ВЛ: Ливърпул - Евертън 13.02.2023 г. 22:00 FT: 2:0

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ponko
Мнения: 4152
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

ВЛ: Ливърпул - Евертън 13.02.2023 г. 22:00 FT: 2:0

Мнениеот Ponko » 06 фев 2023 15:14

Изображение
Изображение
Кръг: 23
Дата: 13.02.2023 г.
Час: 22:00 ч.
Стадион: Анфийлд

Изображение
ТВ: Изображение
Онлайн: http://livetv.sx/bg/
Статистика:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Последна промяна от Ponko на 15 фев 2023 15:46, променено общо 1 път.

Kotarak
Мнения: 7
Регистриран на: 22 сеп 2022 01:06
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евертън 13.02.2023 г. 22:00

Мнениеот Kotarak » 06 фев 2023 18:25

Един престижен Х виждам да направите в този мач! :D

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евертън 13.02.2023 г. 22:00

Мнениеот kingofpop » 06 фев 2023 21:04

0-2
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

zdravkos
Мнения: 1965
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евертън 13.02.2023 г. 22:00

Мнениеот zdravkos » 06 фев 2023 21:29

Kotarak написа:Един престижен Х виждам да направите в този мач! :D
Престижността зависи от това, как ще се поднесе, Изображение

В момент, в който Ливърпул не може да постигне очакваните резултати изпълняват всякакви "провокатори-доброжелатели" с идеята да дразнят.

Какво по-велико от това, да удряш паднал на земята?

Сигурно това е единственият начин да покажете силата си, което е найстина жалко и може да характеризира само дребната душица! Дано не се държите така с хората около вас, жалко за тях...
Приятна вечер
ИзображениеИзображение

john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евертън 13.02.2023 г. 22:00

Мнениеот john barnes » 07 фев 2023 06:12

Тоя мач ще бием,мисля че в дербито ще се вдигнат и ше вземат трите точки.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Kotarak
Мнения: 7
Регистриран на: 22 сеп 2022 01:06
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евертън 13.02.2023 г. 22:00

Мнениеот Kotarak » 07 фев 2023 07:25

zdravkos написа:
Kotarak написа:Един престижен Х виждам да направите в този мач! :D
Престижността зависи от това, как ще се поднесе, Изображение

В момент, в който Ливърпул не може да постигне очакваните резултати изпълняват всякакви "провокатори-доброжелатели" с идеята да дразнят.

Какво по-велико от това, да удряш паднал на земята?

Сигурно това е единственият начин да покажете силата си, което е найстина жалко и може да характеризира само дребната душица! Дано не се държите така с хората около вас, жалко за тях...
Приятна вечер


Защо трябва да дразня? Трудно приемате, че сте слаби този сезон май. От истината боляло. Аз съм фен на Байерн Мюнхен, за мен щеше да е голяма радост миналия сезон да се бяхме срещнали с вас на елиминациите, а не да отпаднем от Виляреал. Все пак вие се борихте за 4 купи, отбор във форма, така се сверява часовника, а не като отпадаме от отбор от средата на таблицата в Испания. Как да е, скоро няма да се засечем с вас явно :D

zdravkos
Мнения: 1965
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евертън 13.02.2023 г. 22:00

Мнениеот zdravkos » 07 фев 2023 09:00

Добро утро,

след като написа повече от 3 думи, става ясно, че не си искал да дразниш. Приеми извинението ми.
Значението на съществителната дума престижност явно ти е непозната. Използването на такива думи(непознати) променя контекста на изречението. Така се получи с твоя коментар.
Ето и няколко примера за правилно използване:
- когато Байерн направи равен на Анфийлд, това може да се счита за престижно равенство от гледна точка на Байерн.
- когато Ливърпул ви победи с 1:3 на Алианц арена, това може да се счита за престижна победа от гледна точка на Ливърпул

Що се отнася до истината - само слабият изпитва болка от истината. Силният приема болката, бори се, и става още по-силен.
За 5 години играхме три финала в ШЛ. Само силният го може това.

Пожелавам Ви престижни победи при актуалната сверка на часовника срещу отбори във форма като Брюж, Бенфика, Тотнъм и т.н.... :D Ако ПСЖ преди това не ви пренавият пружинките и останете без часовник :D

Съжалявам за офтопика!
ИзображениеИзображение

Kotarak
Мнения: 7
Регистриран на: 22 сеп 2022 01:06
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евертън 13.02.2023 г. 22:00

Мнениеот Kotarak » 07 фев 2023 14:24

zdravkos написа:Добро утро,

след като написа повече от 3 думи, става ясно, че не си искал да дразниш. Приеми извинението ми.
Значението на съществителната дума престижност явно ти е непозната. Използването на такива думи(непознати) променя контекста на изречението. Така се получи с твоя коментар.
Ето и няколко примера за правилно използване:
- когато Байерн направи равен на Анфийлд, това може да се счита за престижно равенство от гледна точка на Байерн.
- когато Ливърпул ви победи с 1:3 на Алианц арена, това може да се счита за престижна победа от гледна точка на Ливърпул

Що се отнася до истината - само слабият изпитва болка от истината. Силният приема болката, бори се, и става още по-силен.
За 5 години играхме три финала в ШЛ. Само силният го може това.

Пожелавам Ви престижни победи при актуалната сверка на часовника срещу отбори във форма като Брюж, Бенфика, Тотнъм и т.н.... :D Ако ПСЖ преди това не ви пренавият пружинките и останете без часовник :D

Съжалявам за офтопика!




Ако бяхме някой средняшки отбор, равен на Анфийлд щеше да се счита за престижно - да. Само че, където и да идем, излизаме за победа. За последните 7 години Реал Мадрид имат 4 купи от Шампионска лига. За мен това е синоним за сила. Помнят се само победителите. На мен тази година ми беше ясно, че нямаме кой знае какви сили, както се вижда се задъхваме в първенството, а очакванията ми са скоро да отпаднем и от Шампионската лига.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евертън 13.02.2023 г. 22:00

Мнениеот slash1912 » 07 фев 2023 22:43

Комшиите са се запътили смело към Чемпиъншип.Като добри съграждани,не виждам никаква причина да им пречим в това начинание,даже ще им ударим едно рамо.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евертън 13.02.2023 г. 22:00

Мнениеот kingofpop » 07 фев 2023 23:25

slash1912 написа:Комшиите са се запътили смело към Чемпиъншип.Като добри съграждани,не виждам никаква причина да им пречим в това начинание,даже ще им ударим едно рамо.


И кой ще вкара гол от ваще, трудна работа. По-скоро 0-2 или 1-2. Ако Клоп пусне Бен Доук и Келъхър може да вземете нещо, щото те ще са надъхани и няма да разхождат фланелката, но е ясно, че няма топки да го направи
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта