Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17378
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 23 дек 2017 16:23

Onq написа:Сляпата подкрепа е толкова вредна, колкото и вечното плюене. Понеже тук е бастионът на Клопщината, ще постна едно изречение , което говори много. Не искам да влизам в диспут с никой. Да ми се обяснява, как като сме биели, що били мълчали хейтърите и т.н. Не съм нито хейтър,нито сляпо вярващ във Клоп. Но това е меко казано фрапираща статистика:
The Reds have dropped more league points from winning positions under Jurgen Klopp (43) than any other side in Europe since his arrival.
Това специално на вниманието на тези, които твърдят, че нямало по-подходящ треньор за Ливърпул. Явно няма, но за кого е подходящ, май за противниците :)

Значи ти не си хейтър,ама не подкрепяш треньора и търсиш някаква статистика,за която да се хванеш против него.
Аз ще ти дам друга,по-важна статистика-на четвърто място сме и на осминафинал в ШЛ.
Изниква и въпрос-кой треньор е по-подходящ за Ливърпул и каква е неговата статистика>
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Onq » 23 дек 2017 17:15

slash1912 написа:
Onq написа:Сляпата подкрепа е толкова вредна, колкото и вечното плюене. Понеже тук е бастионът на Клопщината, ще постна едно изречение , което говори много. Не искам да влизам в диспут с никой. Да ми се обяснява, как като сме биели, що били мълчали хейтърите и т.н. Не съм нито хейтър,нито сляпо вярващ във Клоп. Но това е меко казано фрапираща статистика:
The Reds have dropped more league points from winning positions under Jurgen Klopp (43) than any other side in Europe since his arrival.
Това специално на вниманието на тези, които твърдят, че нямало по-подходящ треньор за Ливърпул. Явно няма, но за кого е подходящ, май за противниците :)

Значи ти не си хейтър,ама не подкрепяш треньора и търсиш някаква статистика,за която да се хванеш против него.
Аз ще ти дам друга,по-важна статистика-на четвърто място сме и на осминафинал в ШЛ.
Изниква и въпрос-кой треньор е по-подходящ за Ливърпул и каква е неговата статистика>


Сега, недей да падаш на нивото на другите Клопманиаци. Защо реши,че търся за какво да се хвана. Уж си интелигентно момче, пък разсъждаваш двуполюсно. Клоп е загубил най-много точки от печелива позиция от всички треньори в Европа. Това ако не е плащещо не знам кое е? Трябва ли мненията да са "Клоп е велик, само той става" или "Клоп да се маха германско менте" . Толкова ли пък не може да приемете, че нещата не са в крайностите. Да Клоп е много добър в някои неща и е адски слаб треньор в други. Просто му се губи баланса. Понякога жертваш едно за да подсилиш друго и това е майсторлъка,не само в треньорството,а въобще в живота. Абсолютно повърхностно е мисленето - който не е безпрекословен поклонник на Клоп не е истински фен. Аз бях сигурно най-щастливият човек на света. когато стана треньор.Още като се махаше от Дортмунд и заяви,че иска някакво истинско предизвикателство, а не просто да трупа точки за кариерата си с разхишение на огромни средства в мега грандове, и си казах това е човекът. Като стана треньор нямах търпение да качат всяка една пресконференция негова за да попивам всяка дума. Меко казано го боготворях. Но като мина време и като виждам недостатъците му, не мога да си затварям очите. Защото не съм кон с капаци. Не е въпросът кой да дойде,има треноьир хиляди по света. Въпросът е как той не иска да се пречупи и да постави успехът-победите над своето его. Ето миналата седмица пак обяви,че защитата си била ок. Ми те и самите защитници дето играят не го вярват. Той просто е прекалено романтичен за съвременния футбол. С много тичане и себераздаване се печелеше преди години. Сега това не е достатъчно. Има много други нюанси, които той много добре знае, но прословутият му инат не му позволява да си признае. И защитаването му с това, че сме били на 4 място е меко казано жалко. Близо 30 години целта е една, и да се залъгвате,че участие в шампионска лига я замества, е срамно. Никой треньор не е губил повече точки от него в цяла Европа от 2 години насам. Когато фактите говорят и т.н.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17378
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 23 дек 2017 19:12

Четвъртото място е успех с тези футболисти,с които разполагаме.Ерата на Лебеда не е чак толкова далече,за да си забравил как играеха те при него и какви пари се даваха за средняци.
Нито сме Сити,нито Барселона,за да си позволим да сменим цялата защита,заедно с вратаря.След като цяло лято имаше саги за ВВД,значи май Клоп не е много доволен от тях.Само че той не е във форума,за да каже-тия не стават за нищо.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 23 дек 2017 19:21

[/quote] Клоп е загубил най-много точки от печелива позиция от всички треньори в Европа. Това ако не е плащещо не знам кое е? Абсолютно повърхностно е мисленето - който не е безпрекословен поклонник на Клоп не е истински фен. Аз бях сигурно най-щастливият човек на света. когато стана треньор. Ето миналата седмица пак обяви,че защитата си била ок. Ми те и самите защитници дето играят не го вярват. Той просто е прекалено романтичен за съвременния футбол. С много тичане и себераздаване се печелеше преди години. Сега това не е достатъчно. И защитаването му с това, че сме били на 4 място е меко казано жалко. Близо 30 години целта е една, и да се залъгвате,че участие в шампионска лига я замества, е срамно. Никой треньор не е губил повече точки от него в цяла Европа от 2 години насам. Когато фактите говорят и т.н.[/quote]

Почти всичко, което си писал са просто празни приказки..трих,трих..ще се огранича да коментирам това...
Първо дали е много добър треньор за нас...от началото на 90-те феновете искат да гледат игра наричана "Liverpool way" и да се печели в години, в които нямахме( и все още нямаме) парите да се борим на трансферния пазар с най-добрите,които искаме да побеждаваме,но не просто да бием, но да го направим по "нашия начин".
При Бенитез бахме най-близо до постигане на заветните успехи..НО играта беше скучна..и отделно изхарчихме пари,които в последствие се оказа,че нямаме..историята е ясна..
Всичко започна с Олие..какви играчи взехме..какво играхме..Какво е играе отбора в годините до Клоп..какво е купил, как е изглеждал...сядаш и учиш.
ТОВА КОЕТО СМЕ..под ръководството на Клоп е най-доброто като съвкупност..е без годината на Роджърс..макар и поредната фалшива..давайки ни надежди и очаквания каква ще бъде следващата година...

С много тичане и себераздаване се печели много и сега...но само няколко отбори имат качеството да го практикуват..
Имаме какво да подобрим в защита..то е ясно...но трябва да си пълен тъпак ако мислиш, че отбора..щаба,Клоп не го знае...и да си мислиш,че трябва открито да ги плюе..ми не ти ли е ясно,че ако го направи ще им разбие психиката и няма да играят нищо..За нашив стил на игра ни трябват не просто добри защитници..такива имаме..трябват ни специални..какви..седни и се ограмоти...
Трябва да си сляп, да не виждаш, че това със стила който играем и качеството, което имаме всеки отбор се съобразява...само можеш да се надяваш,че може да надградим..С години не сме играли ШЛ..самия факт,че сме на осминафинал е...и се борим в същата година за топ 4 си е прогрес
Ние нямаме милони от нефт..нямаме империя градена успешно 30 години...и въобще..опознай отбора си...

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 23 дек 2017 19:29

slash1912 написа:Четвъртото място е успех с тези футболисти,с които разполагаме.Ерата на Лебеда не е чак толкова далече,за да си забравил как играеха те при него и какви пари се даваха за средняци.
Нито сме Сити,нито Барселона,за да си позволим да сменим цялата защита,заедно с вратаря.След като цяло лято имаше саги за ВВД,значи май Клоп не е много доволен от тях.Само че той не е във форума,за да каже-тия не стават за нищо.

Лисата на късмет с МЮ..,флукса на Челси,смешната дуспа на Евертън,малоумния изравнителен гол на Уотфорд..това са най-фрапиращите загуби на точки..с тези играчи класирането можеше да изглежда доста по-добре...и с тези играчи slash можем..ама дали да спечелим много мачове..
Само за няколко играча,от групата, няма желание да бъдат купени от топ отбори...

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 23 дек 2017 19:30

В допълнение ще кажа че по времето на Бенитес - Тотнъм и Сити бяха другит отбори. Дори по времето на Роджърс пак бяха по - слаби.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Onq » 23 дек 2017 20:07

Виж кво, Тарт неграмотен, престани да се правиш на всезнаещ и ментор! Всяко изречение ти е бъкано с правописни грешки. Ти си ПАРОДИЯ! Олие треньор сме нямали. ДуЗпа се пише. Нямало пари, имало пари, не ставало еди как си, бла, бла, бла. На всички Клопопоклонници ще кажа следното и отивам да празнувам: След 20 кръга сме на 20 точки от първото място. Минаха 26 месеца с Клоп начело. Успех в борбата за 4-то място!Специално за вас ще измислят нов вид медал.
Последна промяна от Onq на 23 дек 2017 20:26, променено общо 1 път.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот plmar » 23 дек 2017 20:25

Някой хора явно психясват виждайки няколко поредни мнения срещу тяхното. Тоя екземпляр, и съратниците му, явно ще останат доволни само ако по това време сме 25точки пред втория, офанса е вкарал 160 гола, а защитата е допуснала максимум 5. Колкото и да им се обяснява че Клоп не купува на парче, те никога няма да го разберат, камоли приемат. От кога вече е нищо ТОП4 и осминафинал в ШЛ. Дори ако вземем през януари Върдж и Лемар, те пак ще знаят че немеца не става!
Изображение

На линия
Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12456
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 24 дек 2017 12:22

Отбора с най-малко загуби освен Сити в топ 6 /те нямат загуби де/, най-малко победи в топ 6, най-много равенства в лигата /изравнени 8 с УБА/ но пък едно от най-добрите нападения. Ние сме някакъв много шантав синдром

Изображение
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот venomcho » 24 дек 2017 23:03

Съвсем сериозен въпрос - на тоя, Тарт ли е, Фарт ли е, някой някога изчитал ли му е поне един пост отгоре до долу :?:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта