ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот cskarcheto92 » 06 сеп 2023 15:20

Ponko написа:Няма как да се съпоставят Салах и Джерард... Легенда, капитан, който в голяма част от кариерата си игра с некадърници. Нямаше късмет за титлата за съжаление. Тъжно. Ако имаше късмета да играе с играчи с каквито играеше до онзи сезон Салах щеше да я вдигне повече от 1 път! Интересно защо не се дава лентата на Салах след като е големият лидер... странно. Майстор на дузпите 47 вкарани срещу 26! Джерард е изтървал общо 9 дузпи, като само в 2 случаи се е оказало фатално за крайния изход на мача - загуба от Белкбърн с 3:1 и загуба от УБА 2013 г. Във всички други случаи дузпите пропуснати от Джерард не са оказали фатално влияние и са спечени! Господин Салах пък има 6 пропуснати дузпи. За сметка на това 3 от тях са фатални! Загуба от Борнемут, загуба от Лестър и равен с Арсенал. Джерард е легенда във финалите за ФА къп и ШЛ! Няма място за сравнение просто.

В единия случай са ти важни статистиките , а в други не . Кое е фаталното на пропуснатите дузпи на Салах ? Фатална може да се каже срещи Лестър ,защото в него сезон приключихме на точка зад Сити. Останалите нямат касателство в борба за титлата . То е ясно ,че Джерард е по-велик , но да ти припомня ли онова подхлъзване срещу Челси ? Какво ли щеше да излеееш ако Салах направи такова нещо в такъв момент … вместо да си уважаваме играчите ние търсим кой е направил грешка , кой пропуснал дузпа . Отбора е над всеки един играч, независимо дали се казва Салах или Джерард .
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Ponko
Мнения: 4054
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Ponko » 06 сеп 2023 15:52

Е, че аз от вас се научих, че статистиките са важни и че бил вкарал 40 г/а било много велико нз си ко било. А сега като ползвам и се ОСНОВАВАМ на статистика пак сте недоволни. Аз казвам, че отборът Ливърпул и трофеите които се печелят са най-важни! Ако статистиките не са важни ( а вие държите на нея.. брой асистенции и голове в последните 5, 10, 15, 50, 100, 200, 1000 мача)... то тогава не трябва да ни топлят статистиките на Мо. Джерард е печелил всичко без титлата на Англия (купата на УЕФА дори). Този сезон Салах има възможноста да добави ЛЕ и да изравни по това Джерард, е освен ако не бърза за милион и нещо на седмица. Което би било удар върху уж голямото му реноме... Подписа тлъст договор и има още време докато изтече. Аз твърдя, че всичко което сме спечелили в основата е онзи луд и велик отбор на Клоп! В който участие голямо има и Салах, но не се дължи всичко само и единствено на него. В основата на всичко това е Клоп, който изгражда нов отбор.

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот zdravkos » 06 сеп 2023 16:03

Хайде стига си се излагал - ти на нищо НЕ можеш да се основеш, ка мо ли едно нормално съпоставяне или анализ да направиш! Единстевеното нещо което ти се получава са темите за мачовете.

През останалото време само мрънкаш и недоволстваш, по време на мач едно "голясо" дето едва ли знаеш какво занаи в превод и само МРЪНКАНЕ СЛЕД мачовете.. пардон - преди няколко сезона освен голясо имаше и коремене, изнасилване и т.н. ... никаъв респект и уважение към нищо!
Напиши две мнения за даден мач преди него да видим колко си вездесъщ!!!!

Към днешна дата само мармориш и НИЩО повече. На това, дето ти го правиш му се вика ТРОЛ :roll:

Ponko
Мнения: 4054
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот Ponko » 06 сеп 2023 16:18

Боже. В сайт и форум като гонг.., където всички са анонимни искаш да има уважение където всеки е анонимен и може да напише каквото иска. Вие самите помежду си се обиждате за какво ли не.. джонката сипва на Нунез през мач... май му прости само за мача с Нюкясъл.. следващия мач си спечели титулярно място и пропусна всичко което можа... е нормално ли е това? Откакто напусна Джерард и след номерцата на Торес, Суарез, Коутиньо.. избягвам да се превързвам към футболисти, тъй като всичко е пари и ползват често Ливърпул като трамплин за испанските отбори. Признавам, че Фирмино и Мане ми бяха слабост. Философията ми е, че футболерите са наменици, които по всяко време могат да бъдат загубени. Бизнес. Най-важни са клубните успехи и трофеи.

Относно темите когато колегата, който ги правеше преди това се отказа поради липса на време реших да поема нещата и да правя до колкото мога за да не се получи както в други форуми където вече не се правят теми за отборите си. Това е.

john barnes
Мнения: 6426
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 03.09.2023 г. 16:00 FT: 3:0

Мнениеот john barnes » 06 сеп 2023 17:54

Понка,само аз съм ти в устата бре...хааха. Нареждам го тоя яловия,защото му виждам нескопосаните отигравания и фрапантните пропуски. Като го видя със тениската с номер 9 и го сравня със други наши деветки...направо ми се реве. Мисля,че Юрген догодина ще му намаже ските и ще си купи нападател,който той си е харесал,а не който му доведе Едуардс. Защото именно той го договори,това му беше и последния входящ трансфер,ако не се лъжа...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.



Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта