Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 07 фев 2018 19:50

Liverpool_EC написа:
Real написа:Ще ме разплачеш... Ние не сме, ама янките?

О да тук има такива наивници, че може спокойно да те разплачат. 7 години минаха с По-Добрите Американци и някои хора още чакат обещаната перспектива и развитие. Ще си останат с чакането и с цифрите си.
Тарт, интересно като ние само си ги съчиняваме, а ти говориш единствено с цифри какво ще кажеш за другите отбори, които ни купуват забавените и застаряващи играчи на по 27 г като Алонсо, Масчерано, Суарез а сега и Кутиньо. С колко купи се набутаха през годините, дай цифра, че аз им загубих бройката А колко готови играча над 28г доведоха янките? Аз ще ти кажа на първо четене-Рики Ламбърт,Туре, Милнър, Манингер,Клаван. Общото м/у тях? Че са без пари, излезли са под 10 мил общо и са с малки заплати, освен Милнър, ама и той е нищо на фона на Алексис Санчез друг свобоен агент на 28-9 години. А ама за такива с неговите заплати янките са пас, нали И той не е перспективен За играчи на 28 г не се дават пари защото след 2-3 години не могат да ги препродадат, а ти си чакай развитието и перспективите изникнали в главата ти след като си се запознал в детайли с мънибол. Философията на самия мънибол е евтинджаския начин на успех. В което няма нищо лошо, стига да успееш. Само че, във футбола май няма да стане по-хамерикански ;)


Явно поне трябва да посоча основната причина, след като липсва в постати..
Не "трошим пари" за играчи "на по 27..28,29 години", защото само след 2-3 трябва да купим друг.
Колкото до " ще си остана с чакането"..ахахха..аз не съм станал фен,защото някой ми е обещал(кой ли :lol: ..явно на теб "Американците") развитие и перспективи..купи..пари и.... :lol: :lol:
Отделно "даването на съвети и акъл на въображаеми слушатели"..като например да пиша в този форум.."Клоп..купи Оба"...е меко казано лудост :lol:
Коментирам, защо не сме направили това или онова,цитирам кой го е казал и т.н...дори няма нужда да обяснявам какво правя за нормалния потребител..
И накрая явно и това трябва да обобщя,защото явно не е ясно :lol: :lol: или не са четени постовете ми..не ме интересува дали Суарез,Коу мечтаят,искат купи,мупи и т.н..за мен трябваше да ги оставим да си тренират с малките,докато им минат мечтите..да покажем характер..последното подобно сме направили на Ръш..а аз само съм чел за него.Искам и Оба и Санчес..и Куртоа, Меси,Неймар и т.н..но това не променя факта,че има обективни предпоставки да не се случи в нашия отбор...аз не съм луд де крещя по форумите.."искам Оба,Санчес" след като ми е ясно,че няма
Колкото до "цифри",мифри..аз живо се интересувам от Пул от много време и отдавна ме интересуват само факти..приказки мога да разказвам на дъщеря ми..
И накрая..хахха..нямам нищо против най-накрая и Ние да вземем някой Като Санчес...ей така,защото можем и да не ни пука..дали е само за перспектива, за 6м-1г или само да си го държим на скамейката 8-)

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 08 фев 2018 11:40

Tart написа:
Real написа:
Tart написа:НО..коментирахме входящите.не изходящите..за последните..не сме желали да продадем никой от посочените трима смешник..ТЕ ПРОСТО ЖЕЛАЕХА ДА НАПУСНАТ.. ДОРИ И ПРОСТО ПОГЛЕДНАТО ЗА ПОВЕЧЕ ПАРИ...

За повече пари, викаш? Може би със Стърлинг беше такъв случая... Но за Суарес и Коу мога да ти гарантирам (и няма да ти кажа от кого го знам), че изобщо не се касаеше за пари. Просто и двамата знаеха, че Пуул не се бори за трофеи, освен ако случайно не изпадне нещо пътьом... И това не им харесваше като перспектива. Нито един топ-играч не иска да бъде запомнен ЕДИНСТВЕНО с това, че... по негово време клубът му е бил финансово стабилен, влязъл е в топ10 на богатите и в топ4 на ВЛ (3-4 пъти, вероятно) и е изчистил дълговете, оставени от нек'ви американски пиявици...
Не сме ЖЕЛАЛИ да продадем? Ще ме разплачеш... Ние не сме, ама янките? Много неща мога да ти разкажа за продажбите, желанията и Суарес, да кажем. Ама ще се огранича до няколко въпроса. За Коу, че е по-пресен.
Изтичаше ли му договора? Имаше ли клауза? Показа ли с нещо, че не дава всичко в мачовете на Пуул, или направи най-добрия си полусезон? Щял да стачкува. В месеците преди Световното. Вярваш ли в Дядо Коледа?

П.П. А за физиологията... ще ти разказвам друг път, може би. Ако се засечем на някой конгрес. По спортна медицина...
Тук едва ли някой има интерес. А и не е необходимо.


:lol: :lol: :lol: :lol: Ти явно искаш да ти повярваме, че поддържаш връзка с Суарес,Коу..хахаха..забрави...няма нужда да те тормозя повече....

Пак бягаш по тъча и плещиш не по темата... ама добре:
НЕ, не поддържам никакви връзки с Коу. Нито с Рахиймчо. И нито искам, нито ме интересува в какво ще вярваш. Дискутираме си трансферната политика на любимия клуб и всеки може да сподели мнение, колкото и малУмно и 13-годишно да звучи...
Все още не си ми отговорил:
Мо. Колко време ще остане с нас и това от физиологията ли зависи или от офертите? Ще градим отбор или ще печелим пари с него?
Коу. Искаха ли американците да го продадат според теб? И имаха ли възможност да НЕ го продават точно сега?
Оба. Заради възрастта или заради цената не го взехме?
Суарес. Защо искаше да си тръгне - заплатата или целите в Барса? (абстрахирай се от най-сериозния фактор, София).
Ае, ти си...

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот venomcho » 08 фев 2018 12:31

Tart написа: трябва да обобщя,защото явно не е ясно :lol: :lol: или не са четени постовете ми..


Не знам кое е по-вероятно, честно :geek:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 08 фев 2018 15:38

И на малките деца е ясно защо във всеки отбор се купува КЛАСА на по 27-30 години. За да има успех сега, този сезон. Не след 5 сезона. Факт е, че Стърлинг беше взет за скандално малко пари и продаден за адски много, факт е че за Коутиньо важи същото. Говорите, че сме донори. Да, Борусия също но те поне играха финал на ШЛ, имат претъпкан модерен стадион, взеха 2 титли в Бундеслигата и са фактор всеки сезон където играят. Ние къде сме фактор? Едвам в 3та урна и то със зор
Офтопик:

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 08 фев 2018 21:31

Real написа:
Tart написа:

Пак бягаш по тъча и плещиш не по темата... ама добре:
НЕ, не поддържам никакви връзки с Коу. Нито с Рахиймчо. И нито искам, нито ме интересува в какво ще вярваш. Дискутираме си трансферната политика на любимия клуб и всеки може да сподели мнение, колкото и малУмно и 13-годишно да звучи...
Все още не си ми отговорил:
Мо. Колко време ще остане с нас и това от физиологията ли зависи или от офертите? Ще градим отбор или ще печелим пари с него?
Коу. Искаха ли американците да го продадат според теб? И имаха ли възможност да НЕ го продават точно сега?
Оба. Заради възрастта или заради цената не го взехме?
Суарес. Защо искаше да си тръгне - заплатата или целите в Барса? (абстрахирай се от най-сериозния фактор, София).
Ае, ти си...

:lol: :lol: .."..ти все още не си ми отговорил.."..бравооо :lol: :lol:

Добре..ще добавя...нямам намерение да пиша пак романи 8-) ,
ако желаеш да ти отговоря..да кажем конкретно на последните ти въпроси,..сядаш..прочиташ мненията ми..и пишеш какво според теб отговарям...а постати ще добавя "да","не" и обща оценка..с емотикони ;)
Последна промяна от Tart на 08 фев 2018 21:50, променено общо 1 път.

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 08 фев 2018 21:36

venomcho написа:
Tart написа: трябва да обобщя,защото явно не е ясно :lol: :lol: или не са четени постовете ми..


Не знам кое е по-вероятно, честно :geek:

:lol: :lol:Втората част от изречението е риторичен въпрос, иронично да подчертае първата :lol: :lol:

Самия факт,че след такова...хм подробно излияние,НЕЩО..не ти е ясно...
Явно докато четеш ти трябват и субтитри.... :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 08 фев 2018 22:42

Планове за разширяване на стадиона до 61 000 места.

https://www.thisisanfield.com/2018/02/l ... ater-year/
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wu_dnica » 08 фев 2018 23:11

Tart написа:
venomcho написа:
Tart написа: трябва да обобщя,защото явно не е ясно :lol: :lol: или не са четени постовете ми..


Не знам кое е по-вероятно, честно :geek:

:lol: :lol:Втората част от изречението е риторичен въпрос, иронично да подчертае първата :lol: :lol:

Самия факт,че след такова...хм подробно излияние,НЕЩО..не ти е ясно...
Явно докато четеш ти трябват и субтитри.... :mrgreen: :mrgreen:

Май ти не разбра тънката гавра...ма те така докторите на т.н. не виждат явното...рева с тебе!
Офтопик:
СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края!

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 09 фев 2018 08:28

Tart написа:
:lol: :lol: .."..ти все още не си ми отговорил.."..бравооо :lol: :lol:

Добре..ще добавя...нямам намерение да пиша пак романи 8-) ,
ако желаеш да ти отговоря..да кажем конкретно на последните ти въпроси,..сядаш..прочиташ мненията ми..и пишеш какво според теб отговарям...а постати ще добавя "да","не" и обща оценка..с емотикони ;)


ДА, забелязах, че ти е по-лесно да се изразяваш с "да, не и емотикони", но НЕ, нямам време да придавам на хаотичната ти мисъл някаква писмена форма... Остани си със здраве!

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 12 фев 2018 18:21

Според Football Leaks основната заплата на Фирмино е £68,085 на седмица, получава бонус от £85,000 за всеки гол след 15-ия за сезона, и вероятно £30,000 за всяка асистенция

Класация на отборите според похарчените пари за групата си от 25 играча (CIES Football Observatory):

01.Манчестър Сити - 778м паунда
02.ПСЖ - 713м паунда
03.Манчестър Юнайтед - 662м паунда
04.Барселона - 642м паунда
05.Челси - 524м паунда
06.Реал Мадрид - 440м паунда
07.Ливърпул - 408м паунда
08.Ювентус - 397м паунда
09.Арсенал - 357м паунда
10.Евертън - 323м паунда
11.Байерн Мюнхен - 322м паунда
12.Тотнъм - 317 м паунда
Последна промяна от Tart на 12 фев 2018 19:02, променено общо 1 път.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта