Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 19 яну 2018 23:50

Alonso_Massa написа:
Не трябва да се прибързва и да се взема играч просто ей така да се запълни бройката...
...Колкото до Удбърн не подценявай момчето може и да изненада както Арнолд изненадва вече цял сезон. ;)

Съгласен съм с всичко което си писал. Без 70-те милиона за Лемар през лятото. :)
Играч с един добър сезон. В лига, в която дори Балотели бележи сравнително често. Все едно да вземем Каранга за 40м. :mrgreen:
Ужасно са надценени франсетата напоследък, може би защото покрай Парижкия Халифат някак наредиха Лига 1 в топ-първенствата. И като блесне някой срещу Дижон и Каен - 'начи струва 60-100 милиона...
Такива цифри е смислено да се инвестират в топ-вратар само. Или в задържането на Салах на лято (мистериозна поява на агента му на Бернабеу ми навява черни мисли...).

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 19 яну 2018 23:58

KOPScousers написа: И така да е, репутацията му пак е на звезда, а всички добре знаем, че такива трансфери не са по стила на Ливърпул. Ние взимаме 20-годишни анонимни хлапаци, правим ги играчи и Барсата, Реала или някой от другите топ клубове в Англия ги прилапва набързо. :lol:

Не е до репутация. Хамес не е играч, който ще гони до дупка всичко, което мърда по терена и не носи наш екип. Клоп не е мениджър, който ще търпи глезено дете, независимо колко талант е скрит в левия му крак. Просто и окончателно - НУЛЕВА вероятност Хамес да цъфне на Анфийлд.

На линия
Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6122
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 20 яну 2018 11:39

Real написа:
KOPScousers написа: И така да е, репутацията му пак е на звезда, а всички добре знаем, че такива трансфери не са по стила на Ливърпул. Ние взимаме 20-годишни анонимни хлапаци, правим ги играчи и Барсата, Реала или някой от другите топ клубове в Англия ги прилапва набързо. :lol:

Не е до репутация. Хамес не е играч, който ще гони до дупка всичко, което мърда по терена и не носи наш екип. Клоп не е мениджър, който ще търпи глезено дете, независимо колко талант е скрит в левия му крак. Просто и окончателно - НУЛЕВА вероятност Хамес да цъфне на Анфийлд.

Съгласен съм, че не е играч от типа на Фирмино, който се скъсва да бяга и да гони по цял мач, но Коутиньо също не беше такъв, а е сходен тип играч с Хамес. На един плеймейкър не му трябва да гони и пресира през цялото време, големите отбори си имат топ дефанзивни халфове за тази цел. Въпреки, че Челси до голяма степен разочарова през този сезон, особено на фона на миналия, виждаме какъв ефект имаше един Канте върху халфовата им линия. Каземиро в Реал също действа отлично, да не говорим за Бускетс в Барса. Клоп в Дортмунд на този пост имаше Кел, а в Ливърпул изобщо не изглежда заинтересован към привличането на такъв тип играч, което поне за мен е малко странно.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tart » 20 яну 2018 12:09

KOPScousers написа:Съгласен съм (Хамес), че не е играч от типа на Фирмино, който се скъсва да бяга и да гони по цял мач, но Коутиньо също не беше такъв, а е сходен тип играч с Хамес. На един плеймейкър не му трябва да гони и пресира през цялото време, големите отбори си имат топ дефанзивни халфове за тази цел. Въпреки, че Челси до голяма степен разочарова през този сезон, особено на фона на миналия, виждаме какъв ефект имаше един Канте върху халфовата им линия. Каземиро в Реал също действа отлично, да не говорим за Бускетс в Барса. Клоп в Дортмунд на този пост имаше Кел, а в Ливърпул изобщо не изглежда заинтересован към привличането на такъв тип играч, което поне за мен е малко странно.

Първо и най-важно..всеки в нашия отбор пресира..БМ играят принципно висока преса като нас,но при Хайнкес доста по-малко и въпреки това Хамес е критикуван. Сега..той ще стане на 27г лятото,но..за мен би бил чудесна покупка...ако се навие да участва и в защитната фаза на играта ни..иначе за мен..забрави да го вземем
За Бускетс,Каземиро..дори и Фернадиньо и играч подобен на тях..първо Джан има подобни и по-добри статове от тях като "6"-ца..единствено изострящите пасове срещу ниска защита..въобще играта му срещу подобен стил трябва да се подобри и ще бъде Топ..разбира се това ни интересува ако остане..НО.. имаме Окс и Кейта..Вайналдум е подобен..

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tart » 20 яну 2018 12:34

Кого бихме купили сега или лятото. По тази тема може само да се гадае..разбира се има някакви предположения..тиражирани по един или друг начин..бих заложил,че бихме взели някой до 25г..по-логично 20-23, за ротацията и за бъдещето...ще отбележа Лемар, Малком, Пулишич..ииии Вратар :) :)
Лемар - полузащитник Център, Ляво..ще стане на 23..Малком - Десен полузащитник..ще стане на 21..Пулишич..ще стане на 20..хипервалентен :) ...За мен стават, но..ще видим..почнах с идеята да анализирам малко в детайли играта им..но...друг път..
Също и за вратарите..но..ще отбележа нещо скромно за Кариус..по принцип се смята,от медиите,че взима при нас 25 000 паунда на седмица..когато го купихме основната заплата му бе 5000 на седмица...сега при кои бонуси стига 25 000..вероятно победа със суха мрежа..една от причините да се ротират двамата с Миноле ...на Уорд му е 10 000 твърдо..,но май няма бонуси за игра..вероятно и за това е усмихнат на скамейката...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Der Führer » 20 яну 2018 13:04

Трансфер на Хамес това лято в Лъвърпул е почти изключен . Просто защото има договор с Байерн до лятото на 2019 , с клуза за откупуване . Реал не могат да развалят договора по-рано , без съгласието на Байерн . Иначе казано - Хамес е играч на Байерн , дотогава , докато Байерн реши че не им е нужен .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

На линия
Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6122
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 20 яну 2018 23:45

Времето си тече, а дори няма кой знае какви слухове... Едва ли ще вземем някой в следващите 10 дни, което лично мен малко ме разочарова. Имаме нужда от подсилване на халфовата линия, доста голяма дупка има за запълване.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот cskarcheto92 » 21 яну 2018 00:34

KOPScousers написа:Времето си тече, а дори няма кой знае какви слухове... Едва ли ще вземем някой в следващите 10 дни, което лично мен малко ме разочарова. Имаме нужда от подсилване на халфовата линия, доста голяма дупка има за запълване.

Имаме нужда от такъв играч, но всичко с времето си. Вярвам,че ако има играч който да ни свърши работа, Клоп ще го привлече. Не трябва да се прибързва,че ще дойде някой дето да ни къса нервите и ще отидат милиони за него. Аз се надявам на Марез ама слуховете за него спряха....
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 21 яну 2018 16:47

KOPScousers написа:Времето си тече, а дори няма кой знае какви слухове... Едва ли ще вземем някой в следващите 10 дни, което лично мен малко ме разочарова. Имаме нужда от подсилване на халфовата линия, доста голяма дупка има за запълване.


И коя точно е голямата дупка в центъра, на отбор смачкал супер селекцията на Пеп?
То по коледа и за Върдж нямаше никакви слухове......
Изображение

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 22 яну 2018 00:42

plmar написа:
KOPScousers написа:Времето си тече, а дори няма кой знае какви слухове... Едва ли ще вземем някой в следващите 10 дни, което лично мен малко ме разочарова. Имаме нужда от подсилване на халфовата линия, доста голяма дупка има за запълване.


И коя точно е голямата дупка в центъра, на отбор смачкал супер селекцията на Пеп?
То по коледа и за Върдж нямаше никакви слухове......

Ми аз за първи път чувам, че като продадеш един от най-добрите си играчи ставаш по-силен, с повече ширина в състава, но щом казваш.
Пък не казвяй, ако някой измежду Кан, Чембърлейн, Салах или пък Мане се контузи, пък не казвай, ако са 2ма от тях липсват.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kadett1, KOPScousers, Ponko, timetowaste и 18 госта