ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2585
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот rmfan5 » 29 май 2022 13:07

LFC06 написа:Последните 8 финала в нито един не бяха по-добри и ги взеха всички!

За преглед пич или си под афект, Пуул е адски приятен отбор ама някой фенове голяма арогантност на база нищо, в един и същ коментар щом не печелили финалите не били ментални чудовища и ако вие печелите финалите е психика, ама Реал като печелят финалите е с късмет lol
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Plovdiv_1926 » 29 май 2022 13:19

KOPScousers написа:Съжалих 18 пъти снощи, че подкрепях Реал срещу Сити. Бездушните камилари щяхме да ги отнесем на финала, докато тия просто са орисани да го печелят и няма сила, която да ги спре... Рибо направи мача на живота си, естествено срещу нас... Пак гредички, пак пу*ки майни... 3 финала играхме тоя сезон и вкарахме точно 0 гола. Как да прогресираме?

Ще се сетите, няма как разумен човек, който не е под афект, да иска срещу себе си отбор с 13 титли и тотален доминант в турнира пред такъв с 0. Колкото и този с 0 да е добър към момента.

С един класически нападател за мен мачът щеше съвсем различно да изглежда. Салах, Мане и Диаз, че и Жота, колкото и да са добри, са си крила и не е разумно да очакваш, че всеки мач ще шият по няколко гола и няма да ти свикнат със схемата.

С един Нунес или Кейн този отбор може да стане извънземен, ще видим дали ще се осъществи, както и с резерви в центъра, защото Кейта и Къртис просто не са от класата на останалите в тройката, а Мили е на години, докато Елиът още твърде млад.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3811
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 29 май 2022 14:12

Винаги ме е забавлявало, как футболните фенове стават най-уверените анализтори на света след даден мач и се почват едни дитирамби за класи, треньори-тактици, късмети, умората, енергиите, (съдиите-хомосексуалисти), централни нападатели, крайни защитници, костюма на треньора и прочие фактори. И специално вчера всичко това след една накриво изритана топка. Щото "асистенцията" на Валверде си беше удар излизащ в тъч. Обаче едните са сигурни, че срещу Сити щяха да водят с 5:0 от тунела, а другите, че класата си беше решаваща при кривия удар на Валверде :))))))))
Въобще няма такова животно, като футболният фен. Казвам го защото гледам(х) и доста баскетбол и там коментарите с баскет приятелите ми не се доближават и грам до тези с футболните. Да не говорим за неуважението и липсата на злоба и сляпа фенщина. Футболните фенове отделят часове в заяждане по форуми, но нямат 2 мин време да прочетат и 2 грама желание да разберат дадено правило от играта.
Просто най-великите, само да има някой да я ритне на криво и стой им гледай сеира :))))))))))))
П.П. Здравко пусни пак емотикона с шапки долу :)
Последна промяна от Liverpool_EC на 30 май 2022 05:45, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3811
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 29 май 2022 14:24

slash1912 написа:Очевидно нещо не ни достига,може би много малко но достатъчно да загубим финала и титлата с една точка.Дано Клоп знае какво е и дано ония олигофрени от Бостън се отпуснат поне малко,защото ни трябва още класа.

Снощи супер заетите пак се бяха наредили за снимки. Видя ли ги на Анфийлд мин седмица, че и там имаше шансове за купа?
А да, забравих, че те изчисляват проценти и са пресметнали, че не си заслужава ходенето до този стадион заради много по-малките шансове за успех :)))) Кака Линда има само 3 свободни уикенда в годината от шефа и тази година реши да ги прекара в Лондон и Париж. В Ливърпул е била вече на екскурзия :)))))))))))))))))))))))))

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Capitana_Puyol » 29 май 2022 14:37

Нали ви писах и вчера, че докато не се обърнат енергиите, така ще е. Реал 2004-2010 отпадаше всяка година на 1/8 финал като в ония години имаше по-добър състав от сегашния и няколко звезди от световна величина -Фиго, Зидан, Роналдо феномена, Бекъм, Роберто Карлос, Ван Нистелрой и т.н. а сега с Винисиус печелят ШЛ като на магия. Но един ден пак ще се обърнат нещата и съдбата може пак дълго време да им обръща гръб както беше между 2002 и 2014 без значение с какъв отбор са. Тоя нечовешки късмет в един момент ще свърши. Само като погледна как Винисиус има ШЛ, а Роналдо феномена няма, вече съм убеден че съдбата си прави номера с някои играчи и отбори...
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3811
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 29 май 2022 14:50

Capitana_Puyol написа:Нали ви писах и вчера, че докато не се обърнат енергиите, така ще е. Реал 2004-2010 отпадаше всяка година на 1/8 финал като в ония години имаше по-добър състав от сегашния и няколко звезди от световна величина -Фиго, Зидан, Роналдо феномена, Бекъм, Роберто Карлос, Ван Нистелрой и т.н. а сега с Винисиус печелят ШЛ като на магия. Но един ден пак ще се обърнат нещата и съдбата може пак дълго време да им обръща гръб както беше между 2002 и 2014 без значение с какъв отбор са. Тоя нечовешки късмет в един момент ще свърши. Само като погледна как Винисиус има ШЛ, а Роналдо феномена няма, вече съм убеден че съдбата си прави номера с някои играчи и отбори...

И с някои фенове с големи усти, ама за това ще ти трябва доста повече време, за да се убедиш :))))))

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Gil-galad » 29 май 2022 15:09

LFC06 написа:Ето затова не исках Реал на финала.Мачкаш ги, обаче накрая те печелят.Дори не помня Алисон да игра в мача.Последните 8 финала в нито един не бяха по-добри и ги взеха всички!Надявам се тези, които искаха да играем с тях на финала да осъзнават какво си пожелават следващия път.Аз съм ужасно разочарован и чувствам сезона като провал.Благодарен съм на отбора, че ни накараха да мечтаем, но се чувствам ограбен.Това, което направиха феновете ни преди мача и допринесе за закъснението, смятам че също повлия донякъде.Но основната причина е, че не успяхме да вкараме въпреки многобройните си чисти положения.Не може да играеш финал и да си позволиш лукса да пропилееш така шансовете си.Неписаното правило пак влезе в сила.Може би пък не сме чак такива ментални чудовища, след като в три финала вкарваме 0 гола.Много ме боли, синът ми снощи плака, но му обещах че Ливърпул ще се завърне по-силен и пак ще е на върха и то повече от един път.Да си кажа честно и на мен ми се ревеше.Как изобщо е възможно да имаш толкова лош късмет и съдбата да ти обръща гръб постоянно?Продължаваме напред с гордо вдигнати глави, няма да се откажем и пак ще празнуваме...скоро!YNWA!


Само моля те влез в социалните мрежи или репортажите на всички журналисти които са били на стадиона и виж какво е станало точно на входовете на стадиона и си върни назад това изречение, защото точно нашите фенове нямат абсолютно никаква вина за това което се е случило.
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Plovdiv_1926 » 29 май 2022 15:24

Liverpool_EC написа:Винаги ме е забавлявало, как футболните фенове стават най-уверените анализтори на света след даден мач и се почват едни дитирамби за класи, треньори-тактици, късмети, умората, енергиите, (съдиите-хомосексуалисти), централни нападатели, крайни защитници и прочие. И специално вчера всичко това след една накриво изритана топка. Щото "асистенцията" на Валверде си беше удар излизащ в тъч. Обаче едните са сигурни, че срещу Сити щяха да водят с 5:0 от тунела, а другите, че класата си беше решаваща при кривия удар на Валверде :))))))))
Въобще няма такова животно, като футболният фен. Казвам го защото гледам(х) и доста баскетбол и там коментарите с баскет приятелите ми не се доближават и грам до тези с футболните. Да не говорим за неуважението и липсата на злоба и сляпа фенщина. Футболните фенове отделят часове в заяждане по форуми, но нямат 2 мин време да прочетат и 2 грама желание да разберат дадено правило от играта.
Просто най-великите, само да има някой да я ритне на криво и стой им гледай сеира :))))))))))))
П.П. Здравко пусни пак емотикона с шапки долу :)

В баскетбола играеш серии от няколко мача и там късметът и спортният шанс играят по-малка роля пред класата на играчите и тактиката. Там и да загубиш единия мач, в другия може да си оправиш грешката, на финали във футбола не е така, една грешка или спортен шанс и си аут, както стана и вчера, затова и се анализира повече.

Понеже си ме цитирал косвено за нападателя, как ще обясниш иначе липсата на гол в три финала и серията без победа срещу топ 4? Нещо липсва, за да бъде завършен пъзелът на този отбор въпреки всичките постижения, които достига. Имам право да си изразя мнението без някой да ме иронизира после какъв съм бил разбирач. Затова и не влизам тук вече, от едно време само плюнки между потребителите и всеки ти обяснява как е по-прав от другия.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3811
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 29 май 2022 15:56

Plovdiv_1926 написа:
Liverpool_EC написа:Винаги ме е забавлявало, как футболните фенове стават най-уверените анализтори на света след даден мач и се почват едни дитирамби за класи, треньори-тактици, късмети, умората, енергиите, (съдиите-хомосексуалисти), централни нападатели, крайни защитници и прочие. И специално вчера всичко това след една накриво изритана топка. Щото "асистенцията" на Валверде си беше удар излизащ в тъч. Обаче едните са сигурни, че срещу Сити щяха да водят с 5:0 от тунела, а другите, че класата си беше решаваща при кривия удар на Валверде :))))))))
Въобще няма такова животно, като футболният фен. Казвам го защото гледам(х) и доста баскетбол и там коментарите с баскет приятелите ми не се доближават и грам до тези с футболните. Да не говорим за неуважението и липсата на злоба и сляпа фенщина. Футболните фенове отделят часове в заяждане по форуми, но нямат 2 мин време да прочетат и 2 грама желание да разберат дадено правило от играта.
Просто най-великите, само да има някой да я ритне на криво и стой им гледай сеира :))))))))))))
П.П. Здравко пусни пак емотикона с шапки долу :)

В баскетбола играеш серии от няколко мача и там късметът и спортният шанс играят по-малка роля пред класата на играчите и тактиката. Там и да загубиш единия мач, в другия може да си оправиш грешката, на финали във футбола не е така, една грешка или спортен шанс и си аут, както стана и вчера, затова и се анализира повече.

Понеже си ме цитирал косвено за нападателя, как ще обясниш иначе липсата на гол в три финала и серията без победа срещу топ 4? Нещо липсва, за да бъде завършен пъзелът на този отбор въпреки всичките постижения, които достига. Имам право да си изразя мнението без някой да ме иронизира после какъв съм бил разбирач. Затова и не влизам тук вече, от едно време само плюнки между потребителите и всеки ти обяснява как е по-прав от другия.

Нямах предвид количеството на анализите, а качеството им ;)
Клоп е от седем години в Ливърпул и все още не похарчил 1 лев за централен нападател. Междувременно гледаме най-резултатният Ливърпул в историята. Ти как си обясняваш, че (примерно) удара на Мане предният мач влезе, а вчера се удари в гредата и се търколи пред, а не зад гол линията? С липсата на чист централен нападател или липсата на късмет. Просто е налудничаво феновете на игри с топка да отричат късмета, като фактор и да се вкопчват в тактиката и класата. И в баскетбола късмета е голям фактор дори в дълги серии. Аз затова изредих толова различни причини, цитирани от различни фенове. Всеки си намира неговата, а накрая винаги няколко сантиметра късмет правят разликата. При толкова равностойни отбора това е. Колко гола вкараха съперниците на Ливърпул в тези финали и колко отбора от топ 4 победиха Ливърпул? Самият факт, че с Челси трябваше да се бият 17 или 18 дузпи, за да се направи разлика между двата отбора във финалите, трябва да ти говори достатъчно.

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Plovdiv_1926 » 29 май 2022 16:24

Liverpool_EC написа:
Plovdiv_1926 написа:
Liverpool_EC написа:Винаги ме е забавлявало, как футболните фенове стават най-уверените анализтори на света след даден мач и се почват едни дитирамби за класи, треньори-тактици, късмети, умората, енергиите, (съдиите-хомосексуалисти), централни нападатели, крайни защитници и прочие. И специално вчера всичко това след една накриво изритана топка. Щото "асистенцията" на Валверде си беше удар излизащ в тъч. Обаче едните са сигурни, че срещу Сити щяха да водят с 5:0 от тунела, а другите, че класата си беше решаваща при кривия удар на Валверде :))))))))
Въобще няма такова животно, като футболният фен. Казвам го защото гледам(х) и доста баскетбол и там коментарите с баскет приятелите ми не се доближават и грам до тези с футболните. Да не говорим за неуважението и липсата на злоба и сляпа фенщина. Футболните фенове отделят часове в заяждане по форуми, но нямат 2 мин време да прочетат и 2 грама желание да разберат дадено правило от играта.
Просто най-великите, само да има някой да я ритне на криво и стой им гледай сеира :))))))))))))
П.П. Здравко пусни пак емотикона с шапки долу :)

В баскетбола играеш серии от няколко мача и там късметът и спортният шанс играят по-малка роля пред класата на играчите и тактиката. Там и да загубиш единия мач, в другия може да си оправиш грешката, на финали във футбола не е така, една грешка или спортен шанс и си аут, както стана и вчера, затова и се анализира повече.

Понеже си ме цитирал косвено за нападателя, как ще обясниш иначе липсата на гол в три финала и серията без победа срещу топ 4? Нещо липсва, за да бъде завършен пъзелът на този отбор въпреки всичките постижения, които достига. Имам право да си изразя мнението без някой да ме иронизира после какъв съм бил разбирач. Затова и не влизам тук вече, от едно време само плюнки между потребителите и всеки ти обяснява как е по-прав от другия.

Нямах предвид количеството на анализите, а качеството им ;)
Клоп е от седем години в Ливърпул и все още не похарчил 1 лев за централен нападател. Междувременно гледаме най-резултатният Ливърпул в историята. Ти как си обясняваш, че (примерно) удара на Мане предният мач влезе, а вчера се удари в гредата и се търколи пред, а не зад гол линията? С липсата на чист централен нападател или липсата на късмет. Просто е налудничаво феновете на игри с топка да отричат късмета, като фактор и да се вкопчват в тактиката и класата. И в баскетбола късмета е голям фактор дори в дълги серии. Аз затова изредих толова различни причини, цитирани от различни фенове. Всеки си намира неговата, а накрая винаги няколко сантиметра късмет правят разликата. При толкова равностойни отбора това е. Колко гола вкараха съперниците на Ливърпул в тези финали и колко отбора от топ 4 победиха Ливърпул? Самият факт, че с Челси трябваше да се бият 17 или 18 дузпи, за да се направи разлика между двата отбора във финалите, трябва да ти говори достатъчно.

Никой не отрича ролята на крилата в схемата на игра и това колко успешно ги прилага Клоп, просто в такива равностойни и закучени мачове понякога едно побутване от централен нападател може да направи разликата. Вчера Бензема е нагледният пример, че без да му се чуе името цял мач, ако беше признат гола, можеше да е решаващ. Мане и Салах и да се ротират в центъра, просто няма как да увлекат защитата на един много силен отбор, тренирал специално за тях, така че да освободят пространство за другите крила и да им дадат да играят. Фирмино, затова и беше толкова успешен в най-добрите си дни, въпреки че не реализираше често, просто умееше да ангажира защитата и да върши черната работа, а после с есин пас да извежда Салах и Мане на чисти позиции.
Головете на Ориги неслучайно са с такъв легендарен статут в толкова ключови моменти, когато играта на отбора не върви и нападението е успешно затворено. Въпреки че често го пускаха на крилото, именно той се намесваше в такива мачове, в които пространствата са затворени и Салах и Мане нямат голям избор какво да правят освен да се надиграват 1 на 1.

Ще видим, ако се вземе чист нападател лятото, както се спекулира, значи и Клоп е склонен да промени нещо в схемата.

Няма смисъл да се сравнява на Ливърпул колко гола са му вкарани във финали и дали e бил побеждаван от топ 4, ясно е, че това е един от двата най-добри отбора в света в момента, просто е нужен само един различен щрих, за да е категорично най-добрият. Вече дали американците ще дадат пари за него и дали Клоп е разбрал какво точно да провери, за да станат нещата, ще видим. Може това липсващо звено да не е нападател, а някой в центъра, но всеки може да си прави своята интерпретация.
Отборът, въпреки че е изключително резултатен, срещу по-класни отбори изпитва трудности да си мателизира предимството и това не е толкова рядко, че да е изключение.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта