ФА Къп: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 17.03.2024 17:30 г. FT: 4:3

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ihtiandar
Мнения: 586
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ФА Къп: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 17.03.2024 17:30 г. FT: 4:3

Мнениеот ihtiandar » 18 мар 2024 10:54

Кое да гледам на статистиката?
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ФА Къп: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 17.03.2024 17:30 г. FT: 4:3

Мнениеот MASTER_COOL » 18 мар 2024 11:19

Изображение
https://freeimage.host/i/JXRGwpj

Очаквани голове 3.92 срещу 2.12
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

kadett1
Мнения: 1660
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ФА Къп: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 17.03.2024 17:30 г. FT: 4:3

Мнениеот kadett1 » 18 мар 2024 14:47

MASTER_COOL написа:
ihtiandar написа:Умората беше решаващият фактор.Техните голове,,от нищото"дойдоха след индив. грешки.

Не е лошо да имате поне малко уважение към противника. Получи се уникален мач, който беше само Футбол от първата до последната минута. И да заслужавахме победата съвсем мъничко повече от вас. Ако си мислите , че съм пристрастен така е, но вижте статистиката и най-вече xG-то за двата отбора !

Вие, че си заслужихте победата си я заслужихте благодарение и на нас. Второто полувреме Ви нямаше на терена едни 35 минути, през което време нашите нападатели се надпреварваха да грешат в последния пас или си имаше явна лакомия от някои от тях. След гола Ви в края имаше само един отбор на терена - не го отричам и победата Ви е заслужена. Дано да ни е обица на ухото и това лежерно поведение да не се повтаря в другите 2 турнира. М/у другото и Клоп беше доста нервен като гледаше как се лигавим пред гола, сакаш очакваше това, което се случи.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ФА Къп: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 17.03.2024 17:30 г. FT: 4:3

Мнениеот Liverpool_EC » 19 мар 2024 01:24

MASTER_COOL написа:
ihtiandar написа:Умората беше решаващият фактор.Техните голове,,от нищото"дойдоха след индив. грешки.

Не е лошо да имате поне малко уважение към противника. Получи се уникален мач, който беше само Футбол от първата до последната минута. И да заслужавахме победата съвсем мъничко повече от вас. Ако си мислите , че съм пристрастен така е, но вижте статистиката и най-вече xG-то за двата отбора !

Футболът е такава игра, че отбора, който по никакъв начин не заслужаваше да изравни, изведнъж заслужи победата :) Радвай се на победата и гледай ексДжито, че на терена се виждаше най-слабият Юнайтед за последните 30г. Вие от 30 до 80та мин топката не можехте да барнете, а играехте на Олд Трафорд срещу кръвния враг. Не знам дали си даваш сметка, че предният кръг Норич на Анфийлд ни създаде повече проблеми...

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ФА Къп: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 17.03.2024 17:30 г. FT: 4:3

Мнениеот Liverpool_EC » 19 мар 2024 01:29

wolf написа:Изводите са че Келъхър не е Алисън

Келъхър пък какво е виновен? Справя се повече от отлично. Резервата играе по-хубаво от всичките ни титуляри от 90та насам, без Алисон.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ФА Къп: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 17.03.2024 17:30 г. FT: 4:3

Мнениеот MASTER_COOL » 19 мар 2024 10:16

Liverpool_EC написа:
MASTER_COOL написа:
ihtiandar написа:Умората беше решаващият фактор.Техните голове,,от нищото"дойдоха след индив. грешки.

Не е лошо да имате поне малко уважение към противника. Получи се уникален мач, който беше само Футбол от първата до последната минута. И да заслужавахме победата съвсем мъничко повече от вас. Ако си мислите , че съм пристрастен така е, но вижте статистиката и най-вече xG-то за двата отбора !

Футболът е такава игра, че отбора, който по никакъв начин не заслужаваше да изравни, изведнъж заслужи победата :) Радвай се на победата и гледай ексДжито, че на терена се виждаше най-слабият Юнайтед за последните 30г. Вие от 30 до 80та мин топката не можехте да барнете, а играехте на Олд Трафорд срещу кръвния враг. Не знам дали си даваш сметка, че предният кръг Норич на Анфийлд ни създаде повече проблеми...


Сваляй тъмночервените очила и поне си направи труда да погледнеш статистиката.
Аман от философи и хейтъри в този форум
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ФА Къп: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 17.03.2024 17:30 г. FT: 4:3

Мнениеот Liverpool_EC » 20 мар 2024 02:53

MASTER_COOL написа:
Liverpool_EC написа:
MASTER_COOL написа:
ihtiandar написа:Умората беше решаващият фактор.Техните голове,,от нищото"дойдоха след индив. грешки.

Не е лошо да имате поне малко уважение към противника. Получи се уникален мач, който беше само Футбол от първата до последната минута. И да заслужавахме победата съвсем мъничко повече от вас. Ако си мислите , че съм пристрастен така е, но вижте статистиката и най-вече xG-то за двата отбора !

Футболът е такава игра, че отбора, който по никакъв начин не заслужаваше да изравни, изведнъж заслужи победата :) Радвай се на победата и гледай ексДжито, че на терена се виждаше най-слабият Юнайтед за последните 30г. Вие от 30 до 80та мин топката не можехте да барнете, а играехте на Олд Трафорд срещу кръвния враг. Не знам дали си даваш сметка, че предният кръг Норич на Анфийлд ни създаде повече проблеми...


Сваляй тъмночервените очила и поне си направи труда да погледнеш статистиката.
Аман от философи и хейтъри в този форум

Ти мача къде го гледа, в лайвскора ли? Напиши, че заслужавахте да изравните второто, ако не те е срам и после ми търси уважение. Кое да ви уважавам точно, лудия късмет че от два удара за цяло полувреме единият влезе в 85мин ли? Самият факт, че след тази победа само ти се дотътри тук, показва, че другите ви фенове си дават сметка какво точно се случи. Преди години спяхте в нашия форум, а сега даже не можете да се зарадвате, като хората. Освен теб, гордия с ексджито :)))))))))))))))

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ФА Къп: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 17.03.2024 17:30 г. FT: 4:3

Мнениеот MASTER_COOL » 20 мар 2024 09:16

Очевидно е, че пристрастията ти пречат да си докрай обективен. Избирателно си посочил периоди от мача в които доминирахте. В конкретния случай е 120+ минути. Като цяло беше равностоен, но по-чистите положения за гол бяха за нас. Като си тръгнал да анализираш второто полувреме ( факт -до изравнителният ни гол държахте инициативата) , виж и първите 30 минути на мача. Смея да твърдя, че никой не ви е надигравал така както през този период и е чудо, че водихме само с един гол.
Жив и здрав да си. Не ми се спори.
Разбира се, че темата си е ваша и може да си пишете каквото поискате.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ФА Къп: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 17.03.2024 17:30 г. FT: 4:3

Мнениеот Liverpool_EC » 21 мар 2024 02:05

MASTER_COOL написа:Очевидно е, че пристрастията ти пречат да си докрай обективен. Избирателно си посочил периоди от мача в които доминирахте. В конкретния случай е 120+ минути. Като цяло беше равностоен, но по-чистите положения за гол бяха за нас. Като си тръгнал да анализираш второто полувреме ( факт -до изравнителният ни гол държахте инициативата) , виж и първите 30 минути на мача. Смея да твърдя, че никой не ви е надигравал така както през този период и е чудо, че водихме само с един гол.
Жив и здрав да си. Не ми се спори.
Разбира се, че темата си е ваша и може да си пишете каквото поискате.

Не съм обективен до край само заради гола ви в 85 мин :) Сещаш ли се? А ти като крайно безпристрастен си избрал първите 20 мин на цял 90 минутен мач и си ги напомпал на 30, че малко от малко да му мяза. Все пак Юнайтед бяха домакини и до случайния изравнителен гол нямаха нищо друго за което да се хванеш :)
Жив и здрав и все така безпристрастен да си ти пожелавам и само да ти кажа, че ако стигнете финал ще съм за вас. Така добре ли е?


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта