ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12478
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот wolf » 06 май 2024 11:24

Ponko написа:Пак рекорд счупил... Ама тук беше гробна тишина целия мач. Що един път не счупи някой трофей, а не личен рекорд. Припомнете ми какво спечелихме само със Салах.. щото е същото като с Мане и Фирмино ... Можеше да счупи рекорда срещу Юнайтед, Палас или Евертън ама тогава не е бил на кеф.

Не знаех, че Салах е лично отговорен за десетките пропуски на Дарвин или за покъртителната ни игра в защита и липсата на Алисън половин сезон. Самия факт, че е вкарал 25 и е подал за 14 и ти е черен пред очите е силно забавен
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Ponko
Мнения: 4135
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот Ponko » 06 май 2024 14:35

И какво ни топлят тези 25? Във всички турни? ЛЕ ще вдигне? ВЛ ли ще вдигне? Той викаш не пропуска. Реши мачовете с манафи, богини, кристални дворци и карамели ама други ни издънили значи тццтцт..

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12478
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот wolf » 06 май 2024 16:04

Ponko написа:И какво ни топлят тези 25? Във всички турни? ЛЕ ще вдигне? ВЛ ли ще вдигне? Той викаш не пропуска. Реши мачовете с манафи, богини, кристални дворци и карамели ама други ни издънили значи тццтцт..

И друг път съм ги казвал, моля ти се пий ги тия хапчета през светлата част на денонощието
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

john barnes
Мнения: 6447
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот john barnes » 06 май 2024 17:25

Понка,абе я ни кажи,като заминаха Мане и Фирмино,какво направиха във новите си отбори? Щото нали все разправяш,че Салах без тях бил нулев,нека чуем и за другите двама от триото,така ще е честно.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Ponko
Мнения: 4135
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот Ponko » 06 май 2024 20:50

Нищо не са направили. Така е не съм казал, че са направили, но питам какво направихме само със Салах и нежни се отговаря? Имаш рекорд чудестно, но ще спечелим ли ЛЕ и ВЛ? Колкото Мане и Фирмино постигнаха извън Ливърпул, толкова и ние постигнахме само със Салах - нищо. Ще си останем да си броите рекордите и с тях ще си останем, а другите ще вдигат с по малко голове и рекорди ще си вдигат трофеите и ще се утешават с тях. Смешници ... Не знаят къде е истината ....

Ponko
Мнения: 4135
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот Ponko » 06 май 2024 20:51

За кво ревете, че ще си останем само с КК след като по-важни са рекордите на Салах ....

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот Liverpool_EC » 07 май 2024 02:37

Ponko написа:Пак рекорд счупил... Ама тук беше гробна тишина целия мач. Що един път не счупи някой трофей, а не личен рекорд. Припомнете ми какво спечелихме само със Салах.. щото е същото като с Мане и Фирмино ... Можеше да счупи рекорда срещу Юнайтед, Палас или Евертън ама тогава не е бил на кеф.

Като е същото за какво точно ревтунеш постоянно??????????????? Да, не беше на кеф в тях мачове, вчера му дойде кефа и вчера го счупи. Ама ти и днес не си на кеф. Мането за какво се тръшкаше в онзи мач? Ами за личната си статистика, едно голче на празна врата искаше, отбора вече водеше 3:0, не се тръшкаше за отбора Мането, а за него си... и насра цялата атмосфера в отбора тогава.
Толкова си жалък, че даже вече сам не можеш да се осъзнаеш какви ги дрънкаш. Викаш трофеите на Салах, колкото на Хари Кейн :lol: На Салах това му е слабия полусезон сезон, над два месеца контузен и после месец и половина слаб и затова е само 25/14 , долу-горе до Ново година :mrgreen: Това е, човека за 7 години има 5,6 слаби месеца и ти си решил тях да изтъкваш, а не останалите 6 години и половина , в които вкарваше като луд. Най-силното дясно крило в историята на ВЛ, ама Понко не го признавал. Умирам от смях!
Изображение
Най-много голове срещу най-силните. Ама ти викаш се криел в тези мачове. Е важното е, че ти пак "изпъкна" :lol:

Ponko
Мнения: 4135
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот Ponko » 07 май 2024 06:39

Тъй, тъй трофеите на Салах са повече от на Кейн, ама постигнати в една друга конфигурация и двата най-значими трофея. Тоя сезон ще се радваме на рекорда, стига толкоз. Ква е тая титла да не сме глорихънтъри я. Важното е Салах да ни радва с усмивката си и рекордите си.

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 717
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот lyubomir_v » 09 май 2024 13:25

Ponko написа:Тъй, тъй трофеите на Салах са повече от на Кейн, ама постигнати в една друга конфигурация и двата най-значими трофея. Тоя сезон ще се радваме на рекорда, стига толкоз. Ква е тая титла да не сме глорихънтъри я. Важното е Салах да ни радва с усмивката си и рекордите си.


Пламене, не си прав. Виждам че си младо момче, явно скоро си започнал да се интересуваш от футбол и да гледаш мачовете на Ливърпул. Обичаш отбора, занимава ти се дори да правиш тук теми, което заслужава уважение. Но не бъде толкова краен, като истински "хейтър" зад компютъра.
Аз започнах да симпатизирам на Ливърпул в края на осемдесетте когато футболът беше различен и помня дните в които единственият не-британец в отбора беше Рони Розентал. За тези години съм гледал много футболисти да носят червената фланелка, много от тях станаха легенди, много от тях само минаха мимолетно през отбора без да оставят следа и само записаха името си в хрониките на статистиката. Голяма част от живота ми мина в този "Тридесет годишен" период в който Ливърпул така и не успяваше да спечели шампионата. Много добри играчи имаше в отбора за тези години, много от тях заслужаваха да станат шампиони, но не станаха. Беше тежък период.
Мо Салах е един от играчите, с които Ливърпул успя да счупи този дълъг и тежък период. Мисля че основната роля за това имаше Клоп, и мисля че всички хора обичащи отбора го осъзнават, но все пак освен треньора имаше и играчи които го направиха. Салах беше един от тях и то със съществен принос. Статистиката му за годините му в Ливърпул е невероятна. Освен това той рядко се контузваше, винаги беше положително настроен, усмихнат, никога не се е държал арогантно, разглезено или егоистично. Добър човек, и добър професионалист. Партньорството му със Мане /с който се оказа че не се харесват като хора/ и Фирмино беше фантастично и беше в основата на този Ливърпул който Клоп изгради и който щеше да спечели повече трофеи, но за съжаление остана в сянката на машината на Гуардиола /създадена с много пари, но и много професионално управление, което в Ливърпул на моменти не достигаше/.
Клоп също е "виновен" за това израстване на Салах , за превръщането му в играч с 20+гола във всеки сезон.
За мен лично Мо Салах, заедно с Фирмино, Мане, Алисън , ВВД и всички играчи от отбора който спечели титлата след тридесет години жестока пауза, са със статут на Легенди. Редом до играчи като Роби Фаулър, Стивън Джерард и много други, които не успяха да станат шампиони, а го заслужаваха.
Затова никога не бих си позволил да обиждам и да се държа пренебрежително към футболисти, които са носили червената фланелка и са ни донесли толкова много положителни емоции. И заслужават уважението ни. Защото кариерите им ще свършат, ще дойдат нови играчи, но спомените за преживените щастливи моменти ще останат. Да, може да критикуваме някоя тяхна моментна слабост или пропуск, но това не означава да зачеркваме всичко което са дали на отбора и да се отнасяме неуважително.
Специално Салах тази година му се съсипа вторият полусезон и за това вината беше изцяло в националния на Египет, където отиде за Купата на Африка, контузи се /кой знае там как тренират, как се ритат помежду си на тренировките, и какви режими имат, вероятно доста по-непрофесионално от Англия/. След като се възстановяваше дълго време от тази контузия, формата му спадна. Освен това той загуби много от напускането на партньорите с които беше свикнал да играе /Фирмино и Мане, та дори и Хендо/ и е очевидно че му е по-трудно да се сработи с Нунес, Гакпо, Диас /които са по-ниска класа/.
А напускането на Клоп също е немалък фактор за психическо напрежение у всички играчи, с които той е работил и които дължат израстването си на него. Въпреки всичко, Салах завършва сезона отново със споменатите 20+гола, което си е постижение от най-висока световна класа.
Лично аз бих предпочел Салахчето да остане поне още една година, да видим как ще се сработи с новия мениджър а и да предаде опита си на по-младите, надявам се да му се търси и адекватен заместник на крилото.
Така че, приятелю, покажи повече уважение към играчите на клуба, те го заслужават!

Ponko
Мнения: 4135
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 05.05.2024 г. 18:30 FT: 4:2

Мнениеот Ponko » 09 май 2024 14:02

За някои неща съм съгласен, а за други не. Според мен Мане и Фирмино не получиха това признание, което заслужаваха и за това се махнаха, особено първия. Всичко само и единствено говореше за Салах, Салах и пак Салах. Мане дори не получи изпращане, което заслужаваше. Просто след финала с Мадрид бе продаден и това е. Приемеме Мане за лицемерен (макар, че също се хилеше доста), то Салах е в пъти по-лицемерен, нищо, че се хили. Винаги обича той да е центъра на вниманието, дори когато не му върви играта. Фирмино винаги е бил балансьора между тях. Нямам търпение да издадат книгата му на български. Вече избягвам да се привързвам към играчи (макар Мане и Фирмино да са ми голяма слабост), след изпълненията на Торес, Суарез и Коутиньо. Всички ги приемам за наемници и това е. Зъбатия в мача в Испания се радва на гола си все едно е станал шампион... никакво уважение. Салах е и доста комплексиран от неуспехите на национално ниво. Така и не изведе "фараоните" до титла... не ни поведе към успехи в онези вече дъвкани няколко мача този сезон. С тези 3-4 мача ни приключи сезона. Така, че Салах е страхотен голмайстор, но не е лидер. Така, че според моето скромно мнение е време да си ходи.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта