Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 485
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот merseyside » 21 юли 2017 19:12

Кое е свършило? Аз ли грешно разбирам какво искаш да кажеш или английския ми е зле и не си превеждам правилно.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://g.redditmedia.com/25zdup0lu4PdFi25ExMDFuzsFjekCMjJLCT8xyLXyVA.gif?w=320&s=b6cfcd3094412e9986f78658b84fce14[/rimg]

#FSGOUT

Потребителски аватар
Финголфин
Мнения: 226
Регистриран на: 15 мар 2015 16:48
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Финголфин » 21 юли 2017 19:23

Този трансферен прозорец ще ме убие. Дано Барса да не закачат Коутиньо.
П.П. Не мисля, че нещата с Ван Дайк са 100% сигурни. Може и да го оставят да търка пейката.

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 21 юли 2017 19:29

merseyside написа:Кое е свършило? Аз ли грешно разбирам какво искаш да кажеш или английския ми е зле и не си превеждам правилно.

Чети между редовете.
Вече е ясно, че го взимаме. Щом официално е отказал да играе повече за тях.
Виж, че не иска да тренира с отбора им.

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kileto » 21 юли 2017 19:35

dNelbandian написа:
merseyside написа:Кое е свършило? Аз ли грешно разбирам какво искаш да кажеш или английския ми е зле и не си превеждам правилно.

Чети между редовете.
Вече е ясно, че го взимаме. Щом официално е отказал да играе повече за тях.
Виж, че не иска да тренира с отбора им.
Айде да не слагаме каруцата пред .....,когато облече червената фланелка тогава може да се пише, "край свърши се"

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 21 юли 2017 19:47

kileto написа:
dNelbandian написа:
merseyside написа:Кое е свършило? Аз ли грешно разбирам какво искаш да кажеш или английския ми е зле и не си превеждам правилно.

Чети между редовете.
Вече е ясно, че го взимаме. Щом официално е отказал да играе повече за тях.
Виж, че не иска да тренира с отбора им.
Айде да не слагаме каруцата пред .....,когато облече червената фланелка тогава може да се пише, "край свърши се"

Ами хубаво, за мен свърши. Ясно е, че ще играе при нас.

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kileto » 21 юли 2017 20:05

dNelbandian написа:
kileto написа:
dNelbandian написа:
merseyside написа:Кое е свършило? Аз ли грешно разбирам какво искаш да кажеш или английския ми е зле и не си превеждам правилно.

Чети между редовете.
Вече е ясно, че го взимаме. Щом официално е отказал да играе повече за тях.
Виж, че не иска да тренира с отбора им.
Айде да не слагаме каруцата пред .....,когато облече червената фланелка тогава може да се пише, "край свърши се"

Ами хубаво, за мен свърши. Ясно е, че ще играе при нас.
Дано не останеш разочарован ако не се осъществи трансфер ;) ;) ;)

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 21 юли 2017 20:31

kileto написа:
dNelbandian написа:
kileto написа:
dNelbandian написа:
merseyside написа:Кое е свършило? Аз ли грешно разбирам какво искаш да кажеш или английския ми е зле и не си превеждам правилно.

Чети между редовете.
Вече е ясно, че го взимаме. Щом официално е отказал да играе повече за тях.
Виж, че не иска да тренира с отбора им.
Айде да не слагаме каруцата пред .....,когато облече червената фланелка тогава може да се пише, "край свърши се"

Ами хубаво, за мен свърши. Ясно е, че ще играе при нас.
Дано не останеш разочарован ако не се осъществи трансфер ;) ;) ;)

Виж сега, то по принцип и 1% шанс да има, възможността си е има винаги. Дори и медицинските може да не издържи.
Аз ти говоря на практика. Сонтон ще склонят.
Закотвянето на пейката не е опция за тях. Не мисля, че е нужно да обяснявам защо.
Друга възможност аз не виждам.

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот chakalat » 21 юли 2017 21:39

dNelbandian написа:Друга възможност аз не виждам.

Възможости винаги има :)
Може да го вземе някой друг, може наистина да сме оттеглили интереса си към него и да се работи по други опции.
Клубовете във ВЛ са добре осигурени финансово. Въпреки че не вярвам да пренебрегнат 70-на милиона вече се е случвало някой да бъде забит резерва и кариерата му да отиде по дяволите. Аз лично ако съм собственик на отбор в Англия бих го направил( с условия все пак, парата си е пара а в случая е сериозна) за да не киселеят толкова много футболистите.
Ако се замислите, наш футболист ако направи като Ван Дайк лайната които ще се излеят върху него ще са в промишлено количествео :) Понеже е наша цел пренебрегваме факта че постъпката му не му прави чест и, че е много грозна. Футболистите се превърнаха в глезени милионерчета, ламтящи за пари, изнудващи клубовете си по всевъзможни начини към, което като добавим абсурдните цени дори на средна класа футболисти придава на футбола доста грозно и отвратително лице поне за мен:(
Във всички форуми се виждат мнения от сорта" 100/200 ли милиона бе, много бе ама нищо давай да го взимаме няма да ги мислим тия те имат пари стиснатите задници" .
Хората във футбола се самозабравиха и клубовете и футболистите че и феновете....

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 21 юли 2017 21:57

chakalat написа:
dNelbandian написа:Друга възможност аз не виждам.

Възможости винаги има :)
Може да го вземе някой друг, може наистина да сме оттеглили интереса си към него и да се работи по други опции.
Клубовете във ВЛ са добре осигурени финансово. Въпреки че не вярвам да пренебрегнат 70-на милиона вече се е случвало някой да бъде забит резерва и кариерата му да отиде по дяволите. Аз лично ако съм собственик на отбор в Англия бих го направил( с условия все пак, парата си е пара а в случая е сериозна) за да не киселеят толкова много футболистите.
Ако се замислите, наш футболист ако направи като Ван Дайк лайната които ще се излеят върху него ще са в промишлено количествео :) Понеже е наша цел пренебрегваме факта че постъпката му не му прави чест и, че е много грозна. Футболистите се превърнаха в глезени милионерчета, ламтящи за пари, изнудващи клубовете си по всевъзможни начини към, което като добавим абсурдните цени дори на средна класа футболисти придава на футбола доста грозно и отвратително лице поне за мен:(
Във всички форуми се виждат мнения от сорта" 100/200 ли милиона бе, много бе ама нищо давай да го взимаме няма да ги мислим тия те имат пари стиснатите задници" .
Хората във футбола се самозабравиха и клубовете и футболистите че и феновете....

Хах. Не приемай нещата лично, а професионално. Няма как Сонтон да забият играч на пейката и да не играе, при положение, че могат да вземат едни 60 милиона за него.
Дори ние не може да си позволим такова нещо.
Стърлинг ти е точният пример.
А за цените на футболистите сме го обсъждали 10000000 пъти.
Това са нормални цени, ако не си го разбрал, казвам ти го, да го разбереш.
Няма как при днешните приходи, да накараш някой отбор да ти продаде най-добирят си играч за малко пари. Или дори играч средно ниво, но важен за отбора си.
Вгледай се в реалността.

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Milkoy » 21 юли 2017 22:16

Интересно развитите на нещата. От една страна греда с Кейта, но ако тази греда помогне за трансфера на Ван Дайк, аз съм ЗА. За мен Ван Дайк е много по-важен в момента от Кейта. И се радвам, че е направил необходимата крачка. Ако вземем Ван Дайк и примерно Окс(който може да се пробва и в центъра и от който Клоп може да извая нещо доста добро) за мен този прозорец си е повече от приличен. Пък за Кейта плащаме почти наполовина догодина и се надяваме Байерн да не ни надцакат. Интересно коя от двете опции ги кефи повече Лайпциг, че се запъват като магаре на мост.

Има и една доста неприятна новина, а именно все по-вероятния трансфер на Неймар в ПСЖ. Гийем Балаг преди малко писа това, което и аз очаквах - Коутиньо може да бъде опция за заместник и на Неймар и на Иниеста, което го прави повече от подходящ. И ако вероятно са мислили да се пробват евентуално другото лято, сега нещата ескалират. Все пак имам надежда, че Клоп е успял да го омагьоса и Барса да се насочат към Мбапе/Дембеле/Верати. Защото в противен случай нямаме как да го спрем. Не мисля, че закотвянето на пейката е реално решение в наши дни.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта