ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот zdravkos » 05 сеп 2023 16:04

Я вземи и изброй само защитниците, които минаха през Сити, докато ние сме и бяхме с Ловрен, Гомез, Матип,ТТА, ВВД и Анди?
Те смениха поне 15 човека... а ние?
С кой да се бориш?
Ти си седнал да оплюваш единственият, дето е на ниво откакто е дошъл... И той ни носи на гръб във всеки сезон, вярно пропуска положения или дузпи, но кой ли не го прави? Я препробой головете на Роналдо в КО Фазите на европейските? О - гранде зиро... :mrgreen:
Станаха ли европейски? Станаха....
ИзображениеИзображение

Ponko
Мнения: 4126
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Ponko » 05 сеп 2023 16:16

Изказвал съм се много пъти за Сити и Пеп няма смисъл отново да се повтарям. Пеп би бил велик треньор, ако с направи звезди и с посредствени играчи спечели трофеи! Той не е такъв и получава всичко наготово. На фифа мениджър и фифа 11 и аз си взимам който искам и съм велик меринджей! Най-важната фигура е треньора! Ние от години нямахме треньор-звезда, а сега имаме.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Liverpool_EC » 06 сеп 2023 08:15

Ponko написа:Просто намеквам, че не винаги многото голове, на даден играч, не винаги са достатъчни винаги за титла, която е най-важното нещо в крайна сметка. Оставаме си да се кефим на това, че Салах един път бил вкарал 23 гола и станал топ, а после с 22... освен статистиците като вас да се кефят на това... друго не ни остава. Мен ме ме грее особено , че е станал 2 пъти голмайстор на първенството а сме завършили втори... важни са титлите в крайна сметка. Значи Фабиньо, Мане, Фирмино, Вайналдум и всички други могат да бъдат винени за пропуски и издънки , но Салах не може...

Омотал си се като пиле в калчища, аз ти давам два фрапантни пропуска, които решаваха въпросните титли, за които ревеш. Ти ми намекваш, че...единия вкарал много...ама не сме взели титлата. Еми то по твоята тъпанарка логика всеки голмайстор на втория отбор трябва да бъде плют и да му викаме льольо. Значи всеки, който е топ голмайстор на отбора си, но не са станали шампиони трябва да бъде обиждан от собствените си фенове. Понеже Пинко от Гонга сметнал това за нормално поведение :oops: :oops: :oops:

Ponko
Мнения: 4126
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Ponko » 06 сеп 2023 09:05

Разбира се ЕС от съшия форум разбира всичко... ти си като Нойзи... само дето се подвизаваш само тук. Когато бяхме с Мане и Фирмино вкарваха и тогава опасността идваше от тримата в нападение. Разбира се за изтърваната титла е виновен целия отбор, щаб и Клоп, но не и велиякит, неповторимият, извънземният, уникалният Мо Салах!
През сезон 2021/2022 Сити имат следните голмайстори:
реотанът КДБ - 15
черният мангал Стърлинг 13
Изтървача на дузпи Марез 11
Голямото чело Фодън 9
Олигофрена Жизус 8
Немския турчин Гюндоган и кретена Б. Силва по 8

Спечелиха титлата за съжаление, а ние ще се радваме на 23 гола на Салах и 13 асситенции. Виновни за изгубената титла са всички без Мо!

Към днешна дата ще се молим бог Мо да е на кеф да си вкарва положения, дузпи и да подава за голове във ВЛ и ЛЕ, тъй като имаме Л. Диаз който има голям потенциал, но е далеч от класата на Мане, Жота, който е на приливи и отливи и Нунез, който не може да вкарва в повече от един мач. Желая си ни успех!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Liverpool_EC » 06 сеп 2023 09:32

Ponko написа:Разбира се ЕС от съшия форум разбира всичко... ти си като Нойзи... само дето се подвизаваш само тук. Когато бяхме с Мане и Фирмино вкарваха и тогава опасността идваше от тримата в нападение. Разбира се за изтърваната титла е виновен целия отбор, щаб и Клоп, но не и велиякит, неповторимият, извънземният, уникалният Мо Салах!
През сезон 2021/2022 Сити имат следните голмайстори:
реотанът КДБ - 15
черният мангал Стърлинг 13
Изтървача на дузпи Марез 11
Голямото чело Фодън 9
Олигофрена Жизус 8
Немския турчин Гюндоган и кретена Б. Силва по 8

Спечелиха титлата за съжаление, а ние ще се радваме на 23 гола на Салах и 13 асситенции. Виновни за изгубената титла са всички без Мо!

Към днешна дата ще се молим бог Мо да е на кеф да си вкарва положения, дузпи и да подава за голове във ВЛ и ЛЕ, тъй като имаме Л. Диаз който има голям потенциал, но е далеч от класата на Мане, Жота, който е на приливи и отливи и Нунез, който не може да вкарва в повече от един мач. Желая си ни успех!

Ами ти можеш да прочетеш какво съм написал за пропуска на Фабиньо в темата за онова 2:2 . Мнг добре си спомням мнението ми. Само че аз нито съм обвинявал Фабиньо за пропуска, камо ли да го обиждам, както ти си позволяваш постоянно към Салах да сипеш всякакви епитети. Ето и тук си показваш скодоумието, обиждайки една камара успешни футболисти. На теб нищо не трябва да ти се доказва. Ти сам се доказваш ежедневно. Малоумно мнение , подплатено с простащина и имаме налице вечно търсещият внимание Пинко :lol: :lol: :lol: Ти не знаеш друг начин с който да се "изявиш".

Ponko
Мнения: 4126
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Ponko » 06 сеп 2023 09:56

Браво. Пак много говорене и нищо не се казва. Типично по нойзийски. Не мога да имам уважение към изкуствен отбор, чиито фенове се държат надменно след петролните пари и са ме обиждали, а преди това никога не са гледали и подкрепяли Сити... и чиито играчи най-вече пъпеша Б. Силва се е изказвал с лошо за Ливърпул. В шампионският ни сезон нямахме играч който да вземе приза за голмайстор, но спечелихме най-важното. Останалите сезони, че Салах е взел златната обувка и сме втори не ме топли, но на вас явно е достатъчно. Бих заменил голмайсторските призове на Салах за още 2 титли! Те са ми по-скъпи от индивидуалните рекорди и статистики на Салах. Но станалото станало ще се кефим на тях... Сега цялата игра ще се върти около него, а той човечеца от сезон на сезон все по-слаб става... ех дано вкара някой друг гол, че да надуем статистиката! Сега и тия милиони от арабите му мътят главата цтцтцтцт

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот cskarcheto92 » 06 сеп 2023 10:36

Понкич, много ми е интересно мнението ти за Стиви Джи ? Статистиките и трофеите би трябвало да ги знаеш и искам да знам какво мислиш за него .
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Ponko
Мнения: 4126
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Ponko » 06 сеп 2023 11:11

Няма как да се съпоставят Салах и Джерард... Легенда, капитан, който в голяма част от кариерата си игра с некадърници. Нямаше късмет за титлата за съжаление. Тъжно. Ако имаше късмета да играе с играчи с каквито играеше до онзи сезон Салах щеше да я вдигне повече от 1 път! Интересно защо не се дава лентата на Салах след като е големият лидер... странно. Майстор на дузпите 47 вкарани срещу 26! Джерард е изтървал общо 9 дузпи, като само в 2 случаи се е оказало фатално за крайния изход на мача - загуба от Белкбърн с 3:1 и загуба от УБА 2013 г. Във всички други случаи дузпите пропуснати от Джерард не са оказали фатално влияние и са спечени! Господин Салах пък има 6 пропуснати дузпи. За сметка на това 3 от тях са фатални! Загуба от Борнемут, загуба от Лестър и равен с Арсенал. Джерард е легенда във финалите за ФА къп и ШЛ! Няма място за сравнение просто.
Последна промяна от Ponko на 06 сеп 2023 13:18, променено общо 1 път.

ihtiandar
Мнения: 597
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот ihtiandar » 06 сеп 2023 12:09

Свиквайте с мисълта .че Салата заминава.Дали сега или януари.Слагайте си плакати на главите в спалнята.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

john barnes
Мнения: 6446
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот john barnes » 06 сеп 2023 13:59

ihtiandar написа:Свиквайте с мисълта .че Салата заминава.Дали сега или януари.Слагайте си плакати на главите в спалнята.

Ще замине,ама другото лято! То е ясно.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта