ВЛ: Ливърпул - Уотфорд 02.04.2022 |14:30| 2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уотфорд 02.04.2022 |14:30|

Мнениеот zdravkos » 02 апр 2022 16:54

Честита победа първо :-)
Един гол не ми достигна за 3:0 и коефициент 6.0 ...
Liverpool_EC написа:Всичко общо взето супер, Фирмино първото като волейболен разпределител, Гомез със няколко (не едно) чудни центрирания, само 2 опасности пред Алисон...Обаче едно нещо ми прави грозно впечатление. И това е сръдливия капитан Хендерсън. Направо не знам как другите изтрайват най-нескопосаният футболист на терена постоянно да им се тръшка, подскача и ръкомаха при всяка тяхна грешка. Не знам не се ли усеща на какво прилича отстрани и няма ли кой да му каже да се поуспокои малко с цупенките, тръшканките и претенциите към съотборниците си. Аз поне не си спомням Джерард да е имал такива реакции към колегите си. Супер дразнещ на фона на всички останали.
За Хендо сум напълно съгласен с теб!

При контрата на Уотфорд в 56мин. се видя, че имаме проблеми с високо изнесената защита и голямата дистанция между ВВД и Матип... С един пас ни преминаха цялата линия. Пеп определено ще наблегне вурху този проблем, дано Клопо го поправи навреме :)...
Мрънкане на високо ниво от моя страна!
Наздраве....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 716
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уотфорд 02.04.2022 |14:30|

Мнениеот lyubomir_v » 02 апр 2022 17:23

Пестелива победа, добро разпределение на силите, все пак във вторник има мач в ШЛ. Отличен мач на Фирмака и Жокера, Джо Гомес също приятно изненада, с добрите включвания и центрирания. Салах и Мане изглеждат уморени, дано се съберат за следващите 4 мача, че са ключови за развитието на сезона!
YNWA

john barnes
Мнения: 6422
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уотфорд 02.04.2022 |14:30|

Мнениеот john barnes » 02 апр 2022 19:12

Честита победа и от мен! Другата неделя ще се види,дали скачаме за всичко,или остава ШЛ и ФА къп. YNWA!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Ponko
Мнения: 4049
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уотфорд 02.04.2022 |14:30| 2-0 FT

Мнениеот Ponko » 02 апр 2022 23:09

Честита победа. За мен трябва да се напънем за ВЛ и ШЛ, а за ФА. Разбира се може и стане така да спукаме гуми някъде и ФА да стане основна цел. Мисля че имаме достатъчно потенциал поне за още два трофея до края на сезона.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта