ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 449
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Ent » 05 сеп 2023 08:03

john barnes написа:
Ent написа:
john barnes написа:Големия нападател по това се различава от обикновения-трябва му едно положение да вкара и да реши мача. Ква файда да излизаш на положения и да ги изтърваш?



По тази логика Суарез и Салах са най-големите некадърници играли в Ливърпул. Те всеки мач изтърват по няколко чисти. Четете ли въобще какво пишете или по инерция нареждане да има?

Ти от бързане да ме затапиш,изръси най-голямата простотия,изречена във този форум! Салах и Суарес били некадърници...майко мила,ти си трагедия бе,момче...хааххаа


Теб няма нужда някой да те затапва. Сам се грижиш непрекъснато, както и в този случай. Прочети още 20 пъти какво съм написал и може и да вденеш, но едва ли.

Ponko
Мнения: 4111
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Ponko » 05 сеп 2023 08:07

Е, взема ги, но ги вземаха и ония двамата... не само Салах... странно. Тази година има уникалната възможност, когато ги няма и той е най-голямата звезда, най-високо платеният, всичко най-най да спечели ЛЕ собственоръчно! Нека видим.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3813
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Liverpool_EC » 05 сеп 2023 09:38

Салах без Мане и Фирмино е 3-1-0, два от мачовете с 10 души. И отново е лидер на отбора по гол+асистенции. Самият факт, че онези пословични стипци от Фенуей му дадоха такава заплата е достатъчен за да се види кой е най-ценният играч в Ливърпул. Джон Хенри трудно се бърка, когато става въпрос за пари.

john barnes
Мнения: 6438
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот john barnes » 05 сеп 2023 09:55

Ent написа:
john barnes написа:
Ent написа:
john barnes написа:Големия нападател по това се различава от обикновения-трябва му едно положение да вкара и да реши мача. Ква файда да излизаш на положения и да ги изтърваш?



По тази логика Суарез и Салах са най-големите некадърници играли в Ливърпул. Те всеки мач изтърват по няколко чисти. Четете ли въобще какво пишете или по инерция нареждане да има?

Ти от бързане да ме затапиш,изръси най-голямата простотия,изречена във този форум! Салах и Суарес били некадърници...майко мила,ти си трагедия бе,момче...хааххаа


Теб няма нужда някой да те затапва. Сам се грижиш непрекъснато, както и в този случай. Прочети още 20 пъти какво съм написал и може и да вденеш, но едва ли.

Продължаваш да се излагаш. Ще ти викам вече трагедията! Отива ти тоя прякор..хахаа
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Ent
Мнения: 449
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Ent » 05 сеп 2023 14:41

john barnes написа:
Ent написа:
john barnes написа:
Ent написа:
john barnes написа:Големия нападател по това се различава от обикновения-трябва му едно положение да вкара и да реши мача. Ква файда да излизаш на положения и да ги изтърваш?



По тази логика Суарез и Салах са най-големите некадърници играли в Ливърпул. Те всеки мач изтърват по няколко чисти. Четете ли въобще какво пишете или по инерция нареждане да има?

Ти от бързане да ме затапиш,изръси най-голямата простотия,изречена във този форум! Салах и Суарес били некадърници...майко мила,ти си трагедия бе,момче...хааххаа


Теб няма нужда някой да те затапва. Сам се грижиш непрекъснато, както и в този случай. Прочети още 20 пъти какво съм написал и може и да вденеш, но едва ли.

Продължаваш да се излагаш. Ще ти викам вече трагедията! Отива ти тоя прякор..хахаа


Ти определно имаш някакви дефиците умствени, щом не можеш да разбереш какво съм написал. То бива първосигналност, но твоето е прекалено. Дано някой ти обясни все пак, аз ще почакам.

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот zdravkos » 05 сеп 2023 15:23

Откакто Кинг Мо се премести в Ливърпул е вкарал най-много голове от всички във ВЛ...
ФАКТ!
ИзображениеИзображение

Ponko
Мнения: 4111
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Ponko » 05 сеп 2023 15:32

ФАКт е , че два пъти завършихме на точка от Сити... 98 на 97 и 93 на 92 .... ФАКт е също така, че Салах и в двата сезона е топ ГОЛмасйстор, но също така е ФАКт, че вместо да имаме 2 или 3 титли имаме 1 титла. И ще си останем с двата сезона с калъфското второ място и топмайстора Салах. Това е ФАКт. Щом това ви топли еми ху...

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3813
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Liverpool_EC » 05 сеп 2023 15:42

Ponko написа:ФАКт е , че два пъти завършихме на точка от Сити... 98 на 97 и 93 на 92 .... ФАКт е също така, че Салах и в двата сезона е топ ГОЛмасйстор, но също така е ФАКт, че вместо да имаме 2 или 3 титли имаме 1 титла. И ще си останем с двата сезона с калъфското второ място и топмайстора Салах. Това е ФАКт. Щом това ви топли еми ху...

Салах ли е виновен, че Мане нацели гредите от чиста позиция или, че Фабиньо не можа да вкара на зейнала празна врата в домакинския мач и да донесе 3т? Или да е навсякъде и да вкарва за другите, както вчера с Нунес, след 3 негови извеждащи към Дарвин, накрая отиде и му показа как да нацели вратата. Много ти знае устата, но малко ти отбира главата. И не, на Салах работата му не е да вкарва толкова много. Той винаги е бил крило, кое друго крило вкарва толкова? Ама нали те разглези и сега ти си с големите претенции.

Ponko
Мнения: 4111
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Ponko » 05 сеп 2023 15:50

Просто намеквам, че не винаги многото голове, на даден играч, не винаги са достатъчни винаги за титла, която е най-важното нещо в крайна сметка. Оставаме си да се кефим на това, че Салах един път бил вкарал 23 гола и станал топ, а после с 22... освен статистиците като вас да се кефят на това... друго не ни остава. Мен ме ме грее особено , че е станал 2 пъти голмайстор на първенството а сме завършили втори... важни са титлите в крайна сметка. Значи Фабиньо, Мане, Фирмино, Вайналдум и всички други могат да бъдат винени за пропуски и издънки , но Салах не може...

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот zdravkos » 05 сеп 2023 15:56

Ponko написа:ФАКт е , че два пъти завършихме на точка от Сити... 98 на 97 и 93 на 92 .... ФАКт е също така, че Салах и в двата сезона е топ ГОЛмасйстор, но също така е ФАКт, че вместо да имаме 2 или 3 титли имаме 1 титла. И ще си останем с двата сезона с калъфското второ място и топмайстора Салах. Това е ФАКт. Щом това ви топли еми ху...

Абе Понкич, това е ФАКТ, ама Салах ли е виновен, че Пеп разполага с цялата финансова мощ на света и му карат играчите, който той иска, когато той ги иска? Отделно от това Пеп е един от най-добрите треньори в света...
ИзображениеИзображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта