ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

RMCF
Мнения: 2177
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот RMCF » 29 май 2022 22:06

LFC06 написа:Знаем как отстранихте всички тези клубове.Сега с ръка на сърцето кажи.Заслужавахте ли да отстраните поне един от тях с чисто футболни качества?Ако не биете с късмет то ще е с мръсни приоми, или с купени съдии.Вашата класа я знаем къде е, под масата с куфарчетата.Перес е главния виновник за финансовото безумие във съвременния футбол.Но виж, когато управляваш чужди пари и после ги връща друг е много лесно.Познавам много дългогодишни социос(абонати) на отбора, които отдавна са се отказали от този клуб, защото са прозрели какво представлява и са отвратени.Бих се срамувал да съм фен на Реал, мерси от такава класа.И да, не ви уважавам и никога няма да получите нещо повече от мен,а и от почти цяла Испания освен презрение.Знаеш ли, че всички фенове на другите испански отбори не им признават първите 5 купи на Европа?Знаеш ли, че в Мадрид има повече фенове на Атлетико?Много неща не знаете и по-добре, защото ще се разочаровате ужасно.

Смешна работа. Явно Реал ти е влязъл много надълбоко и ти е причинил много болка. :) Добре, че другите фенове на Ливърпул са пичове и този е някакво изключение.
Последна промяна от RMCF на 29 май 2022 22:07, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот LaRgO » 29 май 2022 22:07

LFC06 написа:.Знаеш ли, че всички фенове на другите испански отбори не им признават първите 5 купи на Европа?

Хахахахахахахахахахахахахаха не мога да спра да се смея...
Мислиш ли, че ни пука кой какво не ни признавал? Все едно левскарите да ги вълнува дали припочетата им признават някакъв успех..хахаха ти сериозно ли зададе този въпрос? Хаха Официалната статистика е ясна и на никого не му пука какво признавате!

А имаш ли представа колко мразен е Ливърпул в Англия ? А ? Имаш ли представа колко са мразени феновете му ?

А пък аз познавам хора, които не ви признават купата от 2005, защото мачът беше нагласен!

Снощи по престъпен начин отмениха гол на Реал, за да ви бутнат, а ти имаш наглостта да говориш за купени съдии.
Последна промяна от LaRgO на 29 май 2022 22:13, променено общо 2 пъти.

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Capitana_Puyol » 29 май 2022 22:07

Вижте сега, никой не е длъжен да уважава когото и да било нито да признава или не дадени трофеи на друг клуб. Всеки има своя истина и своя гледна точка.
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Gil-galad » 30 май 2022 01:36

LFC06 написа:
Gil-galad написа:
LFC06 написа:Ето затова не исках Реал на финала.Мачкаш ги, обаче накрая те печелят.Дори не помня Алисон да игра в мача.Последните 8 финала в нито един не бяха по-добри и ги взеха всички!Надявам се тези, които искаха да играем с тях на финала да осъзнават какво си пожелават следващия път.Аз съм ужасно разочарован и чувствам сезона като провал.Благодарен съм на отбора, че ни накараха да мечтаем, но се чувствам ограбен.Това, което направиха феновете ни преди мача и допринесе за закъснението, смятам че също повлия донякъде.Но основната причина е, че не успяхме да вкараме въпреки многобройните си чисти положения.Не може да играеш финал и да си позволиш лукса да пропилееш така шансовете си.Неписаното правило пак влезе в сила.Може би пък не сме чак такива ментални чудовища, след като в три финала вкарваме 0 гола.Много ме боли, синът ми снощи плака, но му обещах че Ливърпул ще се завърне по-силен и пак ще е на върха и то повече от един път.Да си кажа честно и на мен ми се ревеше.Как изобщо е възможно да имаш толкова лош късмет и съдбата да ти обръща гръб постоянно?Продължаваме напред с гордо вдигнати глави, няма да се откажем и пак ще празнуваме...скоро!YNWA!


Само моля те влез в социалните мрежи или репортажите на всички журналисти които са били на стадиона и виж какво е станало точно на входовете на стадиона и си върни назад това изречение, защото точно нашите фенове нямат абсолютно никаква вина за това което се е случило.


Моля ти се не ми казвай, че не сме имали хиляди фенове с фалшиви билети, опитвайки се влезат, дори и през оградите.По официалнни данни над 60 000, а сигурно са повече.Почти всички те са отишли с надеждата да гледат мача на стадиона.Няма как да не стане проблем.А това, че организацията беше позорна е друг въпрос.Не съм казал, че изцяло вината е на нашите привърженици, но определено имат принос.Както и да е , няма да търсим под вола теле.Загубата е факт!


Как пък в Киев и Мадрид където пак имаше с хиляди повече фенове отколкото само тези с билети нямаше такива проблем и никой не се е опитал да влезе с фалшив билет или да прескача ограда или се е наложило да го пръскат с лютив спрей....ама точно тая година в Париж 60 000 са ршили да отидат с фалшиви билети да влезнат на стадиона...особено децата и жените и хората в инвалидни колички които са били пръскани със спрей първи са тръгнали да прескачат оградите...

Всичко е на главата на Уефа и на Парижката полиция и никой друг - едно заради предразсъдъци към английски (ливърпулски) фенове и второ, защото при първия момент когато стана проблема Уефа веднага хвърли вината върху феновете и ако нямаше социални мрежи, кой знае дали истината щеше да се разбере...

Днес на парада по официални данни от община Ливърпул по 13км трасе е имало 500 хиляди фена на Ливърпул - как пък нито един от всичките тея лоши фенове не се наложи да бъде бит или напръскан с лют спрей...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12387
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот wolf » 30 май 2022 02:34

Само за едно ме е яд. В отбора няма 2ма души на кръст които да могат да бият отдалеч. Окса въобще не го броя, на него му е трудно да си спре топката след контузиите. Фирмино влезе и веднага разчупи играта като плеймейкър но просто няма кой да я бие отдалеч. И не само за този мач става въпрос
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 30 май 2022 05:09

Gil-galad написа:
LFC06 написа:
Gil-galad написа:
LFC06 написа:Ето затова не исках Реал на финала.Мачкаш ги, обаче накрая те печелят.Дори не помня Алисон да игра в мача.Последните 8 финала в нито един не бяха по-добри и ги взеха всички!Надявам се тези, които искаха да играем с тях на финала да осъзнават какво си пожелават следващия път.Аз съм ужасно разочарован и чувствам сезона като провал.Благодарен съм на отбора, че ни накараха да мечтаем, но се чувствам ограбен.Това, което направиха феновете ни преди мача и допринесе за закъснението, смятам че също повлия донякъде.Но основната причина е, че не успяхме да вкараме въпреки многобройните си чисти положения.Не може да играеш финал и да си позволиш лукса да пропилееш така шансовете си.Неписаното правило пак влезе в сила.Може би пък не сме чак такива ментални чудовища, след като в три финала вкарваме 0 гола.Много ме боли, синът ми снощи плака, но му обещах че Ливърпул ще се завърне по-силен и пак ще е на върха и то повече от един път.Да си кажа честно и на мен ми се ревеше.Как изобщо е възможно да имаш толкова лош късмет и съдбата да ти обръща гръб постоянно?Продължаваме напред с гордо вдигнати глави, няма да се откажем и пак ще празнуваме...скоро!YNWA!


Само моля те влез в социалните мрежи или репортажите на всички журналисти които са били на стадиона и виж какво е станало точно на входовете на стадиона и си върни назад това изречение, защото точно нашите фенове нямат абсолютно никаква вина за това което се е случило.


Моля ти се не ми казвай, че не сме имали хиляди фенове с фалшиви билети, опитвайки се влезат, дори и през оградите.По официалнни данни над 60 000, а сигурно са повече.Почти всички те са отишли с надеждата да гледат мача на стадиона.Няма как да не стане проблем.А това, че организацията беше позорна е друг въпрос.Не съм казал, че изцяло вината е на нашите привърженици, но определено имат принос.Както и да е , няма да търсим под вола теле.Загубата е факт!


Как пък в Киев и Мадрид където пак имаше с хиляди повече фенове отколкото само тези с билети нямаше такива проблем и никой не се е опитал да влезе с фалшив билет или да прескача ограда или се е наложило да го пръскат с лютив спрей....ама точно тая година в Париж 60 000 са ршили да отидат с фалшиви билети да влезнат на стадиона...особено децата и жените и хората в инвалидни колички които са били пръскани със спрей първи са тръгнали да прескачат оградите...

Всичко е на главата на Уефа и на Парижката полиция и никой друг - едно заради предразсъдъци към английски (ливърпулски) фенове и второ, защото при първия момент когато стана проблема Уефа веднага хвърли вината върху феновете и ако нямаше социални мрежи, кой знае дали истината щеше да се разбере...

Днес на парада по официални данни от община Ливърпул по 13км трасе е имало 500 хиляди фена на Ливърпул - как пък нито един от всичките тея лоши фенове не се наложи да бъде бит или напръскан с лют спрей...

Недей, че утре ще ти изреди поне няколко хиляди с трите имена и ЕГН, понеже лично се е срещал с тях на сбирки на фенклуба :))))))))) Живял е в Мадрид и познава много соЦиос, броил е всички фенове. В Париж пък е преброил едни 30-35 000 фалшиви билета. А в БарЦилона...чакай само да ти разкаже и за тамошните фенове :))))))))

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 30 май 2022 05:42

Вълчан написа:На следващият финал в Истанбул германеца да си сложи костюм. Нека покаже малко уважение към играта и тогава късметът ще му се усмихне. Облеклото му бе краино разочароващо за такъв финал.
Иначе за мача Англичаните владееха мача но някак нещо им убягваше. Толкова удари и положения. Все пак голям сезон с изключително силни игри.

Знаеш ли, че преди Борусия Д, Клоп е поканен на интервю в Хамбургер и шефовете им решават да не го наемат, защото...Клоп дошъл на интервюто с любимият си спортен анцуг. Айде сега погледни къде са в момента Хамбургер, Борусия и Ливърпул и пак си помисли...
Веднага отивам да добавя нова причина за резултат от мач в "анализите" на футболния фен-облеклото на треньора :))))))

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 30 май 2022 06:04

sinqkrepost1914 написа:Съжалявам, но този мач трябваше да го спечелим и вината, че не успяхме е само на играчите. Бяхме по-добрия отбор през целия мач, но все пак трябва да можем да вкараме и гол, не става всеки път с дузпи.. Това да не биеш този изхабен, амортизиран и престарял отбор на балерините си е провал отвсякъде. Видях статистика, че това е ПЕТА ШЛ за доста от техните играчи, което говори за класа, но говори и за тотално изхабяване. Мачкаш ги цял мач и не можеш да вкараш гол. И разбира се те ше ни вкарат от единственото си положение. Класика в жанра. Мане напуска, но Салах си е за гонене. Другия път пак да ми говори как бил най-добрия, като от 4 месеца насам играе като пълен смешник. Няма как с такава игра да претендираш, че си световна класа, камо ли най-добрия. Нещо почна много да го докарва на приказки, а на терена и длъжник за месеци напред. Луиз Диас и той се скри този мач необяснимо защо. Единствено Мане играеше с мисъл напред и Бобката, когато се появи. Другите си играха каквото си играят по-принцип, не мога да кажа лоша дума за защитата, освен, че Трент отново си изпусна човека при гола, ама вече претръпнахме, то сефте да беше.. Много силен мач на Конате. И изобщо не ми дърпайте локумите как въпреки това сезонът бил прекрасен. Да, 4 загуби в 63 мача е умопомрачително, но в крайна сметка какво от това ? Взимаме мики маус купите, а големите трофеи ги губим левашки. На кой му пука за шибана карабао, когато си загубил финал в ШЛ след единствения им точен удар ? Пак останахме на точка във ВЛ, но взехме местната гордост ФА къп. Нема що. В крайна сметка и цел ден да си с надървен ***, вечерта като се прибереш при жена ти и не моеш го дигнеш кел файда. Та и ние така - много сме силни, рекорди, тва онова и накрая в най-важните моменти не можем да вкараме гол. Три финала тоя сезон - 0 гола. Сигурен съм, че всеки от вас ше замени двете домашни купи за една ШЛ или ВЛ. Ама на, менталити монстърсите нещо не са толкова менталити, когато трябва. За мен остава усещането, че можеше да се постигне много повече, щото така цялата тая уж невероятна статистика губи всякакъв смисъл.

Викаш Робъртсън си беше покрил неговия. Или Върджил не го гледа от близо как напредна 20м и как влиза в нак поле? Тази атака да не беше един удар, че само Трент ти е виновен...
Ако беше толкова лесно да се спечелят всички турнири, дали нямаше през сезон да се прави това. Кой отбор последно изигра всички мачове на сезона и остана на 2 гола от спечелването на всичко. Ясно, че всеки предпочиташе другите 2 купи, ама това да не е "дай си ми куклите, нати си парцалите". Както днес пишеше в туитър: Щом Клоп намира сили да се усмихва, на кой му пука, че на теб ти е криво!

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот sinqkrepost1914 » 30 май 2022 08:07

Liverpool_EC написа:
sinqkrepost1914 написа:Съжалявам, но този мач трябваше да го спечелим и вината, че не успяхме е само на играчите. Бяхме по-добрия отбор през целия мач, но все пак трябва да можем да вкараме и гол, не става всеки път с дузпи.. Това да не биеш този изхабен, амортизиран и престарял отбор на балерините си е провал отвсякъде. Видях статистика, че това е ПЕТА ШЛ за доста от техните играчи, което говори за класа, но говори и за тотално изхабяване. Мачкаш ги цял мач и не можеш да вкараш гол. И разбира се те ше ни вкарат от единственото си положение. Класика в жанра. Мане напуска, но Салах си е за гонене. Другия път пак да ми говори как бил най-добрия, като от 4 месеца насам играе като пълен смешник. Няма как с такава игра да претендираш, че си световна класа, камо ли най-добрия. Нещо почна много да го докарва на приказки, а на терена и длъжник за месеци напред. Луиз Диас и той се скри този мач необяснимо защо. Единствено Мане играеше с мисъл напред и Бобката, когато се появи. Другите си играха каквото си играят по-принцип, не мога да кажа лоша дума за защитата, освен, че Трент отново си изпусна човека при гола, ама вече претръпнахме, то сефте да беше.. Много силен мач на Конате. И изобщо не ми дърпайте локумите как въпреки това сезонът бил прекрасен. Да, 4 загуби в 63 мача е умопомрачително, но в крайна сметка какво от това ? Взимаме мики маус купите, а големите трофеи ги губим левашки. На кой му пука за шибана карабао, когато си загубил финал в ШЛ след единствения им точен удар ? Пак останахме на точка във ВЛ, но взехме местната гордост ФА къп. Нема що. В крайна сметка и цел ден да си с надървен ***, вечерта като се прибереш при жена ти и не моеш го дигнеш кел файда. Та и ние така - много сме силни, рекорди, тва онова и накрая в най-важните моменти не можем да вкараме гол. Три финала тоя сезон - 0 гола. Сигурен съм, че всеки от вас ше замени двете домашни купи за една ШЛ или ВЛ. Ама на, менталити монстърсите нещо не са толкова менталити, когато трябва. За мен остава усещането, че можеше да се постигне много повече, щото така цялата тая уж невероятна статистика губи всякакъв смисъл.

Викаш Робъртсън си беше покрил неговия. Или Върджил не го гледа от близо как напредна 20м и как влиза в нак поле? Тази атака да не беше един удар, че само Трент ти е виновен...
Ако беше толкова лесно да се спечелят всички турнири, дали нямаше през сезон да се прави това. Кой отбор последно изигра всички мачове на сезона и остана на 2 гола от спечелването на всичко. Ясно, че всеки предпочиташе другите 2 купи, ама това да не е "дай си ми куклите, нати си парцалите". Както днес пишеше в туитър: Щом Клоп намира сили да се усмихва, на кой му пука, че на теб ти е криво!

Е и Робъртсън явно не го беше покрил неговия щом Валверде успя да ''центрира'', но в крайна сметка не винаги можеш да блокираш центриране или крив удар, както в случая. Именно за това са хората в наказателното. И на мен ми е любимец Трент, но което си е така си е така. И именно понеже не е толкова лесно да се печелят турнири, ядът е толкова голям, защото изпуснахме златна възможност. Отлични мачове в групите, добър жребий на елиминациите и нарая един изхабен, похабен отбор на РМ, който с нищо не би трябвало да те изненада.. А иначе Клоп е голям, според мен си беше направил мача перфектно, стига нашите да бяха вкарали гол. Както и да е, аз имам пълното право да ми е криво, както и всеки фен, който е изгледал толкова много мачове тоя сезон, бързал е да се прибере от работа по-рано, стоял е до късно и като цяло е вложил толкова много емоции, макар и нищо да не зависи от него.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот LFC06 » 30 май 2022 10:39

LaRgO написа:
LFC06 написа:.Знаеш ли, че всички фенове на другите испански отбори не им признават първите 5 купи на Европа?

Хахахахахахахахахахахахахаха не мога да спра да се смея...
Мислиш ли, че ни пука кой какво не ни признавал? Все едно левскарите да ги вълнува дали припочетата им признават някакъв успех..хахаха ти сериозно ли зададе този въпрос? Хаха Официалната статистика е ясна и на никого не му пука какво признавате!

А имаш ли представа колко мразен е Ливърпул в Англия ? А ? Имаш ли представа колко са мразени феновете му ?

А пък аз познавам хора, които не ви признават купата от 2005, защото мачът беше нагласен!

Снощи по престъпен начин отмениха гол на Реал, за да ви бутнат, а ти имаш наглостта да говориш за купени съдии.


Купа, която се е разигравала с 4 отбора не трябва изобщо да присъства в класациите.Бройте си ги лошо няма.Не познавам по-нагли и високомерни фенове от вашите.А за съдиите, смятам няма какво да говорим.Хората не са слепи колко престъпления се извършиха през годините.Като започнем от двуметровата засада с Ювентус та до днес.Относно отменения гол целия футболен свят призна, че е отменен правилно, освен болните анализатори на испанските медии.Не знам само защо не се разгледа и втория.Отбор играещ със схема 4-6 ...смешници жалки, един удар във вратата.Честита заслужена победа!Ще ви свърши и късмета, неизбежно е.Тогава пак 50г. няма да се чуете.Може и да са повече, равновесието винаги се възстановява.Срам е да поддържаш престъпни групировки, сателити на държавата,дикататори и краля.Точка!И си стойте във вашите форуми, ние не идваме да ги осираме.Празнувайте си заслужената купа с двете фенки в България!
Формата е временна,класата е вечна!


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: timetowaste и 30 госта