Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3767
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 25 фев 2018 03:09

KOPScousers написа:
9lives написа:
Ливърпул сезон 13/14 ---- 43 мача(за целият сезон) ---110 гола

Ливърпул сезон 17/18 ---- 40 мача(до момента) --- 103 гола

Тоя сезон едни 150 гола са напълно възможни според мен. :?

То колкото неща са възможни в един сезон според теб и в седем сезона на латино сериал са невъзможни :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 26 фев 2018 20:29

Всички говорят колко ни е зле защитата, но след загубата от Тотнъм през ОКТОМВРИ нещата изглеждат така

В първите 9 мача във ВЛ Ливърпул допуска - 16 гола - 1.77 гола на мач.

В следващите 19 мача допуска - 16 гола- 0.8 гола на мач

Като се има предвид, че ще се подсилим лятото и дори само да запазим защитната форма то за 38 мача би следвало да допуснем 30 гола, което е една прилична защита
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 26 фев 2018 23:07

Liverpool_EC написа:
KOPScousers написа:
9lives написа:
Ливърпул сезон 13/14 ---- 43 мача(за целият сезон) ---110 гола

Ливърпул сезон 17/18 ---- 40 мача(до момента) --- 103 гола

Тоя сезон едни 150 гола са напълно възможни според мен. :?

То колкото неща са възможни в един сезон според теб и в седем сезона на латино сериал са невъзможни :lol: :lol: :lol:

Остават още 10 мача във ВЛ и минимум още 3 в ШЛ. Това са 13 мача, в които не е изключено да вкараме тези 43 гола. Имаме гостувания на Юнайтед и Челси, които ще са проблем, но останалите мачове са ни все с отбори от втората половина на таблицата или 9-10 място. Защо да е невъзможно? Да, 150 може би са прекалено много, но 135-140 са си реална цел. Или мислиш, че ей така от нищото ще спрем да вкарваме? Виж, че през мач вкарваме 4+ гола. Или нямаш време да ги погледнеш тия неща, тъй като предпочиташ да нападаш съфорумниците си? И по-специално мен. Не знам на какво се дължи това държание и отношение към мен, но никак не ми харесва. Нито те познавам, нито ти ме познаваш, че да ме нападаш лично. Всеки си има мнение - щом съм го казал това, значи това ми е мнението и не ангажирам никого с него, но няма да търпя лични нападки. Научи се на елементарни неща - щом си дошъл тук, уважавай събеседниците и мненията им, за да бъдеш и ти уважаван. Честно казано не съм видял нито едно позитивно мнение от теб, към нито един от другите във форума, така че не вярвам някой тук да уважава и да обръща особено внимание на постовете ти, затова ти казвам - спри с тия нападки, държанието ти на моменти е меко казано жалко. Лека вечер и YNWA! :)

[offtopic]Съвет - ако те дразня по някакъв начин и не ти допада какво пиша - постарай се да не ми отговаряш, а просто подминавай постовете ми. 8-)[/offtopic]
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3767
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 27 фев 2018 00:12

KOPScousers написа:Всеки си има мнение - щом съм го казал това, значи това ми е мнението и не ангажирам никого с него

Да всеки си има мнение, само ти си си имаш 150...кое от тях точно трябва да уважавам, не може след една загуба да ни обесняваш тука как по-добре да не играем евро турнири, да не се излагаме с/у големите и 20 дена по-късно да тръбиш че ще вкараме 150 гола за сезона. А и да паднем с 5:0 от Барса на четвъртфинал, какво? ще сменяме отбора ли? Не те знам на колко си години ама си като някакъв 15г пубер и не те нападам, а подигравам :lol: Двама сте на които постояно ще ви сипвам от попарите които сами си надробихте, с другите може и да имам спречквания, ама не съм ги нападал. Всеки си има мнение и правя разлика между всеки от колегите. Примерно кадета и налбандиян също мрънкаха, като не им харесваше това онова, но никога не са искали оставката на Клоп, даже напротив повтаряха, че той е човека. Реалиста е единствения от редовно пишещите тук който се изложи толкова, а ти за мен постояно се излагаш с твоите фурнаджийски мнения след всяка загуба и победа. Малко ми е гузно а теб, щото си супер културка, ама попарата си е твойта и те чака за закуска - добро утро YNWA :lol:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 27 фев 2018 10:58

Аз не виждам що се дърпате сега? Единият вярва, че можем да вкараме 150 гола този сезон. За другия съм сигурен, че не би имал нищо против това да се случи. 'Начи? Сипваме си по едно и си доглеждаме сезона, с кеф.

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 27 фев 2018 19:28

Liverpool_EC написа:
KOPScousers написа: Примерно кадета и налбандиян също мрънкаха, като не им харесваше това онова, но никога не са искали оставката на Клоп, даже напротив повтаряха, че той е човека. Реалиста е единствения от редовно пишещите тук който се изложи толкова, а ти за мен постояно се излагаш с твоите фурнаджийски мнения след всяка загуба и победа. Малко ми е гузно а теб, щото си супер културка, ама попарата си е твойта и те чака за закуска - добро утро YNWA :lol:


Вероятно нещо не си спомням..нямам намерение да ровя. Не ме интересува( да ровя), но не помня "KopScousers" реално да е бил на малоумното ниво на realista(мазохиста) и тенисисчето...сега..само да спомена,че последните двама реално съм виждал да споделят Нормално, но много рядко..Затова вероятно анализираш и сравняваш "малоумното". Може и да греша,но определено мазохиста и тенисиста бяха несравними...кадета беше като .....
Определено не ми харесва как нападаш хората без реално да си защитил аргументирана позиция

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 27 фев 2018 21:26

Liverpool_EC написа:
KOPScousers написа:Всеки си има мнение - щом съм го казал това, значи това ми е мнението и не ангажирам никого с него

Да всеки си има мнение, само ти си си имаш 150...кое от тях точно трябва да уважавам, не може след една загуба да ни обесняваш тука как по-добре да не играем евро турнири, да не се излагаме с/у големите и 20 дена по-късно да тръбиш че ще вкараме 150 гола за сезона. А и да паднем с 5:0 от Барса на четвъртфинал, какво? ще сменяме отбора ли? Не те знам на колко си години ама си като някакъв 15г пубер и не те нападам, а подигравам :lol: Двама сте на които постояно ще ви сипвам от попарите които сами си надробихте, с другите може и да имам спречквания, ама не съм ги нападал. Всеки си има мнение и правя разлика между всеки от колегите. Примерно кадета и налбандиян също мрънкаха, като не им харесваше това онова, но никога не са искали оставката на Клоп, даже напротив повтаряха, че той е човека. Реалиста е единствения от редовно пишещите тук който се изложи толкова, а ти за мен постояно се излагаш с твоите фурнаджийски мнения след всяка загуба и победа. Малко ми е гузно а теб, щото си супер културка, ама попарата си е твойта и те чака за закуска - добро утро YNWA :lol:

Мен изобщо не ме интересуваш, нито пък подигравките ти. Не съм 15-годишен пубер, може би съм по-голям от теб, така че не гадай, след като пак казвам, не ме познаваш! Няма да падам ниско като тренера да те заплашвам, да искам среща или т.н., просто защото не ми пука за теб. Просто ти казвам да ми подминаваш коментарите и да не се занимаваш с мен, че ми е втръснало от ей такива форумни нинджи като теб. В този форум и без това има 4-5 човека, с които може да се обсъждат нещата около отбора и да се коментира нормално, другите са пълна скръб като теб. Цитирай мой пост, в който казвам, че искам оставката на Клоп? Да, признавам, че още 2015 исках Анчелоти вместо Клоп, ядосвал съм се на глупостите, които понякога прави и ме е изкарвал извън нерви на моменти, но никога не съм му искал оставката! При малко повече късмет щяхме да сме се насочили към трети пореден сезон в ШЛ, но тъй като загубихме в Базел и 16/17 почивахме от Европа, трябваше да почакаме малко. Направи отбор, боеспособен на големите в Англия и страшилище в Европа, което със сигурност не е апетитна хапка за никой от грандовете. Но тъй като стана дума за Базел - не е лошо да погледнеш статистиката на Клоп във финали, не е никак окуражаваща и е може би една от най-големите му слабости като треньор, но като цяло влиянието му в положителна насока е огромно през последните 2 години и половина. Още нещо? Да, както може да вкараме 150, така може да изпаднем в дупка както Януари миналия сезон и да видим ШЛ през крив макарон. И няма да е нищо чудно - ще е типично в наш стил. Аз пиша винаги обективно и според повода - бием ли, радвам се, вадя позитиви. Но ако падаме, няма как да очакваш коментари от сорта на "ние сме номер 1, другия мач мачкаме и всичко е забравено", нали? Честно да ти кажа, загубите от отбори като Суонзи и Уест Бром ги очаквах, просто не ми е минавало и през ум, че може да паднем в рамките на няколко дни от 20-тия и 19-тия в класирането. И то при положение, че Суонзи ги бихме 5-0 няма и месец по-рано на Анфийлд. Нормално да не съм в приповдигнато настроение и да се бия в гърдите колко сме големи, нали? И без това не пиша толкова често тук, казах ти какво да направиш - ако толкова те дразня, подминаваш и не се занимаваш с мен. И да не ти остана длъжен - щом аз изглеждам като пубер на 15 години, нека ти кажа нещо за мен. Аз никога не съм се заяждал или дразнил с никого от този форум, още по-малко с някой фен на Ливърпул. Глупаво е, ненужно, смешно. Ако искам да ти кажа нещо или да се заяждам с теб, няма да го правя като мишка пред лаптопа, скрит зад някакво глупаво потребителско име и някаква рандом снимка на женска. Прави си извод кой е пубер и кой не. 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3767
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 28 фев 2018 04:59

Никъде не съм писал, че си искал оставката на Клоп. Казах ти ясно, защо имам такова мнението за теб и ако влезем в произволна тема след загуба-аргументи колкото искаш. Не е нужно да те търся на картата на България за да ти кажа истината. Ок, от тук нататък те подминавам, за да не се чувстваш нападнат, а и да не занимаваме хората с лични мнения не свързани с футбол.

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 28 фев 2018 21:06

https://twitter.com/LFCDaytrippers/status/968237424353693696

:lol: :lol: :lol: ....Кенито е.....мнооого добър

https://twitter.com/LFCData

В края на краищата "феновете", които познавам като определение, на 90%, поне, изпитват само почти положителни емоции от привързаността си..например фенове от мноого години на Блякбърн ,Астън Вила, Нотингам, Нюкасъл..не ми е ясно каво биха представлявали някои от пишещите тука ако изпаднем в подобно положение....в този контекст да спомена, че 2010, в следвтие на управлението на Хикс и Жилет, които изпълняваха желанията на Бенитез, отностно трансферите, похарчиха пари за тях, които ние реално нямахме.Клуба бе заплашен от обяваване в несъстоятелност и изпратен да играе в аматьорските дивизи. Бе поискана смяна на собствеността от кредиторите. Хикс и Жилет отказаха, под предлог статута на клуба и слабата вероятност ФА да се лиши от чара му в лигата.Кредиторите предявиха вземанията си..клуба тръгна към аматьорите.Правителството на Великобритания предприе действия, които заставиха кредиторите, най - вече основния Royal Bank of Scotland, да приемат отлагане и гаранции за смяна на собстеността на клуба. Започна близо 3-месечно търсене...предлагане по света на различни хора, фирми да ни закупят.....след 3 месеца Единствения купувач се появи...FSG, Fenway Sports Group (formerly New England Sports Ventures).
Кратък урок по история..и определено не мисля,че някой тук реално е бил фен по това време..някой ми писа, че е фен от 18 г..на картинки..за всеки фен от поне 8 г..пътеката на клуба е повод само за положителни емоции...
P.S..няма значение от колко години симпатизираш...но не преувеличавай...

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 28 фев 2018 22:21

Гледата ли мача на Тотнъм. Това VAR е такава пародия :mrgreen:
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта