ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 05.03.2023 18:30 FT: 7:0

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ihtiandar
Мнения: 597
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 05.03.2023 18:30 FT: 7:0

Мнениеот ihtiandar » 06 мар 2023 22:05

Както каза един приятел ,,Ние кучето на село не го бием толкова".......
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18092
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 05.03.2023 18:30 FT: 7:0

Мнениеот kingofpop » 06 мар 2023 23:50

ihtiandar написа:Както каза един приятел ,,Ние кучето на село не го бием толкова".......


ей аййде много обичате да ритате някой когато е паднал :D то пък и вие колко бой ядохте тоя сезон кой ли не ви би с по 3-4-5 гола.....Улвс, Брайтън, Наполи, Реал, Брендфорд и кой ли още не ви изнасили. Живи и здрави да сме де, то закачки между феновете винаги ще има :D
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 05.03.2023 18:30 FT: 7:0

Мнениеот cskarcheto92 » 07 мар 2023 02:29

kingofpop написа:
ihtiandar написа:Както каза един приятел ,,Ние кучето на село не го бием толкова".......


ей аййде много обичате да ритате някой когато е паднал :D то пък и вие колко бой ядохте тоя сезон кой ли не ви би с по 3-4-5 гола.....Улвс, Брайтън, Наполи, Реал, Брендфорд и кой ли още не ви изнасили. Живи и здрави да сме де, то закачки между феновете винаги ще има :D

Точно пък тея падналите минаха през вас и то без много напрежение.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 05.03.2023 FT: 7:0 18:30

Мнениеот Liverpool_EC » 07 мар 2023 03:06

Ponko написа:
wu_dnica написа:
Ponko написа:
wu_dnica написа:
Ponko написа:Не виждам как ще вкараме... толкова сме ялови отпред...

Хаххаа бухаххахахх почивай малко е поне,ооо забравих...мрънкачите са 24/7.

Аз почивам. Въпросът е не е един мач, а постоянство. Не ни трябват единични проблясъци. Но ако това те устройва.... В добра позиция сме за 4 място. Ако в края на сезона сме 5-7 ще е все тая че сме били черешките и манафите с по 7:0 като сме дарили останалите ....

Ся понкач. От 5 мача ,4 победи не е проблясък. 5 сухи мрежи ,нали мрънкаш иначе,също няма да е проблясък. Проблясък е в началота на мача да изцепиш ,не знам как ще вкараме и да свалиш гащите. Естествено ,че сме в добра позиция,няма нужда ти да ми го казваш. Ни мъ ебе и да сме 5 или 7. Естествено ,че точно тая историческа победа е важна. Отбора минава през труден момент и пак говорим ,за шанс за 4ката. Дай да видим челси и милионите. Ми ти щеше да си отрежеш вените ,ако си им фенче.

Силно се надявам, че тези 4 победи от 5 мача както казваш са началото на дълга серия от победи във ВЛ. Имаме адски интересна програма с дънни риби както и с лидерите. Това което очаквам и се надявам да видим е постоянство както в атака, така и в защита! Мачът и резултатът от снощи е исторически и ще заеме специално място в историята на дербито, НО! Имаме гръмки победи на Борнемут този сезон и над Палас миналия.. но след това нещата боксуваха. Нужно е постоянство... ако в следващите мачове с Борнемут, Форест и пр. не вкараме голове и загубим точки би било доста разочароващо и ще ни върне в изходна позиция.

Любимото ми във форума е доказани слепоци да ни съобщят " Аз не виждам как..." Бием със 7:0 Юнайтед, той седнал да ми пелтечи за другия кръг с Борнемут. Не е спрял да нарежда от август и сега този мач бил единичен проблясък...Дет има един лаф " Не можеш ли да имаш поне един готин ден в живота си" :))))))))))) При понко не може, неговото мрънкане е еталона за ПОСТОЯНСТВО!!!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18092
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 05.03.2023 18:30 FT: 7:0

Мнениеот kingofpop » 07 мар 2023 05:03

cskarcheto92 написа:
kingofpop написа:
ihtiandar написа:Както каза един приятел ,,Ние кучето на село не го бием толкова".......


ей аййде много обичате да ритате някой когато е паднал :D то пък и вие колко бой ядохте тоя сезон кой ли не ви би с по 3-4-5 гола.....Улвс, Брайтън, Наполи, Реал, Брендфорд и кой ли още не ви изнасили. Живи и здрави да сме де, то закачки между феновете винаги ще има :D

Точно пък тея падналите минаха през вас и то без много напрежение.


Не разбрах кои, но ако говориш за Юнайтед ЛЕ никога не е бил приоритете за Барселона и никога няма да бъде. Само виж с какъв състав излязохме и двата мача. Вторият даже бяхме без Гави и Педри, все едно те да играят без Каземиро и Бруно :D и пак едвам ни биха. Ние си взехме нашето на двата финала в шл.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Ponko
Мнения: 4126
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 05.03.2023 FT: 7:0 18:30

Мнениеот Ponko » 08 мар 2023 08:23

Liverpool_EC написа:
Ponko написа:
wu_dnica написа:
Ponko написа:
wu_dnica написа:
Ponko написа:Не виждам как ще вкараме... толкова сме ялови отпред...

Хаххаа бухаххахахх почивай малко е поне,ооо забравих...мрънкачите са 24/7.

Аз почивам. Въпросът е не е един мач, а постоянство. Не ни трябват единични проблясъци. Но ако това те устройва.... В добра позиция сме за 4 място. Ако в края на сезона сме 5-7 ще е все тая че сме били черешките и манафите с по 7:0 като сме дарили останалите ....

Ся понкач. От 5 мача ,4 победи не е проблясък. 5 сухи мрежи ,нали мрънкаш иначе,също няма да е проблясък. Проблясък е в началота на мача да изцепиш ,не знам как ще вкараме и да свалиш гащите. Естествено ,че сме в добра позиция,няма нужда ти да ми го казваш. Ни мъ ебе и да сме 5 или 7. Естествено ,че точно тая историческа победа е важна. Отбора минава през труден момент и пак говорим ,за шанс за 4ката. Дай да видим челси и милионите. Ми ти щеше да си отрежеш вените ,ако си им фенче.

Силно се надявам, че тези 4 победи от 5 мача както казваш са началото на дълга серия от победи във ВЛ. Имаме адски интересна програма с дънни риби както и с лидерите. Това което очаквам и се надявам да видим е постоянство както в атака, така и в защита! Мачът и резултатът от снощи е исторически и ще заеме специално място в историята на дербито, НО! Имаме гръмки победи на Борнемут този сезон и над Палас миналия.. но след това нещата боксуваха. Нужно е постоянство... ако в следващите мачове с Борнемут, Форест и пр. не вкараме голове и загубим точки би било доста разочароващо и ще ни върне в изходна позиция.

Любимото ми във форума е доказани слепоци да ни съобщят " Аз не виждам как..." Бием със 7:0 Юнайтед, той седнал да ми пелтечи за другия кръг с Борнемут. Не е спрял да нарежда от август и сега този мач бил единичен проблясък...Дет има един лаф " Не можеш ли да имаш поне един готин ден в живота си" :))))))))))) При понко не може, неговото мрънкане е еталона за ПОСТОЯНСТВО!!!

Ми нека тогава да сме извън ШЛ догодина... какъв е проблема? Да не мрънкате тогава? Ще си живеем с постиженията на Салах и този исторически мач... проблем няма.

ihtiandar
Мнения: 597
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 05.03.2023 18:30 FT: 7:0

Мнениеот ihtiandar » 08 мар 2023 19:47

Мачът си е ИСТОРИЧЕСКИ , но за някои е повече такъв.За нас е част от пътя....
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 05.03.2023 FT: 7:0 18:30

Мнениеот Liverpool_EC » 09 мар 2023 02:02

Ponko написа:Ми нека тогава да сме извън ШЛ догодина... какъв е проблема? Да не мрънкате тогава? Ще си живеем с постиженията на Салах и този исторически мач... проблем няма.


Best win rates when starting in all comps for #LFC all-time (250+ starts):

63% - Mo Salah
61% - Roberto Firmino
61% - Alan Kennedy
60% - Steve McMahon
60% - Kenny Dalglish
59% - Graeme Souness
59% - Mark Lawrenson
59% - Alan Hansen


Ponko
Мнения: 4126
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 05.03.2023 FT: 7:0 18:30

Мнениеот Ponko » 09 мар 2023 07:37

Liverpool_EC написа:
Ponko написа:Ми нека тогава да сме извън ШЛ догодина... какъв е проблема? Да не мрънкате тогава? Ще си живеем с постиженията на Салах и този исторически мач... проблем няма.


Best win rates when starting in all comps for #LFC all-time (250+ starts):

63% - Mo Salah
61% - Roberto Firmino
61% - Alan Kennedy
60% - Steve McMahon
60% - Kenny Dalglish
59% - Graeme Souness
59% - Mark Lawrenson
59% - Alan Hansen


Ся ще спя спокойно.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта