Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Plovdiv_1926
Мнения: 1228
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Plovdiv_1926 » 26 май 2017 12:31

Прав си за различните типове хора, които гледат този спорт и техните изисквания. Аз лично не понасям тия трагедии при един слаб мач или отчаянието и отказа от подкрепа, ако отборът ти влиза като аутсайдер в даден мач. За мен красотата на футбола е в борбата до последно, непримиримостта и т.н. Най-малкото, ако всички мислеха само за титли и правеха трагедии при даден резултат Истанбул нямаше да се случи, хората на полувремето трябваше да си тръгнат и още много подобни примери във футбола. Честно казано си го местя от левия крачол в десния, че мисленето ми не трябва да съответства на манталитета на отбор като Ливърпул. Най-малкото голямата любов се намира на много километри източно от Англия :lol:
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Alonso_Massa » 26 май 2017 15:10

Брей то трябвало да споменеш Реал и веднага феновете му налазвали тука. Не знаех, че така се интересувате от нас, че веднага като се напише мнение за вас и почвате да пишете. :mrgreen:
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
VDP
Мнения: 1207
Регистриран на: 09 яну 2015 11:43
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот VDP » 26 май 2017 16:09

Alonso_Massa написа:Брей то трябвало да споменеш Реал и веднага феновете му налазвали тука. Не знаех, че така се интересувате от нас, че веднага като се напише мнение за вас и почвате да пишете. :mrgreen:

Сега пробвай да кажеш и нещо против Роналдо и гледай сейр! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Alonso_Massa » 26 май 2017 16:13

Колега, аз нямам нищо против Реал, че камо ли против феновете им. Просто ми стана смешно как се спомена Реал и 2 мнения след това се появиха двама фенове на Реал от нищото, без да съм ги виждал да пишат тук поне последните 50 страници. :mrgreen:
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот PSvilenov » 26 май 2017 16:34

Така , ще напиша последно мнение по темата макар ,че е голям оффтопик . Първо искам да кажа , че не ме вълнуват нито Барселона ,нито Реал Мадрид . Повдига ми се от този спор . Още повече ми се повдига да слушам как се сравняват Меси и Роналдо .
Мнението ми не е било изказване с цел "вижте ме чуйте ме , аз подкрепям отбор дето не е печелил нищо освен карлинг къп преди 5 години и следователно съм по голям фен от вас " . Нищо подобно . Само ,че не само в мойте очи Реал Мадрид и Барселона са едни лигльовци дето си мислят , че всичко им е позволено . За тях законите не важат , трансферните политики не важат, трансферните лимити също , за тях е нормално всеки от играчите им да укрива данъци , оффшорни фирми , изнасилвания , изнудвания със секс записи и така нататък . За тях е нормално да освикрваш техният играч на десетилетието само защото е направил 2-3 мача без да вкара гол или да освиркваш мениждъра си дето два сезона подред печели титли и купи . Идва някакъв си Флорентино Перез , пита колко пари струва Хамес Родригез , Монако му отговарят 60 милиона и той отвръща ето ти 75 , давай го по бързо . Решили да вземат Бенитез като заместник на Анчелоти ама му поставили клауза да отслабне , защото разбирате ли в Реал Мадрид трябва да караш най новият модел Лексус , Ауди , Ламборджини , да си с избелени зъби , да си с гел от 1000 евро ,и да държиш външен вид на модел , че иначе им нарушаваш реномето едва ли не ......Ха-ха-ха-ха , колко ларш ... Да прибавим и крайно некадърните слепи с 3ти диоптер с аутистски наклонности съдии в цялата Ла Лига и цирка е пълен . Ето това е голяма част от това защо половин Европа не ги понася тия смешници .

Естествено има си и изключенията навсякъде , но говоря за мнозинство . И не , нямам предвид като отворя фейсбук в футболни страници да се пишат крайни тъпотии от симпатизанти на реал . Говоря за това как в рейса слушах оня ден фенове на Реал на моята възраст да обсъждат как Зидан трябвало да го уволнят , ако не бил взел шампионската лига другата седмица ............... :lol: Говоря за мой познати дето коментират как Суарес и Неймар не били на ниво и трябвало да сядат резерви , едва ли не щото не вкарвали и те по 3 гола на мач като Меси в последно време. Мразя такова арогантно поведение, за мен подобни изказвания означават , че си с лимитирано знание за футбола или че следиш футбол от максимум 1 година . Сега ако има нормални фенове на Реал да ме цитират да обсъдим спора нека заповядат. Ако обаче , смятат да ми отговорят с нещо от сорта на " Ние имаме 11 трофея от шампионската , вие имате 5 , да го ду*ате " нека просто ми подминат коментара .
Последна промяна от PSvilenov на 26 май 2017 17:05, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6134
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 26 май 2017 16:46

Изобщо не трябва да се водят тези безсмислени спорове и дискусии, Реал Мадрид нито пък който и да е друг отбор, освен Ливърпул нямат място в тая тема.

Какво ще кажете Клопо да хвърля един player-manager контракт на Стиви за следващия сезон, да си води мачовете на U18 и в същото време да играе за първия отбор, когато имаме нужда от него. 8-) Не можах да гледам мача със Сидни, но гледах ревю и като цяло все едно нищо не се е променило, класата в подаванията и отиграванията му са си като едно време, за купите ще е перфектен с опита си. 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Thsmith » 26 май 2017 17:45

PSvilenov написа:
Thsmith написа:Абе вие да вземете Касияс и да го пускате и ще видим дали Моуриньо ще му е виновен :lol: После Миноле ще ви се стори като Нойер при излизанията си.

Ами Миньоле само ние си знаем колко псувни е отнесъл , ама Клоп не се отказа от него и вече половин сезон е ненормалник . С основна заслуга е за топ 4 . А португалският циганин почна да ротира Касияс при 2рата му индивидуална грешка и го закотви окончателно след като не го бил впечатлил при втори шанс . Аз лично смятам , че едно от най-грозните неща във футболен аспект на което съм бил свидетел е усвиркването на Касияс в последният му мач за манекените . Не се учудвам обаче . Реал си е лапешки клуб с арогантни фенове и ограничен капацитет (в барселона са същите )

Човек каква втора индивидуална грешка? След световното 2010 отбеляза изключителен спад. Пусна една камара голове от халите, при центриранията стоеше забит на линията и като цяло 2/3 от головете падаха или след центриране което се е забил на линията или след удар от далеч. Изобщо не излизаше навреме и при извеждащите пасове за да ги пресече, а отгоре на това се смята, че издаваше тайни на журналисти, включително състава за дадени срещи. Е извинявай. но...
Сръдните му са просто пословични. Можеше да си тръгне с чест като Раул, но не пожела да го направи.
Виж само какви циркове и сръдни имаше дори в националния щом Де Хеа му взе мястото и Икер стана резерва. Много е дал човека, но всеки трябва да си прави сметка до къде му стигат силите и да не започва да си взима това което е дал в края на кариерата си.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13354
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот sapio0o » 26 май 2017 18:23

[offtopic]Добре де, хем не те интересуват, хем си единствен, който ги споменава в този форум. :twisted: Комплекс ли чувам?

Защо си правиш изводите по някоя драсканица на спортал или гонг? Или на каталунска медия? Или от коментар на 14-годишен африканец във фейсбук? :twisted: Написал си много, ама много глупости, а по-лошо е, че си вярваш. Виж, ако това ти помага да се облекчиш едва ли не заради несполуката на твоя клуб да печели, лошо. Много лошо. Една стара приказка гласи, че щом те обсъждат си вършиш работата. В този ред на мисли ще се радвам и на бъдещи коментари по наш адрес. Реал отговаря на терена, а нека другите си галят болното его с абсолютно странични неща.[/offtopic]
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

nghcvth
Мнения: 3539
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот nghcvth » 26 май 2017 23:18

И аз искам да призова феновете на Ливърпул да не коментират зализани португалски гейове тук. Има си достатъчно теми за целта. 8-)
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 489
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот merseyside » 27 май 2017 01:42

1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][/offtopic]
Image

#FSGOUT


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта