Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Alonso_Massa » 10 май 2017 13:48

Хем искате успехи, хем искате да си продадем най-добрия играч. :shock: Е*и му майката... Утре като направим пак Х с някой средняк и пак същите хора ще мрънкат как можело това да стане и защо точно тези играчи, треньор и т.н. били в клуба, а не класните. За пореден път се убеждавам, че 2-мата "реалисти" във форума или са тук само да дразнят или са луди и не зная какво искат.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот realist » 10 май 2017 14:41

Алонсо, ти ако се дразниш на всеки, който има мнение, различно от твоето, ще приключиш в някоя лудница. ;) Давай го малко по-лежерно. Освен това в коментара ти има няколко неверни неща:
1.Нито аз, нито Кадета не сме казали, че ИСКАМЕ да се продаде Коутиньо. Прочети пак коментарите ни и ще видиш. По-скоро изразихме мнение, че ако при определени условности (поне 70 млн.трансферна сума и желание на Коутиньо да напусне), го продадат, няма да е чак толкова фатално за нас, защото не е чак пък толкова незаменим. Първо прочети внимателно, после критикувай и се дразни. Всичко започна от коментара на Кадет, че самият Коутиньо е изразил желание да ходи в Барса. Аз и днес чета, че постоянно бил в контакт с Неймар и обсъждали преминаването му там. Само дето нашите искат 90 млн., а на Барса нещо им се свидят. Ако иска да ходи там, прав му път.
2.Категорично не съм съгласен, че Коутиньо е най-добрият ни футболист. Най-добрият е Садио Мане и това се видя много явно през целия сезон. Ако пък гледаме приноса към отбора, Коу не е и в топ 3. Няма никакво значение какъв талант има и какви качества, а какво демонстрира на терена и колко често.
3.Направихме доста хиксове и дори загуби със средняци и слабаци С Коутиньо в състава, при това с един посредствен и слаб Коутиньо в състава. Последна справка - мача със Саутхямптън.

Нека не робуваме на имена, трябва да разполагаме с 14-15 равностойни футболисти, които ИСКАТ да играя в Ливърпул и никъде другаде. Ако някой иска да играе в Барса, да си ходи. Нито за Суарез съжалявам, нито ще съжалявам за Коутиньо. Насила хубост не става.

kadett1
Мнения: 1659
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kadett1 » 10 май 2017 17:14

Alonso_Massa написа:Хем искате успехи, хем искате да си продадем най-добрия играч. :shock: Е*и му майката... Утре като направим пак Х с някой средняк и пак същите хора ще мрънкат как можело това да стане и защо точно тези играчи, треньор и т.н. били в клуба, а не класните. За пореден път се убеждавам, че 2-мата "реалисти" във форума или са тук само да дразнят или са луди и не зная какво искат.

Ако Каутиньо е най-добрия ни играч ние няма да станем скоро шампиони на Англия. Да, много добър играч, на моменти - брилянтен, но на моменти. А за хиксовете - оня ден срещу Саутхямптън Каутиньо беше на терена, но някой да го е забелязъл? Никой не пише да го гоним, но ако зареве за Барса не можеш го спря. Той трябваше още като излязоха публикациите да излезе и да отрече, защото беше една резерва в Интер, тук се разви и стана известен. Имаше навремето едно интервю на известен треньор, не помня кой точно, който каза ,че голям играч е този който показва поне 80 процента от потенциала си във всеки мач.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Alonso_Massa » 10 май 2017 19:02

Кажете ми футболист, който всеки мач получава оценка минимум 8/10. Дори и великите Меси и Роналдо има мачове, в които не можеш да им чуеш имената. При това Коутиньо е все още на 24 и навлиза тепърва в най-силните и постоянни години в кариерата си. И пак се започна трябва да имаме равностойни играчи, които искат да играят за Ливърпул. Хора осъзнайте се малко живеем в 2017, а не 1990. Няма как играч от калибъра на Коутиньо да се примири да бъде ту резерва, ту титуляр в настоящия Ливърпул, който дори не играе на два фронта, че да имаме равностойни играчи на всяка позиция. Не сме Барселона, Реал или Байерн. Ако пък искаме да ги стигнем все някога не трябва да си продаваме добрите играчи. Добрите играчи не се избиват да дойдат в Ливърпул нали ви е ясно? Не можем да кажем "абе махай го този като иска в Барса ще вземем добри пари за него и с тях ще купим други добри играчи". Не е да вземем пак 100 милиона и да ги изхарчим за анонимни играчи, играчи с потенциал, млади надежди и т.н. и от 10 двама да излязат като хората и после да се чудим какво да правим с другите. Крайно време е да излезем от този омагьосан кръг! Иначе ей така ще имаме по 1 успешен сезон на 5 години и такива като вас ще мрънкат защо сме правили хиксове със средняци. Ето сега сме близо до ШЛ и ако се класираме нека да надградим вместо да разрушим и да се опитаме да направим два поредни сезона в ШЛ. Помните ли от кога не се е случвало това? Именно! Наближават 10 години... Когато поне това се случи нека имаме претенции, че можем да си заменим най-добрия играч в момента нямаме и нямаме и право да имаме.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

kadett1
Мнения: 1659
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kadett1 » 11 май 2017 08:24

Вчера Арсенал победи, дупе да ни е яко в неделя.

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот venomcho » 11 май 2017 10:05

Това, че му потрошиха Кайена на Фелипе, със сигурност ще му помогне да остане...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот slash1912 » 11 май 2017 18:49

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че клубът няма никакви намерения да продава голямата си звезда Филипе Коутиньо, който е трансферна цел на Барселона. Германецът увери, че собствениците не го притискат да се разделя с никой от играчите си, а напротив - планира се селекция, с която тимът да бъде подсилен за следващия сезон.

Коутиньо подписа нов петгодишен договор с Ливърпул през януари, но през тази седмица испански медии разпространиха информацията, че бразилецът вече се е разбрал с Барселона за трансфера си на "Камп Ноу".

Запитан за интереса към халфа Клоп отговори шеговито: "Кога Коутиньо подписа нов договор? С освобождаваща клауза в размер на 400 милиона паунда. Нямаме абсолютно никакви панове да го продаваме. Собствениците ме увериха, че не е нужно да продаваме никого, ако не искаме да го правим. Това означава, че можем да привлечем и други играчи. Имаме стабилен състав с добра основа. Искаме да вкараме още свежа кръв, но никой няма да си тръгва, ако ние не искаме. Напълно спокоен съм за това", заяви Клоп.

Toлкова по темата.Иначе вестниците и сайтовете ще го "продават"цяло лято,нали трябва да има тиражи и кликове :lol:
За мен Коутиньо има още накъде да се развива и какво да даде на Ливърпул,не е достигнал пика на кариерата си.И ако някой иска да го купува,трябва поне 120 милиона да му се искат.Щом житния бегач Бейл е 100,а прическата Погба-110,значи нашия е там някъде 8-)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tart » 11 май 2017 21:24

slash1912 написа:
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че клубът няма никакви намерения да продава голямата си звезда Филипе Коутиньо, който е трансферна цел на Барселона. Германецът увери, че собствениците не го притискат да се разделя с никой от играчите си, а напротив - планира се селекция, с която тимът да бъде подсилен за следващия сезон.

Коутиньо подписа нов петгодишен договор с Ливърпул през януари, но през тази седмица испански медии разпространиха информацията, че бразилецът вече се е разбрал с Барселона за трансфера си на "Камп Ноу".

Запитан за интереса към халфа Клоп отговори шеговито: "Кога Коутиньо подписа нов договор? С освобождаваща клауза в размер на 400 милиона паунда. Нямаме абсолютно никакви панове да го продаваме. Собствениците ме увериха, че не е нужно да продаваме никого, ако не искаме да го правим. Това означава, че можем да привлечем и други играчи. Имаме стабилен състав с добра основа. Искаме да вкараме още свежа кръв, но никой няма да си тръгва, ако ние не искаме. Напълно спокоен съм за това", заяви Клоп.

Toлкова по темата.Иначе вестниците и сайтовете ще го "продават"цяло лято,нали трябва да има тиражи и кликове :lol:
За мен Коутиньо има още накъде да се развива и какво да даде на Ливърпул,не е достигнал пика на кариерата си.И ако някой иска да го купува,трябва поне 120 милиона да му се искат.Щом житния бегач Бейл е 100,а прическата Погба-110,значи нашия е там някъде 8-)


Браво slash за идеално аргументирания отговор - цитат от последното интервю на Клоп.
ХЕ-ХЕ. Пак пиша. Тъкмо се засилих да "подиграя" няколко "творци" отново, вероятно на около 11 годишна възраст в своето битие.Особено мнение за realista. Вярно е че той цитира писания от "изключитено реномирани" издания. Факт е ,че има такива статии. И разбира се въпроса...може ли да чете? Във всяка една от тях се цитира,кой е източника или се използва клишето "от достоверни източници", или някаква друга форма на "залъгване". Само за пример един от източниците е "Don Balon"...ХАХАХ-ХОХОХ.
Realist.. просто дай линк за статиите, които си видял, за да ти посоча, че не можеш да четеш правилно....
Пфффф..нека да добавя...ОТ 1970 Ливърпул е продал точно един играч, звезда , заради пари.
За лаиците ще подскажа малко...на Хамбургер. Сега преди да ми посичите и Алонсо, Торес, Стърлинг, и Суарез си научете уроците да не обяснявам пак...може да се замисля ако попитате учтиво!

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот realist » 12 май 2017 00:15

Tart написа:Пфффф..нека да добавя...ОТ 1970 Ливърпул е продал точно един играч, звезда , заради пари.
За лаиците ще подскажа малко...на Хамбургер. Сега преди да ми посичите и Алонсо, Торес, Стърлинг, и Суарез си научете уроците да не обяснявам пак...може да се замисля ако попитате учтиво!


:lol: Ти наистина забавляваш, "професоре". Торес и Суарез не ги продадохме за пари, а за вафли, прав си :lol:
Ясно ми е какво намекваш - че те сами са искали да напуснат, само че не знам защо мислиш, че настоящият случай с Коу е различен. Май ти не можеш да четеш, защото ясно съм посочил в коментарите си основната предпоставка за продажба на Коутиньо - той да желае да напусне. Ясно, че ако иска да остане няма да го разкараме насила. Но ако желае да напусне, ще го направи, без значение какво мисли и какво казва Клоп.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 12 май 2017 09:08

Toлкова по темата.Иначе вестниците и сайтовете ще го "продават"цяло лято,нали трябва да има тиражи и кликове :lol:
За мен Коутиньо има още накъде да се развива и какво да даде на Ливърпул,не е достигнал пика на кариерата си.И ако някой иска да го купува,трябва поне 120 милиона да му се искат.Щом житния бегач Бейл е 100,а прическата Погба-110,значи нашия е там някъде 8-)


Токова по темата!?!? Бил в постоянна връзка с Неймар! Какво лошо има в това, приятели са, съотборници! Ако се двоумеше, той просто не би преподписал! Според мен.
Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vasilnv и 33 госта