ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 04.02.2018 |18:30| 2-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 04.02.2018 |18:30| 2-2 FT

Мнениеот venomcho » 05 фев 2018 13:31

Колко ли подготвени и написани вече мнения от типа хвалебствия/дитирамби, са били изтрити и въобще непостнати в последният момент след дузпата...

П.П. Стомилионен защитник не трябва да действа така, и то дълбоко в добавеното време, в наказателното поле

Mar70
Мнения: 183
Регистриран на: 16 мар 2013 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 04.02.2018 |18:30| 2-2 FT

Мнениеот Mar70 » 05 фев 2018 13:35

Някой да ми каже, какво означава "заслужено" равенство за Тотнъм. Коя им беше чистата ситуация, опасния удар към Кариус? Мачкали ни били, отпред не бяха концентрирани иначе можеше да вкараме още голове. Какво означава не издържахме. Вкараха един случаен гол, който влиза 1 от 50 и имаха 2 несъществуващи дузпи ама те заслужаваха видиш ли ти. Ако искате критикувайте, но стига с тая снизходителност, ако бием - бием с късмет, ако паднем или х, е заслужено, защото не сме били могли ... Ебахти феновете братче

kadett1
Мнения: 1623
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 04.02.2018 |18:30| 2-2 FT

Мнениеот kadett1 » 05 фев 2018 13:57

Mar70 написа:Някой да ми каже, какво означава "заслужено" равенство за Тотнъм. Коя им беше чистата ситуация, опасния удар към Кариус? Мачкали ни били, отпред не бяха концентрирани иначе можеше да вкараме още голове. Какво означава не издържахме. Вкараха един случаен гол, който влиза 1 от 50 и имаха 2 несъществуващи дузпи ама те заслужаваха видиш ли ти. Ако искате критикувайте, но стига с тая снизходителност, ако бием - бием с късмет, ако паднем или х, е заслужено, защото не сме били могли ... Ебахти феновете братче

Заслужено равенство и за двата отбора. Първото полувреме наистина ги смачкахме, но второто се скапахме и ударихме на опълчение. Същото беше и със Сити, само че тогава имахме 2 гола преднина 4 минути преди края, а тук само един. Както можеше да ги бием в края, така можеше и да паднем , ако беше влязла дузпата. Мен повече ме е страх от 14,15 или 16 тия отбор в групата.
Първата дузпа си я имаше, но имаше чиста засада на Кейн, независимо от това дали Ловрен докосна топката или не. Гледа се положението по време на паса, а Кейн си беше в засада . Минало свършено. Сега трябва да си вземаме мачовете с по задните отбори, иначе кел файда дали си бил Тотнъм или не.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 04.02.2018 |18:30| 2-2 FT

Мнениеот Real » 05 фев 2018 15:48

Равенството беше заслужено, поделихме си по едно полувреме. НО НЕ ПО ТОЗИ НАЧИН, М@МКА МУ!!!
Отдавна знаем, че Кейн е обикновен ботушар, добре напомпан от комплексираните английски журналя. Но Почетино ми падна в очите с глупостите за това как цял мач ни били надиграли... Първото полувреме не знаеха къде се намират, през второто се игра да 100-тния гол на Кейн и добре, че Кариус му пусна втората дузпа, щото щеше да има и трета иначе... Жал ми е за "Родината на Футбола...". Жал ми е за "висшата" Лига. Изчезнаха добрите английски играчи и сега всеки, който цели топката в 3 от 5 опита и има британски паспорт се превръща в 2-300 милионна "цел" на Реал и Барса... Изчезнаха добрите британски мениджъри и сегашните ги ползват само за спасяване на удавници... Изчезнаха и нормалните съдии и някакви полуслепи шкембелии или безочливи момченца надуват свирки по легендарните стадиони... Първите два проблема ги решиха с МНОГО пари и внос от чужбина. Май и за съдиите ще трябва да се замислят. Иначе скоро ще трябва да инвестират във внос на фенове. От Третия Свят... Жалки клоуни...
Колкото до точките и топ 4 - нямам притеснения. Във футбола всичко се връща, дори и само заради този "мач" Тотнъм няма да види ШЛ догодина. Жалко, щото от топ 6 ми бяха най-симпатични.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 901
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 04.02.2018 |18:30| 2-2 FT

Мнениеот Stones.66 » 05 фев 2018 16:38

Real написа:Равенството беше заслужено, поделихме си по едно полувреме. НО НЕ ПО ТОЗИ НАЧИН, М@МКА МУ!!!
Отдавна знаем, че Кейн е обикновен ботушар, добре напомпан от комплексираните английски журналя. Но Почетино ми падна в очите с глупостите за това как цял мач ни били надиграли... Първото полувреме не знаеха къде се намират, през второто се игра да 100-тния гол на Кейн и добре, че Кариус му пусна втората дузпа, щото щеше да има и трета иначе... Жал ми е за "Родината на Футбола...". Жал ми е за "висшата" Лига. Изчезнаха добрите английски играчи и сега всеки, който цели топката в 3 от 5 опита и има британски паспорт се превръща в 2-300 милионна "цел" на Реал и Барса... Изчезнаха добрите британски мениджъри и сегашните ги ползват само за спасяване на удавници... Изчезнаха и нормалните съдии и някакви полуслепи шкембелии или безочливи момченца надуват свирки по легендарните стадиони... Първите два проблема ги решиха с МНОГО пари и внос от чужбина. Май и за съдиите ще трябва да се замислят. Иначе скоро ще трябва да инвестират във внос на фенове. От Третия Свят... Жалки клоуни...
Колкото до точките и топ 4 - нямам притеснения. Във футбола всичко се връща, дори и само заради този "мач" Тотнъм няма да види ШЛ догодина. Жалко, щото от топ 6 ми бяха най-симпатични.


Като мрънкат против съдиите, да им се изпратят съдии, например, от Испания! Тогава ще видят кон боб яде ли! За дървото-симулант Кейн си абсолютно прав! Не ща да го виждам в Реал!! Дано перес вложи малко разум това лято, а не само бизнес!!

ihtiandar
Мнения: 566
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 04.02.2018 |18:30| 2-2 FT

Мнениеот ihtiandar » 05 фев 2018 19:27

Заради такива мачове съм фен на Ливърпул.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 04.02.2018 |18:30| 2-2 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 05 фев 2018 20:40

Е не знам дали е некъдърност на съдията или побутване на Тотнъм но знам че ако бяха спечелели 3 точки щяха да са опасно близо до Магариьо и Ман. Юн . :)

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 04.02.2018 |18:30| 2-2 FT

Мнениеот E_pluribus_unum » 05 фев 2018 20:58

Гледах мача, Тотнъм имаха предимство единствено във владеенето на топката и нищо повече.Ливърпул беше по-добрияти клиничен отбор за мен.Добре знаем,че владеенето на топката в съвременния футбол вече е равно на Нула.Съдийството беше безобразно,но залозите надделяха.Мастията Кейн да вкара,това беше целта в мача.Много е лошо,че критериите за съдийство във всеки мач е различно,според залозите.За такива ситуации,за които бяха дадени дузпи за Тотнъм (даже да изключим,че и двете бяха засади)на нас не само,че ни ни свириха дузпи(нашите си бяха 100%-ви в сравнения с тези) ами и получихме куп картони за симулация.Направо ще се спукам от смях.Такива суми пари се генерират във В.Л.,че е неизбежно да не се посегне на футбола от чисто естество,за да се генерират колосални суми пари от залози.Дано по-скоро да се въведе видео повторението,поне тогава няма да имат оправдание тия английски свине.Жалко за първенството,защото и то ще се превърне в един балон,който се надува и един ден ще се спука.Парите опорочават всичко хубаво на този свят!Суета на суетите,всичко е суета!
Последна промяна от E_pluribus_unum на 05 фев 2018 21:41, променено общо 1 път.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

kara23
Мнения: 170
Регистриран на: 07 фев 2011 20:21
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Тотнъм 04.02.2018 |18:30| 2-2 FT

Мнениеот kara23 » 05 фев 2018 21:01

realist написа:Няма никакъв спор, че съдията ни поряза в този мач. За мен обаче това не е най-важното и най-притеснителното. Не смятам, че тази година има тенденция срещу Ливърпул. По-тревожното е играта на отбора, особено в последните 20-30 минути от мачовете. И това е във всички срещи от началото на годината, като не пролича само срещу Хъдърсфийлд. Ако изоставаме в резултата до този период от мача, губим. Ако пък водим, следва тотално окопаване в наказателното поле, пуска се трети ЦЗ и т.н. Това е много много тревожно и ще ни създаде сериозни ядове до края на сезона. Не съм сигурен дали проблемът е физически или психологически, но е очевиден. Според мен по-скоро е и двете.
Продължавам да не съм оптимист за топ 4, защото другите конкуренти изглеждат доста по-добре като опции, възможности и дълбочина в състава. Няма друг отбор не в Англия, в Европа, който да е толкова зависим от един играч, колкото ние от Салах. Ако, не дай си Боже, нещо се контузи или изгуби форма, ще се сринем както миналата година без Мане, че и по-лошо. Хер Клоп, доста проблеми, малко решения, кво правим?! :roll:



Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта