Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6147
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 05 авг 2017 22:11

Искам да подчертая 3 неща от последната контрола преди началото на сезона:
1. Соланке >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Ориги
2. Младежите ни спечелиха мача с далеч по-добра игра, второто полувреме беше много по-добро и в двете фази на играта.
3. Защитата ни е супер ЯЛОВА за n-ти поред сезон.

Юргене, взимай Ван Дайк, ако не е Ван Дайк, просто взимай някого. Предстои ни кампания в ШЛ, здрава битка във ВЛ, миналата година при 2 контузии на основни играчи и липсата на Мане и изплезихме езиците и замряхме след Нова година, а това изглежда не е стреснало ни най-малко ръководството. 44 млн. похарчени до момента за 3 играча, 2 от които явно ще са резерви. Малките се представят много силно, спор няма в това, но каквото и да си говорим, ако нещата срещу Хофенхайм се закучат, аз лично няма да се надявам на кой знае какво, ако Уудбърн, Соланке или Кент трябва да влизат от пейката, за да обръщат нещата. Чудесни варианти са за вътрешните купи, както и за отделни случаи във ВЛ и ШЛ, но дотам... Трябват ни защитници и играчи за пейката, иначе с тази ШЛ като нищо ще умрем по-рано от миналата година дори. :roll:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

kadett1
Мнения: 1667
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kadett1 » 05 авг 2017 22:22

KOPScousers написа:Искам да подчертая 3 неща от последната контрола преди началото на сезона:
1. Соланке >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Ориги
2. Младежите ни спечелиха мача с далеч по-добра игра, второто полувреме беше много по-добро и в двете фази на играта.
3. Защитата ни е супер ЯЛОВА за n-ти поред сезон.

Юргене, взимай Ван Дайк, ако не е Ван Дайк, просто взимай някого. Предстои ни кампания в ШЛ, здрава битка във ВЛ, миналата година при 2 контузии на основни играчи и липсата на Мане и изплезихме езиците и замряхме след Нова година, а това изглежда не е стреснало ни най-малко ръководството. 44 млн. похарчени до момента за 3 играча, 2 от които явно ще са резерви. Малките се представят много силно, спор няма в това, но каквото и да си говорим, ако нещата срещу Хофенхайм се закучат, аз лично няма да се надявам на кой знае какво, ако Уудбърн, Соланке или Кент трябва да влизат от пейката, за да обръщат нещата. Чудесни варианти са за вътрешните купи, както и за отделни случаи във ВЛ и ШЛ, но дотам... Трябват ни защитници и играчи за пейката, иначе с тази ШЛ като нищо ще умрем по-рано от миналата година дори. :roll:

Много вярно мнение.

WTF!?
Мнения: 45
Регистриран на: 10 сеп 2013 14:34

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот WTF!? » 06 авг 2017 00:52

Леко противоречиво, ако питаш мен. Как така били "чудесни варианти за отделни случай в ШЛ" но не можело да им се гласува доверие срещу Хофе? Ми че мачовете с Хофе за коя лига са да попитам тогава? Значи за плейофа не стават, но в групите може... :roll: Къде е логиката? Малките се представят отлично и не виждам защо да не им се гласува доверие. Е не твърди титуляри, разбира се, но смело могат да погледнат към предстоящия сезон. Кент и Соланке играят феноменално и не отстъпват на батковците. Не искам да се заяждам, не ме разбирай погрешно. Просто мисля, че не си се изразил правилно.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 06 авг 2017 06:56

WTF!? написа:Леко противоречиво, ако питаш мен. Как така били "чудесни варианти за отделни случай в ШЛ" но не можело да им се гласува доверие срещу Хофе? Ми че мачовете с Хофе за коя лига са да попитам тогава? Значи за плейофа не стават, но в групите може... :roll: Къде е логиката? Малките се представят отлично и не виждам защо да не им се гласува доверие. Е не твърди титуляри, разбира се, но смело могат да погледнат към предстоящия сезон. Кент и Соланке играят феноменално и не отстъпват на батковците. Не искам да се заяждам, не ме разбирай погрешно. Просто мисля, че не си се изразил правилно.


И Уудбърн е страхотен както и Еджария де, поне за мен.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23361
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Thsmith » 06 авг 2017 07:11

В групите имаш възможност да се поправиш ако сбъркаш. Отделно, че там поне единия съперник вероятно няма да е отбор от бундеслигата, а разни мърите и етк измислени отбори от смешните "нешампионски потоци". Отделно може да се паднете и с водач на групата някой смешен съветски отбор след промяната и премахването на коефицентите за водачи на групите.

Едно време Сър Алекс и Венгер много редовно пускаха дълбоки резерви и юноши в групите за да не се претоварват основните играчи.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6147
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 06 авг 2017 10:04

Thsmith написа:В групите имаш възможност да се поправиш ако сбъркаш. Отделно, че там поне единия съперник вероятно няма да е отбор от бундеслигата, а разни мърите и етк измислени отбори от смешните "нешампионски потоци". Отделно може да се паднете и с водач на групата някой смешен съветски отбор след промяната и премахването на коефицентите за водачи на групите.

Едно време Сър Алекс и Венгер много редовно пускаха дълбоки резерви и юноши в групите за да не се претоварват основните играчи.

Точно това имах предвид и аз, мачовете с Хофе са на живот и смърт, докато примерно кръг или два преди края на груповата фаза, ако сме си осигурили продължаването, няма лошо да се пуснат и младежите да поиграят. Точно това имах предвид под "ОТДЕЛНИ СРЕЩИ ОТ ШЛ И ВЛ", защото дори и да паднем или да врътнем някой хикс, няма да бъде толкова фатално, докато срещу Хофенхайм нещата няма да стоят точно по този начин. Дано сега съм се изразил по-разбираемо. :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

namo
Мнения: 256
Регистриран на: 04 окт 2016 15:06
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот namo » 06 авг 2017 10:19

Докато гради отбора, Клоп изгражда играчите. Затова и трансферите са му премерени и не на всяка цена. Ако един футболист не влага същата страст в играта, която влага германецът, то няма смисъл да идва на Анфийлд. Нека го оставим да гради, доказал е че може и въпреки несполуките през годините, донесе немалко незабравими емоции точно в стил възможно най-класическия Ливърпул.
Нека другите купуват Неймар и подобни, Клоп изповядва друго, и аз като обикновен човек и фен, му вярвам безрезервно, дори когато ми се струва, че греши.

john barnes
Мнения: 6434
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 06 авг 2017 11:03

Моя човек Соланке пак наказва!!! Роден мушкач е това момче,пак казвам дано Клоп разчита на него,много ще помогне!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 06 авг 2017 12:25

john barnes написа:Моя човек Соланке пак наказва!!! Роден мушкач е това момче,пак казвам дано Клоп разчита на него,много ще помогне!


Ако продължава все така,да прогресира както Уудбърн и Кент ни чакат само добри моменти!
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Onq » 06 авг 2017 13:31

Onq написа: Така необходмият дефанзивен халф мисля,че тази година ще се казва Джеймс Милнър :).


https://gong.bg/football-sviat/anglia/klop-se-pohvali-s-nov-poluzashtitnik-443823


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта