Бабел: Ще покажа на какво съм способен

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

liv_fc
Мнения: 627
Регистриран на: 30 мар 2010 10:39
Skype: liv_fc
Контакти:

Бабел: Ще покажа на какво съм способен

Мнениеот liv_fc » 09 сеп 2010 16:57

Изображение
Бабел: Ще покажа на какво съм способен на любимата ми позиция

Раян Бабел днес разкри как Рой Ходжсън го е убедил, че ще получи повече игрово време в любимата му позиция – нападател. Холандеца е нахъсан да се отблагодари на мениджъра, като реализира пълния си потенциал.

23 годишния играч вярва, че пристигането на нов мениджър ще му даде възможност за ново начало на „Анфийлд”.

Това е шанс, който той трябва да хване с две ръце и да започне да работи здраво първо на тренировките на Мелуд и след това да покаже добра игра в първия отбор.

„Ясно беше, когато дойде нов мениджър, че шансовете на всички са равни.”, сподели Бабел пред официалния сайт. „Това е добре за мен и може би за всеки друг, който е бил в трудна ситуация.”

„Надявам се, че това е шанс за мен да се наложа, но първия тест за мен е да работя здраво на всяка тренировка и да се опитам да покажа на какво съм способен. Накрая мениджъра ще реши дали да ме използва.”

„Аз съм позитивно настроен, чувствам се добре и тренирам добре. Надявам се, че е въпрос на време да придобия увереност и да покажа на всички на какво наистина съм способен.”

Бабел бе използван в предпочитаната си позиция на нападател от Ходжсън в Лига Европа срещу Трабзонспор на „Анфийлд” и той се отблагодари страхотно, като отбеляза единственото попадение.”

Въпреки, че е мотивиран да се докаже, холандския национал знае, че с Фернандо Торес в отбора, той няма да получава шансове да играе като нападател често.

Въпреки това Ливърпул се състезава на четири фронта и Бабел е оптимист, че ще се превърне във важна част в отбора на Ходжсън.

„Мениджъра ми каза, че ще ме използва като нападател по-често, така че се надявам, че ще получа достатъчно шансове, за да мога да докажа колко ми харесва тази позиция”, каза той.

„Много съм радостен от това. Винаги съм казвал, че амбицията ми е да играя на тази позиция, но в същото време съм реалист.”

„Фернандо е много важна част за клуба и той винаги ще бъде нашия номер 9, но всеки може да е важна част за клуба ако бъде използван добре.”

„Сезонът ще е дълъг и ще има нужда от всеки играч. Надявам се, че ще си върна увереността и ще мога да се отблагодаря на отбора за доверието показано в мен.”

Той добави: „Единственото нещо, което всеки иска като играч е равен шанс, тогава всичко зависи от теб.”

„Има различни мнения, какво е равен шанс. Някои хора ще кажат, че един мач или 15 минути е равен шанс, но аз мисля, че всеки играч се нуждае от няколко мача последователно, за да свикне с играчите и скоростта на игра и да покаже на какво е способен. Това се отнася и за мен.”

Доброто настроение се завръща на Мелуд откакто Ходжсън пристигна и Бабел вярва, че промените направени в Ливърпул през лятото ще имат желания ефект.

Той каза: „Нещата ще се развият добре. Страхотно е да работиш с новия мениджър и неговия екип. Има и някои нови играчи и настроението сред нас е страхотно.”

„Мисля, че начина на игра се промени малко и новия мениджър има по-различен поглед върху играта от предишния.”

„Според мен от това се нуждаеше Ливърпул – промяна. Нещата са много позитивни.”

„Много съм развълнуван. Както казах много неща се промениха от както новия мениджър пристигна. Имаме нови физиотерапевти, нов треньорски екип и нови играчи, всичко е ново. Също променихме и някои правила и мисля, че това се отрази добре на всички ни.”

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kакво мислите вие за Бабел? Според мен все още може да се превърне в страхотен футболист. Стига да се работи правилно с него и се надявам именно Рой да извади максимума от него, както направи с някои играчи във Фулъм.

Потребителски аватар
FREE-attitude
Мнения: 5
Регистриран на: 04 сеп 2010 11:24
Контакти:

Re: Бабел: Ще покажа на какво съм способен

Мнениеот FREE-attitude » 09 сеп 2010 17:05

Мисля по същият начин.
Бабел е много добър футболист, трябва да му се дават повече шансове, отколкото го правеше Бенитез. Има скорост, добър удар и техника. Какво повече за един добър forward winger?
FORZA JUVENTUS

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Бабел: Ще покажа на какво съм способен

Мнениеот Liverpool forever_95 » 09 сеп 2010 17:19

Дано Рой да му дава повече шансове за изява. Бабел е добър играч и се надявам скоро да разкрие потенциала си и да помогне на Ливърпул

Потребителски аватар
ig10
Мнения: 176
Регистриран на: 14 юли 2009 23:36
Skype: j_baby_vn
Контакти:

Re: Бабел: Ще покажа на какво съм способен

Мнениеот ig10 » 09 сеп 2010 17:19

FREE-attitude написа:Мисля по същият начин.
Бабел е много добър футболист, трябва да му се дават повече шансове, отколкото го правеше Бенитез. Има скорост, добър удар и техника. Какво повече за един добър forward winger?


Има едно много важно нещо,от което се нуждае футболист,за да бъде добар "Forward winger",и то е да не си глупав като него :roll:
Да запеем дружно песента, за отбора в нашите сърца, има,има истина една тя е само,само ЦСКА!

Потребителски аватар
Mighty Reds
Мнения: 1070
Регистриран на: 07 апр 2010 14:27
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бабел: Ще покажа на какво съм способен

Мнениеот Mighty Reds » 09 сеп 2010 17:20

Не един или два пъти съм писал, че ще е грешка да бъде напъден от Анфийлд - доста млад е, явно и можещ, надявам се наистина да се докаже, дори и при минимален шанс.

p.s. А и подписа ми е красноречив ;) :mrgreen:
“This city has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.”
Bill Shankly

[wrapimg=]http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/fans_4d778a4a9ac36353881786.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Бабел: Ще покажа на какво съм способен

Мнениеот fearbless » 09 сеп 2010 18:08

И аз мисля,че ако му се дава малко по-често шанс ще успее да направи добри неща за Ливърпул, наисна има техника и скорост! Спомням си как срещу Лион в 83 минута вкара невероятен гол,но за съжаление той не стигна... Според мен има хляб в него и му стикам палци,дано направи силни игри за Ливърпул! Ще поживеем и ще видим! :lol: :twisted: :)
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Бабел: Ще покажа на какво съм способен

Мнениеот styopa » 09 сеп 2010 19:53

Според мен е много добър футболист,но явно имаше личностни проблеми с Бенитез.Реално погледнато има повече качества от Йованович и очаквам с течение на мачовете да се наложи като титуляр.

Потребителски аватар
d-o-d-o
Мнения: 464
Регистриран на: 19 яну 2009 23:59
Контакти:

Re: Бабел: Ще покажа на какво съм способен

Мнениеот d-o-d-o » 10 сеп 2010 11:14

Моето мнение общо взето не се различава с нищо от повечето преди него - добър играч на който му е нужна игрова практика и шанса да докаже че наистина е качествен :!:
IF YOU CAN'T SUPPORT US WHEN WE LOSE OR DRAW,DON'T SUPPORT US WHEN WE WIN !!! Bill Shankly

Proteccao
Мнения: 529
Регистриран на: 12 авг 2010 13:56
Контакти:

Re: Бабел: Ще покажа на какво съм способен

Мнениеот Proteccao » 10 сеп 2010 13:06

Преди 2-3 години беше сочен като най-големия талант на Холандия, а на световното не записа нито 1 минута игра (или поне така мисля). Всичко опира до липсата на постоянна игра. Не може в 5 мача да изиграе 10 минути общо и след това цял мач титуляр и да се очаква от него да е на нивото на останалите титуляри. Всичко става с практика и аз съм сигурен, че ако Бабел играе редовно, всяка седмица, ще видим онзи талант, който правеше брилиянтни неща с топката и с екипа на Аякс.

Потребителски аватар
Таралежа
Мнения: 73
Регистриран на: 05 юли 2010 21:13
Skype: plammencho
Контакти:

Re: Бабел: Ще покажа на какво съм способен

Мнениеот Таралежа » 11 сеп 2010 10:51

Рой за Бабел:
"...(...)...Hodgson also challenged a Dutchman at the club, Ryan Babel, to prove his worth after an abortive three-year spell on Merseyside. "I've not seen enough of him yet," said the 63-year-old. "He came back very late after the World Cup because Holland reached the final and so I have only worked with him for three or four weeks.

"In that time he's done well, he's applied himself and has immersed himself into what we are trying to do. It's far too early for me to have a strong opinion on him as a player. He has been here a few years and people have made judgements on him but as far as I am concerned it is a fresh start for everyone. "This is a chance for him to wipe the slate clean and show what a good player he is. It is up to him to do that. "I can't ask more from him at the moment but I'm not prepared to make bold statements until I have seen him in games as well as in training." (...)

Бърз е Бабел, има тупалка, трябва му повече игрово време явно.Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта