ВЛ: Ливърпул - Арсенал 09.04.2023 г. 18:30 FT: 2:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3819
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 09.04.2023 г. 18:30

Мнениеот Liverpool_EC » 09 апр 2023 21:46

Gil-galad написа:
Capitano_Puyol написа:Абе тука ВАР няма ли ? Два пъти задържаха Салах в последните минути в наказателното поле, а положенията изобщо не бяха разгледани. Накрая ги изтървахте...


Те срещу Салах тея не се свирят от години....а пък той честен и вместо да пада се опитва да отиграва положенията...това ако беше Кейн, щеше да падне, да се търкаля и да му дадат каквото поиска

Разликата е, че на англичанчето му се свирят и симулациите, а на Салах и суплес да му направят няма дерт... То за дузпа даже не може да се мечтае, на тъча пред очите на страничните какви неща се вършат, ама ония си заврял флага отзад и няма да вдигне и тъч за Салах...Нали тяхното англичанче трябва да е на едно ниво със Салах. Ето как!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3819
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 09.04.2023 г. 18:30 FT: 2:2

Мнениеот Liverpool_EC » 09 апр 2023 21:53

kadett1 написа:
Ent написа:Българските фенове на Ливърпул в мнозинството си са срам за отбора. Това днес го доказвате за пореден път с писанията си тук. Не остана играч не оплют. Дървета, куци коне, некадърници, тъпаци, как ли не ги нарекохте. Този не ставал, онзи не ставал. Ако има някой, който да не става, то това сте вие - плювалниците тук. Не заслужавате да се наричате фенове на този велик клуб. Интернет мрънкачи и комплексари, които нямат грам чест.

Я, земи си пий хапчетата, че да не получиш някой удар. По спокойно - когато играят ще ги хвалим, когато се разхождат какво, да ги галим с перце ли?

Кадетчо ти пък кога си ги хвалил, че сега го раздаваш справедлив? От 4 години ги чакаш да се сринат, а те биеха наред и едвам си показваше физиономийката един пън на 3 месеца, като станеше време да се вдигне някоя купа. Айде бягай, нареждач неземен. Не можеш да направиш разлика между силен играч в слаба форма и некадърен средняк, ама го играеш критикар на Клоп този сезон... щото 8мата му година, вече слаба :)))))))

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18092
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 09.04.2023 г. 18:30 FT: 2:2

Мнениеот kingofpop » 09 апр 2023 23:43

Ent написа:Българските фенове на Ливърпул в мнозинството си са срам за отбора. Това днес го доказвате за пореден път с писанията си тук. Не остана играч не оплют. Дървета, куци коне, некадърници, тъпаци, как ли не ги нарекохте. Този не ставал, онзи не ставал. Ако има някой, който да не става, то това сте вие - плювалниците тук. Не заслужавате да се наричате фенове на този велик клуб. Интернет мрънкачи и комплексари, които нямат грам чест.


Глупости. Това е форум, нормално да има и позитивни и негативни реакции. Ти какво искаш да се пише само браво ли ? в това смисъл няма :D
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

ihtiandar
Мнения: 597
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 09.04.2023 г. 18:30 FT: 2:2

Мнениеот ihtiandar » 10 апр 2023 11:25

Прехвърлете си негативите към други отбори - има към кой...LIVERPOOL. F O R E V E R....
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12468
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 09.04.2023 г. 18:30 FT: 2:2

Мнениеот wolf » 11 апр 2023 19:37

Интересно, за първи път не им пишем 3ка на Анфийлд
Изображение
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6148
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 09.04.2023 г. 18:30 FT: 2:2

Мнениеот KOPScousers » 11 апр 2023 20:12

Те играчите, най-вече Салах, направиха всичко възможно, за да не им я пишем 3-ката... Да не говорим, че в друг ден отиваха и те на 5, 6, почти като Юнайтед. Отдавна не бях виждал толкова сериозна доминация като тази през второто полувреме, и то срещу отбор, който се гласи да става шампион. Буквално нямаше особена разлика дали играем с Лестър, примерно, или с кандидат-шампиона на Англия. Просто Салах, Дарвин и това, бруталното на Конате в последните секунди, нямат нужда от коментар... Мисля, че е време Мо да си почине от дузпите. За цял сезон са ни дали всичко на всичко 2 дузпи във ВЛ, и той ги профука и двете. И то в ключови моменти. Ето един пример как вместо 6 точки, взехме 1 точка от мачове, които си бяха готови обръщалки отвсякъде. Цял сезон пропиляхме по такъв калитарски начин, без майтап.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 09.04.2023 г. 18:30 FT: 2:2

Мнениеот LFC06 » 11 апр 2023 21:45

Най-жалкото е че един посредствен отбор с още по посредствен мениджър (който ги е изучил перфкетно на латино-циганските номера) ще бъде шампион...от нищото!А Ливърпул с поне 4 уникални сезона(с невиждани резултати и невероятна игра на моменти) от последните 7 години, спечели едва 1 титла и 1 ШЛ.Аз съм тотално разочарован от тези факти, не знам за вас.И продължавам да твърдя, че единствения виновник е Клоп и слабия му треньорски екип.Медицинския щаб е под всякаква критика, погледнете само контузиите и неспособността да се справят с тях от години.Клоп е велик, аз го обичам, но е време за промени и то бързи.Иначе трябва да си ходи!
Формата е временна,класата е вечна!

Ponko
Мнения: 4124
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 09.04.2023 г. 18:30 FT: 2:2

Мнениеот Ponko » 12 апр 2023 10:22

LFC06 написа:Най-жалкото е че един посредствен отбор с още по посредствен мениджър (който ги е изучил перфкетно на латино-циганските номера) ще бъде шампион...от нищото!А Ливърпул с поне 4 уникални сезона(с невиждани резултати и невероятна игра на моменти) от последните 7 години, спечели едва 1 титла и 1 ШЛ.Аз съм тотално разочарован от тези факти, не знам за вас.И продължавам да твърдя, че единствения виновник е Клоп и слабия му треньорски екип.Медицинския щаб е под всякаква критика, погледнете само контузиите и неспособността да се справят с тях от години.Клоп е велик, аз го обичам, но е време за промени и то бързи.Иначе трябва да си ходи!

Тоя пък.. ако не беше Клоп и тази една титла нямаше да видиш. Кой ги постигна тези невероятни резултати през предните 4 години? Кой в момента е достатъчно готов да замени Клоп? Джерард ли? Много се съмнявам. Клоп ли е виновен, че арабина не може да уцели вратата от две поредни дузпи? Искаш промени и аз искам, но ще е нужно време!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3819
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 09.04.2023 г. 18:30 FT: 2:2

Мнениеот Liverpool_EC » 12 апр 2023 11:03

KOPScousers написа:Те играчите, най-вече Салах, направиха всичко възможно, за да не им я пишем 3-ката... Да не говорим, че в друг ден отиваха и те на 5, 6, почти като Юнайтед. Отдавна не бях виждал толкова сериозна доминация като тази през второто полувреме, и то срещу отбор, който се гласи да става шампион. Буквално нямаше особена разлика дали играем с Лестър, примерно, или с кандидат-шампиона на Англия. Просто Салах, Дарвин и това, бруталното на Конате в последните секунди, нямат нужда от коментар... Мисля, че е време Мо да си почине от дузпите. За цял сезон са ни дали всичко на всичко 2 дузпи във ВЛ, и той ги профука и двете. И то в ключови моменти. Ето един пример как вместо 6 точки, взехме 1 точка от мачове, които си бяха готови обръщалки отвсякъде. Цял сезон пропиляхме по такъв калитарски начин, без майтап.

Еми то който не бие дузпи, само той не изпуска. Преди Салах перфектният изпълнителя беше Милнър, докато и той не изпусна 2, едната можеше да ни коства топ 4 през 16/17 в мнг по-завързан момент. На Меси дузпите костваха една ШЛ на Барса и една Копа Америка на Аржентина, нужно ли е да изброяваме всички топ футболисти пропуснали дузпи... Марез знаеш ли колко дузпи прееба за Сити, но Пепко още си го държи. Онзи ден Иван Тонев пропусна за Брентфорд и втората в мача пак на него я дадоха. Да ти припомня ли великият ни сезон 11/12 и как вкарахме 1 от 7 поредни дузпи? Пропуснаха Ч. Адам, Суарез 2, Каут, Керъл, Даунинг. Тъй, че и да ги сменяш, гаранция няма никаква. При свършен факт, акъл лесно се дава! Фабиньо между другото е с 21 поредни в Монако и Ливърпул. Исторически само Ян Мьолби е с една пропусната...от 35 ако не се лъжа. Истинска машина!

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12468
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 09.04.2023 г. 18:30 FT: 2:2

Мнениеот wolf » 13 апр 2023 00:22

LFC06 написа:Най-жалкото е че един посредствен отбор с още по посредствен мениджър (който ги е изучил перфкетно на латино-циганските номера) ще бъде шампион...от нищото!А Ливърпул с поне 4 уникални сезона(с невиждани резултати и невероятна игра на моменти) от последните 7 години, спечели едва 1 титла и 1 ШЛ.Аз съм тотално разочарован от тези факти, не знам за вас.И продължавам да твърдя, че единствения виновник е Клоп и слабия му треньорски екип.Медицинския щаб е под всякаква критика, погледнете само контузиите и неспособността да се справят с тях от години.Клоп е велик, аз го обичам, но е време за промени и то бързи.Иначе трябва да си ходи!

Ливърпул имаше същия проблем като Реал - много силен противник и въпреки иначе изключителни сезони завършване на косъм от титлата. В техния случай 96, 92, 92 и 90 им стигат само за второ място. На нас 97 и 92 не ни стигнаха, едва с 99 успяхме. Направихме редица сезони за които Фъргюсън не е и мечтал с Юнайтед, счупихме си собствения рекорд за точки, голове, поредния победи и какво ли не.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта