ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 07.05.2022 |21:45|

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 07.05.2022 |21:45|

Мнениеот zdravkos » 08 май 2022 00:13

Момчета, не се занимавайте с този трол - колкото повече внимание му обръщате, толкова повече го надъхвате..
Оставете го намира, пълен игнор и сам ще се подвие опашката...няма смисъл.

P.S.
Вижте колко е уморен Клопо,... В интервюто след мача каза, че за нищо не може да се сърди на отбора, можеби някой не точни отигравания, но имат още 5 финала и от утре започват да се готвят за следващия мач..

Изображение
ИзображениеИзображение

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 07.05.2022 |21:45|

Мнениеот LFC06 » 08 май 2022 01:16

Да,отбора е уморен и то доста.Но нямахме никакви идеи как да пробием защитата на Тотнъм.Само центрирания...към кого?Tова е липса на идеи,свежест и скорост на ума.Зверска умора!Салах е отчайващ последните 10-на мача.Дано отпуши,че имаме крещяща нужда във финалите,особено в Париж.Мане също много зле днес.А бе никой не беще на ниво.Пак ли ще загубим поредната титла след такъв сезон?Не го заслужаваме,мамка му.Сега се нуждаем от чудо,но аз мисля че по-скоро ще сбъркаме пак.А се надявахме след отпадането на Сити да имаме психологическо предимство.Победата беше задължителна,но това е положението.Трябва да се подобрим в пъти срещу Реал,ако искаме да спечелим.Те вече не играят за нищо и ще имат предимството на свежестта.Клоп е прав,че не може да обвинява никой.Момчетата изнесоха великолепен сезон.Каквото-такова!Няма да се предаваме.YNWA!
Формата е временна,класата е вечна!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 07.05.2022 |21:45|

Мнениеот Liverpool_EC » 08 май 2022 03:31

CapitanPuyol написа:
slash1912 написа:То и без това титлата беше 90% загубена,ама не виждам защо се плюе по отбора.
Само да припомня,че Тотнъм обърна Сити на Етихад 2:3 и ни върна в играта.Докато ние се мъчехме срещу Виляреал,Конте си готвеше тактиката за мача,а футболистите му си почиваха.

Гроздето е кисело май, хахаха. Преди мача друго говорехте, че е 90% спечелена, щото нали Сити се сривали след отпадането от Реал. Сега обръщате плочата след като се издънихте левашки типично във ваш ала Слипи Джи стил. :))
Срещу Челси и Реал ще гледаме римейк на 2018та. :)

Направо ми запуши устата с това изказване, нищо не мога да кажа. Ето снимка!
Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6135
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 07.05.2022 |21:45|

Мнениеот KOPScousers » 08 май 2022 10:01

Сити си бяха готови отвсякъде след отпадането от ШЛ, но ние си бяхме длъжни да ги държим под още по-голямо напрежение до последно. Сега могат да си позволят 3 победи и 1 хикс и пак ще са шампиони. Трудно ми е да си представя, че ще направят 2 равни до края, които ще ни донесат титлата при 3 победи. Единствения ни реален шанс е да се надяваме някой измежду УХ или Уулвс да ги бие, а накрая да имаме с един гол по-добра голова разлика. Струва ми се обаче, че всичко приключи, защото едно е да знаеш, че трябва да спечелиш задължително и 4-те си мача или оставаш с калъфките, а е друго да знаеш, че можеш да си позволиш да хиксираш някъде по пътя. Дано не съм прав и Пепо ботълне и тази битка.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Ponko
Мнения: 4050
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 07.05.2022 |21:45|

Мнениеот Ponko » 08 май 2022 12:54

Реално Сити се идъниха също много сериозно с това да водят и накрая за няколко минути да отпаднат.... Не очаквам да сгрешат за ВЛ. Трябва да сме максимално концентрирани на финалите! Салах за мен от много време само разхожда фланелката. Крайно време е да спре да туитва и да започне да показва на терена това което би написал. Просто пича е в дупка както беше с Мане. Дано се събуди поне за финалите.

ihtiandar
Мнения: 586
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 07.05.2022 |21:45|

Мнениеот ihtiandar » 08 май 2022 15:40

Нищо не е изгубено,горе главите. LIVERPOOL. -. F O R E V E R.....
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 07.05.2022 |21:45|

Мнениеот Liverpool_EC » 08 май 2022 16:06

KOPScousers написа:Сити си бяха готови отвсякъде след отпадането от ШЛ, но ние си бяхме длъжни да ги държим под още по-голямо напрежение до последно. Сега могат да си позволят 3 победи и 1 хикс и пак ще са шампиони. Трудно ми е да си представя, че ще направят 2 равни до края, които ще ни донесат титлата при 3 победи. Единствения ни реален шанс е да се надяваме някой измежду УХ или Уулвс да ги бие, а накрая да имаме с един гол по-добра голова разлика. Струва ми се обаче, че всичко приключи, защото едно е да знаеш, че трябва да спечелиш задължително и 4-те си мача или оставаш с калъфките, а е друго да знаеш, че можеш да си позволиш да хиксираш някъде по пътя. Дано не съм прав и Пепо ботълне и тази битка.

...и Пепо БОТЪЛНЕ?????
Я го преведи това, ако обичаш. От кой език е думата "ботълне"? На български със сигурност не е! Не знам какъв кеф ви прави да серете лайна върху родният си език. Мислиш си, че си много оригинален и умен, като ползваш някаква дивотия, а всъщност не ти се разбира, момче!

kadett1
Мнения: 1660
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 07.05.2022 |21:45|

Мнениеот kadett1 » 08 май 2022 16:16

Сега, ако искаме да спечелим някоя друга купа още трябва малко почивка и освежаване. Ако Сити си вземат мача довечера, срещу Астън Вила излизаме с резервите, че да може да се хвърлим срещу Челси. Ако продължаваме с този състав ще капнем съвсем и може и да не ходим в Париж.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6135
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 07.05.2022 |21:45|

Мнениеот KOPScousers » 08 май 2022 16:33

Liverpool_EC написа:
KOPScousers написа:Сити си бяха готови отвсякъде след отпадането от ШЛ, но ние си бяхме длъжни да ги държим под още по-голямо напрежение до последно. Сега могат да си позволят 3 победи и 1 хикс и пак ще са шампиони. Трудно ми е да си представя, че ще направят 2 равни до края, които ще ни донесат титлата при 3 победи. Единствения ни реален шанс е да се надяваме някой измежду УХ или Уулвс да ги бие, а накрая да имаме с един гол по-добра голова разлика. Струва ми се обаче, че всичко приключи, защото едно е да знаеш, че трябва да спечелиш задължително и 4-те си мача или оставаш с калъфките, а е друго да знаеш, че можеш да си позволиш да хиксираш някъде по пътя. Дано не съм прав и Пепо ботълне и тази битка.

...и Пепо БОТЪЛНЕ?????
Я го преведи това, ако обичаш. От кой език е думата "ботълне"? На български със сигурност не е! Не знам какъв кеф ви прави да серете лайна върху родният си език. Мислиш си, че си много оригинален и умен, като ползваш някаква дивотия, а всъщност не ти се разбира, момче!

Айде не ми се разбира? Нищо подобно, тая фраза я използва 90% от форума, не се правя нито на оригинален, нито на умен като я използвам, особено след като я използва болшинството тук. Кажи честно, наистина ли не ме разбра какво имам предвид? Айде, за хората, дето не са ОК с използването на чужди думи - "...и Пепо се издъни и в тази битка." Така по-добре ли е?
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 07.05.2022 |21:45|

Мнениеот plmar » 08 май 2022 21:59

KOPScousers написа:
Liverpool_EC написа:
KOPScousers написа:Сити си бяха готови отвсякъде след отпадането от ШЛ, но ние си бяхме длъжни да ги държим под още по-голямо напрежение до последно. Сега могат да си позволят 3 победи и 1 хикс и пак ще са шампиони. Трудно ми е да си представя, че ще направят 2 равни до края, които ще ни донесат титлата при 3 победи. Единствения ни реален шанс е да се надяваме някой измежду УХ или Уулвс да ги бие, а накрая да имаме с един гол по-добра голова разлика. Струва ми се обаче, че всичко приключи, защото едно е да знаеш, че трябва да спечелиш задължително и 4-те си мача или оставаш с калъфките, а е друго да знаеш, че можеш да си позволиш да хиксираш някъде по пътя. Дано не съм прав и Пепо ботълне и тази битка.

...и Пепо БОТЪЛНЕ?????
Я го преведи това, ако обичаш. От кой език е думата "ботълне"? На български със сигурност не е! Не знам какъв кеф ви прави да серете лайна върху родният си език. Мислиш си, че си много оригинален и умен, като ползваш някаква дивотия, а всъщност не ти се разбира, момче!

Айде не ми се разбира? Нищо подобно, тая фраза я използва 90% от форума, не се правя нито на оригинален, нито на умен като я използвам, особено след като я използва болшинството тук. Кажи честно, наистина ли не ме разбра какво имам предвид? Айде, за хората, дето не са ОК с използването на чужди думи - "...и Пепо се издъни и в тази битка." Така по-добре ли е?


ДА!
Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: timetowaste и 31 госта