ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ponko
Мнения: 4059
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот Ponko » 28 авг 2023 00:46

Броя ги още 18 и му пишем отличен сезон. Дано само не е временно избухване това. Интересно дали ще влиза ката златна резерва като сър Дивок!

ihtiandar
Мнения: 590
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот ihtiandar » 28 авг 2023 06:23

Както казах не трябва да губим,но ще бъде трудно.Не изгубихме и стана по най-трудният начин Разни възхвалявани играчи/които трябва да си ходят/ си направиха тренировка,други подценявани направиха страхотен мач.Това е мач след който се казва Честито.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот wu_dnica » 28 авг 2023 13:34

Ей,смешно ,малко модераторче,ти ли ми изтри коментара ве? Нещо много на сериозно си се взела май,а?
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3796
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 28 авг 2023 14:18

kadett1 написа:Аз дали ги знам тези правила - кел файда, важното е съдиите в Англия да ги научат.Тъй че не към мене този пост. А, че Арнолд не става за десен бек го гледаме вече втора година, ама Клоп не вижда така нещата. Все пак той е богът и вижда неща, които ние не виждаме.

Как така да не е към теб, ами нали ако ги научиш, може да спреш да пишеш глупости. То и ти не ставаш за фен с вечното си мрънкане и мания, че е трябвало да загубим, ние това го гледаме вече 12 години...ама и теб Клоп та търпи :lol: Според теб за къде става Арнолд и аджеба кой ще сложиш на бека? Не знам дали следиш, ама Милнър и Хендерсън вече ги няма :mrgreen: Значи Арнолд не е за бека, Салах не става вече...демек Клоп спечели мача с 8 души, ако трябва да слушаме форумните мозъци. Е кажи ми сега...не е ли Господ на скамейката :idea: :idea: :idea:

kadett1
Мнения: 1664
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот kadett1 » 28 авг 2023 15:43

Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:Аз дали ги знам тези правила - кел файда, важното е съдиите в Англия да ги научат.Тъй че не към мене този пост. А, че Арнолд не става за десен бек го гледаме вече втора година, ама Клоп не вижда така нещата. Все пак той е богът и вижда неща, които ние не виждаме.

Как така да не е към теб, ами нали ако ги научиш, може да спреш да пишеш глупости. То и ти не ставаш за фен с вечното си мрънкане и мания, че е трябвало да загубим, ние това го гледаме вече 12 години...ама и теб Клоп та търпи :lol: Според теб за къде става Арнолд и аджеба кой ще сложиш на бека? Не знам дали следиш, ама Милнър и Хендерсън вече ги няма :mrgreen: Значи Арнолд не е за бека, Салах не става вече...демек Клоп спечели мача с 8 души, ако трябва да слушаме форумните мозъци. Е кажи ми сега...не е ли Господ на скамейката :idea: :idea: :idea:

Айде да станеш ментор на съдиите в Англия, че те, горките, хабер си нямат от футбол и трябва и тях да научиш. Той му спестява изрисуван жълт картон, ама имало нарушение преди Арнолд да разкара топката. Да, имаше, ама като не е свирил това оправдава ли Арнолд да разкарва топката и да си получи жълтия картон още в петата минута. Нарушението го видя, ама след това не видя изрисувания картон, който му спести - Арнолд тотално не става за бек и трябва при по бързи крила да има някой да го покрива, щото го разминават като товарен влак. Откъде да вземем бек - оттам, откъдето трябва да вземем халф и защитник - аз ли да мисля откъде Клоп да вземе бек, бе гений. За Салах ме бъркаш с Ponko, ама и ти си човек - можеш да се пообъркаш понякога. Последно можеш ли да цитираш кога съм писал , че ТРЯБВА да загубим тоя мач или пак се дължи на леко объркване от твоя страна?

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3796
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 28 авг 2023 16:47

kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:Аз дали ги знам тези правила - кел файда, важното е съдиите в Англия да ги научат.Тъй че не към мене този пост. А, че Арнолд не става за десен бек го гледаме вече втора година, ама Клоп не вижда така нещата. Все пак той е богът и вижда неща, които ние не виждаме.

Как така да не е към теб, ами нали ако ги научиш, може да спреш да пишеш глупости. То и ти не ставаш за фен с вечното си мрънкане и мания, че е трябвало да загубим, ние това го гледаме вече 12 години...ама и теб Клоп та търпи Според теб за къде става Арнолд и аджеба кой ще сложиш на бека? Не знам дали следиш, ама Милнър и Хендерсън вече ги няма Значи Арнолд не е за бека, Салах не става вече...демек Клоп спечели мача с 8 души, ако трябва да слушаме форумните мозъци. Е кажи ми сега...не е ли Господ на скамейката

Айде да станеш ментор на съдиите в Англия, че те, горките, хабер си нямат от футбол и трябва и тях да научиш. Той му спестява изрисуван жълт картон, ама имало нарушение преди Арнолд да разкара топката. Да, имаше, ама като не е свирил това оправдава ли Арнолд да разкарва топката и да си получи жълтия картон още в петата минута. Нарушението го видя, ама след това не видя изрисувания картон, който му спести - Арнолд тотално не става за бек и трябва при по бързи крила да има някой да го покрива, щото го разминават като товарен влак. Откъде да вземем бек - оттам, откъдето трябва да вземем халф и защитник - аз ли да мисля откъде Клоп да вземе бек, бе гений. За Салах ме бъркаш с Ponko, ама и ти си човек - можеш да се пообъркаш понякога. Последно можеш ли да цитираш кога съм писал , че ТРЯБВА да загубим тоя мач или пак се дължи на леко объркване от твоя страна?

Хаха, пак си показа колко вдяваш от футбол. Много ясно, че го оправдава да разкара топката. Ти ако беше щеше да му я дадеш в ръцете,за да бие бърз тъч и да ни вкарат гол в 5тата минута. Ей тук ви личи, даже ви лъщи на някои колко сте зле. Арнолд си взе жълтия картон за да предотврати гол, ама ти нареждача откъде да се сетиш, даже на другия ден не можеш още да вденеш какво се случи . За първи път ли виждаш футболист да разкара топка за да спре бързо изпълнение и евентуален гол.
Относно картоните, Арнолд заслужаваше 1 в двете ситуации и си остана с един, мен не ме ебе че съдията направи 2 грешки. Това си е негов проблем, аз няма да обяснявам във форума, като теб, че спестил червен на Арнолд. Съдията сам си е виновен, че маже една грешка с втора, т.е нищо не е спестил. Ти някъде спомена ли, че не се свири фал. Нали търсиш справедливост, защо не я търсиш когато е в наша полза, а я търсиш когато е в наш ущърб.
Арнолд хубав или лош снощи си завърши мача само с един жълт и ние спечелихме в супер тежък мач. Междувременно 20 часа по-късно ти още седиш и мислиш върху картона му в 5тата минута.Гениййййййй :!:
За Салах съм ви писал в множествено число, т.е. ясно е че нямам предвид само теб. Обаче не стана ясно само на теб...отново.
И не ми се прави на света вода ненапита, това, че не си го написал, не значи, че не си го мислеше :)
С теб няма как да се обърка човек 8-)
П.П. Вземете двамата с Желев73 да кажете на Клоп кои са бавните крила във ВЛ, че само тогава да пуска Арнолд на бека :lol: :lol: :lol: През другото време ще е халф и никой никога няма да го размине...нали тъй?

jelew73
Мнения: 1055
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот jelew73 » 28 авг 2023 17:29

Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:Аз дали ги знам тези правила - кел файда, важното е съдиите в Англия да ги научат.Тъй че не към мене този пост. А, че Арнолд не става за десен бек го гледаме вече втора година, ама Клоп не вижда така нещата. Все пак той е богът и вижда неща, които ние не виждаме.

Как така да не е към теб, ами нали ако ги научиш, може да спреш да пишеш глупости. То и ти не ставаш за фен с вечното си мрънкане и мания, че е трябвало да загубим, ние това го гледаме вече 12 години...ама и теб Клоп та търпи Според теб за къде става Арнолд и аджеба кой ще сложиш на бека? Не знам дали следиш, ама Милнър и Хендерсън вече ги няма Значи Арнолд не е за бека, Салах не става вече...демек Клоп спечели мача с 8 души, ако трябва да слушаме форумните мозъци. Е кажи ми сега...не е ли Господ на скамейката

Айде да станеш ментор на съдиите в Англия, че те, горките, хабер си нямат от футбол и трябва и тях да научиш. Той му спестява изрисуван жълт картон, ама имало нарушение преди Арнолд да разкара топката. Да, имаше, ама като не е свирил това оправдава ли Арнолд да разкарва топката и да си получи жълтия картон още в петата минута. Нарушението го видя, ама след това не видя изрисувания картон, който му спести - Арнолд тотално не става за бек и трябва при по бързи крила да има някой да го покрива, щото го разминават като товарен влак. Откъде да вземем бек - оттам, откъдето трябва да вземем халф и защитник - аз ли да мисля откъде Клоп да вземе бек, бе гений. За Салах ме бъркаш с Ponko, ама и ти си човек - можеш да се пообъркаш понякога. Последно можеш ли да цитираш кога съм писал , че ТРЯБВА да загубим тоя мач или пак се дължи на леко объркване от твоя страна?

Хаха, пак си показа колко вдяваш от футбол. Много ясно, че го оправдава да разкара топката. Ти ако беше щеше да му я дадеш в ръцете,за да бие бърз тъч и да ни вкарат гол в 5тата минута. Ей тук ви личи, даже ви лъщи на някои колко сте зле. Арнолд си взе жълтия картон за да предотврати гол, ама ти нареждача откъде да се сетиш, даже на другия ден не можеш още да вденеш какво се случи . За първи път ли виждаш футболист да разкара топка за да спре бързо изпълнение и евентуален гол.
Относно картоните, Арнолд заслужаваше 1 в двете ситуации и си остана с един, мен не ме ебе че съдията направи 2 грешки. Това си е негов проблем, аз няма да обяснявам във форума, като теб, че спестил червен на Арнолд. Съдията сам си е виновен, че маже една грешка с втора, т.е нищо не е спестил. Ти някъде спомена ли, че не се свири фал. Нали търсиш справедливост, защо не я търсиш когато е в наша полза, а я търсиш когато е в наш ущърб.
Арнолд хубав или лош снощи си завърши мача само с един жълт и ние спечелихме в супер тежък мач. Междувременно 20 часа по-късно ти още седиш и мислиш върху картона му в 5тата минута.Гениййййййй :!:
За Салах съм ви писал в множествено число, т.е. ясно е че нямам предвид само теб. Обаче не стана ясно само на теб...отново.
И не ми се прави на света вода ненапита, това, че не си го написал, не значи, че не си го мислеше :)
С теб няма как да се обърка човек 8-)
П.П. Вземете двамата с Желев73 да кажете на Клоп кои са бавните крила във ВЛ, че само тогава да пуска Арнолд на бека :lol: :lol: :lol: През другото време ще е халф и никой никога няма да го размине...нали тъй?

А бе бастун ********** кой ти казва да не пуска ТАА. Пишем и двамата,че трябва някой да го покрива и този някой да не е костенурката Матип, капиш? Колкото до победата бай Клопан да целува ръкавиците на Али и десния бастун на Дарвин иначе щеше да запомни хубаво мача, даже по-хубаво от онова 2-7 с Вила. Щом ви харесват победи в стил Уест Хям с 3 удара - 2гола ок, но аз продължавам да твърдя, че състава беше сбъркан и само късмета ни покри.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3796
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 28 авг 2023 19:02

Ти пейката видя ли я, че имаш претенции за състава. Освен в атака къде другаде имаше избор Клоп, че пак ти обърка състава? Ако Конате вдругиден се контузи за 3 месеца, Трент да сяда резерва до Нова година ли? Да ви имам пръдливите разсъждения. Човек дето в 30минута записа загубата на сметката на Клоп, би трябвало да се навре в миша дупка от срам след победата. Клоп спечели мача с 10 души и единиятбот тях беше Трент Александър-Арнолд. Клоп прави неща, които вие дори не смеете да си помислите. Тъй, че ти може да го целунеш по средния бастун :lol:

jelew73
Мнения: 1055
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот jelew73 » 28 авг 2023 19:04

Liverpool_EC написа:Ти пейката видя ли я, че имаш претенции за състава. Освен в атака къде другаде имаше избор Клоп, че пак ти обърка състава? Ако Конате вдругиден се контузи за 3 месеца, Трент да сяда резерва до Нова година ли? Да ви имам пръдливите разсъждения. Човек дето в 30минута записа загубата на сметката на Клоп, би трябвало да се навре в миша дупка от срам след победата. Клоп спечели мача с 10 души и единиятбот тях беше Трент Александър-Арнолд. Клоп прави неща, които вие дори не смеете да си помислите. Тъй, че ти може да го целунеш по средния бастун :lol:

Вари го, печи го глупака си е глупак. Джо Гомес откъде го пусна? Пак за 3ти път пиша, ТАА да играе, но да е под сигурен от бърз ЦЗ.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12406
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот wolf » 28 авг 2023 20:28

kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:Аз дали ги знам тези правила - кел файда, важното е съдиите в Англия да ги научат.Тъй че не към мене този пост. А, че Арнолд не става за десен бек го гледаме вече втора година, ама Клоп не вижда така нещата. Все пак той е богът и вижда неща, които ние не виждаме.

Как така да не е към теб, ами нали ако ги научиш, може да спреш да пишеш глупости. То и ти не ставаш за фен с вечното си мрънкане и мания, че е трябвало да загубим, ние това го гледаме вече 12 години...ама и теб Клоп та търпи :lol: Според теб за къде става Арнолд и аджеба кой ще сложиш на бека? Не знам дали следиш, ама Милнър и Хендерсън вече ги няма :mrgreen: Значи Арнолд не е за бека, Салах не става вече...демек Клоп спечели мача с 8 души, ако трябва да слушаме форумните мозъци. Е кажи ми сега...не е ли Господ на скамейката :idea: :idea: :idea:

Айде да станеш ментор на съдиите в Англия, че те, горките, хабер си нямат от футбол и трябва и тях да научиш. Той му спестява изрисуван жълт картон, ама имало нарушение преди Арнолд да разкара топката. Да, имаше, ама като не е свирил това оправдава ли Арнолд да разкарва топката и да си получи жълтия картон още в петата минута. Нарушението го видя, ама след това не видя изрисувания картон, който му спести - Арнолд тотално не става за бек и трябва при по бързи крила да има някой да го покрива, щото го разминават като товарен влак. Откъде да вземем бек - оттам, откъдето трябва да вземем халф и защитник - аз ли да мисля откъде Клоп да вземе бек, бе гений. За Салах ме бъркаш с Ponko, ама и ти си човек - можеш да се пообъркаш понякога. Последно можеш ли да цитираш кога съм писал , че ТРЯБВА да загубим тоя мач или пак се дължи на леко объркване от твоя страна?

Това че английските съдии си нямат хабер от футбол го знаем поне от 15 години
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта