Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Onq » 29 ное 2017 21:10

wu_dnica написа:Ми не е много сигурно че е точно бокс ту бокс алю...това първо....второ не съм казал че са на еднакви позиции ...трето ги сравнявам само заради цените които ми цитираш...така че не увъртай...ей така за сравнение ако тоя пинко е 200 мил салах и мане са по 400 така ли.. ииии двайсет и осмо...кво общо има да ти намирам някой си халф че и да не бил лев и шейсет хахахахах ...тука говорим за цена...или ми казваш че свършиха халфовете....наби не става ли...а иско...или не са бокс или са по 1 60...ай стига


Заеби, сравнявай го с Люис Хамилтън и Антъни Джошуа ако искаш

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот gogovcite » 30 ное 2017 22:01

Onq, искаш Клоп да налага повече млади играчи или млади играчи от школата? Ако е млади по принцип не съм съгласен, че не налага такива. Имаме един Гомез, който е абсолютен титуляр и е на 20. ТАА също трупа доста минути, Соланке и той получава шансове. Сигурен съм, че с течение на сезона и Удбърн ще влиза в някои мачове. Тези момчета са на по 20 или по-малко години и получават шансове, но трябва също така и да си заслужат присъствието на терена. Никой не получава място само, защото е млад или е продукт на школата и трябва да му се отстъпва. Мястото на терена трябва да се заслужи.
Hala Madrid

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Onq » 30 ное 2017 22:11

Какво искам аз няма никакво значение. За мен футболът е " съпорт йор локал тийм" тоест все ми е тая какво ще налага Клоп, това не е МОЯТ отбор, а просто отбор към който имам някакви симпатии от детските си години. Но за мен, като фен най-важното е да има юноши на отбора в титулярния състав. Сигурен съм,че повечето фенове са така, не телевизионните, а реалните. Да усетиш пламъка в очите им, неприримостта им, сълзите им от яд след загуба . Тези неща на наемниците трудно им се получават. Дори да не е от дете играч на отбора, трябва да се налагат такива, които са израснали в него. Да са заразени с идеята, че този отбор е нещо повече от спирка в кариерата им. Успехите са нещо различно и никога не са ме интересували. За мен е важно играчи и фенове да стоят зад името на отбора и заедно да създавта продукт, който да събужда завист във всички останали.

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот gogovcite » 30 ное 2017 23:48

Onq написа:Какво искам аз няма никакво значение. За мен футболът е " съпорт йор локал тийм" тоест все ми е тая какво ще налага Клоп, това не е МОЯТ отбор, а просто отбор към който имам някакви симпатии от детските си години. Но за мен, като фен най-важното е да има юноши на отбора в титулярния състав. Сигурен съм,че повечето фенове са така, не телевизионните, а реалните. Да усетиш пламъка в очите им, неприримостта им, сълзите им от яд след загуба . Тези неща на наемниците трудно им се получават. Дори да не е от дете играч на отбора, трябва да се налагат такива, които са израснали в него. Да са заразени с идеята, че този отбор е нещо повече от спирка в кариерата им. Успехите са нещо различно и никога не са ме интересували. За мен е важно играчи и фенове да стоят зад името на отбора и заедно да създавта продукт, който да събужда завист във всички останали.

Звучи романтично, но реалността е друга. Преди 20-30 и повече години доста от титулярите бяха собствени кадри на отборите. Днес обаче това е невъзможно. При сегашната мобилност на футболистите юношите са в реална конкуренция с футболисти от целия свят. Даже в школите на отборите се привличат футболисти от цял свят с надежда да се развият да и да се превърнат в продукт, който струва много пари. Така че това, което ти се иска може да се случи само с регулации на правилата за развитие и трансфери на футболистите, но едва ли ще стане някога.
Hala Madrid

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 01 дек 2017 22:18

Onq, приятелю, откакто Моу се настани във ВЛ този пламък в очите-за съжаление-се обезцени като нищо друго! За съжаление!!!
Изображение

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 03 дек 2017 15:44

Jürgen Klopp is keen on signing a goalkeeper this winter as well as a central defender with Southampton’s Virgil van Dijk still on his wanted list. [Express]
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот pzahariev » 04 дек 2017 08:36

9lives написа:
Jürgen Klopp is keen on signing a goalkeeper this winter as well as a central defender with Southampton’s Virgil van Dijk still on his wanted list. [Express]


Това с вратарите изобщо не ми се вярва. Имаме 3-ма, всеки от които иска да е титуляр. Просто не виждам да се купи нов докато не се продаде поне единия от тримата. А и честно казано не съм сигурен, дали в момента има по-добри вратари на пазара.
LOREM IPSUM

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 06 дек 2017 23:36

Кейта с гол за Лайпциг. Страхотна вечер за нас.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Alonso_Massa » 08 дек 2017 13:02

Евертън с оферта за Абумеянг. :lol: Звучи малко като мечтан трансфер ако се намесим, но за момента ни трябва повече защитник. Ван Дайк е перфектната опция понеже Саутхямтън не играят в ЛЕ и ако се стигне до такъв трансфер ще може да играе в ШЛ за нас, което е много важно, а и Клоп много си го иска. Иначе с Кейта каква беше ситуацията? Нали ако Лайпциг отпаднеха от ШЛ той можеше да дойде още зимата или беше ако не са и в ЛЕ?
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 08 дек 2017 17:41

Alonso_Massa написа:Евертън с оферта за Абумеянг. :lol: Звучи малко като мечтан трансфер ако се намесим, но за момента ни трябва повече защитник. Ван Дайк е перфектната опция понеже Саутхямтън не играят в ЛЕ и ако се стигне до такъв трансфер ще може да играе в ШЛ за нас, което е много важно, а и Клоп много си го иска. Иначе с Кейта каква беше ситуацията? Нали ако Лайпциг отпаднеха от ШЛ той можеше да дойде още зимата или беше ако не са и в ЛЕ?


Имаше такива спекулации, но по-скоро няма как да стане това :)
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта