ВЛ: Тотнъм - Ливърпул 06.11.22 18:30 1:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3787
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Ливърпул 06.11.22 18:30 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 07 ное 2022 12:19

kadett1 написа:
Ponko написа:Виждам, че ти е скучно. На Салах му е нужна постоянност, която към момента му липсва срещу рибоците. Радвай се, че не се знае в какво настроение ще е и дали ще вкара на "светците". Разликата е, че грозния норвежец вкарва със сигурност на смешните отбори, а при Салах не е сигурно, че ще го направи. И всички тия победи и голове над Сити и Тотнъм ще се окажат безсмислени, ако не си взимаме пълния комплекс точки срещу отбори като Саутхемптън и т.н.

Краен си спрямо Салах. Аз също му теглих майни преди време, но напоследък си влиза във форма и е най-важния ни играч в нападение. Ако го няма него просто не ми се мисли как ще изглеждаме напред. А, и той не виновен, че му наринаха тези пари. Не е луд този , който изяжда зелника, а този който муго дава, нали.

А вие двамата пак щяхте да сте луди, но пък защото нямаше да му ги дадете. Тъй че не му мислете заплатата на Салах, а мислете вие какво правите, че двамата общо 3лв не заслужавате за поддръжката ви към отбора !

kadett1
Мнения: 1663
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Ливърпул 06.11.22 18:30 1:2

Мнениеот kadett1 » 07 ное 2022 14:11

Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:
Ponko написа:Виждам, че ти е скучно. На Салах му е нужна постоянност, която към момента му липсва срещу рибоците. Радвай се, че не се знае в какво настроение ще е и дали ще вкара на "светците". Разликата е, че грозния норвежец вкарва със сигурност на смешните отбори, а при Салах не е сигурно, че ще го направи. И всички тия победи и голове над Сити и Тотнъм ще се окажат безсмислени, ако не си взимаме пълния комплекс точки срещу отбори като Саутхемптън и т.н.

Краен си спрямо Салах. Аз също му теглих майни преди време, но напоследък си влиза във форма и е най-важния ни играч в нападение. Ако го няма него просто не ми се мисли как ще изглеждаме напред. А, и той не виновен, че му наринаха тези пари. Не е луд този , който изяжда зелника, а този който муго дава, нали.

А вие двамата пак щяхте да сте луди, но пък защото нямаше да му ги дадете. Тъй че не му мислете заплатата на Салах, а мислете вие какво правите, че двамата общо 3лв не заслужавате за поддръжката ви към отбора !

На такова му викаш " просто Киро".

kara23
Мнения: 171
Регистриран на: 07 фев 2011 20:21
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Ливърпул 06.11.22 18:30

Мнениеот kara23 » 07 ное 2022 19:04

john barnes написа:Понкич,много поздрави от Салах!!! Бухахахаа,мачкай фараоне,затваряй устите на болните хейтъри! Честита победа,момчета. YNWA!

ЧРД

john barnes
Мнения: 6424
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Ливърпул 06.11.22 18:30 1:2

Мнениеот john barnes » 08 ное 2022 09:57

Ponko написа:Виждам, че ти е скучно. На Салах му е нужна постоянност, която към момента му липсва срещу рибоците. Радвай се, че не се знае в какво настроение ще е и дали ще вкара на "светците". Разликата е, че грозния норвежец вкарва със сигурност на смешните отбори, а при Салах не е сигурно, че ще го направи. И всички тия победи и голове над Сити и Тотнъм ще се окажат безсмислени, ако не си взимаме пълния комплекс точки срещу отбори като Саутхемптън и т.н.

Абе момко,няма нападател в историята на футбола,който вкарва във всеки мач. Салах стана три пъти голмайстор на ВЛ,включително със рекорд по вкарани голове за един сезон. Когато цифрите говорят-хейтърите мълчат!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Ливърпул 06.11.22 18:30 1:2

Мнениеот zdravkos » 08 ное 2022 22:36

Честита победа!
Първата за този сезон като гост във ВЛ...по-добре късно отколкото никога ;-)
Разменени полувремена и много важни точки, както ги спечелихме, така можеше и да си тръгнем без тях. Този път, за разлика от последните няколко мача във ВЛ точките си ги прибрахме....

Един апел към всички вас - личните нападки са безсмислени и изтъкват липсата на аргументи. Няма смисъл от този вид комуникация.
Пожелавам Ви най-вече здраве, то е най-важното нещо на света!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12390
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Ливърпул 06.11.22 18:30 1:2

Мнениеот wolf » 08 ное 2022 22:58

john barnes написа:
Ponko написа:Виждам, че ти е скучно. На Салах му е нужна постоянност, която към момента му липсва срещу рибоците. Радвай се, че не се знае в какво настроение ще е и дали ще вкара на "светците". Разликата е, че грозния норвежец вкарва със сигурност на смешните отбори, а при Салах не е сигурно, че ще го направи. И всички тия победи и голове над Сити и Тотнъм ще се окажат безсмислени, ако не си взимаме пълния комплекс точки срещу отбори като Саутхемптън и т.н.

Абе момко,няма нападател в историята на футбола,който вкарва във всеки мач. Салах стана три пъти голмайстор на ВЛ,включително със рекорд по вкарани голове за един сезон. Когато цифрите говорят-хейтърите мълчат!

Към момента държи и рекорда за най-много голове на мач както с изключение на един от 30те години
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Ponko
Мнения: 4054
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Ливърпул 06.11.22 18:30 1:2

Мнениеот Ponko » 09 ное 2022 22:55

Най-големия бум и изненада на Салах беше дебютния му сезон във който вкара 32 гола. След това си подели наградата с Мане и онази маймуна от Габон. В шампионския сезон Салах и Мане бяха с абсолютно равностоен принос 19 за Салах и 18 за Мане. В момента Салах няма нищо общо с онзи играч който беше тогава. Липсва каквото и да било постоянство. Щом личните рекорди и тенекета на Салах ви топлят пред тези за Ливърпул като футболен отбор - ми ху! Аз предпочитам да не е голмастор на ВЛ и да ставаме шампиони, а не да вкара 32 и да сме втори, трети, четвърти и т.н... ама вие си знаете.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3787
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Ливърпул 06.11.22 18:30 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 10 ное 2022 14:15

Ponko написа:Най-големия бум и изненада на Салах беше дебютния му сезон във който вкара 32 гола. След това си подели наградата с Мане и онази маймуна от Габон. В шампионския сезон Салах и Мане бяха с абсолютно равностоен принос 19 за Салах и 18 за Мане. В момента Салах няма нищо общо с онзи играч който беше тогава. Липсва каквото и да било постоянство. Щом личните рекорди и тенекета на Салах ви топлят пред тези за Ливърпул като футболен отбор - ми ху! Аз предпочитам да не е голмастор на ВЛ и да ставаме шампиони, а не да вкара 32 и да сме втори, трети, четвърти и т.н... ама вие си знаете.

А като вкара 32 помниш ли, че едва вързахме 4то място. Я сега обясни как щяхме да спечелим ШЛ следващата година, ако бяхме 5ти? И ти ми говориш за постоянство, при положение, че не можеш да навържеш елементарни неща...Айде тази година нали ти се сбъдва мечтата да не вкарва много за него си, стой сега гледай как ще станем шампиони по твоята гениална схема...

Ponko
Мнения: 4054
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Ливърпул 06.11.22 18:30 1:2

Мнениеот Ponko » 10 ное 2022 16:29

Liverpool_EC написа:
Ponko написа:Най-големия бум и изненада на Салах беше дебютния му сезон във който вкара 32 гола. След това си подели наградата с Мане и онази маймуна от Габон. В шампионския сезон Салах и Мане бяха с абсолютно равностоен принос 19 за Салах и 18 за Мане. В момента Салах няма нищо общо с онзи играч който беше тогава. Липсва каквото и да било постоянство. Щом личните рекорди и тенекета на Салах ви топлят пред тези за Ливърпул като футболен отбор - ми ху! Аз предпочитам да не е голмастор на ВЛ и да ставаме шампиони, а не да вкара 32 и да сме втори, трети, четвърти и т.н... ама вие си знаете.

А като вкара 32 помниш ли, че едва вързахме 4то място. Я сега обясни как щяхме да спечелим ШЛ следващата година, ако бяхме 5ти? И ти ми говориш за постоянство, при положение, че не можеш да навържеш елементарни неща...Айде тази година нали ти се сбъдва мечтата да не вкарва много за него си, стой сега гледай как ще станем шампиони по твоята гениална схема...

А, не! Ти си геният! В момента сме толкова зле, че отново трябва да вкара 32 гола че да имаме шанс за 4-тото място.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12390
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Ливърпул 06.11.22 18:30 1:2

Мнениеот wolf » 10 ное 2022 17:22

Ponko написа:Най-големия бум и изненада на Салах беше дебютния му сезон във който вкара 32 гола. След това си подели наградата с Мане и онази маймуна от Габон. В шампионския сезон Салах и Мане бяха с абсолютно равностоен принос 19 за Салах и 18 за Мане. В момента Салах няма нищо общо с онзи играч който беше тогава. Липсва каквото и да било постоянство. Щом личните рекорди и тенекета на Салах ви топлят пред тези за Ливърпул като футболен отбор - ми ху! Аз предпочитам да не е голмастор на ВЛ и да ставаме шампиони, а не да вкара 32 и да сме втори, трети, четвърти и т.н... ама вие си знаете.

А защо едвам вързахме 4то място с второто най-добро нападение в лигата? Еййй да бе, верно, 38 пуснати гола как съм забравил
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта