27

wolf написа:
Onq написа:
SgtLiberty написа:Стъридж се контузи само като падна сам още в 3-та минута сега :mrgreen:


Тва да се радваш, че твой играч се е контузил, особено такъв който ти е донесъл много радости.... жалка и гнусна работа

Нещо искаш да ме трогнеш ли? Всички сме наясно, че кажи речи с кариерата му е свършено. Но да се счупиш в третата минута при това сам при положение, че си напълно здрав...


Да съм те споменал някъде? Дали искам да трогна някой, във форума на гонг? Хахаххахахахахахахахаххахаха. Да не съм луд. Тука всички са коравосърдечни копелета, които или си пусват собствените си играчи или броят парите на шефовете. Братя Галеви ако пишеха тука, повече вероятност имаше да се трогнат :)

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 13 фев 2018 21:34

Onq написа:
wolf написа:
Onq написа:
SgtLiberty написа:Стъридж се контузи само като падна сам още в 3-та минута сега :mrgreen:


Тва да се радваш, че твой играч се е контузил, особено такъв който ти е донесъл много радости.... жалка и гнусна работа

Нещо искаш да ме трогнеш ли? Всички сме наясно, че кажи речи с кариерата му е свършено. Но да се счупиш в третата минута при това сам при положение, че си напълно здрав...


Да съм те споменал някъде? Дали искам да трогна някой, във форума на гонг? Хахаххахахахахахахахаххахаха. Да не съм луд. Тука всички са коравосърдечни копелета, които или си пусват собствените си играчи или броят парите на шефовете. Братя Галеви ако пишеха тука, повече вероятност имаше да се трогнат :)

Отговорих на същия коментар, по инерция помислих че си писал и на мен. Както и да е.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 13 фев 2018 21:59

Тотнъм глътнаха вода рано рано. Време им е да се връщат в Лига Европа където им е мястото !
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 13 фев 2018 22:08

Нема го обаче Жонатан Мос да им отсъди дузпа за гмуркането на голмайстора :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kingofpop » 13 фев 2018 23:21

9lives написа:Тотнъм глътнаха вода рано рано. Време им е да се връщат в Лига Европа където им е мястото !



я пак :mrgreen:

тотално надиграват Юве на техния стадион, хейтът ти към се оказа не на място... :)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sstefanov и 12 госта