Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот iliev72 » 04 окт 2017 09:54

В момента се чудя дали причината да не се случват нещата с Дани дали не е липсата на партньор като Суарез.
Това пак ме навежда на мислите за Фалкао - не можа да си намери подходящите партньори във ВЛ и не му се получи.
Може да се каже същото и за Торес в Челси. Дано му намери Клоп с кой да в двойка Дани и да започне да бележи.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Alonso_Massa » 05 окт 2017 00:38

Не че нещо ама до Суарез всеки ще изглежда добре. Аз го казах още лятото ако може да се вземе качествен нападател да се взима и да се продаде Стъридж ако не оставяме го още един сезон и се надяваме на чудо. Той е вече на 28 години и обикновено около 30-те играчите започват да вървят лека полека надолу. Според мен вече за него става прекалено късно. Ако и този сезон не направи нищо е дотам.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот realist » 05 окт 2017 23:08

Откакто взехме Окс, представянето му във всички мачове е потресаващо. Гледам го и сега с Англия - ужас! Прецакахме ли се чутовно или е в дупка?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот boabbb » 06 окт 2017 11:00

realist написа:Откакто взехме Окс, представянето му във всички мачове е потресаващо. Гледам го и сега с Англия - ужас! Прецакахме ли се чутовно или е в дупка?


За съжаление се прецакахте ... Прави все на все по 5 свестни мача на година, ама като не е контузен ( което не е често ) :| Футболист с доста талант, но си е муха без глава ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 06 окт 2017 13:54

Малко статистика

[center]На първо място по точки срещу отборите от ТОП 6[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Статистика срещу Роджърс.[/center]

Изображение

[center]Процент победи срещу отбори извън ТОП 6[/center]

Изображение
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот venomcho » 06 окт 2017 15:13

boabbb написа:
realist написа:Откакто взехме Окс, представянето му във всички мачове е потресаващо. Гледам го и сега с Англия - ужас! Прецакахме ли се чутовно или е в дупка?


За съжаление се прецакахте ... Прави все на все по 5 свестни мача на година, ама като не е контузен ( което не е често ) :| Футболист с доста талант, но си е муха без глава ...


Не, не сте прави - момчето просто трябва да се обиграе и да свикне със "спецификите на английския футбол" :geek:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12384
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 06 окт 2017 20:33

Топ 6 е ок, ние от 20 години сме ок там. И с Рафа бяхме добре. И с Роджърс. Малките отбори които навремето сме правили на мармалад са разликата.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 07 окт 2017 06:27

9lives написа:Малко статистика

Най-впечатляващата статистика, защото нали числата не лъжат:
Рафа Бенитез след първите 75 мача -136т със Стивън Джерард в най-силните си години
Юрген Клоп след първите 75 мача- 135т с Джордан Хендерсън в най-силните си години :lol: :lol: :lol:
Нека го плюят слепоците, даже вече ми е кеф, като се пенят :mrgreen:
И между другото Клоп със сбърканата тактика и по-евтините отбори е с положителен баланс с/у всички големи трньори в момента. Не само в мачовете от ВЛ, а всички турнири. Всички ги къпе наред, само с Анчелоти не съм сиг дали се е засичал изобщо.

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот venomcho » 07 окт 2017 10:35

Liverpool_EC написа:
9lives написа:Малко статистика

Най-впечатляващата статистика, защото нали числата не лъжат:
Рафа Бенитез след първите 75 мача -136т със Стивън Джерард в най-силните си години
Юрген Клоп след първите 75 мача- 135т с Джордан Хендерсън в най-силните си години :lol: :lol: :lol:


Като ще изкривяваме така реалността:
Рафа след около 75 мача - ШЛ + Суперкупа на Европа

П.П. не ме разбирай погрешно - една дума не съм казал срещу Клоп и все още смятам, че може би е Човекът, но специално срещу Бенитез, никак не е в негов плюс да се изправя...

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот chakalat » 07 окт 2017 15:28

venomcho написа:
Liverpool_EC написа:
9lives написа:Малко статистика

Най-впечатляващата статистика, защото нали числата не лъжат:
Рафа Бенитез след първите 75 мача -136т със Стивън Джерард в най-силните си години
Юрген Клоп след първите 75 мача- 135т с Джордан Хендерсън в най-силните си години :lol: :lol: :lol:


Като ще изкривяваме така реалността:
Рафа след около 75 мача - ШЛ + Суперкупа на Европа

П.П. не ме разбирай погрешно - една дума не съм казал срещу Клоп и все още смятам, че може би е Човекът, но специално срещу Бенитез, никак не е в негов плюс да се изправя...

Това е вярно, но сравнения според мен не бива да се правят.
- Когато Рафа ни беше мениджър топ 4 не беше под съмнение - В Англия имаше 4 отбора а сега са 6.
- Наседството на Рафа беше много по-добро от това на Клоп.
- По времето на Рафа имаше само един отбор който беше "луд" на трансферния пазар(Челси), сега са много.
- По времето на Рафа футбола беше много повече спорт докато сега е основно бизнес.
- По времето на Рафа имаше футболисти като Джерард във всеки един отбор, които са истински лидери и са способни да поведат отбора си да излезе от невъзможна ситуация докато сега нито един отбор няма подобни футболисти включително ние(футбола се промени, и според мен не към добро).
- Напрежението върху мениджърите беше по-малко, сега е огромно идващо от много места.
- Рафа имаше късмет( не може да го отречем- излизането ни от групите, победата на 1/2 финал над Челси а за самия финал няма нужда от коментар) докато Клоп нямаше никакъв късмет в двата си финала в първия си сезон(спечелването на които можеха да променят много неща), загуба с дузпи и загуба поне на мен след спорни съдийски решения последвано от странно второ полувреме което можеше спокойно да е друго при малко по-коректно съдийство.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта