ВЛ: Борнемут - Ливърпул 11.03.2023 14:30 FT: 1:0

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ponko
Мнения: 4050
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 11.03.2023 14:30 FT: 1:0

Мнениеот Ponko » 14 мар 2023 21:50

LFC06 написа:Когато един футболен клуб не върви, виновен е винаги мениджъра.Особено в Англия, където има абсолютната власт да решава всичко.Изключително благодарен съм на Клоп, защото ръководеше Ливърпул перфектно до миналия сезон.Ръководеше, коня отиде у ряката..и няма излизане!С инат успехи не се постигат!

ГЛупости! Дължим всичко на Клоп! Ще възроди отбора. Чел съм, че Дортмунд са съжалявали, че не са го накарали да остане. След него да са видяли титла? Ще му е нужно време да подмени целия отбор... знаем, че ни се отпускат големи суми. Салахов без Клоп и Ливърпул щеше да спечели ЛК с Моу и Рома. Друг мениджър като Клоп няма да имаме!

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12387
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 11.03.2023 14:30 FT: 1:0

Мнениеот wolf » 15 мар 2023 00:38

Ponko написа:
LFC06 написа:Когато един футболен клуб не върви, виновен е винаги мениджъра.Особено в Англия, където има абсолютната власт да решава всичко.Изключително благодарен съм на Клоп, защото ръководеше Ливърпул перфектно до миналия сезон.Ръководеше, коня отиде у ряката..и няма излизане!С инат успехи не се постигат!

ГЛупости! Дължим всичко на Клоп! Ще възроди отбора. Чел съм, че Дортмунд са съжалявали, че не са го накарали да остане. След него да са видяли титла? Ще му е нужно време да подмени целия отбор... знаем, че ни се отпускат големи суми. Салахов без Клоп и Ливърпул щеше да спечели ЛК с Моу и Рома. Друг мениджър като Клоп няма да имаме!

След него не титла а дори дух на шампион няма. Не ми се говори чак колко некадърници включително Тухел се изредиха с еднакъв успех а ръководството не спря да продава топ играчите през главата на мениджъра, както и да се казва той. Тая година няма да е по-различно
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 11.03.2023 14:30 FT: 1:0

Мнениеот Liverpool_EC » 16 мар 2023 02:13

jelew73 написа:
Liverpool_EC написа:Доньо Доневите (желев, кадета и понко) пак тръгнали да ръсят мозък. Салах като прави слаб сезон, защо пак води убедително по голове и асистенции? Какво да кажем за другите? Или според вас футбола се играе от един човек? Щото за футбол говорим тук, не за тенис... Я кажете с какво Хендерсън заслужава 180к и в кой точно мач тази година, капитана поведе отбора? Не питам за голове или асистенции, нали на него му плащаме за бойния дух :))))))))
Желев, я кажи, като ги броиш пропуснатите мачове, защо Диас пропусна 2 пъти повече мачове? Клоп ли го върна да тренира с грешна диагноза? Ван Дайк с най-много минути в цяла Европа от юни 2021 до началото на световното. И то не с 20-30 мин повече от втория, с 250!!! Е как да не се контузи? Иди ги мотивирай ти бе, отворко. Обясни им, че малко минути играят, а взимат много пари, нали това ви е проблема на тримата. Иди кажи на същите 7-8 играча, че за 6та поредна година ще трябва да търчат като изоглавени, а почивка...само ако се контузят.
Като ви гледам акъла на тримата и изкривената ви логика, че то вие би трябвало да си плащате за да ходите на работа :)
Колко пъти си намалихте заплатата последните 6 години, умници? Или всяка следваща година сте с по-големи постижения от предната, за да оправдаете парите. Желев пък вече тръгнал да се пояснява с послепис , че той горкия сам не знае какво мисли, камоли някой друг да го разбере. Едно време, като пускал тото заграждал 49 числа, за да може после да обяви, че е познал 6-ицата :))) Смехурковци с претенции тръгнали да нареждат Клоп и Салах. Няма страшно ще ви се сбъднат мечтите и на тримата, все по-близко е момента, в който ще дойде треньор с план Б и даже В, а някой на 30 К заплата ще изкърти ВЛ от голове. А след това ще я намали на 25, за кеф на бедния Понко и за да намери по-голяма мотивация за дузпата през следващия сезон :)))))


Мда , поредната дълга безмислена тирада , пълна с квалификации и обиди , и отново без нито един смислен отговор.
Кажи бе ,ЕС
1/ Що не купихме полузащитник.
А/ нямаше пари Б/Клоп се предовери на наличното .
2/Що същите футболисти /1 промяна/ от мача с МЮ сега не играха по същия начин
А/ вирнаха си носовете Б/забравиха как се играе
3/Що имаме най-лошия покател за контузени /според Телеграф е статистиката/
А/натоварването е твърде голямо Б/ФСГ не са намерили адекватен доктор
На тези отговори после за друго ще те питам да ме светнеш

Желев, а ти кога си отговорил на нещо, че си тръгнал да искаш отговори?
Аз винаги ви отговарям с доводи, вие мълчите винаги като...(ваджайни например, че не се сетих за друга дума в момента)
Аз сега ще ти отговоря на въпросите, ама после се пробвай и ти на моите. Ако пак си замълчиш, ще се сетя за друга дума!!!!!!!!
Самият факт, че изчерпваш някои (дългогодишни) проблеми с 2 възможни отговора, единият от които е ироничен ми показва колко си елементарен. Ти се обиждаш, обаче щом клишето "вирнаха си носовете" е единственото, което ти успя да измислиш, значи наистина не си падаш по мисленето :)
Вирнаха ли си носовете, или ги увесиха след като ни вкараха с второто минаване на центъра и първия удар във вратата. И срещу Реал ли си вирнаха носовете... Или ги увесиха при 2:2 първия мач? Заради какво точно трябва да са надмени срещу Реал, след 3 (вече 4) отпадания за 6 години????? Ех, ако можеше и да мислите освен да драскате клишета.
Пари има, ама за кого по-напред? Колко здрави нападателя имахме в края на декември, че се привлече Гакпо? Аз ще ти кажа кои бяха контузените за да ти е по-лесно-Диас, Жота, Фирмино, Нунес. Ти с кой щеше да играеш, с Бен Доук и Карвальо ли? На вас затова все ви се виждат много парите, щото си фантазирате, че с 18-19 г ще изкъртите ВЛ. Халфвете към него момент поне бяха здрави и може да се надяваш да влязат във форма. Нападателите са ти контузени...няма на какво да се надяваш даже. А, да, забравих - на Карвальо се надявахме...Освен това Клоп е видял на тренировките, че Байчетич е готов да му свърши повече работа отколкото Карвальо. Ти видя ли го това в последствие в мачовете на отбора? Че за Клоп ХАЛФА Байчетич е по-готов за ВЛ от нападателя Карвальо!!!!!! Щото Клоп го видя, преди ти да може да напишеш правилно името на испанчето :)
Контузиите са част от футбола, миналата година водиха убедително Челси, ние бяхме 3ти. Тази е обратното. Ти твърдиш, че е от натоварването. Айде сега ми кажи, от къде се натовари Жота, та се контузи още на първата контрола. После изигра 4 мача с общо 200мин и се контузи за 4 месеца. Кажи къде точно му е натоварването от което се контузи? После в тези дни с контузии, които ти ги броят от Телеграф влиза контузията на К.Джоунс на окото? Я сега ни кажи как ги натоварва Клоп, та да се контузят в окото за 2 месеца ли колко там го нямаше? Въобще, като ти казвам, че си повърхностен, това е защото съм учтив!!!!!!! Проблема не е, че се контузват, а е с възстановяването. Още от предния, че и по-предния доктор, те не могат да нацелят кога ще е готов играча. Още 2017 Натаниел Клайн го обявиха, че ще се върне в края на август-нямаше го цяла есен!
Тогава в неволята Клоп пак "ги обърка" (както сега с Байчетич) и наложи един друг юноша на позицията на Клайн :) Лалана беше друг, който винаги се завръщаше с 1 месец след прогнозите. В момента го виждаме това с Жота и Диас. Ти имаш ли си на идея колко спортисти( не футболисти при Клоп) късат менискус през годината, че реши, че Клоп може да е виновен за нашия скъсан менискус... Надявам се не мислиш, че Клоп им разчита рентгеновите снимки и освен, че ги контузва, после ги и лекува бавно. Аз не бих се учудил, ако си ги вярвате тези...тук сте 3ма,4ма дето сте способни да напишете всякакви тъпозаключения...
Сега и моят въпрос: Колко водещи отбора си направиха половината трансфера предните години от Чемпиъншип, за да могат да се преборят за титлата на Англия и ШЛ? То ясно, че инвеститорите не разбират от футбол, ама 13 години да не могат да направят разлика между Чемпиъншип и Чемпиънслийг...ами много лош трябва да им е английският, бе човек :)))))))
Ако не можеш да намериш в Англия, намери от другите топ първенства в Европа. Може и на отбори, които не са били на финал в ШЛ последните 5г. Ако не можеш, си замълчи (като ваджайна) и не ми обяснявай колко пари имало.
П.П. Като си продадеш гащите, за да си купиш риза, ти може и да си мислиш, че има пари, ама от цялата схема, единствено ти е лъснал голия гъз пред целият свят ;)
Да уточня и аз, като теб-Никъде в горното изречение, не съм споменал ФСГ, да не ревнеш сега, че говоря за тях :))))))))
Хайде със здраве, чакам сега и аз отговор. Не бързай, че бая ровене те чака, аз съм търпелив :)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jelew73, MapTo_D, timetowaste и 57 госта