Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот slash1912 » 17 фев 2018 13:29

Alonso_Massa написа:Щом за Ван Дайк дадохме 75 милиона значи за Алисон можем да дадем 62, даже е хубаво да дадем и малко повече че да компенсираме малко за дето измъкнахме Салах тънко, тънко. :mrgreen:


75 милиона ги "даде" трансфера на Коутиньо,че даже и за яхта на боса останаха.Сещаш ли се кой може да осигури парите за трансфер на Алисон :roll: Затова паля свещи Кариус до края на сезона да докаже,че става за вратар номер 1.
Image

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 17 фев 2018 15:21

Да разведрим обстановката с цялата песен на този пич. Ако спечелим шампионска лига тая песен трябва да се изпее от целият стадион хахахаха

You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 18 фев 2018 05:14

slash1912 написа:75 милиона ги "даде" трансфера на Коутиньо,че даже и за яхта на боса останаха.Сещаш ли се кой може да осигури парите за трансфер на Алисон Затова паля свещи Кариус до края на сезона да докаже,че става за вратар номер 1.

Точно така и аз му стискам яко палци на Кариус, глътна вода след онзи гол от Борнемут, ама ако направи серия от добри мачове със сигурност ще покаже на какво е способен. Не знам колко е добър Алисон, ама в Англия има една голяма особеност за вратарите и това са безбройните центрирания. А това е най-трудния елемент за вратарите - да не стане някоя греда за 60+ милиона, че английските вестникарчета само това и ще чакат и дотам ще е. А за тея пари Клоп ако намери по още един Салах и Мане и може и без вратар да излизаме догодина :lol: :lol: :lol:

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tart » 18 фев 2018 17:38

Liverpool_EC написа:
slash1912 написа:75 милиона ги "даде" трансфера на Коутиньо,че даже и за яхта на боса останаха.Сещаш ли се кой може да осигури парите за трансфер на Алисон Затова паля свещи Кариус до края на сезона да докаже,че става за вратар номер 1.

Точно така и аз му стискам яко палци на Кариус, глътна вода след онзи гол от Борнемут, ама ако направи серия от добри мачове със сигурност ще покаже на какво е способен. Не знам колко е добър Алисон, ама в Англия има една голяма особеност за вратарите и това са безбройните центрирания. А това е най-трудния елемент за вратарите - да не стане някоя греда за 60+ милиона, че английските вестникарчета само това и ще чакат и дотам ще е. А за тея пари Клоп ако намери по още един Салах и Мане и може и без вратар да излизаме догодина :lol: :lol: :lol:


Като взехме Кариус, мисля че беше втория най-добър в Бумдеслигата,след Нойер..или беше трети..не си спомням. Явно е,че има нещо в него..но колко е и колко ще стигне....кой знае..Кариус с ВВД отпред изглежда по-добре от Миноле с ВВД...но от изиграните мачове...единствено е по-добре при излизанията..може да започне атака..ама колко е добър при отразявания и т.н...кой знае...

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 19 фев 2018 15:10

Tart написа:Като взехме Кариус, мисля че беше втория най-добър в Бумдеслигата,след Нойер..или беше трети..не си спомням. Явно е,че има нещо в него..но колко е и колко ще стигне....кой знае..Кариус с ВВД отпред изглежда по-добре от Миноле с ВВД...но от изиграните мачове...единствено е по-добре при излизанията..може да започне атака..ама колко е добър при отразявания и т.н...кой знае...

Да беше избран за втория най-добър в немското през онзи сезон. Не знам дали има и 30 мача общо за нас, супер рано е да се отписва момчето. Естествено всички са забравили как изглеждаше ДеХея след първите си 30 мача, ама имаше треньор, който го наложи не за половин сезон. Кариус има мнг голям потенциал, излизанията ги подобри за 2,3 месеца още миналия сезон. Имаше огромна разлика от първите му 2,3 мача когато стоеше залепен на гол линията. Има мнг решителност в него да се нагърбва с неща, които много от другите вратари чакат на защитниците. По-добър е от Миньоле и в краката, и колко бързо търси да я даде на наш играч след като я хване, което е основа за бърза контра...а Миньоле 5 г се чуди на кой да я даде и все ги чака хубаво да се приберът другите, а ние имаме ебаси футболистите за контра, стига някой да им я даде, а не да чака.

john barnes
Мнения: 6389
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 19 фев 2018 18:43

Немците са известни със вратарската си школа и не ми се вярва да сме изтеглили късата клечка със Кариус,особено щом Клоп ни е треньора. Той би трябвало да е наясно със качествата му най-добре. Така че,нека изчакаме и да видим.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 20 фев 2018 04:23

john barnes написа:Немците са известни със вратарската си школа и не ми се вярва да сме изтеглили късата клечка със Кариус,особено щом Клоп ни е треньора. Той би трябвало да е наясно със качествата му най-добре. Така че,нека изчакаме и да видим.

Точно там е разковничето за мен - при толкова добри вратари в Германия, да бъде избран Кариус значи е показал нещо човека. А и тази класация не е направена от Клоп и Желко, явно и други са го видяли че става. И сега да го хвърлим на боклука след 4,5 грешки - айде няма нужда ;)

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tart » 22 фев 2018 21:38

Е не...какво ви стана с този Кариус..4-5 грешки..ние са професионален футболист на топ ниво ли говорим или за школата? :lol: хайде да му се радваме ако покаже класа първо...хайде да няма нужда да чакаме точно вратаря да "се научи", докато ни пази 2-3-4 години :lol: :lol:
Вероятно някой тук е видял приятелката му,с която се хвана като премина при нас :arrow:
https://www.gol.bg/gallery/pamela-rayf?i=11

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 22 фев 2018 22:17

Tart написа:Е не...какво ви стана с този Кариус..4-5 грешки..ние са професионален футболист на топ ниво ли говорим или за школата? :lol: хайде да му се радваме ако покаже класа първо...хайде да няма нужда да чакаме точно вратаря да "се научи", докато ни пази 2-3-4 години :lol: :lol:
Вероятно някой тук е видял приятелката му,с която се хвана като премина при нас :arrow:
https://www.gol.bg/gallery/pamela-rayf?i=11


Ами как да пази добре. Като си е счупи ръката миналата година тая му е изпила кръвта направо докато е почивал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tart » 24 фев 2018 16:40

9lives написа: Ами как да пази добре. Като си е счупи ръката миналата година тая му е изпила кръвта направо докато е почивал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Дали си е счупил ръката заради нея или с нея, не е много ясно, но е рабираемо :) :)
Мернах,че "хвърлял пари" по нова...когато го взехме обявиха,че заплатата му е 5 000 паунда на седмица :lol: По-късно почнаха пишат,че е 15 000, но не съм виждал инфо,че е предподписвал


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта