ВЛ:Ливърпул - Манчестър Сити 16.10.2022 г. 18:30 FT 1:0

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13800
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ:Ливърпул - Манчестър Сити 16.10.2022 г. 18:30 FT 1:0

Мнениеот Red_Neck » 18 окт 2022 16:02

wolf написа:
KOPScousers написа:Салах за 110 минути в по-централна роля вкара 4 гола и изпусна още 1-2 добри положения, дори едно 100%-тово. Дано Клоп си е научил урока и никога повече не го забива на тъча, където е адски изолиран от играта и тотално неефективен. Вижда се, че когато е в центъра, си е добре познатото страшилище за съперниците. Срещу Сити можеше да вкара спокойно нов хеттрик, ако беше вкарал първото 1 на 1 с Едерсон и после Дарвин ако му беше подал.

Малко е проблемно защото и Фирмино в центъра е съвсем друг играч хаха

:))))))
Мо направи кариера на крилото, .... сега в предпенсионна възраст ще му преоткриваме позицията ли? :)))
4 гола за 110 минути звучи перфектно, ... ако първите три не бяха при решен мач и на умряло куче. :)))
Добра игра срещу Сити, но нека не изпадаме в излишни крайности. От него ВВД и още 2-3-ма единствено се иска отново да си влязат в ролята на лидери на терена. Имаме 13 точки от 9 мача и не виждам причина за фанфари след 90 минути солиден футбол.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6147
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ:Ливърпул - Манчестър Сити 16.10.2022 г. 18:30 FT 1:0

Мнениеот KOPScousers » 18 окт 2022 17:11

Red_Neck написа:
wolf написа:
KOPScousers написа:Салах за 110 минути в по-централна роля вкара 4 гола и изпусна още 1-2 добри положения, дори едно 100%-тово. Дано Клоп си е научил урока и никога повече не го забива на тъча, където е адски изолиран от играта и тотално неефективен. Вижда се, че когато е в центъра, си е добре познатото страшилище за съперниците. Срещу Сити можеше да вкара спокойно нов хеттрик, ако беше вкарал първото 1 на 1 с Едерсон и после Дарвин ако му беше подал.

Малко е проблемно защото и Фирмино в центъра е съвсем друг играч хаха

:))))))
Мо направи кариера на крилото, .... сега в предпенсионна възраст ще му преоткриваме позицията ли? :)))
4 гола за 110 минути звучи перфектно, ... ако първите три не бяха при решен мач и на умряло куче. :)))
Добра игра срещу Сити, но нека не изпадаме в излишни крайности. От него ВВД и още 2-3-ма единствено се иска отново да си влязат в ролята на лидери на терена. Имаме 13 точки от 9 мача и не виждам причина за фанфари след 90 минути солиден футбол.

Мо никога не е играл чак толкова изтеглен на тъча до този сезон. Дали това се дължи на напускането на Мане, нямам идея, но просто от началото на сезона е страшно неефективен, когато се забие на крилото. Даже съм почти сигурен, че и удари няма кой знае колко на мач. В по-централна роля си е пушка, тая новата схема на игра 4-4-2 ми допада лично на мен. Имаше предложения, сега с тези контузии особено, да играем схема 4-4-2 с Трент външен десен пред Гомес/Милнър, защото точно там го пусна Клоп в края на мача със Сити. Интересно е дали е било чудо за един път или ще започне да го налага вече там, където все си мисля, че ще е още по-добър. Не е тайна, че уникалните му офанзивни качества го държат в дискусията за "най-добър десен бек в света".
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12455
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ:Ливърпул - Манчестър Сити 16.10.2022 г. 18:30 FT 1:0

Мнениеот wolf » 18 окт 2022 18:29

KOPScousers написа:
Red_Neck написа:
wolf написа:
KOPScousers написа:Салах за 110 минути в по-централна роля вкара 4 гола и изпусна още 1-2 добри положения, дори едно 100%-тово. Дано Клоп си е научил урока и никога повече не го забива на тъча, където е адски изолиран от играта и тотално неефективен. Вижда се, че когато е в центъра, си е добре познатото страшилище за съперниците. Срещу Сити можеше да вкара спокойно нов хеттрик, ако беше вкарал първото 1 на 1 с Едерсон и после Дарвин ако му беше подал.

Малко е проблемно защото и Фирмино в центъра е съвсем друг играч хаха

:))))))
Мо направи кариера на крилото, .... сега в предпенсионна възраст ще му преоткриваме позицията ли? :)))
4 гола за 110 минути звучи перфектно, ... ако първите три не бяха при решен мач и на умряло куче. :)))
Добра игра срещу Сити, но нека не изпадаме в излишни крайности. От него ВВД и още 2-3-ма единствено се иска отново да си влязат в ролята на лидери на терена. Имаме 13 точки от 9 мача и не виждам причина за фанфари след 90 минути солиден футбол.

Мо никога не е играл чак толкова изтеглен на тъча до този сезон. Дали това се дължи на напускането на Мане, нямам идея, но просто от началото на сезона е страшно неефективен, когато се забие на крилото. Даже съм почти сигурен, че и удари няма кой знае колко на мач. В по-централна роля си е пушка, тая новата схема на игра 4-4-2 ми допада лично на мен. Имаше предложения, сега с тези контузии особено, да играем схема 4-4-2 с Трент външен десен пред Гомес/Милнър, защото точно там го пусна Клоп в края на мача със Сити. Интересно е дали е било чудо за един път или ще започне да го налага вече там, където все си мисля, че ще е още по-добър. Не е тайна, че уникалните му офанзивни качества го държат в дискусията за "най-добър десен бек в света".

Трент има повече наклонности към Бейл като участие на терена отколкото като бек. И колкото по-бързо го изтеглят напред и сложат някой технически грамотен зад него, толкова по-добре. И продължавам да питам защо Цимикас не може да играе от тази страна ами търпим Джо Гомез?
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

ihtiandar
Мнения: 593
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ:Ливърпул - Манчестър Сити 16.10.2022 г. 18:30 FT 1:0

Мнениеот ihtiandar » 19 окт 2022 10:39

Вижда се,че Тръндьо като тръгне и отзад сме разграден двор с/у бързи контри-примери много.С новата схема тоя си е за халф.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3809
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ:Ливърпул - Манчестър Сити 16.10.2022 г. 18:30 FT 1:0

Мнениеот Liverpool_EC » 21 окт 2022 09:31

KOPScousers написа:
Red_Neck написа:
wolf написа:
KOPScousers написа:Салах за 110 минути в по-централна роля вкара 4 гола и изпусна още 1-2 добри положения, дори едно 100%-тово. Дано Клоп си е научил урока и никога повече не го забива на тъча, където е адски изолиран от играта и тотално неефективен. Вижда се, че когато е в центъра, си е добре познатото страшилище за съперниците. Срещу Сити можеше да вкара спокойно нов хеттрик, ако беше вкарал първото 1 на 1 с Едерсон и после Дарвин ако му беше подал.

Малко е проблемно защото и Фирмино в центъра е съвсем друг играч хаха

:))))))
Мо направи кариера на крилото, .... сега в предпенсионна възраст ще му преоткриваме позицията ли? :)))
4 гола за 110 минути звучи перфектно, ... ако първите три не бяха при решен мач и на умряло куче. :)))
Добра игра срещу Сити, но нека не изпадаме в излишни крайности. От него ВВД и още 2-3-ма единствено се иска отново да си влязат в ролята на лидери на терена. Имаме 13 точки от 9 мача и не виждам причина за фанфари след 90 минути солиден футбол.

Мо никога не е играл чак толкова изтеглен на тъча до този сезон. Дали това се дължи на напускането на Мане, нямам идея, но просто от началото на сезона е страшно неефективен, когато се забие на крилото. Даже съм почти сигурен, че и удари няма кой знае колко на мач. В по-централна роля си е пушка, тая новата схема на игра 4-4-2 ми допада лично на мен. Имаше предложения, сега с тези контузии особено, да играем схема 4-4-2 с Трент външен десен пред Гомес/Милнър, защото точно там го пусна Клоп в края на мача със Сити. Интересно е дали е било чудо за един път или ще започне да го налага вече там, където все си мисля, че ще е още по-добър. Не е тайна, че уникалните му офанзивни качества го държат в дискусията за "най-добър десен бек в света".

Салах имаше коренно различна роля и трябваше да създава положения за другите, най-вече за консуматор нападател, като Нунес. След първите 8 кръга беше номер 1 по създадени положения в топ първенствата в Европа с 24. Повече от ДеБройне! Обаче ти го обявяваш за неефективен. Играча който е Н1 в Европа с новата си роля в отбора бил неефективен. Междувременно положенията създадени за Салах са....ЕДНО. И тук стигаме до форумния разбирач, който не може да си пречупи мозъка, какво се случва в отбора и обявява, че Салах се криел на тъча!!!!!! И така 8 кръга подред, понеже не вкарвал, а всъщност Салах си е вършил работата перфектно, но понеже някой друг е изтървал въпросните положения, разбирачите решиха- Салах се крие на тъча !!!!

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6147
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ:Ливърпул - Манчестър Сити 16.10.2022 г. 18:30 FT 1:0

Мнениеот KOPScousers » 21 окт 2022 14:04

Liverpool_EC написа:Салах имаше коренно различна роля и трябваше да създава положения за другите, най-вече за консуматор нападател, като Нунес. След първите 8 кръга беше номер 1 по създадени положения в топ първенствата в Европа с 24. Повече от ДеБройне! Обаче ти го обявяваш за неефективен. Играча който е Н1 в Европа с новата си роля в отбора бил неефективен. Междувременно положенията създадени за Салах са....ЕДНО. И тук стигаме до форумния разбирач, който не може да си пречупи мозъка, какво се случва в отбора и обявява, че Салах се криел на тъча!!!!!! И така 8 кръга подред, понеже не вкарвал, а всъщност Салах си е вършил работата перфектно, но понеже някой друг е изтървал въпросните положения, разбирачите решиха- Салах се крие на тъча !!!!

Това, че Салах е много по-полезен за отбора, когато играе на по-централна позиция, го коментира и вижда цял свят, не съм си го измислил аз. Дори онзи ден срещу Уест Хам, когато заигра в центъра, изглеждаше много по-опасен, отколкото през първото полувреме. Салах трябва да вкарва головете в Ливърпул и се е доказал като голмайстор. Ако ще и 100 положения да създаде, не е той човекът за тази работа. Трябва да се създават за него, той да ги вкарва, това ми е мисълта. Макар, че от видяното от Дарвин е въпрос на време да започне да ги шие наред. Започва да свиква с обстановката, просто трябва да е малко по-търпелив и да не прави глупости, както срещу Сити. Не е това начина да се докаже.

ПП. За мен е редно да се пробва състав от сорта на:

Алисон
Гомес, Конате/Матип, Ван Дайк, Робъртсън
Трент, Фабиньо, Тиаго
Салах, Нунес, Фирмино
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта