ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, 19.04.2022, 22:00 ч | 4 - 0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, 19.04.2022, 22:00 ч | 4 - 0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 23 апр 2022 03:48

LFC06 написа:Написах предпоставките,но всеки чете както му е угодно.Клоп няма какво да го коментираме,но кой ГО ДОВЕДЕ?Всичко се дължи на политиката на клуба и най-вече на интелигентността на собствениците.Или модерната база и разширяването на стадиона са дело някой друг?Отне им време,но сега жънат посятото.Върнаха клуба на върха.По-точно,никога Ливърпул не е бил толкова могъщ във всеки един аспект.Ако не виждате това,тогава просто съжалявам,защото е кристално ясно.

Като речете "доведоха Клоп" и все едно го откриха във втора дивизия на Кипър. Никой не го беше чувал и те го откриха за футбола...Я кажи в онзи момент ти кой щеше да доведеш при свободен Клоп? А помниш ли, че ако Роджърс беше спечелил едни 3 мача и щяха да си го държат него и никакъв Клоп нямаше да доведат? Я кажи Трент, Къртис и Келъхър на модерната база ли израстнаха или в старата школа? Сега, като имаме най-модерната школа повече таланти ли ще извадим следващите 5-10 г от Аякс? Я кажи като разшириха една трибуна само, защо поискаха веднага да качат цените на билетите, като на Арсенал, които бяха построили ЦЯЛ стадион? И последно, защо като се пишат имената на Шенкли и Пейсли, никой не пише кои бяха собствениците на отбора тогава? Ти знаеш ли ги? С какво те са по-незаслужили от треньорите, че никой не ги споменава никъде? Викаш тогава бяха по-малко интелигентни от американците :))))))))

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, 19.04.2022, 22:00 ч | 4 - 0 FT

Мнениеот an4o_321 » 23 апр 2022 03:56

Liverpool_EC написа:Като речете "доведоха Клоп" и все едно го откриха във втора дивизия на Кипър. Никой не го беше чувал и те го откриха за футбола...Я кажи в онзи момент ти кой щеше да доведеш при свободен Клоп? А помниш ли, че ако Роджърс беше спечелил едни 3 мача и щяха да си го държат него и никакъв Клоп нямаше да доведат? Я кажи Трент, Къртис и Келъхър на модерната база ли израстнаха или в старата школа? Сега, като имаме най-модерната школа повече таланти ли ще извадим следващите 5-10 г от Аякс? Я кажи като разшириха една трибуна само, защо поискаха веднага да качат цените на билетите, като на Арсенал, които бяха построили ЦЯЛ стадион? И последно, защо като се пишат имената на Шенкли и Пейсли, никой не пише кои бяха собствениците на отбора тогава? Ти знаеш ли ги? С какво те са по-незаслужили от треньорите, че никой не ги споменава никъде? Викаш тогава бяха по-малко интелигентни от американците :))))))))

Тия последните двама от предишната страница са толкова спрели... Нема сми!

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, 19.04.2022, 22:00 ч | 4 - 0 FT

Мнениеот LFC06 » 23 апр 2022 10:30

Liverpool_EC написа:
LFC06 написа:Написах предпоставките,но всеки чете както му е угодно.Клоп няма какво да го коментираме,но кой ГО ДОВЕДЕ?Всичко се дължи на политиката на клуба и най-вече на интелигентността на собствениците.Или модерната база и разширяването на стадиона са дело някой друг?Отне им време,но сега жънат посятото.Върнаха клуба на върха.По-точно,никога Ливърпул не е бил толкова могъщ във всеки един аспект.Ако не виждате това,тогава просто съжалявам,защото е кристално ясно.

Като речете "доведоха Клоп" и все едно го откриха във втора дивизия на Кипър. Никой не го беше чувал и те го откриха за футбола...Я кажи в онзи момент ти кой щеше да доведеш при свободен Клоп? А помниш ли, че ако Роджърс беше спечелил едни 3 мача и щяха да си го държат него и никакъв Клоп нямаше да доведат? Я кажи Трент, Къртис и Келъхър на модерната база ли израстнаха или в старата школа? Сега, като имаме най-модерната школа повече таланти ли ще извадим следващите 5-10 г от Аякс? Я кажи като разшириха една трибуна само, защо поискаха веднага да качат цените на билетите, като на Арсенал, които бяха построили ЦЯЛ стадион? И последно, защо като се пишат имената на Шенкли и Пейсли, никой не пише кои бяха собствениците на отбора тогава? Ти знаеш ли ги? С какво те са по-незаслужили от треньорите, че никой не ги споменава никъде? Викаш тогава бяха по-малко интелигентни от американците :))))))))


Хей професорче...Клоп избра Ливърпул,а беше искан от поне 5 топ клуба.Кой има заслугата затова?Сигурно такава фенска маса като теб,дето една верна прогноза не е дала,но само реве за трансфери?Погледни си постоянните неадекватни глупости,които си писал последните години.Не е дин път са те оборвали,но ти си повтаряш едно и също.Така че не ми се прави на разбирач,претендирам да разбирам футбола като цяло доста повече от Ваша милост!Със сигурност съм привърженик на този отбор от много повече години,отколкото ти.Не си толкова голям капацитет,уверявам те.Весели празници ти желая!
Формата е временна,класата е вечна!

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, 19.04.2022, 22:00 ч | 4 - 0 FT

Мнениеот LFC06 » 23 апр 2022 10:37

LFC06 написа:
Liverpool_EC написа:
LFC06 написа:Написах предпоставките,но всеки чете както му е угодно.Клоп няма какво да го коментираме,но кой ГО ДОВЕДЕ?Всичко се дължи на политиката на клуба и най-вече на интелигентността на собствениците.Или модерната база и разширяването на стадиона са дело някой друг?Отне им време,но сега жънат посятото.Върнаха клуба на върха.По-точно,никога Ливърпул не е бил толкова могъщ във всеки един аспект.Ако не виждате това,тогава просто съжалявам,защото е кристално ясно.

Като речете "доведоха Клоп" и все едно го откриха във втора дивизия на Кипър. Никой не го беше чувал и те го откриха за футбола...Я кажи в онзи момент ти кой щеше да доведеш при свободен Клоп? А помниш ли, че ако Роджърс беше спечелил едни 3 мача и щяха да си го държат него и никакъв Клоп нямаше да доведат? Я кажи Трент, Къртис и Келъхър на модерната база ли израстнаха или в старата школа? Сега, като имаме най-модерната школа повече таланти ли ще извадим следващите 5-10 г от Аякс? Я кажи като разшириха една трибуна само, защо поискаха веднага да качат цените на билетите, като на Арсенал, които бяха построили ЦЯЛ стадион? И последно, защо като се пишат имената на Шенкли и Пейсли, никой не пише кои бяха собствениците на отбора тогава? Ти знаеш ли ги? С какво те са по-незаслужили от треньорите, че никой не ги споменава никъде? Викаш тогава бяха по-малко интелигентни от американците :))))))))


Хей професорче...Клоп избра Ливърпул,а беше искан от поне 5 топ клуба.Кой има заслугата затова?Сигурно такава фенска маса като теб,дето няма един верен пост,но само реве за трансфери?Нали ти е ясно,че без подходящите условия,Клоп не би се справил никъде?Нито Шенкли,нито Пейсли...но невинаги всички заслужили обират ларвите.Просто на президентите в Англия не се обръща внимание.Но това не означава,че не са залужили.Казваш Перес и Берлускони примерно,нямат заслуги за успехите на Реал и Милан?Мислете малко преди да пишете абсолютни глупости!Погледни си постоянните неадекватни глупости,които си писал последните години.Не е дин път са те оборвали,но ти си повтаряш едно и също.Така че не ми се прави на разбирач,претендирам да разбирам футбола като цяло доста повече от Ваша милост!Със сигурност съм привърженик на този отбор от много повече години,отколкото ти.Не си толкова голям капацитет,уверявам те.Весели празници ти желая!
Формата е временна,класата е вечна!

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, 19.04.2022, 22:00 ч | 4 - 0 FT

Мнениеот wu_dnica » 23 апр 2022 13:14

LFC06 написа:
Liverpool_EC написа:
LFC06 написа:Написах предпоставките,но всеки чете както му е угодно.Клоп няма какво да го коментираме,но кой ГО ДОВЕДЕ?Всичко се дължи на политиката на клуба и най-вече на интелигентността на собствениците.Или модерната база и разширяването на стадиона са дело някой друг?Отне им време,но сега жънат посятото.Върнаха клуба на върха.По-точно,никога Ливърпул не е бил толкова могъщ във всеки един аспект.Ако не виждате това,тогава просто съжалявам,защото е кристално ясно.

Като речете "доведоха Клоп" и все едно го откриха във втора дивизия на Кипър. Никой не го беше чувал и те го откриха за футбола...Я кажи в онзи момент ти кой щеше да доведеш при свободен Клоп? А помниш ли, че ако Роджърс беше спечелил едни 3 мача и щяха да си го държат него и никакъв Клоп нямаше да доведат? Я кажи Трент, Къртис и Келъхър на модерната база ли израстнаха или в старата школа? Сега, като имаме най-модерната школа повече таланти ли ще извадим следващите 5-10 г от Аякс? Я кажи като разшириха една трибуна само, защо поискаха веднага да качат цените на билетите, като на Арсенал, които бяха построили ЦЯЛ стадион? И последно, защо като се пишат имената на Шенкли и Пейсли, никой не пише кои бяха собствениците на отбора тогава? Ти знаеш ли ги? С какво те са по-незаслужили от треньорите, че никой не ги споменава никъде? Викаш тогава бяха по-малко интелигентни от американците :))))))))


Хей професорче...Клоп избра Ливърпул,а беше искан от поне 5 топ клуба.Кой има заслугата затова?Сигурно такава фенска маса като теб,дето една верна прогноза не е дала,но само реве за трансфери?Погледни си постоянните неадекватни глупости,които си писал последните години.Не е дин път са те оборвали,но ти си повтаряш едно и също.Така че не ми се прави на разбирач,претендирам да разбирам футбола като цяло доста повече от Ваша милост!Със сигурност съм привърженик на този отбор от много повече години,отколкото ти.Не си толкова голям капацитет,уверявам те.Весели празници ти желая!

Ужас! Кои са тия 5 отбора,щото по това време ,всички по класни си имаха треньори. Клоп беше в почивка и ние се чудехме,ако не се лъжа,той или Анчелоти. Другото...като си собственик с амбиции иии възможности,ще вземеш най доброто. Ма тва е ,като да имаш кинти само да купиш яката кола,пък после за поддръжка и гориво...само по заплата. Като си взимаш топ мениджър,ще му даваш топ пари. Ти кво си мислиш,че горките чичаци ,ей тъй ,за хубавите очи на Юрген дават пари. Толкова млн им е направил,че тия трибунки и бази ,са избити ТРОЙНО. Колко пък да го е.а,да го разбираш ,БИЗНЕСА във футбола? Хубав празник.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, 19.04.2022, 22:00 ч | 4 - 0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 23 апр 2022 15:59

LFC06 написа:
LFC06 написа:
Liverpool_EC написа:
LFC06 написа:Написах предпоставките,но всеки чете както му е угодно.Клоп няма какво да го коментираме,но кой ГО ДОВЕДЕ?Всичко се дължи на политиката на клуба и най-вече на интелигентността на собствениците.Или модерната база и разширяването на стадиона са дело някой друг?Отне им време,но сега жънат посятото.Върнаха клуба на върха.По-точно,никога Ливърпул не е бил толкова могъщ във всеки един аспект.Ако не виждате това,тогава просто съжалявам,защото е кристално ясно.

Като речете "доведоха Клоп" и все едно го откриха във втора дивизия на Кипър. Никой не го беше чувал и те го откриха за футбола...Я кажи в онзи момент ти кой щеше да доведеш при свободен Клоп? А помниш ли, че ако Роджърс беше спечелил едни 3 мача и щяха да си го държат него и никакъв Клоп нямаше да доведат? Я кажи Трент, Къртис и Келъхър на модерната база ли израстнаха или в старата школа? Сега, като имаме най-модерната школа повече таланти ли ще извадим следващите 5-10 г от Аякс? Я кажи като разшириха една трибуна само, защо поискаха веднага да качат цените на билетите, като на Арсенал, които бяха построили ЦЯЛ стадион? И последно, защо като се пишат имената на Шенкли и Пейсли, никой не пише кои бяха собствениците на отбора тогава? Ти знаеш ли ги? С какво те са по-незаслужили от треньорите, че никой не ги споменава никъде? Викаш тогава бяха по-малко интелигентни от американците :))))))))


Хей професорче...Клоп избра Ливърпул,а беше искан от поне 5 топ клуба.Кой има заслугата затова?Сигурно такава фенска маса като теб,дето няма един верен пост,но само реве за трансфери?Нали ти е ясно,че без подходящите условия,Клоп не би се справил никъде?Нито Шенкли,нито Пейсли...но невинаги всички заслужили обират ларвите.Просто на президентите в Англия не се обръща внимание.Но това не означава,че не са залужили.Казваш Перес и Берлускони примерно,нямат заслуги за успехите на Реал и Милан?Мислете малко преди да пишете абсолютни глупости!Погледни си постоянните неадекватни глупости,които си писал последните години.Не е дин път са те оборвали,но ти си повтаряш едно и също.Така че не ми се прави на разбирач,претендирам да разбирам футбола като цяло доста повече от Ваша милост!Със сигурност съм привърженик на този отбор от много повече години,отколкото ти.Не си толкова голям капацитет,уверявам те.Весели празници ти желая!

Ами като съм се объркал, я кажи защо се купиха Конате и Диас тогава, а не си карахме със Филипс и Шакири? Колко минути имат фигурантите Минамино и Ориги, откакто дойде Диас? Ама викаш аз съм се объркал с трансферите, а ти си прав ;))))))) Големия разбирач, къде трябваше да му обеснявам, като на второкласник, защо Алисон трябва да излиза да чисти, вместо да кибичи на вратата, като през 80те години на миналия век. От тогава поне спря да го пращаш на пейката, явно си схванал нещо :) За заплатите ли ме оборихте, скръндзи? Излязоха официалните данни и заплатите са паднали с 11 млн в сравнение със предната година, докато вие ревяхте, като девственици, че много се вдигали. Така и не вдянахте, че 3ма фигуранта прибират повече от един силен играч, а допринасят за отбора само в Карабао, във ВЛ са почти нулеви, щото треньора не разчита на тях!
Кажи какви бяха условията за Клоп във фалиращата Борусия, че не можа да се справи там :)))) Самички си вкарвате автоголове, докато си мислите, че давате някакви оборващи доводи.
За сравнението между Берлускони, Перес и Хенри даже не знам какво да кажа. Чудовищно от твоя страна. Докато едните купуваха Ван Бастен, Гулит, Зидан и Роналдо на върха на славата им, наш Хенри 3 години го чакаме да намери пари за 4 силни резерви, за да не се налага Хендерсън, Фабиньо и Милнър да играят защитници и да окапваме в борбата за титлата по Коледа. И ти си тръгнал да го слагаш до Берлускони и Перес, къде имаха най-звездните отбори в историята на футбола. Браво, гениално сравнение отново!
И последно, как може да обориш някой без да си отговорил на нито един зададен въпрос??????????? Иначе ти си претендирай за каквото си искаш. Това, че следиш отбора отдавна, те прави просто един последовател, нито си треньор, нито помощник, ти специално даже и за домакин не ставаш :)))))))))
Вярна прогноза нямам, но и грешна нямам, просто защото не давам прогнози. Това съм го оставил на разбирачи, като тебе, къде си дават парите на Черепа и подобни. Аз знам далеч по-надеждни фирми, в които да си вкарвам парите. Ще стоя и ще чакам на някакъв ритнитопковец да уцели вратата, за да изкарам пари. ХАХАХАХАХАХАХА Знайш кога ще стане тая :)))))))
Не случайно ви казва колегата, че сте спрели-единия продава най-големия ни голмайстор от десетилетия, другия иска най-добрия ни вратар от десетилетия да е резерва, а третия пресмята заплати, вместо купи. Най-добре да бяхте станали фенове на цирк "Добрич"!
Празниците винаги са били весели с вашите мнения!

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, 19.04.2022, 22:00 ч | 4 - 0 FT

Мнениеот LFC06 » 23 апр 2022 19:43

Добре че беше ти,да те чета редовно и да понауча нещо за този клуб и играта.Пишеш много,а по същество нищо.Дори не схващаш какво съм написал и какво намеквам.И това,че съм спрел:)Колкото и да се палиш и филосовстваш,без тези собственици нищо нямаше да е реалност и точка.Диас и Конате сигурно ги купи снаа ми Гюргя,или събирахте от пластамсови капачки?Да не ровя назад,когато половината тук уволнявахте Клоп...за протокола само споменавам.Когато фактите говорят,трябва да сте тихи.И благодарни най-вече.И когато фактите са на масата и са кристално ясни,не е нужно да задълбочавам и да ти отговарям на бълнуванията,ако ме разбираш.Веселяк!
Формата е временна,класата е вечна!

Ponko
Мнения: 4048
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, 19.04.2022, 22:00 ч | 4 - 0 FT

Мнениеот Ponko » 23 апр 2022 22:42

Пич точно ти сам пишеше, че Ливърпул е изчерпан и очакваш най-много топ 4...

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, 19.04.2022, 22:00 ч | 4 - 0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 24 апр 2022 01:32

LFC06 написа:Добре че беше ти,да те чета редовно и да понауча нещо за този клуб и играта.Пишеш много,а по същество нищо.Дори не схващаш какво съм написал и какво намеквам.И това,че съм спрел:)Колкото и да се палиш и филосовстваш,без тези собственици нищо нямаше да е реалност и точка.Диас и Конате сигурно ги купи снаа ми Гюргя,или събирахте от пластамсови капачки?Да не ровя назад,когато половината тук уволнявахте Клоп...за протокола само споменавам.Когато фактите говорят,трябва да сте тихи.И благодарни най-вече.И когато фактите са на масата и са кристално ясни,не е нужно да задълбочавам и да ти отговарям на бълнуванията,ако ме разбираш.Веселяк!

Гюргя, Мюргя, кристални топки...от теб все още не съм видял нито един факт. Факт е, че другите собственици дават много повече на някакви никакви треньори, докато твоите великолепните чакат на Клоп да завърти едни пари и пропуснахме златни възможности за повече от второ място. Всичко се дължи изцяло на този велик треньор!!!!!!!!!!(десет удивителни) Първо с финала за УЕФА без нито един нов трансфер успя да вдигне феновете и да ги накара да повярват и после с топ 4-финал в ШЛ завъртя пари, които твоите не бяха и сънували предните 5г с осминафинали в ЛЕ (ако изобщо стигнеха до там).
Ходи рови кой е искал оставка на Клоп, ама да ти кажа май никой от тях не остана да пише тук, те са си тихи отдавна и тук пак се обърка.
И последно, защо твоите велики собственици нямат очи да стъпят на Анфийлд, като са толкова важни и обичани????? Един отговор на въпрос? Кога, оборващ?

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, 19.04.2022, 22:00 ч | 4 - 0 FT

Мнениеот LFC06 » 24 апр 2022 23:15

Liverpool_EC написа:
LFC06 написа:Добре че беше ти,да те чета редовно и да понауча нещо за този клуб и играта.Пишеш много,а по същество нищо.Дори не схващаш какво съм написал и какво намеквам.И това,че съм спрел:)Колкото и да се палиш и филосовстваш,без тези собственици нищо нямаше да е реалност и точка.Диас и Конате сигурно ги купи снаа ми Гюргя,или събирахте от пластамсови капачки?Да не ровя назад,когато половината тук уволнявахте Клоп...за протокола само споменавам.Когато фактите говорят,трябва да сте тихи.И благодарни най-вече.И когато фактите са на масата и са кристално ясни,не е нужно да задълбочавам и да ти отговарям на бълнуванията,ако ме разбираш.Веселяк!

Гюргя, Мюргя, кристални топки...от теб все още не съм видял нито един факт. Факт е, че другите собственици дават много повече на някакви никакви треньори, докато твоите великолепните чакат на Клоп да завърти едни пари и пропуснахме златни възможности за повече от второ място. Всичко се дължи изцяло на този велик треньор!!!!!!!!!!(десет удивителни) Първо с финала за УЕФА без нито един нов трансфер успя да вдигне феновете и да ги накара да повярват и после с топ 4-финал в ШЛ завъртя пари, които твоите не бяха и сънували предните 5г с осминафинали в ЛЕ (ако изобщо стигнеха до там).
Ходи рови кой е искал оставка на Клоп, ама да ти кажа май никой от тях не остана да пише тук, те са си тихи отдавна и тук пак се обърка.
И последно, защо твоите велики собственици нямат очи да стъпят на Анфийлд, като са толкова важни и обичани????? Един отговор на въпрос? Кога, оборващ?


Казах ти ,че не искам да ти отговарям,защото е безмислено.Но добре...Там откъдето съм имаме фен клуб(май съм споменавал и преди),в който поне два пъти в годината ни гостуват фенове на Ливърпул от целия свят..Разменяме си стари картички,плакати,тениски,флагчета,значки и какво ли още не.Тези от по-големите фен клубове на Ливърпул ни подаряват,или уреждат и билети понякога за мачове(включително и европейски),които не стигат за всички,но се редуваме.Говорим естествено и постоянно за отбора,историята и всичко свързано с клуба.Макар,че английския ми лично не е много добър,владея други езици и се справям.Имало е упреци към собствениците най-вече заради трансферите,но като цяло всички са доволни и доста благодарни.Явно разбират,че те работят правилно.Да,бизнесмени са и парите са им най-важни,но никой не може да ме убеди,че Ливърпул днес щеше да е това без тях.На същото мнение са и всички истински привърженици на отбора,които познавам.А те са доста,повярвай приятелю.Собствениците не ходят на Анфийлд,защото футбола просто е бизнес за тях и не е техния спорт.А и едва ли имат време да са винаги на стадиона управлявайки такава финансова империя.В заключение на написаното,не знам защо твоето мнение трябва да има някаква тежест за мен,та и да го налагаш?Дай да си се радваме на отбора,да се наслаждаваме на прекрасния сезон и да си помечтаем докрай.Фенове сме на най-специалния и велик клуб на света!Успех ти желая,имай си мнение,но не се опитвай да се налагаш над мнението на останалите.Не е ок.
Формата е временна,класата е вечна!


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта