ЛЕ: Аталанта - Ливърпул 18.04.2024 г. 22:00 FT: 0:1 (3:1)

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3796
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ЛЕ: Аталанта - Ливърпул 18.04.2024 г. 22:00 0:1 (3:1)

Мнениеот Liverpool_EC » 19 апр 2024 02:36

wolf написа:
Ponko написа:Жалко за Клоп! Който беше единствената легенда на терена. Други легенди на терена нямаше. За мен Салахов е набеден за легенда. И да без великите Садио Мане и Роберто Фирмино Барбоса де Оливейра си показа колко е посредствен. Реално без тях нямаме сериозен трофей спечелен единствено със Салах! Който когато му се откриват възможности и положения с които да реши мача той ги изтърва. Салах Малах това е положението.

Мане велик :lol: :lol: Ти си ебати спрелия тип заклевам се

Мането пък за какво се бори без Салах, че не се сещам. Изритаха го от Байерн скоропостижно за същата цигания, която си позволи в онзи мач и развали атмосферата в тогавашния просто летящ отбор. А в първия труден сезон за отбора се беше покрил с 4-5 голчета до Великден.

ihtiandar
Мнения: 590
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ЛЕ: Аталанта - Ливърпул 18.04.2024 г. 22:00

Мнениеот ihtiandar » 19 апр 2024 08:09

wolf написа:
ihtiandar написа:Без Салата играехме по-добре.Тоя си е от доста време ,,привилигирован наблюдател.Рядко коментирам играчи,защото е отборна игра,но играем по-добре като го няма.Сори за феновете му,но съм фен на отбор,не на човек,който е един скъп заплатаджия.

Ти и кадета когато и да си отворите устата все ставате за смях. Скъпия заплатаджия е 36 Г/А в 37 мача. Невероятния мушкач Хааланд е с 37 в 39 мача и 600 минути отгоре

Тая статистика си я закачи на стената,защото ще ставаш фен на Ал Насър,Итихад,Чаршав,фередже....Тоя казах,че отдавна е изчерпан за отбора и не трябваше да му дават нов договор.Какво значи тая статистика,като има или няма зад теб добри футболисти,какво е добър вратар без защита-нищо.Снощният мач само убеждава ,че можем и без него.И взема 10-15 пъти повече от някои играчи.Сори ФЕН,това е положението.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

На линия
Ponko
Мнения: 4062
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ЛЕ: Аталанта - Ливърпул 18.04.2024 г. 22:00 0:1 (3:1)

Мнениеот Ponko » 19 апр 2024 08:25

Е, разбира се със великия Салах спечелихме още няколко титли и купи. Ти ако си мислиш че Салах извън Ливърпул ще вдига купи... Не ще отиде да си надуе още сметката.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6141
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ЛЕ: Аталанта - Ливърпул 18.04.2024 г. 22:00

Мнениеот KOPScousers » 19 апр 2024 08:40

ihtiandar написа:
wolf написа:
ihtiandar написа:Без Салата играехме по-добре.Тоя си е от доста време ,,привилигирован наблюдател.Рядко коментирам играчи,защото е отборна игра,но играем по-добре като го няма.Сори за феновете му,но съм фен на отбор,не на човек,който е един скъп заплатаджия.

Ти и кадета когато и да си отворите устата все ставате за смях. Скъпия заплатаджия е 36 Г/А в 37 мача. Невероятния мушкач Хааланд е с 37 в 39 мача и 600 минути отгоре

Тая статистика си я закачи на стената,защото ще ставаш фен на Ал Насър,Итихад,Чаршав,фередже....Тоя казах,че отдавна е изчерпан за отбора и не трябваше да му дават нов договор.Какво значи тая статистика,като има или няма зад теб добри футболисти,какво е добър вратар без защита-нищо.Снощният мач само убеждава ,че можем и без него.И взема 10-15 пъти повече от някои играчи.Сори ФЕН,това е положението.

Не, че защитавам Салах - напротив, последните седмици съм му може би най-големия антифен, откакто започна да играе все едно е в махалата, но ако снощи бяхме зле преди смените, то след тях бяхме потресаващи просто. Не е нормално да не създадем нито едно голово положение през второто полувреме, не е нормално Алисон и Конате да имат над 100 докосвания до топката в мач, в който търсим голове и обрат. Не е нормално офанзивните ни футболисти да не могат да си спрат топката, а ако случайно им върже да остане в тях, да не могат да уцелят съотборник с пас на 2-3 метра. Пълен потрес сме последните няколко седмици, както писах вчера - тия мишоци все едно са забравили как се играе футбол от днес за утре. Това е несериозно, из*раха се на целия труд през сезона и най-лошото - из*раха се в устата на Клоп, вместо да се раздават максимално до последния ден от сезона в негова чест. Той ги направи футболисти 90% от тия некадърници, дето снощи се разхождаха безидейно по терена и си подаваха отзад, все едно те водят с 2 гола. Невероятен начин да му се отплатят, задето ги направи "някои". Нищо де, дано успеем да си вземем заветните 8 точки във ВЛ, които ще ни гарантират мястото в Топ 4, че и там не е розово положението при всичките гостувания, които имаме да изиграем до края. :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

На линия
Ponko
Мнения: 4062
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ЛЕ: Аталанта - Ливърпул 18.04.2024 г. 22:00 0:1 (3:1)

Мнениеот Ponko » 19 апр 2024 08:43

Аз съм виновен и поемам цялата вина! Аз съм причината Салах, най-великата ли легенда, звездата ни, човекът който си е самодостатъчен, да не може да прехвърли вратаря за 0:2!

zdravkos
Мнения: 1934
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ЛЕ: Аталанта - Ливърпул 18.04.2024 г. 22:00 FT: 0:1 (3:1)

Мнениеот zdravkos » 19 апр 2024 22:43



Али да беше играл като нападател - може би щяхме да имаме попадения.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3796
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ЛЕ: Аталанта - Ливърпул 18.04.2024 г. 22:00

Мнениеот Liverpool_EC » 20 апр 2024 02:16

ihtiandar написа:
wolf написа:
ihtiandar написа:Без Салата играехме по-добре.Тоя си е от доста време ,,привилигирован наблюдател.Рядко коментирам играчи,защото е отборна игра,но играем по-добре като го няма.Сори за феновете му,но съм фен на отбор,не на човек,който е един скъп заплатаджия.

Ти и кадета когато и да си отворите устата все ставате за смях. Скъпия заплатаджия е 36 Г/А в 37 мача. Невероятния мушкач Хааланд е с 37 в 39 мача и 600 минути отгоре

Тая статистика си я закачи на стената,защото ще ставаш фен на Ал Насър,Итихад,Чаршав,фередже....Тоя казах,че отдавна е изчерпан за отбора и не трябваше да му дават нов договор.Какво значи тая статистика,като има или няма зад теб добри футболисти,какво е добър вратар без защита-нищо.Снощният мач само убеждава ,че можем и без него.И взема 10-15 пъти повече от някои играчи.Сори ФЕН,това е положението.

Няма страшно, такива като теб рано или късно ще си получат новия Милан Йованович с "по-малката" заплата и ще се наиграете и напечелите на трофеи тогава с двата гола на сезон. Ти си бил казал отдавна? Кога точно през 2019,2021 уточни че да се посмеем - щото като гледам изчерпания Салах и няма такова разминаване с реалността, батка :)))))))) И понеже скоро спомена Кевин Кигън, знаеш ли че през 1971 брутално е излъгал Шенкли какви пари взима в Скънторп и се е пазарил с него за последния лев, мениджъра му се е уплашил, че сделката ще пропадне заради това. Лично той на 20 години, не агент или баща му. Интересно що не е дошъл в Ливърпул да играе за кирливата любов на няколко неблагодарни фена, ами е искал яко пари?!?!?!? Ама нали си вярвате, че на времето е нямало такива неща.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3796
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ЛЕ: Аталанта - Ливърпул 18.04.2024 г. 22:00 0:1 (3:1)

Мнениеот Liverpool_EC » 20 апр 2024 02:18

Ponko написа:Аз съм виновен и поемам цялата вина! Аз съм причината Салах, най-великата ли легенда, звездата ни, човекът който си е самодостатъчен, да не може да прехвърли вратаря за 0:2!

Понко не се самообвинявай. Ето Клоп каза, че е нормално и не трябва да се правят големи драми от пропуска на Салах :mrgreen:
"Не съм особено загрижен“, каза Клоп. "Това правят нападателите. Така е. Ние трябва да го преживеем, той трябва да го преживее. Той е един от най-опитните играчи в отбора. Това е всичко.
"Не че Мо не е пропускал шансове и преди в живота си, това е част от играта. Дузпата беше супер убедителна, супер дузпа и след това следващият шанс, където нямаше късмет, но това не е първият път, когато се пропускат такива положения... няма да правя голяма история от това.“

На линия
Ponko
Мнения: 4062
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ЛЕ: Аталанта - Ливърпул 18.04.2024 г. 22:00 FT: 0:1 (3:1)

Мнениеот Ponko » 20 апр 2024 09:13

Е, разбира се, че Клоп няма да каже колко е изхабен Салах и не става. Но аз се чувствам виновен... чувствам се виновен, че стоя вкъщи гледам мача... и очаквам от най-голямата ни жива легенда, от звездата ни... да реши този важен мач в наша ползва. Но как може като фен да искам това от него.. това е недопустимо!

А и от няколко мача насам единствената легенда е на треньорската скамейка. На игрището легенди няма.

ihtiandar
Мнения: 590
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ЛЕ: Аталанта - Ливърпул 18.04.2024 г. 22:00 FT: 0:1 (3:1)

Мнениеот ihtiandar » 20 апр 2024 13:40

До края на първенството без него.Дано Жота влезе във форма-справка всички мачове без него ,след като замина ,а АП и се контузи.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта