Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

zdravkos
Мнения: 1934
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 23 апр 2024 22:41

kadett1 написа:След изявлението на Едуардс, че Ливърпул може да " вземе смело, а не популярно решение" за новия мениджър всичко може да се очаква -дори име, което не сме и чували.
По правилно би било да се нарече "евтино решение - което ще е смело, а не популярно".
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6142
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 24 апр 2024 10:28

wolf написа:
sinqkrepost1914 написа:Видяхме го Тухел в Челси кво направи, бързо го разкриха на втория сезон, след като първия с отвратителен футбол постигна резултати. Сега в Байерн е същото. Да прекъснеш серията на Байерн от 10-12 поредни шампионски титли след като са ти докарали Хари Кейн, който подобрява всички рекорди в Бундеслигата само по себе си висша некадърност. Тоя нито има стила, нито аурата за Ливърул. Жозето е същия, само че по-успешен и по-надменен, но и той от 6-7години само залязва и то в отбори с почти неограничени финанси. Ако ви се гледа футбол като при дъртия Рой от 2010та ок. Даже при пастира беше по-добре, макар че там всеки мач почваше от 2-2 и не се знаеше дали ще вкараме 5 или ще допуснем толкова :lol: :lol:

Я сподели за неограничените финанси на Тотнъм и Рома че ми стана интересно. За олигофрена Тухел даже не искам и да си помислям

Аз като стана дума за залязване в отбори, веднага се сетих как един Анчелоти беше буквално в Наполи и Евертън преди да се завърне в Реал и за 3 сезона спечели ШЛ, покрай нея СК на Европа и Световното клубно, а на домашната сцена е с една Купа на Краля, 2 Суперкупи на Испания и практически 2 титли на Испания, защото втората е на 99% сигурна. Аз съм пъти повече за един сезон с Моуриньо и евентуално да натиснем догодина за Шаби, отколкото да взимаме Тен Хаг 2.0, примерно. Може и да не стане така, но ако стане? Моуриньо поне не е мека Мария като Клоп в някои отношения и ще изгони тумори като Джо Гомес още на втория месец. Тоя холандец най-вероятно ще е поредния послушко на янките.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

john barnes
Мнения: 6428
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 24 апр 2024 13:39

kadett1 написа:След изявлението на Едуардс, че Ливърпул може да " вземе смело, а не популярно решение" за новия мениджър всичко може да се очаква -дори име, което не сме и чували.

Вече почнаха да говорят за Арне Слот от Фейенорд...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12414
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 24 апр 2024 20:02

Можете да го мразите колкото си искате но малко са хората които могат и знаят как се печели ВЛ. Другото е че е изгодно за всички страни докато Алонсо действително напусне Леверкузен а и той не е по многосезонните изграждания на отбор

Изображение
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Ponko
Мнения: 4064
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ponko » 24 апр 2024 20:41

Като гледам другите "кандидати"... наистина по-добре Жозе...

zdravkos
Мнения: 1934
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 24 апр 2024 21:30

KOPScousers написа:
wolf написа:
sinqkrepost1914 написа:Видяхме го Тухел в Челси кво направи, бързо го разкриха на втория сезон, след като първия с отвратителен футбол постигна резултати. Сега в Байерн е същото. Да прекъснеш серията на Байерн от 10-12 поредни шампионски титли след като са ти докарали Хари Кейн, който подобрява всички рекорди в Бундеслигата само по себе си висша некадърност. Тоя нито има стила, нито аурата за Ливърул. Жозето е същия, само че по-успешен и по-надменен, но и той от 6-7години само залязва и то в отбори с почти неограничени финанси. Ако ви се гледа футбол като при дъртия Рой от 2010та ок. Даже при пастира беше по-добре, макар че там всеки мач почваше от 2-2 и не се знаеше дали ще вкараме 5 или ще допуснем толкова :lol: :lol:

Я сподели за неограничените финанси на Тотнъм и Рома че ми стана интересно. За олигофрена Тухел даже не искам и да си помислям

Аз като стана дума за залязване в отбори, веднага се сетих как един Анчелоти беше буквално в Наполи и Евертън преди да се завърне в Реал и за 3 сезона спечели ШЛ, покрай нея СК на Европа и Световното клубно, а на домашната сцена е с една Купа на Краля, 2 Суперкупи на Испания и практически 2 титли на Испания, защото втората е на 99% сигурна. Аз съм пъти повече за един сезон с Моуриньо и евентуално да натиснем догодина за Шаби, отколкото да взимаме Тен Хаг 2.0, примерно. Може и да не стане така, но ако стане? Моуриньо поне не е мека Мария като Клоп в някои отношения и ще изгони тумори като Джо Гомес още на втория месец. Тоя холандец най-вероятно ще е поредния послушко на янките.
Какъв Мориньо?Нашите банкери никога няма да подпишат с някой, на който само след сезон,два ще трябва да плащат неустоойка!
Как си представяш да извадят пари за такъв като Моу, който печели повече след уволнението му?
Невер евър.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12414
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 24 апр 2024 21:35

Ponko написа:Като гледам другите "кандидати"... наистина по-добре Жозе...

Само ще направя кратка ретроспекция на гениалните холандски мениджъри в Англия.
Де Бур - 4 поредни титли с Аякс, многократно се говореше как ще е следващия холандски треньорски гении. Пълен провал в Интер, пълен провал в Палас и сега тренира арабелите.
Тен Хаг - Също гласен за бъдеща звезда, коментара е излишен мисля.
Мартин Йол - Два ок сезона и дотам.
Ван Гаал - Може би прекалено късно в кариерата си но също провал в Юнайтед.
Куман - Потресаващ със Съндърланд и Евертън
Единствения който бих запомнил с добро е Хидинк но той и двата пъти не пожела да остане начело на Челси. Първия път беше брилянтен полусезон, втория път доста посредствено.

Не желая холандски мениджър еле пък такъв който тепърва ще се доказва, мерси
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12414
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 24 апр 2024 21:36

zdravkos написа:
KOPScousers написа:
wolf написа:
sinqkrepost1914 написа:Видяхме го Тухел в Челси кво направи, бързо го разкриха на втория сезон, след като първия с отвратителен футбол постигна резултати. Сега в Байерн е същото. Да прекъснеш серията на Байерн от 10-12 поредни шампионски титли след като са ти докарали Хари Кейн, който подобрява всички рекорди в Бундеслигата само по себе си висша некадърност. Тоя нито има стила, нито аурата за Ливърул. Жозето е същия, само че по-успешен и по-надменен, но и той от 6-7години само залязва и то в отбори с почти неограничени финанси. Ако ви се гледа футбол като при дъртия Рой от 2010та ок. Даже при пастира беше по-добре, макар че там всеки мач почваше от 2-2 и не се знаеше дали ще вкараме 5 или ще допуснем толкова :lol: :lol:

Я сподели за неограничените финанси на Тотнъм и Рома че ми стана интересно. За олигофрена Тухел даже не искам и да си помислям

Аз като стана дума за залязване в отбори, веднага се сетих как един Анчелоти беше буквално в Наполи и Евертън преди да се завърне в Реал и за 3 сезона спечели ШЛ, покрай нея СК на Европа и Световното клубно, а на домашната сцена е с една Купа на Краля, 2 Суперкупи на Испания и практически 2 титли на Испания, защото втората е на 99% сигурна. Аз съм пъти повече за един сезон с Моуриньо и евентуално да натиснем догодина за Шаби, отколкото да взимаме Тен Хаг 2.0, примерно. Може и да не стане така, но ако стане? Моуриньо поне не е мека Мария като Клоп в някои отношения и ще изгони тумори като Джо Гомес още на втория месец. Тоя холандец най-вероятно ще е поредния послушко на янките.
Какъв Мориньо?Нашите банкери никога няма да подпишат с някой, на който само след сезон,два ще трябва да плащат неустоойка!
Как си представяш да извадят пари за такъв като Моу, който печели повече след уволнението му?
Невер евър.

Лесно, договор за 1 сезон. Така или иначе това би бил последния шанс на Моуриньо да се върне/докаже в топ клуб. Вече го изговорихме мисля и повече ще се съгласят, по-скоро се търси временен опитен мениджър който да попълни времето докато Алонсо се освободи
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

zdravkos
Мнения: 1934
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 24 апр 2024 21:51

Какъв Алонсо, те сега не платиха за него, та догодина ли?
Чаби си отива в Реал след татко Карло, за нас ще остане някое "смело" решение - като нищо може да пробват със Стиви, защото знаят че работи от любов към клуба и феновете ще си траят... Плщачите обичат евтинджоса!
Нали не си мислиш, че Моу ще им се огъне? Договор за една година :lol:
ИзображениеИзображение

john barnes
Мнения: 6428
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 24 апр 2024 22:59

Говори се,че Слот бил договорен. Ами като излезе официално,ще си честитим поредния послушко на янките!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта