ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот zdravkos » 30 май 2022 10:50

sinqkrepost1914 написа:.. А иначе Клоп е голям, според мен си беше направил мача перфектно, стига нашите да бяха вкарали гол. Както и да е, аз имам пълното право да ми е криво, както и всеки фен, който е изгледал толкова много мачове тоя сезон, бързал е да се прибере от работа по-рано, стоял е до късно и като цяло е вложил толкова много емоции, макар и нищо да не зависи от него.
Със сигурност на всички ни е много криво.
Нали затова сме фенове - да подкрепяме отбора ни както в добри моменти, така и в лоши моменти.
Тук въобще не може да става и дума за лош момент. Самият факт, че си достигнал финал на ШЛ е нещо велико, което много добри отбори и треньори не са постигали....

Ако погледнем трезво на нещата няма как да виним АБСОЛЮТНО никой в индивидуален план. Просто не е сериозно.
От другата страна Д.Карбахал го наприваха разноглед - дърпаше, скубеше, хватки от таекундото - спестен ж. картон още първото... след мача го превъзнасят.... няма логика понякога.
ИзображениеИзображение

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот LFC06 » 30 май 2022 10:53

Liverpool_EC написа:
Gil-galad написа:
LFC06 написа:
Gil-galad написа:
LFC06 написа:Ето затова не исках Реал на финала.Мачкаш ги, обаче накрая те печелят.Дори не помня Алисон да игра в мача.Последните 8 финала в нито един не бяха по-добри и ги взеха всички!Надявам се тези, които искаха да играем с тях на финала да осъзнават какво си пожелават следващия път.Аз съм ужасно разочарован и чувствам сезона като провал.Благодарен съм на отбора, че ни накараха да мечтаем, но се чувствам ограбен.Това, което направиха феновете ни преди мача и допринесе за закъснението, смятам че също повлия донякъде.Но основната причина е, че не успяхме да вкараме въпреки многобройните си чисти положения.Не може да играеш финал и да си позволиш лукса да пропилееш така шансовете си.Неписаното правило пак влезе в сила.Може би пък не сме чак такива ментални чудовища, след като в три финала вкарваме 0 гола.Много ме боли, синът ми снощи плака, но му обещах че Ливърпул ще се завърне по-силен и пак ще е на върха и то повече от един път.Да си кажа честно и на мен ми се ревеше.Как изобщо е възможно да имаш толкова лош късмет и съдбата да ти обръща гръб постоянно?Продължаваме напред с гордо вдигнати глави, няма да се откажем и пак ще празнуваме...скоро!YNWA!


Само моля те влез в социалните мрежи или репортажите на всички журналисти които са били на стадиона и виж какво е станало точно на входовете на стадиона и си върни назад това изречение, защото точно нашите фенове нямат абсолютно никаква вина за това което се е случило.


Моля ти се не ми казвай, че не сме имали хиляди фенове с фалшиви билети, опитвайки се влезат, дори и през оградите.По официалнни данни над 60 000, а сигурно са повече.Почти всички те са отишли с надеждата да гледат мача на стадиона.Няма как да не стане проблем.А това, че организацията беше позорна е друг въпрос.Не съм казал, че изцяло вината е на нашите привърженици, но определено имат принос.Както и да е , няма да търсим под вола теле.Загубата е факт!


Как пък в Киев и Мадрид където пак имаше с хиляди повече фенове отколкото само тези с билети нямаше такива проблем и никой не се е опитал да влезе с фалшив билет или да прескача ограда или се е наложило да го пръскат с лютив спрей....ама точно тая година в Париж 60 000 са ршили да отидат с фалшиви билети да влезнат на стадиона...особено децата и жените и хората в инвалидни колички които са били пръскани със спрей първи са тръгнали да прескачат оградите...

Всичко е на главата на Уефа и на Парижката полиция и никой друг - едно заради предразсъдъци към английски (ливърпулски) фенове и второ, защото при първия момент когато стана проблема Уефа веднага хвърли вината върху феновете и ако нямаше социални мрежи, кой знае дали истината щеше да се разбере...

Днес на парада по официални данни от община Ливърпул по 13км трасе е имало 500 хиляди фена на Ливърпул - как пък нито един от всичките тея лоши фенове не се наложи да бъде бит или напръскан с лют спрей...

Недей, че утре ще ти изреди поне няколко хиляди с трите имена и ЕГН, понеже лично се е срещал с тях на сбирки на фенклуба :))))))))) Живял е в Мадрид и познава много соЦиос, броил е всички фенове. В Париж пък е преброил едни 30-35 000 фалшиви билета. А в БарЦилона...чакай само да ти разкаже и за тамошните фенове :))))))))


С теб пък кой пише и кой ти иска мнението та ме коментираш?И да произнася се соЦиос неграмотник.Поне на испански мога да те понауча!Такива "привърженици" съм ги гледал много през годините.Псевдо фен!Продължавай с мотиката сега е валяло и е лесно!Мисленето не ти се отдава, така че не се обръщай към мен дори и индиректно.Вече ти казах нееднократно, че не си ми на нивото в нито един аспект.Хайде, че напече и става твърдо.Обратно на нивата!
Формата е временна,класата е вечна!

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2572
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот rmfan5 » 30 май 2022 13:08

LFC06 написа:
rmfan5 написа:
LFC06 написа:Последните 8 финала в нито един не бяха по-добри и ги взеха всички!

За преглед пич или си под афект, Пуул е адски приятен отбор ама някой фенове голяма арогантност на база нищо, в един и същ коментар щом не печелили финалите не били ментални чудовища и ако вие печелите финалите е психика, ама Реал като печелят финалите е с късмет lol


Както виждаш в коментарите ми аз съм разкритикувал отбора на сърцето си.Кое е арогантното, че казваме истината в очите ли?Бяхте по-добри, заслужихте си я...щом така ти е по-добре!Вие сте свикнали да ви лъжат и да живеете с лъжите за този клуб десетилетия наред.И това ти го пише човек живял доста години в Мадрид.Ако феновете на Реал проумееха какво поддържат в този клуб нямаше да съществува още преди 2000г,когато беше спасен два пъти незаконно и с измама.С парите на данъкоплатците.Но те са кралския клуб!Нашите футболни сапунки са детска игра спрямо далаверите около клуба на убиеца Франко!И това не са празни приказки, а факти от първа ръка.За съжаление правосъдието там е като нашето.Не може такъв велик клуб да изчезне!


Прочетах ти още един пост освен тоя и стана въпрос за Франко и купени съдии, с такива няма какво да се коментира писаници тип капитан пуйол...

Сори за офтопика към нормалните фенове на Ливърпул които са в повече тук за щастие, спирам да цапам по темата.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 30 май 2022 14:59

wolf написа:Само за едно ме е яд. В отбора няма 2ма души на кръст които да могат да бият отдалеч. Окса въобще не го броя, на него му е трудно да си спре топката след контузиите. Фирмино влезе и веднага разчупи играта като плеймейкър но просто няма кой да я бие отдалеч. И не само за този мач става въпрос

Хендо Велики се пробва един път вчера, той срещу Милан си гръмна единия далечен гол за два сезона напред и сега ще чакаме 2024та, за да даде повод на някой плиткоумник да го срявнява с Джерард :))))))) Тиаго и Фабиньо имат хубави удари, ама рядко опитват. Като цяло това си е проблем в отбора, но повече важи в мачове срещу тотално окопани отбори, в които не можем да излезем на чисто положение. А вчера не беше така, имаше достатъчно за гол без далечен удар.

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 716
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот lyubomir_v » 31 май 2022 12:46

Биха ни "По Италиански"... Но и това е футбола... Ако ние можехме да бием така, изобщо нямаше да съм разочарован, а да се радвам... Дано се научим да вземаме мачовете и по такъв начин
Печелим заедно, Губим заедно, Ливърпул е Завинаги!
Благодаря на Клоп и всички играчи за хубавия сезон!
YNWA



Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта