ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12468
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот wolf » 09 май 2024 21:53

Фирмино е обожаван от феновете и винаги е получавал нужното уважение и признание за приноса си. Дори когато не беше във форма много рядко е било някой да го храни. С Мане като се преескпонираше как бил толкова честен и земен, че даже телефона не си сменял въпреки че е милионер? Когато отказваше да пада за дузпи за да не ги вкара Салах, това помниш ли го или се правиш на приятно разсеян? Припомни ми какво направи в Байерн и дали не го изгониха заради характера му? Торес сам си каза в прав текст защо напусна. "Рафа напусна, Шаби напусна, Масчерано напусна, собствениците обещаваха че ще надградим а всички ключови играчи си тръгнаха. Бях на 27, нямах време да чакам още един цикъл на изграждане"
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Ponko
Мнения: 4124
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот Ponko » 10 май 2024 08:31

Помня разбира се. И това го имаше с непадането. Не го отричам. Все говорите за провала на Мане в Байерн... и че нищо не спечелил и се издънил хубаво. Аз питам ние какво направихме значимо след напускането на тия двамата и след като останахме с бог Ра. Не ми се отговаря на този въпрос, защото отговорът не е приятен на много фенове на Салах. За Суарез и Коутиньо нищо не каза... и Суарез ли искаше да надгражда в БарЦилоната. Салах статистически се води най-успешния, най, най, най. Но когато ни трябваше този сезон беше кръгла нула това е истината.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12468
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот wolf » 10 май 2024 14:06

Ponko написа:Помня разбира се. И това го имаше с непадането. Не го отричам. Все говорите за провала на Мане в Байерн... и че нищо не спечелил и се издънил хубаво. Аз питам ние какво направихме значимо след напускането на тия двамата и след като останахме с бог Ра. Не ми се отговаря на този въпрос, защото отговорът не е приятен на много фенове на Салах. За Суарез и Коутиньо нищо не каза... и Суарез ли искаше да надгражда в БарЦилоната. Салах статистически се води най-успешния, най, най, най. Но когато ни трябваше този сезон беше кръгла нула това е истината.

Суарез още преди прословутия сезон беше готов да надгражда в Арсенал, че чак и скандал дигна защо не е приета откупната клауза. Първите 5 мача го нямаше физически, последните 6 се скри като мишка да се пази за Световното
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Ponko
Мнения: 4124
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот Ponko » 10 май 2024 14:24

Циркаджия си е и винаги ще си бъде такъв Суарез. А поведението му на Камп Ноу беше отвратително. Ама после си го получи. Другия пък го боля кръста.... и рева в някакъв мач на Бразилия. После в Барселона се насади на пачи яйца. Клоп хубаво му каза да остане и да стане легенда, ама той си знаеше неговото. В крайна сметка най-важен е треньора. А сега с този Слотще има един голям празен слот.

kadett1
Мнения: 1671
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот kadett1 » 10 май 2024 15:26

Този сезон никой не е очаквал в началото му, че ще се борим за титла - при сменена цялата средна линия. Макалистър изигра почти целия сезон в отлична форма, изключая последните 3-4 мача. Не че беше слаб, но не блестеше. Собослай тръгна учудващо добре, макар че за мен ,както писах някога , той няма сърце - техничен , повратлив, с хубав удар но не е Джерад да поведе отбора , когато е много напечено.Играта му вървеше до февруари и след това изпадна в дупка. Ендо беше взет да попълва дупки, но се оказа много важен играч в дефанзивен план. Мисля, че е отлично попадение, особено за парите, за които беше взет.Елиът , Къртис и Гравенберг показаха, че стават за смени, но още не могат да бъдат основни играчи.
За нападателите сезона също беше нееднозначен. Салах си беше в познатата форма от години до около контузията си с националния отбор. След това имаше добри, но и лоши моменти. Нунез има всички данни за отлична деветка, но с тези пропуски на 100% положения се затормозва психически всеки следващ мач. Дано догодина му потръгне повече, че няма да има още много време да го чакат, макар че , като погледнем чисто статистически е вкарал и подал за двуцифрено число голове. Жота така и не можа да остане във форма с тези контузии. Диаз играе добре и постоянно и не се контузва, но още не е достигнал Мане . Гакпо влезе във форма последните мачове .
За защитата могат да се кажат някои добри неща - откритията Куанса и Брадли, стабилността на Ван Дайк през по голямата част от сезона, но и някои не толкова добри - допускането на първи гол от противника в двуцифрено число мачове.
Общо взето не може да се каже , че заслужавахме титлата , макар че до април бяхме в играта. За да спечелиш титлата се иска и доста голяма доза късмет, който ни липсваше в някои мачове , особено в мачовете с Юнайтед.
Догодина ще сме с нов треньор, което си е чисто предизвикателство, но дано не се получи тотален спад в играта и след една преходна година да може пак да атакуваме титлата, което ще зависи и от собствениците - липсата на опресняване на отбора ни закопа предните 2 години.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3819
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот Liverpool_EC » 11 май 2024 04:52

Ponko написа:Помня разбира се. И това го имаше с непадането. Не го отричам. Все говорите за провала на Мане в Байерн... и че нищо не спечелил и се издънил хубаво. Аз питам ние какво направихме значимо след напускането на тия двамата и след като останахме с бог Ра. Не ми се отговаря на този въпрос, защото отговорът не е приятен на много фенове на Салах. За Суарез и Коутиньо нищо не каза... и Суарез ли искаше да надгражда в БарЦилоната. Салах статистически се води най-успешния, най, най, най. Но когато ни трябваше този сезон беше кръгла нула това е истината.

Този въпрос го дъвчеш все едно вече 4,5 сезона сме без Мането и Фирмино и е мега доказанао, че без тях Салах не става. Всъщност си се хванал за това, като удавник за сламка, просто защото си намразил Салах по някаква си твоя безумно глупава причина. И сега едва ли не той трябва да реши всеки един мач и всеки един проблем на отбора иначе няма да спреш да се държиш за сламката и да я дъвчеш до припадък. Прави ли ти впечатление, че никой друг не е нарочил Салах за основният проблем на отбора? Айде питай пак колко трофея взехме без ония двамата, че друго няма да има какво да измислиш до догодина по това време :))))))))))

Ponko
Мнения: 4124
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот Ponko » 11 май 2024 09:39

Е да взимаш най-много да си най-платения, да си с най-много голове, асистенции и косми по себе си и да не решиш 3-4 мача в най-важния момент от сезона си е издънка. Удавник, сламки фактите в момента са такива както и да го въртиш.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта