ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

john barnes
Мнения: 6428
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот john barnes » 07 апр 2024 23:33

Ent написа:
john barnes написа:Келехър само да питам...какво прави извън наказателното поле,при положение че топката е във нас? Да го прехвърлят от центъра си е вратарски гол,това нямаше как да се случи при Алисон Бекер!

Излиза за да поеме топката от Куанза. Кое не ти е ясно? Бекер е направил десетки грешки, така че не бъди много сигурен какво щяло да бъде ако е пазил той. Няма футболист, който не греши, само по форумите всички са безгрешни и претенциозни.

Да поеме топката от Куанса? Абе момче,ти кой мач си гледал??? Куанса я обърка малко зад центъра,а Келехер беше излязъл чак на дъгата на наказателното си поле...има-няма едни 20-25метра от Куанса. Бруното така му я набута на нашия,че не знаеше къде се намира и ако беше играл с ръка-директен червен картон!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3796
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот Liverpool_EC » 07 апр 2024 23:46

kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:Според Вас заслужаваме ли титлата? Кой повтаря една и съща грешка 2 пъти - глупакът, естествено - е, ние сме в тази роля сега. Търчим като идиоти за тоя дето духа - след малко няма да можем и да ходим. Тези , който ги хвана ги разнищи, само ние не можем да вкарваме елементарни положения- щом не можем титла йог тази година, а и следващите няколко след напускането на Клоп. Зелени сме Понко, зелени.

А как се казва човек, който повтаря една и съща грешка 20 пъти? Като например да отписва мачове и титли преди да са свършили? Помогни ми, че и скодоумник ми е слаба дума за такива индивиди. А ти специално за каква титла имаш претенции? Как изобщо си си разрешил да споменаваш тази дума с твоята л@йняна уста? Топ 4 те чакаме да хванеш ти специално.

Прави си глупавите анализи, но титла няма да видиш този и следващите сезони. Абе я оди се мочай , а в тази твоя уста и жаба да се изсере, няма да я затвори.Що ли се занимавам с тъпанар, като тебе, дето една прогноза му е трудно да даде, ама след мача показваме колко сме велики.

Прогноза? Ами след 3-4 кръг казах, че може да се намесим за титлата, след доброто начало. После след 7ми кръг и загуба от Тотнъм казах, че този отбор ще се БОРИ за титлата. След загуба го казах, а ти след 20 победи не смееш да направиш такова изказване. Знае ли заешката ти душица, какво е борба? Да се раздадеш до край, без да се предаваш и да се отказваш до последно. Не знам защо си мислиш, че като сме 1т зад Арсенал и ти с твоята умряла прогноза, че ще гоним топ 4 си по-познал?!?!?! Ако пък имаш предвид да давам точен резултат преди мача...ти кога точно даде такъв? Аз Еврофутбол не играя, има далеч по-сериозни компании, в които да си вкарвам парите за да изкарам 8-)
Пределно ясно е, че футболистите ще ритнат топката на криво по някое време през сезона. Това е футбол и те се редуват- Арнолд, Матип, Ван Дайк, Куанса, Брадли и т.н всички направиха подаръци на другите отбори. Някои по-фатални, някои не. Отпред фрапантни пропуски направиха абсолютно всички през сезона. Ти като искаш се надъхвай от накриво ритната топка, ама аз виждам какъв отбор излиза на терена. Днес излязохме и доминирахме в 90 % от мача. Абсолютно ги прегазихме чисто игрово. Всички играеха супер надъхано и знаеха за какво са излезли на терена- за победа и продължаване на борбата. Не да се разхождат или да гонят топ 4, както ти се иска. И отбора ще продължи така до края. А на теб ще ти остане да се молиш някой пак да я ритне на криво, за да са "по-заслужили" другите. Вечно напълнил гащите от страх, да не би да спечелим титлата :lol: :lol: :lol: Няма такъв палячо, като теб!

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6142
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот KOPScousers » 07 апр 2024 23:50

CSKArforever написа:Явно на всички емоциите им дойдоха в повече, понеже гледам и тук, и във фейса, как всички са се отчаяли и отписват титлата. Разбирам да остават още един или два мача, но при цели седем и равен брой точки с лидера, не виждам на базата на какво се дължи това отчаяние. Арсенал имат мачове с Челси, Тотнъм и Юнайтед, като два от тях са гостувания. Не мисля, че ще ги спечелят и 3те.
За мен все още най-голям фаворит за титлата са Сити, най-вече заради по-сериозният опит и самочувствие, които натрупаха през последните години. Ако някой от конкурентите ни е способен да спечели всички оставащи мачове до края на сезона, това са те.
НО да не забравяме, че сме с точка пред тях и дори Сити да спечели всеки един от двубоите си, ние все още ще държим съдбата си в свои ръце.
Сити и Арсенал също така ги чакат много тежки мачове в Шампионска Лига, което е плюс за нас.

Не казвам, че ще бъде лесно, ние също имаме мач с Тотнъм и няколко много тегави гостувания, включително и такова на Невертън, но възможността да спечелим титла все още си е напълно реална.

Напълно съм съгласен, аз го писах и в началото на темата - нито един от трите отбора няма да направи 7/7 от тук до края на сезона. Ние вече се издънихме веднъж, ще го направим поне още веднъж в някое от кривите ни гостувания. Арсенал има няколко тежки дербита, в които също очаквам да изгубят точки. Сити може и да успее да спечели всичко останало, правили са го не веднъж, но за разлика от предишни сезони, този път изглеждат колебливи и нямат много общо с машината за победи, която свикнахме да гледаме през последните години. Ако приемем, че Арсенал спечели всичките си мачове... Това ще означава, че ще завършат сезона 16-1-0 след загубата от Фулъм навръх Нова година... Признавам си, че ми звучи леко свръхестествено, но ще видим.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3796
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот Liverpool_EC » 07 апр 2024 23:55

john barnes написа:
Ent написа:
john barnes написа:Келехър само да питам...какво прави извън наказателното поле,при положение че топката е във нас? Да го прехвърлят от центъра си е вратарски гол,това нямаше как да се случи при Алисон Бекер!

Излиза за да поеме топката от Куанза. Кое не ти е ясно? Бекер е направил десетки грешки, така че не бъди много сигурен какво щяло да бъде ако е пазил той. Няма футболист, който не греши, само по форумите всички са безгрешни и претенциозни.

Да поеме топката от Куанса? Абе момче,ти кой мач си гледал??? Куанса я обърка малко зад центъра,а Келехер беше излязъл чак на дъгата на наказателното си поле...има-няма едни 20-25метра от Куанса. Бруното така му я набута на нашия,че не знаеше къде се намира и ако беше играл с ръка-директен червен картон!

Келъхър с днешния мач вече изигра с 1 мач повече от Бекер за сезона и едва ли щяхме да сме тук без него. Това не е негова грешка, така се подреждат постоянно, той не може да знае кога през мача ще я обърка някой ЦЗ. И Алисон имаше грешки през сезона, така че едва ли можем да обвиняваме Келъхър. Куанса например вече няколко пъти предните мачове се разминаваше с луд късмет да не му я откраднат, понеже доста самоуверено играе с топката в крака. Малко ми напомня на Алисон първият му сезон, когато 2,3 пъти му я откраднаха, като тръгваше да се прави на Роналдиньо.

kadett1
Мнения: 1664
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот kadett1 » 08 апр 2024 08:43

Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:Според Вас заслужаваме ли титлата? Кой повтаря една и съща грешка 2 пъти - глупакът, естествено - е, ние сме в тази роля сега. Търчим като идиоти за тоя дето духа - след малко няма да можем и да ходим. Тези , който ги хвана ги разнищи, само ние не можем да вкарваме елементарни положения- щом не можем титла йог тази година, а и следващите няколко след напускането на Клоп. Зелени сме Понко, зелени.

А как се казва човек, който повтаря една и съща грешка 20 пъти? Като например да отписва мачове и титли преди да са свършили? Помогни ми, че и скодоумник ми е слаба дума за такива индивиди. А ти специално за каква титла имаш претенции? Как изобщо си си разрешил да споменаваш тази дума с твоята л@йняна уста? Топ 4 те чакаме да хванеш ти специално.

Прави си глупавите анализи, но титла няма да видиш този и следващите сезони. Абе я оди се мочай , а в тази твоя уста и жаба да се изсере, няма да я затвори.Що ли се занимавам с тъпанар, като тебе, дето една прогноза му е трудно да даде, ама след мача показваме колко сме велики.

Прогноза? Ами след 3-4 кръг казах, че може да се намесим за титлата, след доброто начало. После след 7ми кръг и загуба от Тотнъм казах, че този отбор ще се БОРИ за титлата. След загуба го казах, а ти след 20 победи не смееш да направиш такова изказване. Знае ли заешката ти душица, какво е борба? Да се раздадеш до край, без да се предаваш и да се отказваш до последно. Не знам защо си мислиш, че като сме 1т зад Арсенал и ти с твоята умряла прогноза, че ще гоним топ 4 си по-познал?!?!?! Ако пък имаш предвид да давам точен резултат преди мача...ти кога точно даде такъв? Аз Еврофутбол не играя, има далеч по-сериозни компании, в които да си вкарвам парите за да изкарам 8-)
Пределно ясно е, че футболистите ще ритнат топката на криво по някое време през сезона. Това е футбол и те се редуват- Арнолд, Матип, Ван Дайк, Куанса, Брадли и т.н всички направиха подаръци на другите отбори. Някои по-фатални, някои не. Отпред фрапантни пропуски направиха абсолютно всички през сезона. Ти като искаш се надъхвай от накриво ритната топка, ама аз виждам какъв отбор излиза на терена. Днес излязохме и доминирахме в 90 % от мача. Абсолютно ги прегазихме чисто игрово. Всички играеха супер надъхано и знаеха за какво са излезли на терена- за победа и продължаване на борбата. Не да се разхождат или да гонят топ 4, както ти се иска. И отбора ще продължи така до края. А на теб ще ти остане да се молиш някой пак да я ритне на криво, за да са "по-заслужили" другите. Вечно напълнил гащите от страх, да не би да спечелим титлата :lol: :lol: :lol: Няма такъв палячо, като теб!

След 3 кръг казал това, след седмия онова - дрън,дрън. Казал бил, че ще се борим за титлата - еми то поне 4 отбора могат да се борят за титлата бе, гений - голяма прогноза дал. Доминирали сме 90 % от мача и какво от това като изтърваш всичко що може да се изтърве - то не бе Нунес, не бе Собослай, не бе Салах, не бе Диаз.Как никой нямаше ден този мач - това да ти говори нещо или на теб само боговете ти говорят. Ако ще и 98 % да доминираш не вкараш ли голям праз , че си доминирал. Прегазили сме ги - на Анфийлд също ги прегазихме и какво взехме от двата мача - 2 т.
Все пак това имаме налично , ще се съобразяваме и пак ще се надяваме на твърдението на някои : " Те, Сити и Арсенал не могат да вземат 7 от 7 , все някъде ще сбъркат" . А ние няма да сбъркаме, щото имаме атомно нападение, нали ? Аз пък ще ти кажа : " Като се обърне каруцата - пътища много." или " Като изтървеш питомното върви да гониш дивото"

Ponko
Мнения: 4063
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот Ponko » 08 апр 2024 14:24

Клоп е казал, че ако Юнайтед играят срещу Арсенал на 11 май така както срещу нас вчера, то "топчиите" ще спечелят мача на 100 % . Направо си казва на нашите футболисти че са се провалили, но по много дискретен начин.

Ent
Мнения: 434
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот Ent » 08 апр 2024 16:06

Ponko написа:Клоп е казал, че ако Юнайтед играят срещу Арсенал на 11 май така както срещу нас вчера, то "топчиите" ще спечелят мача на 100 % . Направо си казва на нашите футболисти че са се провалили, но по много дискретен начин.



Пълни глупости. Поне да бе изгледал пресконфернцията, а не да преразказваш. Това изказване бе част от психологическата война, която двамата с Пеп умело водят. Аретата не го умее, това и бе причината за изказването. Непрекъснато Клоп и Пеп обясняват как другият отбор бил фаворит, с цел поставяне под психическо напрежение на противника. Номерът на умрялата лисица е редовно практикуван от двамата и Клоп много добре го обясни наскоро.

Ponko
Мнения: 4063
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот Ponko » 08 апр 2024 16:48

Проблемът е че сме назад с 4 точки след мачовете Юнайтед. И тук не да ни виновни съдиите... А некадърните нападатели. На гледах Клоп колко мазно се смееше при пропуските ни ... Както и да го въртиш не сме в удобна позиция и се издънихме.

Ent
Мнения: 434
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот Ent » 08 апр 2024 17:49

Ponko написа:Проблемът е че сме назад с 4 точки след мачовете Юнайтед. И тук не да ни виновни съдиите... А некадърните нападатели. На гледах Клоп колко мазно се смееше при пропуските ни ... Както и да го въртиш не сме в удобна позиция и се издънихме.


Некадърен си ти, като фен, а не нападателите ни. Играхме срещу най-големия ни враг на техен терен и направихме равен. За теб това е издънка защото.... С Кадета и сие сте антифенове. Живеете в някакъв свят на непрекъсната неудовлетвореност. Нищо не е способно да ви направи позитивни дори за миг. Ти поне спря да броиш сухите мрежи, все е някакъв напредък. Клоп се бил хилил мазно, сериозно ли? По-голяма глупост не бях чел. Кажи честно, ти въобше изпитвал ли си удоволствие от нещо някога или всичко ти е вечно криво? Когато станем шампиони вие двамата нямате право да се радвате, нито за секунда.

Toni_BG
Мнения: 3
Регистриран на: 08 апр 2024 17:26
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот Toni_BG » 08 апр 2024 17:54

Тук, както и в много други форуми в НЕТ-а, виждам , че се е разгоряла здрава "дискусия" за мача Ливърпул-Ман Ютд?
Аз бих казал, че Ливърпул и всичките му играчи в този мач, пак играха според възможностите си, раздадоха се според възможностите си, и направиха онова което винаги са правили: вкараха около 10-15% от положенията си, опитаха се да котролират мача, пресираха, играха гегинг-пресинга който е любима тема на Клоп, и...? Всичко това мисля, че се е харесало на всички тук във форума, но едно единствено нещо явно не се е харесало? Нали..????? Резултата? Просто Клоп не осъзна, че футбола е игра не на "надиграване" , не на надбягване, не на печелене на единоборства и преса по целия терен, не на тотално контролиране на топката...... а е игра на "голове" !!! Мисля( а и Вие ще се съгласите, че всичко това не е достатъчно: играчите му да са технични, енергични и бързи, агресивни и нападателни, комбинативни и..... т.нат... ,Според мен важното е да ВКАРВАТ ГОЛОВЕ, голове и пак голове..!!! Е наистина, ако не си добър, няма да стигнеш почти никога в мача до някоя чиста голова ситуация.... в това СПОР НЯМА, но каква е "файдата": да създаваш по 40-60 положения, в които шанса да вкараш е минимален, но само с надеждата да създаваш усещането , че имаш надмощие и приемущество над противника си? Или пък защо изобщо играеш тази игра, ако ще пропускаш 80-90% от положенията си??? Велик треньор е Кло, не споря за това, велим отбор е любимия ни отбор, но за да сме шампиони: НИ ТРЯБВАТ ГОЛМАЙСТОРИ... Хора с усет и афинитет към гола......Такива играччи имаше преди години и в Ман Ютд(на САФ), и в Арсенал(на Арсен Венгер)... имало е и в Ливърпул в шампионските му години.... Такива играчи привличат великите треньори, защото знаят, че шапмион се става не с игра а с голове.... Винаги трябва да вкарваш повече от колкто ти вкарват.... и... Тогава винаги ще ставаш ШАМПИОН!!! Това е първия и последния ми "дълъг" коментар, за да разберете, че моя поглед на нещата си имат свое разбиране! За това, че ни трябват ПОВЕЧКО играчи( не само нападатели, но и защитници и халфове....) които знаят как се вкарват голове.... а не как се пропускат!!!???


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта