ФА Къп: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул 29.01.23 15:30 2:1

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ФА Къп: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул 29.01.23 15:30 2:1

Мнениеот kingofpop » 29 яну 2023 21:13

john barnes написа:Сега поне ще се съсредоточим само във ВЛ и ще имаме по един мач на седмица. Тогава всички ще са отпочинали,няма да има контузени и може да стане някое чудо откъм топ 4,щото ШЛ я отписвам. Със тая игра си заминаваме от реал на 100%.


Без да се заяждам, не знам как имаш надежда за топ 4. Според мен ще сте 7-8 ми, не виждам как ще сте по-напред. Отборът ви е в насипно състояние, нито една линия не върви. За мен първото нещо, което е задължително да отлепите е Фабиньо да не помирисва терен до края на сезона. Който и да играе, дори някоя юношка на 17, няма как да е по-зле от него. Той не може да ходи, буквално. Но Клоп ще си го пуска до края за съжаление и това ще е края. Аз лично съм изненадан и че не се дават шансове на Келъхър, това момче винаги ви вади когато може - в момента е по-добър вратар от Алисон отвсякъде за мен. Но Клопеца няма топки да остваи бразилейрото на пейката.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

kadett1
Мнения: 1660
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ФА Къп: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул 29.01.23 15:30 2:1

Мнениеот kadett1 » 29 яну 2023 21:19

Момчета, днешния мач показа само едно - БЕЗСИЛИЕ. Този път всичко бе : сега или никога. Толкова си можем в момента, демек дупки сме. Един светъл лъч - Байчетич, но не е достатъчен. Салах трябва да почива, задължително, Фабиньо, Хендерсън аут. Арнолд в средата, за бек не става, Елиът се старае, но няма опит. Отпред трябва да се залага постоянно на Гакпо и Нунес, независимо от резултатите. Така или иначе сезона е провален, което не е толкова лошо - догодина Лига Европа, ако питате мен не си струва - не искам Европейски турнири. Искам нови собственици, които да не са американци. Искам инвестиции като за голям клуб, тези, нашите са измекяри и ако няма Шампионска лига , издишат финансово.

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 716
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ФА Къп: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул 29.01.23 15:30 2:1

Мнениеот lyubomir_v » 29 яну 2023 23:14

Всяко зло, за добро. Отпадането от купите, вероятно и от ШЛ ще даде шанс да се концентрират в първенството. Влизането в 4-ката е съвсем реална цел. Убеден съм че отборът ще се вдигне до края на февруари. Ще се върнат важните контузени играчи и формата на оставалите ще се подобри. Март и април ще играем съвсем различно, а и програмата ни е добра до края на сезона. Нюкясъл няма да издържат на темпото, отборът ни има класата да вземе последната квота.
След това ще палим свещи янките да ни продадат на някой с повече амбиция
YNWA

john barnes
Мнения: 6422
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ФА Къп: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул 29.01.23 15:30 2:1

Мнениеот john barnes » 30 яну 2023 09:59

kingofpop написа:
john barnes написа:Сега поне ще се съсредоточим само във ВЛ и ще имаме по един мач на седмица. Тогава всички ще са отпочинали,няма да има контузени и може да стане някое чудо откъм топ 4,щото ШЛ я отписвам. Със тая игра си заминаваме от реал на 100%.


Без да се заяждам, не знам как имаш надежда за топ 4. Според мен ще сте 7-8 ми, не виждам как ще сте по-напред. Отборът ви е в насипно състояние, нито една линия не върви. За мен първото нещо, което е задължително да отлепите е Фабиньо да не помирисва терен до края на сезона. Който и да играе, дори някоя юношка на 17, няма как да е по-зле от него. Той не може да ходи, буквално. Но Клоп ще си го пуска до края за съжаление и това ще е края. Аз лично съм изненадан и че не се дават шансове на Келъхър, това момче винаги ви вади когато може - в момента е по-добър вратар от Алисон отвсякъде за мен. Но Клопеца няма топки да остваи бразилейрото на пейката.

Надеждата умира последна,мисля си чувал тая приказка. Ще се надявам,докато имаме математически шанс за четворката,пък ако не стане-здраве да е.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12387
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ФА Къп: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул 29.01.23 15:30 2:1

Мнениеот wolf » 30 яну 2023 10:24

Нямам си на идея как Фабиньо е дръпнал така ръчната но е много спрял в момента
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ФА Къп: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул 29.01.23 15:30 2:1

Мнениеот sinqkrepost1914 » 30 яну 2023 11:16

wolf написа:Нямам си на идея как Фабиньо е дръпнал така ръчната но е много спрял в момента

Направо трябваше да му извадят ЧК и да почива следващите 3 мача, сега сигурно пак ще се налага да го гледаме..
Лошото е, че Байчетич след 50-55 мин. вече изглежда като дроб, което е разбираемо, предвид, че още е много малък и няма въздух, а и мускули за такова натоварване.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

john barnes
Мнения: 6422
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ФА Къп: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул 29.01.23 15:30 2:1

Мнениеот john barnes » 30 яну 2023 16:43

За мен също е загадка,трагичната форма на Фабиньо. От един супер дефанзивен халф,в момента е пълен палячо. Лошото е,че не е само той,ами поне още 5-6 човека,отделно и с тия контузии дето ни връхлетяха,всичко се навързва и ето ни резултата.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12387
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ФА Къп: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул 29.01.23 15:30 2:1

Мнениеот wolf » 30 яну 2023 20:26

Контузиите на Фирмино и Диаз смляха и малкото креативност напред
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 716
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ФА Къп: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул 29.01.23 15:30 2:1

Мнениеот lyubomir_v » 30 яну 2023 22:47

За мен, проблемите идват от кондизионния/физио/медико щаба. Там някъде е проблема, играчи като Фабиньо, Робъртсън, Хендерсън, дори и ВВД да изглеждат изморени, неадекватни, бледи сенки на себе си. Още от предсезонната подготовка имаше вече три четири контузени. Сезона едва беше започнал, а имаше половин дузина. През целия сезон контузиите продължаватц Там някой не си върши работата или не знае какво прави. Мисля, че още през лятото излезе новина че главния ни лекар е напуснал отбора, а вероятно с него са си тръгнали и други от този щаб. Явно заместниците не са на ниво /вероятно и там сме спестили от високи възнаграждения/. Като гледам мачовете, и виждам как отбора прави само по едно силно полувреме. Това е, по две - няма физически и кондиционни сили да издържи. С оглед това че напуснаха и водещи мениджъри, явно нещата са доста загнили.
Можем само да се надяваме, Клоп да успее да вдигне играчите поне психически и да изстиска от тях максивума до края на сезона.
YNWA

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12387
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ФА Къп: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул 29.01.23 15:30 2:1

Мнениеот wolf » 30 яну 2023 23:01

lyubomir_v написа:За мен, проблемите идват от кондизионния/физио/медико щаба. Там някъде е проблема, играчи като Фабиньо, Робъртсън, Хендерсън, дори и ВВД да изглеждат изморени, неадекватни, бледи сенки на себе си. Още от предсезонната подготовка имаше вече три четири контузени. Сезона едва беше започнал, а имаше половин дузина. През целия сезон контузиите продължаватц Там някой не си върши работата или не знае какво прави. Мисля, че още през лятото излезе новина че главния ни лекар е напуснал отбора, а вероятно с него са си тръгнали и други от този щаб. Явно заместниците не са на ниво /вероятно и там сме спестили от високи възнаграждения/. Като гледам мачовете, и виждам как отбора прави само по едно силно полувреме. Това е, по две - няма физически и кондиционни сили да издържи. С оглед това че напуснаха и водещи мениджъри, явно нещата са доста загнили.
Можем само да се надяваме, Клоп да успее да вдигне играчите поне психически и да изстиска от тях максивума до края на сезона.
YNWA

Да. Dr Jim Moxon, сега работи за Юнайтед
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта